10 nejlepších webů pro filmové torrenty v roce 2020


Sledování vašich oblíbených filmů v roce 2020 je nyní jednodušší, protože nejlepší filmové torrenty vám umožní sledovat nejnovější filmy přímo z domova. Stejně jako filmy rostly v průběhu let, počet torrentových stránek se podobně zvýšil. Torrent stránky přicházejí a odcházejí v průběhu let, ale ty nejlepší vždy vynikly.

Tyto standout torrentové servery v průběhu času zvětraly několik bouří, včetně zákonných omezení proti torrentovým webům, které zaznamenaly vypnutí některých torrentových webů. Nedávno se torrent-obří Kickass Torrents snížil po zákroku na torrent stránkách.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Když mluvíme o filmových torrentech, můžeme’• ignorovat rostoucí počet streamovacích služeb, jako je Netflix. Tyto stránky pravděpodobně vytvořily prolomení v torrent stránkách’ popularita, zejména po jejich nedávné popularitě mezi většinou milovníků filmu.

Se seznamem nejlepších torrentových serverů speciálně pro sledování videí si však milovníci filmů mohou být jisti, že jsou’Najdi ty nejlepší a nejnovější filmy v roce 2020.

Co’s více, můžete si vybrat z velkého seznamu těchto torrent stránek. My’prošli jsme nejlepšími dostupnými filmovými torrenty, abyste se mohli rozhodnout, která je nejlepší na základě kvality torrentů a rychlosti stahování.

1. Pirate Bay

Webová stránka: https://thepiratebay3.org/

Recenze stránky Pirate Bay torrent

Tato stránka je pravděpodobně “král torrentů” a je absolutní klasikou. Pirate Bay je tu nejdelší dobu, pravděpodobně předtím, než existoval jakýkoli jiný torrent server. Její torrenty jsou důvěryhodné a hrály obrovskou roli při získávání důvěry svých milenců.

Tato stránka se rozrostla i uprostřed mnoha kontroverzí. Byl zablokován ve více než 20 zemích a čelil bitvám většiny nejsilnějších vlád na světě. Přestože je v některých zemích na nesprávné straně zákona, jeho spolehlivost je nepochybná.

Většina torrentů na tomto webu jsou filmové torrenty. Kromě toho také umožňuje uživatelům torrentovat televizní seriály, aplikace, knihy, hudbu a hry. Stránka podporuje okamžité stahování s celkovým počtem torrentů k dnešnímu dni více než 3 miliony torrentů.

Tato stránka torrentu obsahuje také zrcadla nebo alternativní adresy URL, z nichž některé jsou ThePirateBay.red, TPBMirro.org a Tbp.tw. Průměrná rychlost stahování torrentů na tomto webu je 3,1 MB / s. Množství semen na tomto webu torrent vám pomůže dosáhnout rychlejší rychlosti stahování souborů.

2. RARBG.to

Webová stránka: http://rarbg.to

Recenze RARBG

Tento torrent server je považován za nejlepší pro nový obsah. Nemusí to být tak populární jako The Pirate Bay, ale má velkou komunitu.

Na tomto místě je tedy hodně nasazení. Tato stránka také vede dlouhou cestu, aby vám nabídla celou řadu nových i starých torrentů. Od roku 2018 tento web nadále nabízí torrenty a magnetické odkazy pro filmy, televizní pořady, hudbu, hry a software.

Tato stránka nemusí mít moderní vzhled, ale dělá svou práci docela dobře. Poskytuje zdravé pijavice pro pijavice.

Pijavice jsou lidé, kteří stahují skutečné soubory, ale nesdílejí soubory torrentu s ostatními uživateli. Tyto soubory mohou mít úplnou podobu nebo v bitech. To jsou lidé, kteří si to nedělá’t sdílet zábavu s ostatními.

3. YTS.ag (YTS.am)

Webová stránka: https://yts.am/

Recenze torrentového serveru YTS ​​(YIFY)

Stránka’Databáze obsahuje miliony filmových torrentů, více než kterákoli jiná kategorie obsahu. Mezi jeho významné rysy patří vizuální vzhled. Přestože YTS hostí pirátský obsah, je dost dobré soupeřit s některými populárními streamingovými weby.

Pro vyžádání obsahu od operátorů je nutný uživatelský účet. Tento účet také umožňuje odesílat zpětnou vazbu a komentovat webové stránky. Webová stránka’s vyhledávací pole představuje efektivní způsob hledání požadovaného obsahu. Zahrnuje také filtry a další možnosti třídění pro přesné vyhledávání.

Stránka nepodporuje okamžité stahování. Mezi další funkce, které zřejmě kompenzují nedostatek těchto webových stránek, patří několik alternativních adres URL a slušná rychlost stahování souborů (1,8 MB / s)..

Kromě toho má stránka také sbírku nejnovějších i klasických filmů. Tento web také dobře podporuje uživatele s omezenou šířkou pásma.

4. 1337x

Webová stránka: https://1337x.to/

Recenze 1337x torrent webu

Tento web je často hodnocen jako nejlepší web pro procházení torrentů a je skvělou volbou pro nalezení filmových torrentů, her a televizních pořadů. Torrenty lze snadno najít díky vylepšenému rozhraní, které usnadňuje a zlepšuje sledování. Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní a velké množství obsahu jsou skvělou kombinací pro daný web.

Jedna věc, kterou potřebujete o tomto webu vědět - je to bezpochyby populární sledovač, pokud jej Google skrývá před výsledky vyhledávání. Kdykoli na webu dochází k velkému provozu a nedaří se načíst, jsou k dispozici zrcadla, takže můžete získat své torrenty, kdykoli je potřebujete. Jeho jedenáct let, kdy byl online, také ukáže spolehlivost webu.

Spolu s komplexním adresářem torrent souborů jsou magnetické odkazy. Jeho působivé funkce vedou k vychýlení místa jako nejlepší náhrady za The Pirate Bay. Vzhledem k tomu, že 90% jeho torrentů jsou filmové torrenty, je zřejmé, že většina lidí dává přednost této stránce pro filmové torrenty.

Tento web není jen humbuk. Díky jeho vlastnostem jsou operace téměř podobné operacím v The Pirate Bay, což z něj činí životaschopné alternativní místo. Zdá se však, že průměrná rychlost stahování tohoto webu na chvíli uživatele ztratí.

Bez ohledu na to, že s více než 2 miliony stažení pod pásem se zdá, že web nezpomaluje tempo při poskytování nejlepších filmových torrentů pro uživatele. Nepatrný rozdíl od jeho nadřazeného protějšku je v tom, že nepodporuje okamžité stahování.

5. Zooqle

Webová stránka: https://zooqle.me/

Zooqle torrent site review

V porovnání s ostatními zde uvedenými stránkami je tento web relativně mladý. Důvodem, proč jsme se rozhodli jej vysoko hodnotit, však byly jeho jedinečné vlastnosti. Tato stránka se specializuje na indexování ověřených torrentů díky své databázi více než 3 milionů torrentů.

Obsahuje také obsah v různých kategoriích. Co’Unikátním místem tohoto torrentu je, že v jedné zemi čelí zákazu.

To’Je také obtížné přehlédnout vysokou rychlost stahování. Rychlost jde až 3,5 MB / s. Zrcátka jsou také skvělou alternativou, kdykoli stránka má příliš velký provoz.

6. Torrentz2

Webová stránka: https://torrentz2.eu/ (nebo https://torrentz2.cc/)

Recenze stránek Torrentz2

Torrentz2 je další mladý torrent server, ale nejen pro filmové torrenty. Poté, co v roce 2016 došlo k dobrovolnému uzavření mateřské stránky, byl spuštěn Torrentz2, aby vyplnil mezeru, kterou zanechal Torrentz.eu. Od té doby se ukázalo, že své pochybovače špatně. Jeho vynikající kombinace s ostatními vyhledávači pomáhá poskytovat jednu z největších torrent databází

61 milionů torrentů zahrnuje také filmové torrenty a hudební torrent, které jsou nyní na tomto webu běžné.

Z provedeného výzkumu je zřejmé, že má více filmových torrentů než kterékoli jiné. Jeho průměrná rychlost stahování se rovná 1,9 MB / s, i když nepodporuje okamžité stahování.

7. iDope

Webová stránka: https://idope.xyz/

Recenze webu iDope torrent

Považujeme tuto torrentovou stránku a zařadíme ji mezi nejlepší nejen pro její vlastnosti, ale také pro vzpomínky na Kickass Torrents, které přináší. Čte se pod jeho logem slogan “Pocta KickAss Torrents.”

Navzdory své krátké době růstu má torrentová stránka rozsáhlou databázi výrazně přes 18 milionů torrentů. Stránka obsahuje čisté uživatelské rozhraní a je k dispozici také mobilní verze. Díky této funkci je torrentování pomocí smartphonu snadný úkol. Jeho průměrné rychlosti stahování jsou také působivé (3,7 MB / s).

8. Torlock

Webová stránka: https://www.torlock.com/

Torlock torrent site review

Torlock je také torrent server, který se zaměřuje na televizní pořady a filmové torrenty. Jedna vlastnost je s tímto torrent serverem jedinečná - zaměřuje se na skutečné torrenty. Dělá všechno pro boj proti falešným torrentům. V minulosti zavedl program, který platí uživatelům dolar za každý falešný torrent nalezený na tomto webu.

Tento web má také alternativní adresu URL v případě přetížení v hlavní doméně. Díky databázi až 4,4 milionu torrentů mohou uživatelé pohodlně přistupovat k torrentům a stahovat je průměrnou rychlostí 3,1 MB / s..

9. Limetorenty

Webová stránka: https://www.limetorrents.info/

Recenze LimeTorrents

Limetorrents je seriózní torrent server, který je v provozu více než pět let. Provozovatelé tohoto webu také spouští mezipaměť iTorrents, obvykle sdílenou mezi téměř všemi torrentovými vyhledávacími nástroji.

Přístup ke svým pravým torrentům pro filmy a televizní pořady je docela snadný. Pravidelnou aktualizací obsahu se také tento torrent server řadí mezi naše seznamy.

Samostatná webová stránka na tomto webu zobrazuje prvních 100 torrentů, takže víte co’s trendy.

10. EZTV.ag

Webová stránka: https://eztv.io/

Recenze stránky EZTV torrent

Většina návštěvníků tohoto webu má zájem o stahování televizních pořadů, což je prakticky jediná kategorie, kterou by na tomto webu našli. Jeho základní vzhled nezbavuje skutečnost, že patří mezi nejlepší torrent servery s rozsáhlou torrent databází.

Torrent odkazy a další relevantní informace jsou prezentovány ve formě tabulky. Návštěvníci tohoto webu si mohou vytvořit uživatelské účty pro uložení svých oblíbených torrentů.

Bezpečnost při stahování filmových torrentů

Kdykoli se šíříte, je důležité si uvědomit pirátský obsah. Část obsahu sdílená na těchto torrentových stránkách může být chráněna autorskými právy. Porušení autorských práv může skončit soudním sporem, zejména v největších ekonomikách, jako jsou USA, Kanada, Velká Británie a dokonce i Austrálie.

Přístup k webovým serverům torrentu může být také obtížný, zejména pokud máte’v konkrétních zemích. Stává se to pokaždé, když se pokusíte o přístup k blokovanému webu torrent. Snadný způsob, jak obejít tuto překážku, je použití VPN.

VPN je virtuální soukromá síť, která zajišťuje bezpečné procházení a přístup k geograficky blokovanému obsahu. Takže kdykoli se nacházíte v zemi, která zakázala určitý torrent server, bude pro přístup na web užitečné použití VPN ve vašem prohlížeči..

Dobrá VPN pomůže skrýt vaši polohu a poskytnout vám přístup k geograficky blokovanému obsahu při zachování vysoké rychlosti prohlížení a stahování.

A vítězem je…

Z našeho seznamu nejlepších filmových torrentů v tomto roce zůstává The Pirate Bay žralokem v oceánu.

V průběhu let se ukázalo jako nejlepší. V zemích, kde to je’s zakázáno, doporučujeme použít ExpressVPN ve vašem prohlížeči, což je podle nás nejlepší VPN pro torrenting. Díky tomu je zaručen nejlepší zážitek z torrentu!

Takže, který z nejlepších filmových torrentů uvedených zde dnes používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsem?

Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − 27 =