10 najlepších miest pre komiksové torrenty v roku 2020


Komiksy majú prekvapivo dlhú históriu. Prvá komiks bol vytlačený v roku 1837 a moderná komiks sa datuje do roku 1933. Svet komiksov sa za posledných 180 rokov navyše samozrejme zmenil.

Čitatelia zvykli hľadať svoje obľúbené komiksy v špecializovaných obchodoch a predajcoch, digitálne publikovanie a vylepšenia na internete však vytvorili výbuch prístupného obsahu. Moderný čitateľ má k dispozícii toľko možností, že ich jediné, čo ich drží späť, je nájsť najspoľahlivejšie miesto na získanie komiksu.

To je miesto, kde torrenting príde vhod.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

So spoľahlivou stránkou torrentu nájdete vyvrcholený zoznam stoviek torrentov komiksu pre rýchle a ľahké stiahnutie. tam’nie je potrebné sa trápiť hľadaním najlepších miest, ktoré by mohli komiksové hry preniknúť. my’Urobil som pre teba výskum.

Tu je náš prehľad 10 najlepších miest na nájdenie torrentov komiksu v roku 2020:

  1. EBOOKEE
  2. The Pirate Bay
  3. 01Torrent
  4. 1337x
  5. Books-Share
  6. TorrentOff
  7. Kickass Torrents
  8. WorldWide Torrents
  9. GetComics
  10. TorrentRoom

1. EBOOKEE

EBOOKEE, ako to už názov napovedá, je webová stránka zameraná na e-knihy, ktorá ponúka tisíce titulov komiksu.

Ebookee

Táto stránka má pomerne chaotickú domovskú stránku. Čo však EBOOKEE nemá v elegantnom štýle, nahradí ho rýchly a efektívny vyhľadávací nástroj. Jednou z najkrajších funkcií EBOOKEE je často aktualizovaný zoznam desiatich najlepších, ktorý vám pomôže nájsť skryté poklady medzi ich mnohými titulmi..

Aj keď nie je “komiks” v hlavnej ponuke, “komiks” Značka umiestnená v strede vstupnej stránky znamená, že stránky sa dajú ľahko použiť na potreby torrentingu komiksov.

Ebookee komiksy

2. Pirate Bay

Pirate Bay je pravdepodobne najstaršou lokalitou v našom zozname a má k dispozícii katalóg, ktorý sa má zobraziť.

The Pirate Bay

Hoci The Pirate Bay je vysoko využívaná a dobre známa webová stránka, jej nevýhodou je, že jej URL sa neustále mení. Zoznam serverov proxy pre prístup na webovú stránku však nájdete na adrese proxybay.bz.

Pirátske zátoky komiksových torrentov

Ak ste ochotní použiť proxy na prístup k The Pirate Bay, pravdepodobne to bude stáť za to! Na webe sú k dispozícii stovky torrentov komiksu a ich vyhľadávanie “ostatné” je rýchly spôsob, ako ich nájsť medzi všetkými hudbami a videami.

3. 01Torrent

01Torrent má veľkú zbierku komiksov, ktoré nájdete pod webom’s “eBook” časť.

01Torrent pre knižné torrenty

01Torrent je jedným z najintuitívnejších webových stránok v našom zozname s ľahkou kategóriou a vyhľadávacím systémom.

Táto webová stránka bohužiaľ neobsahuje pomerne veľký počet automaticky otváraných okien, ktoré môžu celkovo trochu frustrovať, ale jej rozsiahly katalóg a dostupnosť blokátorov automaticky otváraných okien robí službu 01Torrent oplatením..

4. 1337x

1337x je ďalšia stránka s veľkým katalógom, ale ohromujúci počet kontextových okien a reklám.

Recenzia stránky s torrentom 1337x

1337x má väčší zoznam komiksov ako mnoho iných stránok, ktoré my’a rozloženie webovej stránky je intuitívne a vizuálne príjemné.

vy’Budem chcieť používať túto webovú stránku s blokovaním automaticky otváraných okien, najmä preto, že reklamy majú tendenciu byť hodnotené pre dospelých, čo nie je neobvyklé pre stránky s torrentom, ktoré nesú filmy pre dospelých. Napriek tomuto problému je 1337x určite jedným z najlepších serverov na torrentovanie komiksov na našom zozname!

5. Zdieľanie kníh

Služba Knihy-zdieľanie je rýchle a ľahko prístupné miesto, ktoré sa dá ľahko rozbaliť a ktoré umožňuje torrentovanie komiksov.

Books-Share

Rovnako ako iné stránky v tomto zozname, Book-Share má rýchly vyhľadávací nástroj, ale s ďalšou výhodou práce s predmetmi a ISBN. Táto webová stránka obsahuje určenú sekciu komiksov a grafických románov, čo mnoho iných lokalít nemalo k dispozícii.

Ďalšou skvelou vecou v službe Knihy-zdieľanie je, že neustále hľadajú nové tituly z komunity, čo znamená, že nové tituly sa často pridávajú..

knihy-zdieľať komiksy

6. TorrentOff

TorrentOff je ďalšia webová stránka v štýle vyhľadávania, ktorá sa môže pochváliť tým, že má k dispozícii milióny dostupných súborov.

Torrentoff

Rovnako ako ostatné vyhľadávacie lokality, aj tu neexistuje’t konkrétny “komiks” kategórie, ale medzi ostatnými menovkami sú zmiešané stovky torrentov komiksu.

Našťastie, keď hľadáte názov komiksu na TorrentOff, výsledky vyhľadávania používajú a “komický” značka, ktorá vám pomôže rýchlo nájsť váš výber zo zoznamu.

TorrentOff komiksové torrenty

7. Kickass Torrents

Kick Ass Torrents je jedným z najpodivnejších miest na našom zozname, ale je tu z dobrých dôvodov.

katcr.co - Kickass Torrents zrkadlo

Vstupná stránka je neuveriteľne chaotická, ale otvorene ponúka viac informácií o torrentoch ako ktorákoľvek iná stránka, na ktorej sa nachádzame’pozrel som sa. Na zozname položiek na kartách s ich kategóriami nie je zjavný rým alebo dôvod, ale existuje viac výsledkov ako väčšina iných webových stránok, ktoré’hľadal som.

Najlepšie na Kick Ass Torrents je to, že napriek chaotickému vzhľadu zvyšku webu vám vyhľadávací nástroj umožňuje rozdeliť vaše výsledky do ľahko prehľadných kategórií s kartami.!

Zrkadlo KickAss Torrents 2

8. WorldWide Torrents

Ďalšia vizuálne nápadná webová stránka - WorldWide Torrents má elegantnú vstupnú stránku s užitočnými kartami kategórií, vrátane jednej špeciálne pre komiksy.

WorldWide Torrents

Táto stránka je vynikajúca vďaka veľkému výberu komiksov a grafických románov. Bohužiaľ, kontextové okná vyvolané kliknutím môžu vyhľadávanie na tomto webe trochu náročnejšie ako ostatné.

Akonáhle sa vzdialite od domovskej stránky, už neexistuje plávajúci vyhľadávací panel. Kliknutím na funkciu vyhľadávania sa dostanete na samostatnú, neohrabanú stránku vyhľadávania, ktorá nie je’t čo očakávate po vstupe na tak dobre navrhnutú domovskú stránku. Napriek tomu dostupné súbory, kategorizované vyhľadávanie a veľké množstvo semien robí z torrentov WorldWide skvelú voľbu pre torrentovanie komiksov..

9. GetComics

GetComics je jediný torrenting server, ktorý sa zameriava na komiksy na našom zozname, čo znamená, že majú jeden z najlepších dostupných komiksov..

GetComics

Jednou z najkrajších funkcií programu GetComics je to, že všetky organizačné karty a kategórie sa vzťahujú špecificky na komiksy, vďaka čomu je najjednoduchší spôsob, ako nájsť presne to, čo hľadáte..

Majú dokonca aj sekciu nezávislého týždňa, kde si môžete stiahnuť veľkú skupinu nezávisle publikovaných komiksov naraz, aby ste si našli niečo nové, čo vás baví!

10. TorrentRoom

Posledná stránka v našom zozname - TorrentRoom obsahuje zjednodušenú vstupnú stránku so ľahko navigačnou ponukou.

TorrentRoom

Táto webová stránka, rovnako ako iné komiksové torrentové centrá, ktoré nie sú v našom zozname, nemá špecifickú kategóriu komiksov. Zoznam kategórií je však rozložený pekne, takže môžete ľahko nájsť “komiks” podmnožina umiestnená vo vnútri “ostatné.”

S viac ako 91 000 titulov, ktoré sú momentálne uvedené v podskupine komiksov, TorrentRooms má čo ponúknuť rovnako ako niektoré z najznámejších webových stránok, ktoré’diskutovali sme.

Komiksy TorrentRoom

Bezpečnosť pri hľadaní komiksových torrentov

Milovníci komiksu majú na dosah celého sveta, pokiaľ ide o množstvo torrentov komiksu dostupných online. Prevažná väčšina možností často nezabúda na dôležitosť bezpečnosti pri torrentovaní.

Hackeri môžu a nájdu si cestu k vašim súkromným informáciám, ak si nebudete dávať pozor na to, na čo kliknete, stiahnete alebo nainštalujete pri torrentingu.

Okrem toho’s ľahko náhodne vyzdvihnúť malware a vírusy, ktoré môžu zničiť váš počítač a osobné súbory. Toto nie je’t spomenúť osobnú zodpovednosť, ktorá sa preberá v súvislosti s autorskými zákonmi a federálnymi trestmi, ktoré boli uložené osobám vinným z digitálneho pirátstva.

Preto je pri vyhľadávaní príbehov komiksu tak dôležité použiť dobrú sieť VPN. Sieť VPN ochráni vašu digitálnu identitu pomocou viacerých metód, aj keď to najviac dosiahne presmerovaním adresy IP na zdieľanú adresu..

Používanie VPN nefunguje’To znamená, že musíte obetovať rýchlosť sťahovania. Mnoho sietí VPN, vrátane spoločností NordVPN a ExpressVPN, ponúka rýchle sťahovanie s najvyššou úrovňou zabezpečenia.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy ochrany osobných údajov, pokročilé bezpečnostné funkcie a spoľahlivé možnosti geografického odblokovania robia z NordVPN nepopierateľného lídra v tomto odvetví. Bez ohľadu na vaše potreby ste sa touto sieťou VPN zaoberali - všetko od 3,49 dolárov mesačne.

 • Vynikajúca bezpečnosť
 • Skvelý zoznam serverov
 • Úžasné pre Netflix
 • Dobré pre torrentovanie
 • Veľmi jednoduché použitie
 • Dostupné ceny

Ktorá stránka je najlepšia?

Pokiaľ ide o komiksové torrenty, existuje veľa úžasných možností. Ak hľadáte skutočne temný alebo ťažko nájditeľný titul, brodenie sa cez niektoré z populárnejších stránok ako The Pirate Bay je dobrá voľba.

Ale ak chcete celkovú najlepšiu skúsenosť, mali by ste sa pozrieť na GetComics.

GetComics je náš obľúbený web na stiahnutie torrentov komiksu.

Ich elegantný dizajn, špecifické črty komiksu a podpora nezávislých diel, to všetko dohromady, aby vám poskytli celkový najlepší zážitok.

Spojte sa s tým, že s využitím skvelej siete VPN a komiksu je vaša ustrica. Prezrite si náš zoznam najlepších sietí VPN, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

Takže, ktorý z najlepších komiksových torrentov uvedených tu dnes používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Odporúčané znenie:

Ako bezpečne sťahovať torrenty?

Ako urýchliť torrenting?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 65 = 67