10 nejlepších webů pro komiksové torrenty v roce 2020


Komiksy mají překvapivě dlouhou historii. První komiks byl vytištěn v roce 1837 a moderní komiks pochází z roku 1933. Svět komiksů se za posledních 180 let navíc přirozeně změnil.

Čtenáři dříve museli hledat ve specializovaných obchodech a prodejcích, aby našli své oblíbené komiksy, ale digitální publikování a vylepšení na internetu vytvořily výbuch přístupného obsahu. Moderní čtenář má k dispozici tolik možností, že jediné, co je drží, je nalezení nejspolehlivějšího místa pro získání komiksu.

To je místo, kde torrenting přijde vhod.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Se spolehlivým torrentovacím serverem najdete vyvrcholený seznam stovek torrentů komiksů pro rychlé a snadné stažení. Tam’Není třeba se mučit hledáním nejlepších míst k šíření komiksu. My’Udělal jsem pro vás výzkum.

Zde je rozpis 10 nejlepších míst, kde najdete torrenty komiksů v roce 2020:

  1. EBOOKEE
  2. The Pirate Bay
  3. 01Torrent
  4. 1337x
  5. Knihy-sdílení
  6. TorrentOff
  7. Kickass Torrents
  8. WorldWide Torrents
  9. GetComics
  10. TorrentRoom

1. EBOOKEE

EBOOKEE, jak je navrženo jménem, ​​je e-magická stránka, která nabízí tisíce titulů komiksů.

Ebookee

Tato stránka má poměrně chaotickou domovskou stránku, ale tomu, co EBOOKEE postrádá v elegantním stylu, to nahradí rychlý a efektivní vyhledávač. Jednou z nejhezčích funkcí EBOOKEE je často aktualizovaný seznam deseti nejlepších, který vám pomůže najít skryté poklady mezi jejich mnoha tituly.

I když není “komiks” kategorie v hlavní nabídce, “komiks” Značka umístěná uprostřed vstupní stránky znamená, že web lze snadno použít pro potřeby torrentingu komiksů.

Ebookee komiksy

2. Pirate Bay

The Pirate Bay je pravděpodobně nejstarším místem na našem seznamu a má katalog, který se ukáže.

The Pirate Bay

Přestože The Pirate Bay je velmi využívaná a dobře známá webová stránka, nevýhodou je, že se její URL neustále mění. Seznam proxy serverů pro přístup k webu však naleznete na adrese proxybay.bz.

Pirátské zátoky komiksové torrenty

Pokud jste ochotni použít proxy pro přístup k The Pirate Bay, pravděpodobně to bude stát za to! Na webu jsou k dispozici stovky torrentů komiksu a jejich vyhledávání “jiný” je rychlý způsob, jak je najít mezi veškerou hudbou a videi.

3. 01Torrent

01Torrent má velkou sbírku komiksů, které najdete pod webem’s “eBook” sekce.

01Torrent pro torrenty knih

01Torrent je jeden z nejintuitivnějších webů v našem seznamu, se snadnou kategorií a vyhledávacím systémem.

Tento web bohužel obsahuje poměrně velký počet automaticky otevíraných oken, která mohou způsobit, že celkové použití bude trochu frustrující, ale díky jeho velkému katalogu a dostupnosti blokátorů vyskakovacích oken se 01Torrent vyplatí vyzkoušet.

4. 1337x

1337x je další stránka s velkým katalogem, ale ohromující množství vyskakovacích oken a reklam.

Recenze 1337x torrent webu

1337x obsahuje větší seznam komiksů než mnoho jiných webů, které jsme my’a rozvržení webové stránky je intuitivní a vizuálně příjemné.

Vy’Budu chtít používat tento web s blokováním automaticky otevíraných oken, zejména proto, že reklamy mají tendenci být hodnoceny dospělými, což není neobvyklé pro torrentující stránky s filmy pro dospělé. Navzdory tomuto problému je 1337x rozhodně jedním z nejlepších webů pro torrentování komiksů na našem seznamu!

5. Knihy-sdílení

Knihy-sdílení je rychlé, pop-up, snadno ovladatelné místo pro torrent komiksů.

Knihy-sdílení

Stejně jako ostatní weby v tomto seznamu má Book-Share rychlý vyhledávač, ale s další výhodou práce s předměty a ISBN. Web obsahuje sekci určenou pro komiksy a grafické romány, což mnoho jiných webů nemělo k dispozici.

Další skvělou věcí na portálu Books-Share je, že neustále hledají nové tituly z komunity, což znamená, že nové tituly se přidávají často..

knihy sdílejí komiksy

6. TorrentOff

TorrentOff je další stylová webová stránka pro vyhledávání, která se může pochlubit miliony dostupných souborů.

Torrentoff

Stejně jako ostatní vyhledávací weby zde není’t konkrétní “komiks” kategorie, ale mezi ostatními štítky jsou smíchány stovky torrentů komiksu.

Naštěstí při hledání názvu komiksu na TorrentOff výsledky vyhledávání používají “komik” značka, která vám pomůže rychle najít váš výběr ze seznamu.

TorrentOff komiksové torrenty

7. Kickass Torrents

Kick Ass Torrents je jedním z nejpodivnějších míst na našem seznamu, ale je to tady z dobrého důvodu.

katcr.co - Kickass Torrents zrcadlo

Vstupní stránka je neuvěřitelně chaotická, ale otevřeně nabízí více informací o torrentech než o kterémkoli jiném webu, na kterém jsme’podíval jsem se. Neexistuje žádný zjevný rým nebo důvod pro zařazení položek na karty jejich kategorií, ale existuje více výsledků než většina ostatních webů, které’hledal jsem.

Nejlepší věc na Kick Ass Torrents je, že navzdory chaotickému vzhledu zbytku webu vám vyhledávací nástroj umožní rozdělit vaše výsledky do snadno přesných kategorií s kartami!

KickAss Torrents mirror 2

8. WorldWide Torrents

Další vizuálně nápadný web - WorldWide Torrents má elegantní vstupní stránku s užitečnými kartami kategorií, včetně jedné speciálně pro komiksy.

WorldWide Torrents

Tato stránka je skvělá pro svůj velký výběr komiksů a grafických románů. Bohužel, vyskakovací okna spouštěná kliknutím mohou vyhledávání na tomto webu trochu namáhavější než ostatní.

Jakmile navíc opustíte domovskou stránku, nebude již existovat plovoucí vyhledávací panel. Kliknutím na vyhledávací funkci se dostanete na samostatnou, neohrabanou vyhledávací stránku, která není’t, co očekáváte po přistání na takto dobře navržené domovské stránce. Přesto dostupné soubory, kategorizované vyhledávání a velké množství semen činí z torrentů komiksů skvělou volbu torrentů WorldWide..

9. GetComics

GetComics je jediný torrentingový server zaměřený na komiksy na našem seznamu, což znamená, že má jeden z nejlepších dostupných komiksů.

GetComics

Jednou z nejhezčích funkcí GetComics je to, že všechny organizační karty a kategorie se vztahují konkrétně na komiksy, což je nejjednodušší způsob, jak najít přesně to, co hledáte.

Mají dokonce i sekci nezávislého týdne, kde si můžete stáhnout velkou skupinu nezávisle publikovaných komiksů najednou, aby vám pomohli najít něco nového, abyste si užili!

10. TorrentRoom

Poslední stránka v našem seznamu - TorrentRoom má zjednodušenou vstupní stránku se snadno navigačním menu.

TorrentRoom

Tato webová stránka, stejně jako ostatní komiksová torrentová střediska na našem seznamu, nemá konkrétní kategorii komiksů. Seznam kategorií je však uspořádán pěkně, takže můžete snadno najít “komiks” podmnožina, umístěná uvnitř “jiný.”

S více než 91 000 titulů, které jsou aktuálně uvedeny v podmnožině komiksů, má TorrentRooms co nabídnout stejně jako některé ze známějších webů, které’diskutoval jsem.

Komiksy TorrentRoom

Bezpečnost při hledání torrentů komiksu

Milovníci komiksů mají na dosah ruky celý svět, pokud jde o množství torrentů komiksů dostupných online. Ohromující množství možností může často zapomenout na to, že si méně uvědomují důležitost bezpečnosti při torrentování.

Hackeři mohou a najdou si cestu k vašim soukromým informacím, pokud si nejste vědomi toho, na co kliknete, stáhnete nebo nainstalujete při torrentování.

Kromě toho’je snadné nechtěně zachytit malware a viry, které mohou zničit váš počítač a osobní soubory. Tohle není’t zmínit osobní zodpovědnost převzatou v souvislosti s autorskými zákony a federálními tresty zavedenými proti těm, kteří byli shledáni vinnými z digitálního pirátství.

Proto je při hledání torrentů v komiksu tak důležité používat dobrou VPN. VPN bude chránit vaši digitální identitu pomocí několika metod, i když většina toho dosáhne přesměrováním vaší IP adresy na sdílenou adresu.

Použití VPN ne’To znamená, že musíte obětovat rychlost stahování. Mnoho sítí VPN, včetně NordVPN a ExpressVPN, nabízí rychlé stahování se špičkovou bezpečností.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy v oblasti ochrany osobních údajů, pokročilé bezpečnostní funkce a spolehlivé funkce geodblokování dělají z NordVPN nesporného lídra v oboru. Ať už potřebujete cokoli, tato VPN vás pokryla - vše již od 3,49 $ / měsíc.

 • Vynikající zabezpečení
 • Skvělý seznam serverů
 • Úžasné pro Netflix
 • Dobré pro torrenting
 • Velmi snadné použití
 • Dostupné ceny

Který web je nejlepší?

Pokud jde o komiksové torrenty, existuje mnoho úžasných možností. Pokud hledáte skutečně obskurní nebo těžko vyhledatelný titul, brodění přes některé z populárnějších webů, jako je The Pirate Bay, je dobrou volbou.

Pokud však chcete celkový nejlepší zážitek, měli byste se podívat na GetComics.

GetComics je náš oblíbený web pro stahování torrentů komiksů.

Jejich elegantní design, specifické rysy komiksu a podpora nezávislých děl, to vše dohromady, aby vám poskytly celkový nejlepší zážitek.

Spojte se, že s využitím skvělé sítě VPN a světa komiksů je vaše ústřice. Podívejte se na náš seznam nejlepších sítí VPN a rozhodněte se, které odpovídají vašim potřebám.

Takže, který z nejlepších komiksových torrentů uvedených zde dnes používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsem?

Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Doporučené čtení:

Jak bezpečně stahovat torrenty?

Jak urychlit torrenting?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 13