10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020


Je prekvapujúce, že väčšina nadšencov kníh stále nemá’Neviem, ako nájsť svoje obľúbené učebnice, nechajte ich na stiahnutie. Pre nich je hľadanie knihy zdĺhavým a únavným procesom.

Napriek nekonečným zákrokom na torrenting stránkach sa sťahovanie P2P v priebehu rokov výrazne zlepšilo. Všetko od fitness po rýchle pohyby po dodanie jedla je teraz digitálne. To isté platí pre čítanie.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Kto povedal, že nájdenie knihy musí byť už konceptom tehál a mált? Koniec koncov, veľa webových stránok ponúka sťahovanie textových kníh, ktoré sa sťahujú so zvyšujúcim sa počtom každý deň rýchlym tempom.

V tomto článku sa pozrieme na 10 z najlepších stránok s knihou o torrentoch, ktoré sú zaručené, že uspokojia vaše túžby po čítaní. Prejdeme si každú stránku starostlivo analyzujúcu jej výhody a nevýhody s cieľom pomôcť vám nájsť torrent stránku s textovými knihami, ktorá vám vyhovuje.

1. FreeBookSpot

Webové stránky: http://www.freebookspot.es/default.aspx

FreeBookSpot je jedným z najpopulárnejších webových stránok s elektronickou knihou pre torrent.

10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020

Z tohto webu si môžete zadarmo stiahnuť knihy, časopisy, informačné vestníky a komiksy. Má tiež funkciu, ktorá vám umožní zdieľať vašu elektronickú knihu s ostatnými a čakať na ich spätnú väzbu.

Významným prínosom je, že registrácia nie je povinná, zatiaľ čo jej nevýhodou je, že nemá atraktívne rozhranie. Pokiaľ však ide o svoj celkový výkon, FreeBookSpot ponúka dobrý pomer sejačky k pijavici a vynikajúcu funkčnosť.

2. Manybooks.net

Webové stránky: https://manybooks.net/

Táto stránka je perfektnou kombináciou funkčnosti a dizajnu.

10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020

Navigácia na webe je jednoduchá, pretože knihy sú rozdelené do rôznych žánrov, aby bol proces vyhľadávania menej stresujúci. Čo’Užívateľ si môže zvoliť čítanie knihy online namiesto sťahovania.

Manybooks.net predstavuje jeden z najlepších dizajnov používateľského rozhrania. Domovská stránka je pohľad na pohľad s fúziou farieb a pôsobivými návrhmi obalov kníh.

Existuje však úlovok. Pred stiahnutím akéhokoľvek obsahu musíte zaregistrovať účet.

3. Feedbooks

Webové stránky: http://www.feedbooks.com/

Feedbooks je stránka s elektronickými knihami, ktorá umožňuje prístup k pôvodným a verejne dostupným elektronickým knihám.

10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020

Feedbooks umožňuje prístup k svojim knihám na akomkoľvek zariadení, či už ide o smartfón alebo tablet. Prostredníctvom funkcie vyhľadávania môžete nájsť rôzne kategórie, ako sú romány, beletrie, romantické knihy a oveľa viac.

Stránka vyhovuje širokému spektru preferencií čitateľov. Pre tých, ktorí nie sú ochotní minúť cent, prečítajte si bezplatné originálne a doménové knihy, ktoré sú k dispozícii. Ak nie’nevadí platiť peniaze za dobrú knihu, je tu tiež niečo pre vás.

4. Ebookee

Webové stránky: https://ebookee.org/

Táto stránka torrentu pre učebnice sa ťažko snaží stať sa jedným z najlepších v blízkej budúcnosti.

10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020

Ebookee zahŕňa knihy z rôznych kategórií, ako sú podnikanie, zábava, technológie, grafika a mnoho ďalšieho. Táto stránka obsahuje aj prvých 100 elektronických kníh a nedávno prezerané kategórie spolu s počtom čitateľov na knihu, ktorí vám pomôžu pri výberovom konaní..

Táto stránka nemá najpútavejšie používateľské rozhranie. Žánre sú vymenované náhodne a trvá to ešte dlho, než si na web zvykneme’s rozloženie. Z jasného hľadiska nie je registrácia povinná.

5. EbookShare

Webové stránky: http://ebookshare.net/

Zo všetkých týchto stránok s učebnicami torrentov sa Ebookshare považuje za obľúbený.

Táto stránka vďačí za svoju popularitu svojej nekonečnej zbierke kníh. Umožňuje čitateľovi prechádzať všetkými popismi a podľa toho sťahovať torrenty. Meno autora, názov a predmet môžete použiť na objavenie elektronických kníh bez stresu.

Používateľské rozhranie EbookShare je jednoduché, ale funkčné. Na rozdiel od iných webových stránok, ktoré sa venujú učebniciam, sa táto stránka riadi zákonom DMCA. To znamená, že pri sťahovaní torrentov z elektronických kníh musíme používať sieť VPN.

6. Projekt Gutenberg

Webové stránky: https://www.gutenberg.org/

Projekt Gutenberg je bezplatná stránka s elektronickými knihami vo verejnom vlastníctve.

10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020

Táto stránka má rozsiahlu knižnicu, ktorá obsahuje najmenej 57 000 bezplatných elektronických kníh. Učebnice si môžete stiahnuť z vašich preferovaných zariadení odkiaľkoľvek bez platenia jedného centu.

Ponúkané e-knihy nevyžadujú čítanie jedinečnej aplikácie. Toto je úľava, pretože väčšina stránok účtuje čitateľom poplatky za svoje vlastné aplikácie. Bezohľadne urobená domovská stránka nie je príťažlivá, iba malý priestor venovaný reklame na knihy.

7. Planet e-knihy

Webové stránky: https://www.planetebook.com/

Elektronická kniha Planet je vynikajúcou voľbou pre čitateľov, ktorí chcú skúmať učebnice torrentov bez problémov.

10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020

Používanie stránky’Vďaka funkcii katalógu môže používateľ preskúmať približne 50 000 titulov. Má dizajn vhodný pre mobilné zariadenia a viacformátové elektronické knihy dostupné kdekoľvek na všetkých zariadeniach.

Planet eBook má na výber e-knihy prémiovej kvality a čitateľ nie’nemusím platiť za nikoho z nich. Všetky učebnice sú verejne dostupné a nie sú chránené autorskými právami. Skôr ako budete pokračovať v sťahovaní súborov, dôkladne si prečítajte zákony o autorských právach vo vašej krajine.

8. Free-ebooks.net

Webové stránky: https://www.free-ebooks.net/

Free-ebooks.net vám umožňuje čítať vaše obľúbené knihy vo formáte PDF.

10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020

Stránka pokrýva širokú škálu žánrov, ako sú fikcia, technológia, tajomstvo, dráma a ďalšie. Jeho užívateľské rozhranie je pôsobivé, takže proces prieskumu stojí za to. Rovnako ako niektoré iné webové stránky učebnice torrentov, umožňuje prístup na všetkých zariadeniach odkiaľkoľvek.

Ak chcete začať sťahovať svoje obľúbené torrent súbory e-kníh, musíte sa zaregistrovať.

9. PDF Books World

Webové stránky: http://www.pdfbooksworld.com/

Rovnako ako Free-ebooks.net nájdete knihy vo formáte PDF bez stresu.

10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020

Táto stránka torrentu pre učebnice umožňuje čitateľovi ľahko sťahovať knihy na rôznych zariadeniach. Má jednoduchú a priamu domovskú stránku. Správcovia prešli o krok ďalej tým, že na web umiestnili pokyny, ktoré vám pomôžu pri navigácii.

Existujúce žánre sú nevyčerpateľné. Funkcia vyhľadávania v hornej časti urýchľuje výberový proces, ak máte na mysli konkrétnu knihu alebo žáner. Našťastie, PDF Books World nerobí’Nepožadujem registráciu.

10. Knihy

Webové stránky: https://www.bookyards.com

Táto webová stránka funguje ako webový portál, ktorý umožňuje používateľom preskúmať bezplatné elektronické knihy.

10 najlepších webov pre torrenty textových kníh v roku 2020

Ako stránka jasne uviedla na svojej domovskej stránke, existuje viac ako 7 000 elektronických kníh. Môžete zvážiť rôzne žánre ako beletria, biografia, história. Stránka poskytuje možnosť zdieľania, ktorá sa nachádza na rôznych platformách.

K Bookyards môžete pristupovať z vášho PDA, iPod alebo eBook Reader s vopred naformátovaným formátom. Domovská stránka má minimalistický dizajn a umožňuje vám prechádzať knihy od rôznych autorov a vydavateľských členov. Jedinou nevýhodou je povinná registrácia.

Bezpečnosť pri používaní torrentov

Torrenting nie je vždy prechádzka v parku. S tým sú spojené potenciálne nebezpečenstvá vrátane škodlivého softvéru a spywaru, nebezpečných údajov, zraniteľnosti a právnych problémov.

VPN zabezpečuje bezpečné a bezpečné spojenie medzi verejnými a verejnými sieťami. Stránka s učebnicami torrentov by mala ísť ruka v ruke s VPN, aby bol zabezpečený prístup.

EbookShare má rekordné skúsenosti s tým, že ponúka tú najlepšiu skúsenosť s torrentovaním kníh. Vyhľadajte najlepšiu sieť VPN na torrenting, ktorá vám ponúkne zážitok z torrentovania po celý život.

Takže, ktorý z najlepších dnes publikovaných učebnicových torrentov používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Odporúčané znenie:

10 najlepších zvukových kníh torrenty

Ako bezpečne sťahovať torrenty?

Ako urýchliť torrenting?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − = 49