האם TorGuard טוב לסיבוב?


BitTorrent הייתה סוג של מהפכה בשיתוף קבצים, ומאפשרת לשתף קבצים גדולים ברחבי העולם על ידי מיליוני אנשים בכל יום. כמובן שמכיוון שחומרים רבים המשותפים לסיקור מפרים את חוק זכויות היוצרים, חלה גם עליית חיובים המוטלים על משתמשים שמשתפים חומר המוגן בזכויות יוצרים.

אזהרה!

אימה בלי VPN זו בעיה

בעוד שטורנינג חוקי ברוב המדינות, הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים איננה. דון’לא להיתפס עושה את זה - השתמש ב- VPN!

השג את TorGuard עכשיו ▸

כדי להגן על סיבובם, יותר ויותר משתמשים פונים לעבר רשתות פרטיות וירטואליות (VPN), במאמץ להגן על התנועה ועל פעילות הסיקור שלהם מעיניים סקרניות. אחת האפשרויות הפופולריות יותר, המתמקדת במפורש בהגנה על שירותי סיקור, היא TorGuard.

האם TorGuard טוב לסיבוב? כדי לענות באמת על שאלה זו, ישנם כמה קריטריונים עיקריים שנצטרך לבדוק מקרוב. כלומר, איך TorGuard מגן על זהותם ותעבורתם של המשתמשים שלה, כמה מידע על המשתמשים שלהם הם רושמים וכמה מהר TorGuard משמש לשימוש לסיבוב?

דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​סיבוב עם TorGuard

לוגו TorGuard

השאלות שאנחנו’שנשאלתי לעיל ניתן לחלק לשלל פרטים קטנים, אז בואו’זה מתחיל עם הדברים החשובים. הדבר החשוב ביותר שמשתמשים ירצו לדעת על TorGuard הוא המהירות. כמה זה מהיר? האם אתה עדיין יכול לסחוט דברים במהירות הגונה כשאתה מחובר אליהם?

TorGuard תוכנן במיוחד כדי להיות טוב לתעבורת סיקור. בהתאם, יש להם מעל 3,000 שרתים בלמעלה מ- 50 מדינות, מה שמאפשר כמות רבה של מהירות ורבגוניות. TorGuard נחשב לאחד הכלים המהירים ביותר להגנה על תנועת סיקור, במיוחד לאור תכונות האבטחה שהוא כולל. במהירויות החיבור חווים האטות מינימליות רק כאשר אתה משתמש בשרת הנכון, ושימוש ב- VPN יכול למעשה לסייע במאבק במצערת ספק שירותי האינטרנט, מה שיכול גם להגביר את מהירויות הסיבוב שלך..

בנימה זו, TorGuard משתמש בהצפנת AES-256 ביט ומציע מגוון פרוטוקולי מנהור, כולל OpenVPN, WireGuard, SSTP, IKEv2 ו- L2TP / IPSec. משולבת ה- AES-256 + OpenVPN היא סטנדרטית בתעשייה ונחשבת לבטוחה מאוד. עם מגוון הרחב של אפשרויות הפרוטוקול העומדות לרשות האתחול, אין זה מפתיע כי TorGuard נהנה מפופולריות כזו בשוק ה- VPN.

תכונה אחת חשובה שיש לחפש אחריה היא מתג ההרג. תכונה של מתג להרוג תנתק את התנועה שלך במקרה של כשל ב- VPN, מה שמפסיק את המשך הקשר שלך לחשוף את התנועה שלך. למרבה המזל, TorGuard משתמשת בתכונה של מתג להרוג פונקציונלי, כך שה- IP והתעבורה שלך לא ייחשפו למקרה ש- VPN יפסיק לעבוד פתאום.

TorGuard כולל גם פונקציונליות לעקיפת בדיקת מנות עמוקה, מה שאומר שאפשר להשתמש בהם על ידי אנשים שרוצים להסתלק מסין. מאפיין מגניב נוסף הוא המגוון הרחב של תמיכה במכשירים, הכולל חלונות, macOS, Linux, iOS, Android, והכי חשוב, נתבים המוגדרים לשימוש ב- TorGuard. תמיכת הנתב ממש נחמדה, במיוחד עבור אנשים שחולקים המון נתונים באמצעות סיבוב.

הדבר האחרון שנרצה לבחון במונחים של שימוש ב- TorGuard עבור טורנטים הוא הדברים החוקיים.

מאיזה סוגים משפטיים עלינו לדאוג?

Torguard המציע ניסיון חינם למשך 7 ימים

עם כל VPN, ישנם מספר דברים משפטיים שעליכם לקחת בחשבון, במיוחד אם אתם מתכננים להשתמש בשטפים. השאלה הראשונה היא תחום השיפוט. אם שירות ה- VPN מבוסס במדינה שיש לה חוקים נוקשים המסדירים פרטיות באינטרנט, או כזה שהוא חלק מברית מודיעינית מרחיקת לכת (כמו ברית חמש העיניים), אז’חדשות רעות.

לרוע המזל, שירות TorGuard מבוסס בארה"ב. זוהי תחום שיפוט גרוע למדי עבור שירות VPN שיש לבסיסו, מכיוון שהוא חבר מייסד של חמש העיניים, ויש לו גם רקורד לא טוב מבחינת אבטחת הרשת. עם זאת, לחברה עצמה יש מדיניות קפדנית ללא כניסה ורק שומרת כמויות קטנות של נתונים לצורך מעקב אחר חשבונות המשתמשים. הם יחד עם זאת ירשמו כל מידע שתמסור להם ברצון, לכן היו חסכוניים ככל האפשר.

בעוד TorGuard עשוי להיאלץ על ידי אכיפת החוק למסור יומני נתונים, הם ניצחו’לא יהיה הרבה ביומני נתונים אלה שישפיעו על כל משתמש בפשע, והרבה פחות מזהים אותם (אלא אם כן מידע כזה נמסר ברצון). למרות שזה עשוי לדאוג לאנשים שבאמת זקוקים לפרטיות קיצונית (כמו פליטים פוליטיים), משתמשים שפשוט מסתובבים עם TorGuard צריכים להיות בסדר פחות או יותר אם הם’להיות זהיר.

יתרונות וחסרונות של TorGuard בגלל סיבוב

אז כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה מה שאוהבים ב- TorGuard, במיוחד למשתמשים שמתכוונים להשתמש בו לצורך סיבוב. יש לו אבטחה טובה מאוד ורק בעיות פרטיות קלות תוך שימוש באמצעים חיוניים בכדי להבטיח את בטיחות המשתמשים. לסיכום מה אנחנו’עברנו, בואו’תסתכל על כמה היתרונות והחסרונות של TorGuard:

המקצוענים

המקצוענים

  • ביטחון מעולה. השילוב בין הצפנה חזקה לפרוטוקולים מגוונים הופך את TorGuard לאחד הפתרונות VPN המאובטחים ביותר בשוק.
  • מהירויות נהדרות. כיסוי השרת בלמעלה מ- 50 מדינות ויכולות ההפעלה המותאמות במיוחד הופכים את זה ל- VPN מהיר ביותר, המושלם לטרנינג.
  • מדיניות ללא רישום אמין. כשחברות אחרות מסתירות את השפה הגרוטית באותיות הקטנות שלהן, נראה TorGuard לגיטימי מכיוון שהן לא’לא לשמור יומני נתוני משתמשים, והם גם מאפשרים סיבוב ב- ToS שלהם.
  • טוב למשתמשים בסין. היכולת לעקוף את בדיקת מנות עמוקה הופכת את זה לאופציה טובה למשתמשים שרוצים להציק מדיה מתוך סין.
  • בנוי לסיבוב. לקוח זה נועד לתעבורת סיקור. אם אתה’אתה מחפש VPN טוב לטרנינג, אל תחפש רחוק יותר מ- TorGuard.

הרמאים

הרמאים

  • פרטיות. יש כמה חששות בנושא פרטיות בחשבונות משתמש ושיטות תשלום, אך דבר לא גדול מדי.
  • סמכות שיפוט. השירות מבוסס בארה"ב, מדינה של ברית חמש עיניים.

ברור שיש כמה דברים שמעוררים כמה חששות קלים, אבל התמונה הכללית נראית די אופטימית עבור TorGuard.

אז מה’פסק הדין? האם TorGuard טוב לסיבוב?

בכנות, מכיוון שללקוח זה יש מאפייני אבטחה המתחרים עם הגדולים בענף (כמו NordVPN או ExpressVPN), הוא’קל להמליץ ​​על VPG TorGuard על סיבוב. המהירויות ומדיניות הפרטיות האמינה הם רק דובדבנים בראש העוגה. אם אתה’מחדש בשוק של VPN טוב להגן על תנועת סיקור, אל תסתכל רחוק יותר מ- TorGuard.

קריאות מומלצות:

סקירת TorGuard

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − = 30