10 najlepších alternatív pirátskeho zálivu v roku 2020


to’s bezpečnosťou povedať, že The Pirate Bay (TPB) je svet’najobľúbenejšie úložisko torrentov. Ak však’Ste fanúšikom sťahovania torrentov, už viete, že je to dvojsečný meč.

Na jednej strane to znamená, že TBP poskytuje viac ako veľa sejačiek, aby vaše sťahovanie bolo čo najrýchlejšie. Na druhej strane to robí tento web častým cieľom hollywoodskych štúdií, veľkých spoločností zaoberajúcich sa vývojom hier, poskytovateľov internetových služieb (ISP) a dokonca vládami..

The Pirate Bay bojuje kvôli svojmu veľmi významnému postaveniu obrovskému problému. Ukázalo sa, že webová stránka trpí častými výpadkami. To vám účinne bráni v prístupe do jeho databázy a sťahovaní torrentových súborov. Avšak len preto, že v súčasnosti je Pirate Bay dole alebo je to tak’s blokovaný vo vašej krajine, to nie je možné’To znamená, že môžete’nenájdu fantastické alternatívy k zálivu Pirate Bay.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Aby sme vám pomohli nájsť ďalšie vysoko aktívne P2P komunity online, zostavili sme zoznam najlepších alternatív služby Pirate Bay. Všetky nasledujúce webové stránky poskytujú poklad torrent súborov a sú podporované ich živými komunitami.

S týmto povedal, my’sa chystám ponoriť do troch kategórií torrent webových stránok:

  • Alternatívy pirátskeho zálivu pre všeobecné torrentovanie: Po prvé, máme skupinu veľmi populárnych úložísk, ktoré prinášajú trochu všetkého, čo by ste radi videli. Okrem štandardných kategórií, ako sú filmy a televízne programy, ste tu aj vy’Nájdem softvér, elektronické knihy, hudbu a ďalšie.
  • Alternatívy filmu Pirate Bay & TV torrenting: Potom odporúčame torrent webové stránky, ktoré prinášajú veľké knižnice video súborov. Tieto sa často špecializujú na predstavenie dostupných pohybov a televíznych relácií pohodlným spôsobom, vďaka čomu je ľahké nájsť ďalší výber.
  • Alternatívy pirátskeho zálivu pre herné torrenty: Let’tiež nezabudnite na hráčov. my’Na konci nášho zoznamu nájdete stránky s torrentmi, ktoré sú obklopené hernými komunitami, s množstvom semenáčikov, čo vám uľahčí sťahovanie čo najrýchlejšie veľkých súborov..

Alternatívy pirátskeho zálivu pre všeobecné torrentovanie

V prípade, že chcete výkonnú všestrannú torrent webovú stránku, máme pre vás štyri zaujímavé návrhy. Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac.

1. RARBG

RARBG prehľad torrentov

Jeden z najstarších torrent webových stránok na scéne, RARBG poskytuje takmer akýkoľvek typ obsahu, ktorý hľadáte - ale tiež prichádza s niekoľkými trikmi v rukáve.

Keďže je spoločnosť RARBG prítomná už približne desať rokov, priťahuje milióny fanúšikov torrentu z celého sveta. To znamená, že sa môžete spoľahnúť na veľké množstvo sejačiek, a to aj pre najhorúcejšie filmy, televízne programy a tituly hier. Je dodávaný s brilantne jednoduchým dizajnom, ktorý vám umožní skontrolovať čo’s a vyberte súbor torrent na základe množstva užitočných informácií.

nechať’Nezabudnite tiež spomenúť, že sa môžete spoľahnúť na užitočnú sekciu komentárov, ktorá prináša jej vlastný systém hodnotenia.

Zlou správou je, že v niektorých krajinách je blokovaný systém RARBG, a to vrátane Spojeného kráľovstva, Austrálie, Írska, Indie, Saudskej Arábie, Spojených arabských emirátov a niekoľkých ďalších krajín. RARBG je tiež trochu agresívny v spôsobe zobrazovania reklám, takže použitie efektívneho blokovania reklám sa javí ako dobrý nápad.

2. 1337x

Recenzia stránky s torrentom 1337x

Ponúka inovatívny spôsob prehľadávania miliónov dostupných torrent súborov, 1337X vyniká oproti ostatným alternatívam v Pirate Bay.

Po prvé, 1337X prináša takmer všetky kategórie obsahu, ktoré si viete predstaviť. Webová stránka’Domovská stránka vám ukáže dostupné typy súborov, takže môžete rýchlo začať hľadať. Potom môžete zúžiť vyhľadávanie pomocou 1337X’s inovatívne značky a kategórie navrhnuté na mieru.

Vidíš čo’je populárny dnes, počas posledného týždňa, alebo si môžete pozrieť aktuálne trendy a ďalšie.

Je potrebné poznamenať, že 1337X je blokovaný v Austrálii, Írsku, Rakúsku a vo Veľkej Británii. Spoľahlivá a výkonná sieť VPN (Virtual Private Network) to však nemôže urobiť’neriešim.

3. Torrent na stiahnutie

TorrentDownloads najlepšie torrent stránky recenzie

Všetci sa môžeme zhodnúť, že táto alternatíva TBP prináša rodové meno, ale verte nám - tam’o tomto veľmi populárnom webe nie je nič všeobecné.

Torrent na stiahnutie je najlepšie známy pre svoje čisté a jednoduché užívateľské rozhranie. Jeho domovská stránka prináša pekný výber trendových súborov z každej z prítomných kategórií - vrátane filmov, televíznych relácií, hudby, hier, softvéru, anime a ďalších..

Potom webová stránka obsahuje aj množstvo informácií pred stiahnutím akýchkoľvek súborov. Okrem štandardnej sady informácií (sejačky, pijavice a komentáre) si môžete pozrieť podrobný zoznam súborov obsiahnutých v torrentoch, ako aj zoznam sledovačov..

Je to vynikajúci spôsob, ako zistiť, či existuje’ide o niečo podozrivé - aj keď by ste mali mať antivírusový program, ktorý kontroluje každý súbor, ktorý sťahujete z webu, vrátane súborov P2P.

4. Torrentz2

Recenzia stránky Torrentz2

Medzi najlepšie alternatívy k zálivu Pirate Bay sme tiež chceli odporučiť iný druh webovej stránky, vyhľadávacieho nástroja, ktorý zahŕňa svet’s najobľúbenejšími torrent webmi - Torrentz2.

Pravdepodobne ste sa predtým zaujímali, či tam sú’je to ako Google, ale pre torrent. No, ty’Budem rád vedieť, že Torrentz2 uspokojí všetky vaše potreby. V súčasnosti indexuje 90+ webových stránok a prináša viac ako 60 miliónov torrent súborov.

Všetko, čo musíte urobiť, je niečo napísať na webovú stránku’s domovskú stránku a vy’Okamžite získate dlhý zoznam výsledkov. Torrentz2 je tiež užitočný pri kontrole aktuálnych trendov torrentov, ktoré sa nachádzajú na webovej stránke’s ‘MyTorrentz’ kartu - nezabudnite sa teda pozrieť.

Byť svetom’Najobľúbenejší vyhľadávací modul torrentov, Torrentz2 je často blokovaný jednotlivými poskytovateľmi internetových služieb. Preto sa môžete spoľahnúť na jej zrkadlové webové stránky alebo priamo ísť na overené riešenie VPN.

Alternatívy pirátskeho zálivu pre film & TV torrenting

Ďalej sa pozrieme na webové stránky zamerané na video súbory. Máme tri odporúčania pre tých z vás, ktorí si radi sťahujú filmy a televízne programy.

5. YTS

Prehľad stránok torrentu YTS ​​(YIFY)

Ak ty’znovu hľadáte torrent web, ktorý’všetko o filmoch, vaše hľadanie končí YTS - svetom’s najlepší webový server torrent!

Keď uvažujete o webe, ktorý vám umožní sťahovať filmy, čo’je to prvá vec, ktorá vám príde na myseľ? Pekne navrhnuté používateľské rozhranie s prominentnými filmovými plagátmi? Možno chcete jednoduchý spôsob prehľadávania filmov podľa žánrov, hercov, režisérov alebo značiek?

Alebo možno len chcete vidieť, čo’s trendy práve teraz? To je presne to, čo môžete od YTS očakávať. A tiež, nechaj’Nezabudnite povedať, že spoločnosť YTS ponúka filmy s rozlíšením 720p a 1080p s množstvom sejačiek, aby vaše sťahovanie bolo čo najrýchlejšie.

Nakoniec, aj keď je YTS veľmi populárny po celom svete, je to tak’s je zablokovaný v niekoľkých krajinách. Patria sem Spojené kráľovstvo, Austrália, Indonézia a Singapur.

Avšak, don’Nebojte sa, pretože máme veľa alternatív Pirate Bay zoradených pre vás.

6. ETTV

ETTV torrent stránky preskúmanie

ETTV začal ako torrent web prinášajúci najnovšie televízne epizódy - a stále zostáva venovaný svojej hlavnej úlohe, čo je vlastne to, čo ho robí jedinečným.

Pravda je, že ETTV je ultra-výkonné úložisko torrentov, ktoré prináša značný objem obsahu. Môžete sťahovať filmy, softvér, elektronické knihy a všetko medzi tým. Televízne relácie sú však stále webovou stránkou’s primárne zameranie.

Môžete prehliadať televízne programy podľa ich obľúbenosti, roku vydania, žánru, kvality video súborov alebo jednoducho vyskúšať kurátorské zbierky ETTV. Okrem bežných a svetových populárnych titulov je toto vynikajúce miesto aj na nájdenie starých a dosť temných televíznych relácií.

my’Ďalej dodám, že hoci ETTV by mala byť k dispozícii na celom svete, môžu byť zacielené jednotlivými poskytovateľmi internetových služieb. V takom prípade by poskytovateľ VPN mal byť schopný tento problém vyriešiť.

7. YourBitTorrent

Recenzia stránok YourBittorrent

Vo svete dôveryhodných stránok, ako je Pirate Bay, si YourBitTorrent od tej chvíle zaslúži vašu dôveru’s 15+ rokov.

Aj keď sa môžete spoľahnúť na YourBitTorrent pre rôzne typy obsahu (softvér, elektronické knihy a hry),’je väčšinou známy pre svoju bohatú knižnicu filmov a televíznych programov. Toto je jeden z najpopulárnejších torrent webových stránok, ktorý sa prekladá do veľkého počtu sejačiek a zdravých torrentov. Dokonca aj najnovšie filmy prichádzajú s priaznivými pomermi sejačky k pijavici a to isté platí aj pre televízne programy.

Jediná vec, ktorá’tu chýba sekcia komentárov. Stále však môžete skontrolovať snímky obrazovky a zoznamy súborov zahrnutých do torrentov, čo minimalizuje vaše šance na výskyt škodlivého softvéru.

Alternatívy pirátskeho zálivu pre herné torrenty

Nakoniec sme’rád by som odporučil hráčom tri možnosti.

Nasledujúce archívy torrentov obsahujú veľké knižnice hier pre PC, MacOS, vreckové zariadenia a herné konzoly..

8. TorLock

Kontrola stránky torrentu

Pre istotu’Bezpečne pri sťahovaní P2P hier používa TorLock známy spôsob ponúkania iba overených torrent súborov.

Najlepšie na TorLock je to, že ponúka overené torrenty - ktoré majú svoje výhody a nevýhody. Stiahnutie softvéru prostredníctvom prenosu P2P je jednoduchý spôsob infikovania škodlivým softvérom. Preto vám dôrazne odporúčame držať sa overených torrentov, aj keď používate antivírusový program.

Momentálne spoločnosť TorLock ponúka o niečo viac ako 5 miliónov torrent súborov, pričom každý deň sa pridáva viac ako 3 000 nových súborov. Veľká časť z nich sú hry pre PC a konzoly. Netreba dodávať, že si myslíme, že’milovať túto alternatívu TPB.

Nakoniec upozorňujeme, že Torlock je blokovaný vo Veľkej Británii, Austrálii a Portugalsku. Investovanie do softvéru VPN je teda inteligentným rozhodnutím, ak si chcete stiahnuť overené a bezpečné súbory.

9. LimeTorrents

Recenzia LimeTorrents

LimeTorrents prináša množstvo spôsobov, ako zostať na vrchole nedávno nahraných súborov, čo znamená, že tam’Nemáte šancu vynechať obľúbenú hru.

Ako pravdepodobne viete, webové stránky s torrentom sa často spoliehajú na reklamy, ktoré generujú príjmy. To znamená, že nepríjemné kontextové okná a podozrivé reklamy sú niečo, čo môžete očakávať. To je dôvod, prečo’Je vždy osviežujúce vidieť webové stránky, ako je LimeTorrents. to’sa zameriava na reklamy a prichádza s rozsiahlou knižnicou miliónov torrent súborov.

Môžete rýchlo skontrolovať základné informácie o každom súbore, zúčastniť sa na webovej stránke’s pulzujúcou komunitou, prihláste sa na odber noviniek RSS a ďalších informácií. Táto webová stránka je tiež známa tým, že poskytuje overené torrenty, čo je pri sťahovaní hier nesmierne dôležité.

LimeTorrents je v súčasnosti blokovaný v Spojených štátoch (niektorými poskytovateľmi internetových služieb), Spojenom kráľovstve a Indii. Môžete skúsiť nájsť jeho zrkadlovú webovú stránku, ale používanie siete VPN je vždy bezpečnejšia možnosť.

10. TorrentGalaxy

Recenzia TorrentGalaxy

TorrentGalaxy predstavuje pohodlný spôsob sťahovania hier pre rôzne platformy na základe rôznych súborov vyhľadávacích kritérií.

Po prvé, vedzte, že Torrent Galaxy je viac ako len úložisko súborov s hrami P2P. Zahŕňa takmer akúkoľvek populárnu kategóriu torrentu, ale najväčší dôraz sa kladie na hry. Nájdete PC hry, ako aj populárne tituly pre konzoly a mobilné zariadenia.

Každý súbor obsahuje množstvo informácií, takže môžete skontrolovať jeho používateľa, veľkosť, komentáre a jeho popularitu. To znamená mať úplnú kontrolu nad tým, čo sťahujete.

A nakoniec, vzhľadom na to, že ide o novšiu torrentovú webovú stránku, stále je pod radarom protipirátskych skupín.

Skutočný príbeh Pirate Bay’s problémami

my’Určite si mnohí z vás myslia, že The Pirate Bay je konečný web torrentu.

Je online už viac ako 15 rokov’Je ľahké pochopiť, prečo má táto webová stránka milióny denných návštevníkov. Avšak, je to veľmi populárna torrent webová stránka’neprišiel bez problémov.
To by nebolo’Nezabudnite povedať, že The Pirate Bay prispel k popularite prenosu súborov P2P.

Samozrejme, P2P bolo niečo úplne iné už v roku 2003, keď prišiel The Pirate Bay. Na sťahovanie obrázkov, skladieb a ľahkých aplikácií boli vhodné pomalé webové rýchlosti. Napriek tomu táto webová stránka rástla po internete a počas všetkých tých rokov sa jej podarilo zostať relevantnou.

V roku 2006, The Pirate Bay a webová stránka’Po policajnom útoku boli servery vypnuté. Avšak, TPB’Zakladatelia spoločnosti mali zálohu stránky, ktorá je taká, ako znovu ožila, iba tri dni po nájazde.

Stále sa však stalo niekoľko vyšetrovaní trestných činov, ktoré nakoniec viedli k súdnemu procesu. V roku 2009, TPB’zakladatelia boli uznaní za vinných ‘pomoc pri sprístupňovaní obsahu chráneného autorskými právami.’ Je zaujímavé, že webová stránka nikdy nebola súdená - iba jednotlivci za ňou. Týmto spôsobom sa pirátskej zátoke podarilo prežiť tento neúspech napriek nízkym šanci.

V posledných niekoľkých rokoch sme’Videli ste zámery rôznych poskytovateľov internetových služieb blokovať túto webovú stránku. Aj keď sa to javí ako nekonečný boj, niektoré krajiny a poskytovatelia internetových služieb uspeli vo svojich zámeroch.

Momentálne je pirátska zátoka zablokovaná v približne 30 krajinách a naďalej ju blokuje mnoho jednotlivých poskytovateľov internetových služieb.

Pri sťahovaní torrentov buďte v bezpečí

Torrenty, rovnako užitočné a užitočné, predstavujú vážne nebezpečenstvo. Ak ty’Ak si nebudete dávať pozor, sťahovanie torrent súborov a zapojenie sa do P2P prevádzky vás môžu dostať do problémov.

V prvom rade môže váš poskytovateľ internetových služieb monitorovať vašu komunikáciu z hľadiska potenciálneho prípadu ‘nebezpečný’ správanie. To je dôvod, prečo tí, ktorí sa zaoberajú prevádzkou P2P, dostávajú často oznámenia o porušení autorských práv. V závislosti od toho, kde žijete, môžete byť dokonca podrobení trestnému vyšetrovaniu.

Súbory P2P okrem porušenia autorských práv prichádzajú aj s inými nebezpečenstvami.

Pretože súbory torrentu sa ľahko zdieľajú medzi veľkou skupinou používateľov, predstavujú úrodnú pôdu pre rôzne druhy škodlivého softvéru. Aj tie najlepšie antivírusové aplikácie však zvíťazili’nespasím ťa dnes’je vysoko pokročilý ransomware a spyware.

Najlepším riešením, ako sa chrániť pri sťahovaní torrentov, je použitie VPN.

VPN ponúkajú jednoduchý spôsob šifrovania vášho pripojenia - čo znamená, že váš ISP vyhral’neviem čo ty’robím online. S použitím najrozsiahlejšej úrovne šifrovania VPN umožňujú sťahovanie torrentov anonymne a bez obáv z možných následkov.

Túto úlohu však neurobí každá sieť VPN. Musíte sa uistiť, že vybraný poskytovateľ VPN podporuje torrenting a tiež ponúka rýchle rýchlosti sťahovania.

Možno sa teda pýtate, ako získať čo najlepší zážitok z torrentovania? Používanie webových stránok typu torrent, napríklad 1337X alebo RARBG, spolu s výkonnou sieťou VPN vám poskytuje neobmedzenú slobodu. Takže nezabudnite zostať na bezpečnej strane a užite si torrentovanie!

Nakoniec sme’d radi by ste sa dozvedeli, ktorá z týchto alternatív riešenia Pirate Bay tu stále používate v roku 2020? Existujú nejaké webové stránky, ktoré sme v tomto článku zmeškali??

Akékoľvek torrent stránky, ktoré sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Odporúčané znenie:

Ako bezpečne sťahovať torrenty?

Najlepšie VPN pre Torrenting

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4