10 najlepších Torrent9 alternatív


Torrent9 sa rýchlo stal jedným z najlepších torrentovacích serverov na svete, ale nedávno ľudia hľadali životaschopné alternatívy Torrent9..

Prečo? Pretože z nejakého neznámeho dôvodu francúzska stránka zameraná na torrentovanie na konci novembra zakázala možnosť sťahovať súbory torrentu. Torrent9 je stránka, ktorá’Najobľúbenejšie vo francúzsky hovoriacich krajinách, medzi ktoré patrí nielen Francúzsko, ale aj Kamerun a Gabon.

Namiesto možnosti sťahovania zobrazuje Torrent9 väčšinou oznámenia, ktoré nabádajú návštevníkov na používanie VPN. Jedna správa údajne dokonca uviedla:

“Torrent9 už nebude ponúkať sťahovanie”

Zdá sa však, že možnosť sťahovania sa vrátila - zatiaľ. to’Je veľmi možné, že niečo môže ovplyvniť sťahovanie z webu znova neskôr. So všetkým tým, to’Teraz je dôležité, aby francúzsky hovoriaci fanúšikovia torrentingu našli tie najlepšie alternatívy Torrent9, aby si mohli naďalej užívať svoj obľúbený obsah kedykoľvek a kdekoľvek chcú..

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Hľadali sme internet, aby sme našli najlepšie alternatívy Torrent9 a rozdelili ich na dve časti:

  • Alternatívy Torrent9 vo francúzskom jazyku
  • Alternatívy Torrent9 v anglickom jazyku

Tak nechaj’je ponoriť.

5 alternatív Torrent9 vo francúzskom jazyku

# 1 Cpasbien

Cpasbien - alternatíva Torrent9

To by muselo byť najväčším konkurentom titulu magistra kráľa vo francúzskom jazyku. Cpasbien pravidelne aktualizuje množstvo filmov, kníh, hudby, hier a televíznych seriálov. Ešte lepšie je, že majú dosť aktívnu komunitu, čo znamená, že ste’Budete mať veľkú rýchlosť pre váš obsah vo francúzskom jazyku.

Táto stránka je príjemná a veľmi dobre zorganizovaná - čo jasne dokazuje, prečo je to jedna z našich obľúbených stránok s torrentom vo francúzskom jazyku.

# 2 YGG Torrent

YGG Torrent - alternatíva Torrent9

Spoločnosť YGG Torrent sa môže pochváliť obrovskými 2,4 miliónmi aktívnych účtov a určite vyplní priestor, ktorý nedávno opustil Torrent9. YGG pochádza, ako sám tvrdí, z popola populárneho, ale teraz mŕtveho torrentového webu T411.

Toto je obzvlášť priama webová stránka s jednoduchým vyhľadávaním a jednoduchá navigácia na webe je rozdelená do kategórií, 100 najlepších a viac. Tam nie sú’t tisíce sejačiek pre najnovšie súbory torrentov; sú však dosť rýchle.

Teluargement č. 3 annuaire

Annuaire Telechargement - alternatíva Torrent9

Táto zaujímavo vyzerajúca webová stránka je ďalšou skvelou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú alternatívy Torrent9. Na webových stránkach sú k dispozícii relatívne nové súbory na stiahnutie, ale nie tak pravidelne ako v prípade YGG Torrent alebo Cpasbien.

Usporiadanie je dosť jednoduché - tam naozaj nie je’t veľa rôznych s torrenting stránky - ale môžete prechádzať ľahko a získať, čo chcete.

# 4 ZeTorrents

ZeTorrents - Torrent9 alternatíva

Táto populárna alternatíva Torrent9 má iba dve zrejmé kategórie: filmy a hry. Našťastie pre väčšinu ľudí’všetko, čo potrebujú. Nájdete tu veľa populárnych hier a filmov.

Je tu však jedna nevýhoda (okrem obmedzených možností a nie tak ľahkej navigácie): nie’• aktualizovať veľmi pravidelne. Najnovší film pochádza zo septembra 2018, zatiaľ čo posledná počítačová hra je od 28. decembra 2018 - takže sa zdá, že uprednostňujú hry o niečo viac ako filmy.

# 5 GKTorrent

GKTorrent - Torrent9 alternatíva

Toto je ďalšia celkom priamočiara stránka. Napriek tomu sa predstavuje ako jedna z lepších alternatív Torrent9, pretože má veľkú škálu filmov, televíznych relácií, hudby, kníh a hier..

Môžete ľahko navigovať a nájsť to, čo ste’hľadám. Nie’Nemám za sebou komunitné sily a rýchlosti ako Cpasbien, ale je to tak’je to celkom spoľahlivé.

Naša obľúbená alternatíva Torrent9 vo francúzskom jazyku je určite Cpasbien.

Alternatívy Torrent9 v anglickom jazyku

# 1 The Pirate Bay

Stránka torrentu pirátskeho zálivu

my’Už som sa zmienil o tom, ako si myslíme, že The Pirate Bay je možno najlepší z najlepších torrentových serverov dostupných v roku 2020. To’to je dôvod, prečo sme nemohli’Nepozerajte sa na najlepšie alternatívy Torrent9 bez toho, aby ste spomenuli túto.

to’Je ľahko ovládateľná, má veľké množstvo zanietených členov komunity a ak dôjde k poklesu stránky, nájdete veľa proxy serverov. Jednoznačne jedna z našich obľúbených alternatív Torrent9 v anglickom jazyku.

# 2 YTS (Yify)

Prehľad stránok torrentu YTS ​​(YIFY)

Ak ty’dychtivo nájsť konkrétne filmy na torrent, potom ste vyhrali’nenájdeme lepšie miesto na špecifické torrentovanie ako YTS. Predstavujeme stiahnutie Yify (ktoré má nové filmy v skutočne malej veľkosti), nájdete všetko, čo skutočne chcete.

Stránka je tiež celkom príjemná, s veľmi dobrým dizajnom a užívateľským rozhraním.

# 3 1337x

Recenzia stránky s torrentom 1337x

1337x má teraz veľa dobrých dôvodov byť medzi najlepšími Torrent9 alternatívami. Má pomerne dobrú rýchlosť a má pekne usporiadanú stránku, ktorá zobrazuje všetko, čo potrebujete vedieť o konkrétnom súbore.

Možno to nie je najlepšie vyzerajúca stránka, ale pre spoľahlivé stiahnutie ju určite môžeme odporučiť.

# 4 LimeTorrents

LimeTorrents

Jeden z najstarších torrentovacích serverov na svete (ktorý sa začal v roku 2009), LimeTorrents prešiel mnohými. Ale aj po všetkých týchto rokoch sa na vás stále môžete spoľahnúť a ponúknuť vám skvelé súbory vysokej kvality na stiahnutie.

Údajne má viac ako 10 miliónov torrentov, čo z neho robí jeden z najväčších úložísk torrentových súborov. to’je tiež veľmi ľahké sa orientovať a nájsť to, čo chcete, takže ste určite vyhrali’tu nebudem sklamaný.

# 5 RARBG

RARBG prehľad torrentov

Nakoniec sme’Pozrime sa na ďalšiu starú: RARBG. Napriek veku je stále jednou z najlepších dostupných alternatív Torrent9. Existuje veľa filmov, ale narazíme na problém s webom: občas to nefunguje’Nemám veľa sejačiek na niektoré veľmi populárne filmy.

Toto sa prejavuje len zriedka, ale je to tak’je to niečo, čo nemáme’Naozaj tu nenájdete veľa ďalších alternatív Torrent9.

Avšak, to’je to určite jeden z tých lepších a myslíme si vás’Bude sa mi to páčiť.

Našou obľúbenou alternatívou Torrent9 v anglickom jazyku je The Pirate Bay.

Nezabudnite bezpečne torrent

to’Je dôležité pamätať na to, aby sa bezpečne šírilo. Dôvodom, prečo majú pirátske zátoky, Torrent9 a mnohé ďalšie torrentingové stránky problémy, je to, že torrenting často vyžaduje zdieľanie obsahu chráneného autorskými právami, čo môže byť podľa zákona trestné. Výrobcovia obsahu vás môžu prinajmenšom postaviť pred súd a vy’Musím zaplatiť obrovské pokuty.

Z tohto dôvodu vždy odporúčame používať VPN (na torrenting a všetko ostatné). VPN (Virtual Private Networks) pomáhajú maskovať vašu pravú identitu tým, že vám umožňujú používať inú IP adresu podľa vášho výberu. Týmto spôsobom, ak ja’m v Paríži, môžem sa rýchlo pripojiť k VPN serveru v Nemecku a bude to vyzerať ako ja’m skutočne v Nemecku.

Nielen to, ale môj prenos bude tiež šifrovaný. Týmto spôsobom nebude nikto schopný zistiť, čo ja’robím, aké stránky som’m návšteva, súbory I’m sťahovanie, atď My’Už som diskutoval o najlepších sieťach VPN na torrenting a odporúčame vám, aby ste si ich vyskúšali hneď teraz.

Ktoré z týchto alternatív Torrent9 sú vaše najobľúbenejšie? Nejaké dôležité, ktoré nám chýbali? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Odporúčané znenie:

Je torrentovanie bezpečné?

Je torrentovanie nezákonné?

Ako urýchliť torrenting?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =