10 najlepších miest pre filmové torrenty v roku 2020


Sledovanie obľúbených filmov v roku 2020 sa práve zjednodušilo, pretože špičkové filmové torrenty vám umožnia sledovať najnovšie filmy priamo z domu. Rovnako ako sa filmy v priebehu rokov zvyšovali, podobne sa zvýšil aj počet torrentových serverov. Torrent stránky prišli a odišli v priebehu rokov, ale tie najlepšie vždy vynikli.

Tieto standout torrentové servery v priebehu času zvetrávali niekoľko búrok, vrátane právnych obmedzení proti torrentovým webom, ktoré zaznamenali vypnutie niektorých torrentových serverov. V poslednej dobe sa torrent-obrie Kickass Torrents znížil po zákroku na torrent stránkach.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Keď hovoríme o filmových torrentoch, môžeme’t ignorovať rastúci počet streamingových služieb, ako je Netflix. Tieto stránky pravdepodobne urobili prielom v torrent stránkach’ popularita, najmä po nedávnej popularite väčšiny milovníkov filmu.

Avšak, so zoznamom najlepších torrent stránok špeciálne pre užívanie videí, si môžu milovníci filmu byť istí, že sú’Nájdem najlepšie a najnovšie filmy v roku 2020.

Čo’s viac, môžete si vybrať z veľkého zoznamu týchto torrent stránok. my’prešli som najlepšími dostupnými filmovými torrentmi, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorá je najlepšia na základe kvality torrentov a rýchlosti sťahovania..

1. Pirate Bay

Webové stránky: https://thepiratebay3.org/

Recenzia stránok torrentu Pirate Bay

Táto stránka je pravdepodobne “kráľ torrentov” a je to absolútna klasika. Pirate Bay je už najdlhšie, pravdepodobne predtým, ako existovala nejaká iná torrent stránka. Jeho torrenty sú dôveryhodné a zohrávali obrovskú úlohu pri získavaní dôvery svojich milencov.

Táto stránka sa rozrástla dokonca aj pri mnohých sporoch. Bol zablokovaný vo viac ako 20 krajinách a čelil bitkám väčšiny najsilnejších vlád na svete. Napriek tomu, že v niektorých krajinách je zákon nesprávny, jeho spoľahlivosť je nepochybná.

Väčšina torrentov na tomto webe sú filmové torrenty. Okrem toho tiež umožňuje svojim používateľom striedať televízne seriály, aplikácie, knihy, hudbu a hry. Stránka podporuje okamžité sťahovanie s celkovým počtom torrentov k dnešnému dňu výrazne viac ako 3 milióny torrentov.

Táto stránka torrent obsahuje aj zrkadlá alebo alternatívne adresy URL, z ktorých niektoré sú ThePirateBay.red, TPBMirro.org a Tbp.tw. Priemerná rýchlosť sťahovania torrentov na tejto stránke je 3,1 MB / s. Množstvo semien na tomto serveri torrent vám pomôže dosiahnuť vyššiu rýchlosť sťahovania súborov.

2. RARBG.to

Webové stránky: http://rarbg.to

Recenzia RARBG

Táto stránka torrentu sa považuje za najlepšiu pre nový obsah. Nemusí to byť tak populárne ako The Pirate Bay, ale má veľkú komunitu.

Na tomto mieste je preto veľa semien. Stránka tiež prechádza dlhou cestou, aby vám ponúkla množstvo nových a starých torrentov. Od roku 2018 táto stránka naďalej ponúka torrent a magnetické odkazy pre filmy, televízne programy, hudbu, hry a softvér.

Táto stránka nemusí mať moderný vzhľad, ale robí svoju prácu celkom v poriadku. Poskytuje zdravé pijavice pre pijavice.

Pijavice sú ľudia, ktorí sťahujú skutočné súbory, ale nezdieľajú súbory torrent s ostatnými používateľmi. Tieto súbory môžu byť v úplnom formáte alebo v bitoch. Toto sú ľudia, ktorí nie’t zdieľať zábavu s ostatnými.

3. YTS.ag (YTS.am)

Webové stránky: https://yts.am/

Prehľad stránok torrentu YTS ​​(YIFY)

Stránka’s Databáza obsahuje milióny filmových torrentov, viac ako ktorákoľvek iná kategória obsahu. Medzi jeho pozoruhodné vlastnosti patrí vizuálny vzhľad. Aj keď server YTS hostuje pirátsky obsah, je dosť dobrý na to, aby konkuroval niektorým populárnym webovým stránkam.

Na vyžiadanie obsahu od operátorov je potrebný užívateľský účet. Tento účet tiež umožňuje odosielať spätnú väzbu a komentovať webové stránky. Webová stránka’Vyhľadávacie pole predstavuje efektívny spôsob vyhľadávania požadovaného obsahu. Zahŕňa tiež filtre a ďalšie možnosti triedenia pre presné vyhľadávanie.

Stránka nepodporuje okamžité sťahovanie. Medzi ďalšie funkcie, ktoré zrejme kompenzujú nedostatok tejto webovej stránky, patria viaceré alternatívne adresy URL a slušná rýchlosť sťahovania súborov (1,8 MB / s)..

Okrem toho stránka obsahuje aj zbierku najnovších aj klasických filmov. Táto stránka tiež pomáha používateľom s obmedzenou šírkou pásma.

4. 1337x

Webové stránky: https://1337x.to/

Recenzia stránky s torrentom 1337x

Často hodnotené ako najlepšie stránky na prehliadanie torrentov, táto stránka je vynikajúcou voľbou na nájdenie filmových torrentov, hier a televíznych programov. Torrenty sa dajú ľahko nájsť vďaka vylepšenému rozhraniu, ktoré uľahčuje a zlepšuje sledovanie. Jeho užívateľsky prívetivé rozhranie a veľké množstvo obsahu sú skvelou kombináciou pre daný web.

Jednu vec, ktorú potrebujete vedieť o tomto webe - je to bezpochyby populárny sledovač, pokiaľ ho spoločnosť Google skryje pred výsledkami vyhľadávania. Kedykoľvek stránky zažívajú veľkú premávku a nenačítajú sa, sú k dispozícii zrkadlá, takže môžete získať svoje torrenty vždy, keď ich potrebujete. Jeho jedenásť rokov pôsobenia online je tiež dlhá cesta pri preukazovaní spoľahlivosti stránky.

Spolu s komplexným adresárom torrent súborov sú magnetické odkazy. Jeho pôsobivé vlastnosti vedú k vychýleniu lokality ako najlepšej náhrady za záliv The Pirate Bay. Keďže 90% jeho torrentov sú filmové torrenty, je zrejmé, že väčšina ľudí uprednostňuje túto stránku pre filmové torrenty.

Táto stránka nie je len humbuk. Vďaka jeho vlastnostiam sú operácie takmer podobné operáciám v The Pirate Bay, čo z neho robí životaschopné alternatívne miesto. Zdá sa však, že priemerná rýchlosť sťahovania tohto webu na okamih zlyhá.

Bez ohľadu na to, že na webe sa nachádza viac ako 2 milióny stiahnutí, zdá sa, že stránka nespomaluje tempo poskytovania najlepších filmových torrentov pre používateľov. Mierny rozdiel oproti jeho vynikajúcemu náprotivku je v tom, že nepodporuje okamžité sťahovanie.

5. Zooqle

Webové stránky: https://zooqle.me/

Zooqle torrent site review

V porovnaní s inými webmi uvedenými v tomto zozname je táto stránka relatívne mladá. Dôvodom, prečo sme sa rozhodli vysoko ho ohodnotiť, však boli jeho jedinečné vlastnosti. Táto stránka sa špecializuje na indexovanie overených torrentov vďaka svojej databáze s viac ako 3 miliónmi torrentov.

Obsahuje tiež obsah v rôznych kategóriách. Čo’Na tomto torrente je jedinečné, že v jednej krajine nevedie k zákazu.

to’Je tiež ťažké prehliadnuť vysokú rýchlosť sťahovania. Rýchlosť sa zvyšuje až na 3,5 MB / s. Jeho zrkadlá sú tiež skvelou alternatívou vždy, keď má stránka príliš veľkú premávku.

6. Torrentz2

Webové stránky: https://torrentz2.eu/ (alebo https://torrentz2.cc/)

Recenzia stránky Torrentz2

Torrentz2 je ďalší mladý torrent server, ale nielen pre filmové torrenty. Po dobrovoľnom odstavení rodičovskej stránky v roku 2016 bol spustený Torrentz2, aby vyplnil medzeru, ktorú zanechal Torrentz.eu. Odvtedy dokázala svoje pochybnosti zle. Jeho vynikajúca kombinácia s ostatnými vyhľadávacími nástrojmi pomáha poskytovať jednu z najväčších torrent databáz

K 61 miliónom torrentov patrí aj filmový torrent a hudobný tok, ktoré sú teraz na tomto webe bežné.

Z uskutočneného výskumu je zrejmé, že má viac filmových torrentov ako ktorékoľvek iné. Jeho priemerná rýchlosť sťahovania sa rovná 1,9 MB / s, hoci nepodporuje okamžité sťahovanie.

7. iDope

Webové stránky: https://idope.xyz/

Recenzia stránky iDope torrent

Považujeme tento torrent server a zaradíme ho medzi najlepšie nielen pre jeho vlastnosti, ale aj pre spomienky na Kickass Torrents, ktoré prináša. Znie pod jeho logom slogan “Pocta torrentom KickAss.”

Napriek svojmu krátkemu času rastu má torrentový portál rozsiahlu databázu vysoko nad 18 miliónov torrentov. Stránka obsahuje čisté používateľské rozhranie a je k dispozícii aj mobilná verzia. Táto funkcia robí torrentovanie pomocou smartfónu ľahkou úlohou. Jeho priemerné rýchlosti sťahovania sú tiež pôsobivé (3,7 MB / s).

8. Torlock

Webové stránky: https://www.torlock.com/

Kontrola stránky torrentu

Torlock je tiež torrent server, ktorý sa zameriava na televízne programy a filmové torrenty. Jedna funkcia je s týmto serverom torrent jedinečná - jeho zameranie na skutočné torrenty. Robí všetko pre to, aby bojoval proti falošným prúdom. V minulosti zaviedla program, ktorý používateľom platí dolár za každý falošný tok nájdený na tejto stránke.

Táto stránka má tiež alternatívnu adresu URL v prípade preťaženia v hlavnej doméne. S databázou až 4,4 milióna torrentov môžu používatelia pohodlne pristupovať k torrentom a sťahovať ich priemernou rýchlosťou 3,1 MB / s..

9. Limetorenty

Webové stránky: https://www.limetorrents.info/

Recenzia LimeTorrents

Limetorrents je seriózny torrent server, ktorý je v prevádzke viac ako päť rokov. Prevádzkovatelia tejto stránky tiež spúšťajú vyrovnávaciu pamäť iTorrents, zvyčajne zdieľanú medzi takmer všetkými vyhľadávacími nástrojmi torrent.

Prístup k jeho originálnym torrentom pre filmy a televízne programy je pomerne jednoduchý. Pravidelná aktualizácia obsahu tiež robí tento torrent server vysoko na našom zozname.

Samostatná webová stránka na tejto stránke zobrazuje prvých 100 torrentov, takže viete čo’s trendy.

10. EZTV.ag

Webové stránky: https://eztv.io/

Prehľad stránok torrentu EZTV

Väčšina návštevníkov tohto webu má záujem o stiahnutie televíznych relácií, čo je prakticky jediná kategória, ktorú by sa na tomto webe našlo. Jeho základný vzhľad nezbavuje skutočnosť, že patrí medzi najlepšie torrent servery s rozsiahlou databázou torrentov.

Odkazy na torrent a ďalšie relevantné informácie sú uvedené v tabuľkovej forme. Návštevníci na tejto stránke môžu vytvárať používateľské účty na ukladanie svojich obľúbených torrentov.

Bezpečnosť pri sťahovaní filmových torrentov

Kedykoľvek ste torrenting, je dôležité poznať pirátsky obsah. Niektorý obsah zdieľaný na týchto torrent stránkach môže byť chránený autorskými právami. Porušenie autorských práv môže skončiť súdnym konaním, najmä v najväčších ekonomikách, ako sú USA, Kanada, Spojené kráľovstvo a dokonca Austrália..

Prístup na stránky torrentu môže byť zložitý, najmä ak ste vy’v konkrétnych krajinách. Stáva sa to vždy, keď sa pokúsite získať prístup k blokovanej stránke torrent. Jednoduchým spôsobom, ako obísť túto prekážku, je použitie VPN.

VPN je virtuálna súkromná sieť, ktorá zaisťuje bezpečné prehliadanie a prístup k geograficky blokovanému obsahu. Takže vždy, keď sa nachádzate v krajine, ktorá zakázala konkrétny server s torrentom, použitie VPN vo vašom prehliadači vám pomôže s prístupom na web.

Dobrá sieť VPN pomôže skryť vašu polohu a umožní vám prístup k geograficky blokovanému obsahu pri zachovaní vysokej rýchlosti prehliadania a sťahovania.

A víťazom je…

Z nášho zoznamu najlepších filmových serverov pre tento rok ostáva The Pirate Bay žralokom v oceáne.

V priebehu rokov sa ukázalo ako najlepšie. V krajinách, kde to je’s zakázané, odporúčame vám použiť prehliadač ExpressVPN, ktorý je podľa nás najlepší VPN pre torrenting. Vďaka tomu je zaručený najlepší zážitok z torrentu!

Takže, ktorý z najlepších tu uvedených filmových torrentov používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 1