שרתי TorGuard

TorGuard מתגאה במספר רשימת השרתים המסיבית שלה, הכוללת למעלה מ -3,000 שרתים בבעלות פרטית.


למה לא’זה לא? זה’זה כמות עצומה של שרתים וזה מצביע על כך ש- TorGuard’ניתן לסמוך בקלות על טענות אחרות - הכוללות גלישה פרטית ומהירויות חיבור נהדרות. אחרי הכל, לספקים כמו NordVPN ו- ExpressVPN יש צי שרת ענק דומה, והם מספקים חוויות VPN מעולות..

שם’זה יותר מזה, עם זאת. הסוד לאותם ספקים’ ההצלחה היא שהשרתים שלהם לא רק בשפע, אלא גם הם’אתה גם ממוקם היטב ומיועד להופעות חזקות יותר. לא משנה כמה שרתים יש ל- TorGuard שם’אין שום ערובה לכך’אני יהווה שירות באיכות מעולה.

מסיבה זו אנו’מתכוונים לבדוק את שרתי ה- TorGuard קצת יותר מקרוב כדי לראות כיצד הם עומדים תחת בדיקה.

כמה גדול רשימת השרתים של TorGuard?

כפי שהזכרנו, האתר מציין כי ל- TorGuard עומדים לרשותו מעל 3,000 שרתים. שרתים אלה מבוססים על 59 מיקומים ב- 50+ מדינות.

כל זה נראה מרשים מאוד, אך עם השוואה בין נתונים אלה לספקי VPN אחרים, הוא מתחיל להיראות חיוור יותר. ExpressVPN, למשל, מפעיל כמות שרתים דומה, אך הם ממוקמים בכ- 90 מדינות, וזה כמעט כפליים מכפי שמציעה TorGuard.

זה’s isn’פשוט פשוט שרתים של ליגת המפלגה הבכירה עולה על TorGuard בהקשר זה; ל- Astrill VPN יש 300+ שרתי בסך הכל, אך אלה מבוססים על 110+ מיקומים ב- 60+ מדינות.

יתר על כן, TorGuard לא מספק שום מידע על כמה שרתים נמצאים במיקום מסוים. זה רק מציין כמה שרתים מיקומים יש, ובאילו מדינות הם’ממוקם מחדש. כששאלנו את צוות התמיכה בלקוחות שלהם אם הם יכולים לציין פרטים נוספים, הם רק אמרו: “יש לנו 1000s בכל מיקום.”

בפשטות, אנחנו לא’אני לא מאמין להם. הטענה המצוטטת אינה אפשרית בעליל, ותגובות אחרות מצוות התמיכה בפלטפורמות כמו Reddit מתייחסות לכל אחת מהן “שרת” לפי שם המיקום שלה. זה נותן לנו סיבה להאמין ל- TorGuard’נתוני השרתים מנופחים באופן מאסיבי.

עם זאת, לעת עתה אנו יכולים לעשות מעט מלבד לחקור את התפשטות TorGuard’שרתים מבחינת מיקום, ולא כשרתים כוללים.

התפשטות רשימת השרתים של TorGuard

TorGuard’התפשטות המיקומים שלה נראית כך:

  • צפון אמריקה: 22%
  • מרכז ודרום אמריקה: 5%
  • אירופה: 44%
  • המזרח התיכון ואפריקה: 12%
  • אסיה פסיפיק: 17%

זה נראה פחות או יותר כפי שדמיינו: צפון אמריקה ואירופה עברו עדיפות, ואחריה אסיה פסיפיק. מרבית ספקי ה- VPN המכוונים לקהלים בשפה האנגלית נוטים להפיץ את השרתים שלהם בדרך זו.

ההפתעה האמיתית היחידה היא לראות את דירוג אזור MENA כל כך גבוה, וגוזל 12% מ- TorGuard’המיקומים הכוללים. אפריקה שמדרום לסהרה, לעומת זאת, נופלת טרף לנושא מוכר ברשימות שרתי VPN: ישנו מיקום אחד (אם לא שרת אחד) בדרום אפריקה, וזה’זה זה.

למרות שיש יותר משתמשי אינטרנט במרכז אמריקה ודרום מאשר בצפון, TorGuard’הכיסוי הדליל של 5% מותיר 400+ מיליון משתמשי אינטרנט ללא קישוריות הגונה.

אולם שוב, דמויות בלבד אינן מספרות את כל הסיפור. אם שרתי TorGuard הם בדרך כלל די חזקים, זה מפסיק להיות נושא כה רציני. לכן, זה’הכי טוב שננסה את שרתי TorGuard’ ביצועים בפועל כדי לראות היכן הוא עומד.

מהירות שרת TorGuard

ערכנו בדיקות מהירות ב- TorGuard במספר נקודות שונות במהלך היום והפנינו את תוצאותינו עם ביקורות משתמשים שצפות באינטרנט.

באופן כללי, TorGuard’שרתי השרת נוטים להיות מהמהירים מבין ספקי ה- VPN הקיימים כיום. זה גורם לנו להיות בטוחים שצי השרת צריך לספק חיבורים חזקים גם באזורים שבהם נראה שהשרתים מרוחקים יותר. עם זאת, אנו עדיין לא משוכנעים כי TorGuard תהיה אפשרות כל כך נהדרת עבור משתמשים במרכז אמריקה הדרומית או בדרום אפריקה שמדרום לסהרה..

שרתי TorGuard וסטרימינג

אחת האטרקציות הגדולות ביותר בשימוש ב- VPN היא ההבטחה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על שירותי סטרימינג, ולהיות לרשות המון שרתים לרוב פירושו שתוכלו לעשות זאת בקלות.

ב- TorGuard’למשל, זה לא המקרה. כל 3,000 השרתים הזמינים בקלות משתמשים בכתובות IP משותפות, אשר שירותי אנטי-VPN כמו Netflix יכולים לרחרח במהירות. זה לא’לא תמיד המקרה - ExpressVPN משתמש ב- IP משותף ופשוט מחליף את אלה שנטפליקס מורגשת אליהם - אבל זה, למרבה הצער, הוא המקרה, רוב הזמן, עם TorGuard.

אולם יש פיתרון. TorGuard מציע כתובות IP ייעודיות במחיר של 7.99 $ לחודש; אז ה- IP הזה הופך להיות שלך, ונטפליקס לא תבין שהוא שייך ל- VPN בגלל שאתה’אני אהיה היחיד שמשתמש בזה.

אבל 7.99 דולר הם יותר ממנוי חודשי לרוב שירותי הסטרימינג החל מהולו לטלוויזיה באמזון, והחיוב הזה ממשיך על גבי המינוי הקיים שלך ל- TorGuard. ככאלה, אנחנו כן’לא בטוח שרשימת השרתים של TorGuard יכולה להזרים בצורה חלקה.

שרתי TorGuard וסוחף

עכשיו מגיעות החדשות הטובות: תמיכה בשטף היא אחת הסיבות העיקריות שקיימות טורגארד (היא’זה אפילו בשם!). אפילו החבילה הבסיסית ביותר שלה, ה- Proxy Anonymous, מספקת קישוריות SOCKS5, שהיא חיונית לצורך סיבוב מאובטח..

בנוסף לכך, TorGuard מבטיחה למשתמשים רוחב פס בלתי מוגבל בכל השרתים, מה ששולל את הנושאים הקשורים למהירות כמו חסימת ומצערת. כל עוד יש לך שרת TorGuard בקרבת מקום, שם’סיכוי חזק מאוד כי TorGuard יספק לך חוויה סוחפת אדירה.

קרא עוד ב- TorGuard עבור Torrenting

סיכום

TorGuard’ניתן להרתיח סוגיות בנוגע לחוסר השקיפות ולחוסר השרתים באזורים מסוימים. עם זאת, לטריטוריות רבות בעולם יש כיסוי הגון מצד TorGuard, מה שאומר שהנושאים הללו לא יטרידו את המשתמשים שם. אם אתה’אם אתה מחפש תמיכה בשטף, אם כן, רשימת השרתים של TorGuard היא אחת המותאמות הטובות ביותר למשימה.

קריאות מומלצות

סקירת TorGuard

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + = 26