10 nejlepších Torrent9 alternativ


Torrent9 se rychle stal jedním z nejlepších torrentových serverů na světě, ale v poslední době lidé hledají životaschopné alternativy Torrent9..

Proč? Protože z nějakého neznámého důvodu, francouzský zaměřený torrentovací server zakázal možnost stahovat torrent soubory na konci listopadu. Torrent9 je web, který’Nejoblíbenější ve francouzsky mluvících zemích, kam patří nejen Francie, ale také Kamerun a Gabon.

Namísto možnosti stahování Torrent9 zobrazuje většinou oznámení povzbuzující návštěvníky k používání VPN. Jedna zpráva údajně dokonce uvedla:

“Torrent9 již nebude nabízet stahování”

Zdá se však, že schopnost stahování se vrátila - prozatím. To’Je velmi možné, že něco může později ovlivnit stahování z webu. Se vším tím’Nyní je důležité, aby francouzsky mluvící fanoušci torrentingu našli ty nejlepší alternativy Torrent9, aby si mohli i nadále užívat svého oblíbeného obsahu kdykoli a kdekoli chtějí.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Hledali jsme internet, abychom hledali nejlepší alternativy Torrent9 a rozdělili je na dvě části:

  • Alternativy Torrent9 ve francouzském jazyce
  • Alternativy Torrent9 v anglickém jazyce

Tak ať’je ponořit.

5 alternativ Torrent9 ve francouzském jazyce

# 1 Cpasbien

Cpasbien - alternativa Torrent9

To by muselo být největším konkurentem titulu torrentingového krále ve francouzském jazyce. Cpasbien pravidelně aktualizuje spoustu filmů, knih, hudby, her a televizních seriálů. Ještě lepší je, že mají docela aktivní komunitu, což znamená, že jste’Budete mít velkou rychlost pro váš obsah ve francouzském jazyce.

Tato stránka je příjemná a velmi dobře organizovaná - což jasně ukazuje, proč se jedná o jeden z našich oblíbených torrentů ve francouzském jazyce.

# 2 YGG Torrent

YGG Torrent - alternativa Torrent9

YGG Torrent se může pochlubit masivním 2,4 milionu aktivních účtů a určitě vyplňuje prostor, který Torrent9 nedávno opustil. YGG pochází, jak sám tvrdí, z popela populárního, ale nyní zesnulého torrentového webu T411.

Toto je obzvláště přímočará webová stránka, kde je jednoduchá navigace po webu rozdělena do kategorií, mezi 100 a více. Tam nejsou’• tisíce secích strojů pro nejnovější soubory torrentů; nicméně, oni jsou docela rychlé.

Teluargement č. 3 annuaire

Annuaire Telechargement - alternativa Torrent9

Tento zajímavě vypadající web je další skvělou volbou pro lidi, kteří hledají alternativy Torrent9. Na webu jsou k dispozici relativně nová stahování, ale ne tak pravidelně jako u YGG Torrent nebo Cpasbien.

Rozložení je docela jednoduché - tam opravdu není’t spousta různých s torrenting weby - ale můžete snadno procházet a získat to, co chcete.

# 4 ZeTorrents

ZeTorrents - Torrent9 alternativa

Tato populární alternativa Torrent9 má pouze dvě zřejmé kategorie: filmy a hry. Naštěstí pro většinu lidí’je vše, co potřebují. Najdete zde mnoho populárních her a filmů.

Existuje však jedna nevýhoda (kromě omezených možností a ne tak snadné navigace): ne’t aktualizovat velmi pravidelně. Nejnovější film je z září 2018, zatímco poslední PC hra je z 28. prosince 2018 - takže se zdá, že dávají přednost hrám o něco těžší než filmy.

# 5 GKTorrent

GKTorrent - Torrent9 alternativa

Toto je další docela přímočaré stránky. Přesto se představuje jako jedna z lepších alternativ Torrent9, protože má celou řadu filmů, televizních pořadů, hudby, knih a her..

Můžete snadno procházet a najít to, co vy’znovu hledám. To ne’Nemám za to komunitní sílu a rychlosti jako Cpasbien, ale je to tak’je to docela spolehlivé.

Naše oblíbená alternativa Torrent9 ve francouzském jazyce je určitě Cpasbien.

Alternativy Torrent9 v anglickém jazyce

# 1 The Pirate Bay

The Pirate Bay torrent site

My’Už jsem zmínil, jak si myslíme, že The Pirate Bay je možná nejlepší z nejlepších torrentových serverů dostupných v roce 2020. To’to je důvod, proč jsme nemohli’t podívejte se na nejlepší alternativy Torrent9, aniž byste se zmínili o této.

To’Je snadno ovladatelný, má velké množství vášnivých členů komunity a můžete najít spoustu proxy, pokud web někdy klesá. Jednoznačně jedna z našich oblíbených alternativ Torrent9 v anglickém jazyce.

# 2 YTS (Yify)

Recenze torrentového serveru YTS ​​(YIFY)

jestli ty’znovu dychtivě hledat konkrétně filmy k torrentu, pak jste vyhráli’nenajdete lepší specifický torrentový web než YTS. Představujeme stahování Yify (které mají nové filmy ve skutečně malých velikostech), najdete vše, co opravdu chcete.

Tato stránka je také docela příjemná, s velmi dobrým designem a uživatelským rozhraním.

# 3 1337x

Recenze 1337x torrent webu

1337x má právě teď mnoho dobrých důvodů, aby se mezi nejlepšími alternativami Torrent9 objevilo. Má docela dobrou rychlost a má pěkně uspořádanou stránku, která vám ukáže vše, co potřebujete vědět o konkrétním souboru.

Nemusí to být nejvyhledávanější web, ale pro spolehlivé stahování ho určitě můžeme doporučit.

# 4 LimeTorrents

LimeTorrents

Jeden z nejstarších torrentingových serverů venku (který začal v roce 2009), LimeTorrents prošlo hodně. Ale i po všech těch letech se můžete spolehnout, že vám nabídneme skvělé soubory vysoké kvality ke stažení.

Údajně má více než 10 milionů torrentů, což z něj činí jeden z největších úložišť torrentových souborů. To’je také docela snadné se orientovat a najít, co chcete, takže jste určitě vyhráli’T být zklamaný tady.

# 5 RARBG

Přehled torrentů RARBG

Nakonec jsme’Podívám se na další starou: RARBG. Navzdory věku je stále jednou z nejlepších dostupných alternativ Torrent9. Existuje spousta filmů, ale my narazíme na problém s webem čas od času: to ne’Nemám spoustu secích strojů pro některé velmi populární filmy.

To se ukazuje jen zřídka, ale to’je to něco, co nemáme’Ve skutečnosti zde najdete spoustu dalších alternativ Torrent9.

Nicméně, to’je to určitě jeden z těch lepších a myslíme si vás’Budu si to užívat.

Naše oblíbená alternativa Torrent9 v anglickém jazyce je The Pirate Bay.

Nezapomeňte bezpečně torrent

To’Je důležité si pamatovat, aby se bezpečně torrent. Důvodem, proč mají Pirate Bay, Torrent9 a mnoho dalších torrentovacích webů problémy, je to, že torrenting často zahrnuje sdílení obsahu chráněného autorskými právy, což může být ze zákona trestné. Producenti obsahu vás mohou přinejmenším dostat k soudu a vy’Musím zaplatit obrovské pokuty.

Z tohoto důvodu vždy doporučujeme používat VPN (pro torrenting a všechno ostatní). VPN (Virtual Private Networks) pomáhají maskovat vaši pravou identitu tím, že vám umožňují použít jinou IP adresu podle vašeho výběru. Tímto způsobem, pokud’m v Paříži, mohu se rychle připojit k VPN serveru v Německu a bude to vypadat jako já’m ve skutečnosti v Německu.

Nejen to, ale můj provoz bude také šifrován. Tímto způsobem nikdo nebude schopen identifikovat, co já’dělám, jaké stránky jsem’m návštěva, soubory I’m stahování atd. My’Už jsem diskutoval o nejlepších VPN pro torrenting a doporučujeme vám to zkontrolovat hned teď.

Které z těchto alternativ Torrent9 jsou vaše nejoblíbenější? Něco důležitého, co nám chybělo? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Doporučené čtení:

Je torrentování bezpečné?

Je torrenting nezákonný?

Jak urychlit torrenting?

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − = 84

map