10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020


Je překvapivé, že většina nadšenců knih stále nemá’Nevím, jak najít své oblíbené učebnice, nechte je stáhnout sami. Pro ně je hledání knihy zdlouhavým a únavným procesem.

Navzdory nekonečným zákrokům na torrentových webech se stahování P2P v průběhu let výrazně zlepšilo. Vše od fitness po rychlé pohyby po dodání jídla je nyní digitální. Totéž platí pro čtení.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Kdo řekl, že nalezení knihy musí být již konceptem cihel a malty? Konec konců, mnoho webů nabízí stahování torrentů textových knih s tím, jak roste počet rychlým tempem každý den.

V tomto článku se podíváme na 10 nejlepších webů, které se zabývají torrenty textových knih a které jsou zaručeny, že uspokojí vaše přání. Každý web pečlivě analyzujeme jeho klady a zápory s cílem pomoci vám najít torrent stránku s textovými knihami, která vám vyhovuje.

1. FreeBookSpot

Webová stránka: http://www.freebookspot.es/default.aspx

FreeBookSpot je jedním z nejpopulárnějších e-book torrent webových stránek.

10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020

Z tohoto webu si můžete zdarma stáhnout knihy, časopisy, informační bulletiny a komiksy. Má také funkci, která vám umožní sdílet vaši e-knihu s ostatními a čekat na jejich zpětnou vazbu.

Významným přínosem je, že registrace není povinná, zatímco její nevýhodou je, že nemá přitažlivé rozhraní. Pokud však jde o celkový výkon, FreeBookSpot nabízí dobrý poměr sešívačky k leecherům a vynikající funkčnost.

2. Manybooks.net

Webová stránka: https://manybooks.net/

Tato stránka je perfektní kombinací funkčnosti a designu.

10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020

Procházení stránek je snadné, protože knihy jsou roztříděny do různých žánrů, aby byl proces vyhledávání méně stresující. Co’s více, uživatel se může rozhodnout číst knihu online místo stahování.

Manybooks.net představuje jeden z nejlepších návrhů uživatelského rozhraní. Domovská stránka je pohled na pohled s fúzí barev a působivými vzory obálek textových knih.

Existuje však háček. Před stažením jakéhokoli obsahu musíte zaregistrovat účet.

3. Feedbooks

Webová stránka: http://www.feedbooks.com/

Feedbooks je e-book torrent server, který umožňuje přístup k originálním a veřejně dostupným elektronickým knihám.

10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020

Informační knihy umožňují přístup ke svým knihám na jakémkoli zařízení, ať už jde o chytrý telefon nebo tablet. Prostřednictvím jeho funkce vyhledávání, lze najít různé kategorie, jako jsou romány, beletrie, romantické knihy a mnoho dalšího.

Místo obstarává širokou škálu preferencí čtenáře. Pro ty, kteří nechtějí utratit penny, procházejte bezplatné originální a dostupné knihy o doméně. Pokud ne’nevadí platit peníze za dobrou knihu, je tu také něco pro vás.

4. Ebookee

Webová stránka: https://ebookee.org/

Tato stránka torrentu pro učebnice se těžko snaží stát se jedním z nejlepších v blízké budoucnosti.

10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020

Ebookee zahrnuje knihy z různých kategorií, jako je obchod, zábava, technologie, grafika a mnoho dalšího. Tato stránka také obsahuje prvních 100 e-knih a nedávno prohlížené kategorie spolu s počtem čtenářů na knihu, které pomáhají při výběru..

Tento web nemá nejpůvabnější uživatelské rozhraní. Žánry jsou nahodile vypsány a trvá to ještě dlouho, než si na web zvykneme’s rozvržení. Z jasného hlediska není registrace povinná.

5. EbookShare

Webová stránka: http://ebookshare.net/

Ze všech těchto stránek s učebnicemi torrentů je Ebookshare považován za oblíbeného.

Stránky vděčí za svou popularitu své nekonečné sbírce knih. Umožňuje čtenáři projít všechny popisy a příslušně stáhnout torrent. Můžete použít jméno autora, titul a předmět k objevování elektronických knih bez stresu.

Uživatelské rozhraní EbookShare je jednoduché, ale funkční. Na rozdíl od jiných webových stránek, které se týkají torrentů, se však tento web řídí zákonem DMCA. To znamená, že při stahování torrentů elektronické knihy musíme použít VPN.

6. Projekt Gutenberg

Webová stránka: https://www.gutenberg.org/

Project Gutenberg je bezplatný web s e-knihami zdarma.

10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020

Tato stránka má rozsáhlou knihovnu, která obsahuje nejméně 57 000 bezplatných elektronických knih. Učebnice si můžete stáhnout do svých preferovaných zařízení odkudkoli bez placení jediného centu.

Nabízené e-knihy nevyžadují ke čtení unikátní aplikaci. Jedná se o úlevu, protože většina stránek účtuje čtenářům poplatky za vlastní aplikace. Bezohledně provedená domovská stránka není přitažlivá, pouze malý prostor věnovaný reklamě na knihy.

7. Planet e-book

Webová stránka: https://www.planetebook.com/

Planet e-book je vynikající volbou pro čtenáře, kteří chtějí prozkoumat učebnice torrenty bezproblémové.

10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020

Používání webu’Díky funkci katalogu může uživatel prozkoumat přibližně 50 000 titulů. Má mobilní design a víceformátové elektronické knihy dostupné kdekoli na všech zařízeních.

Planet eBook má výběr kvalitních eKnih a čtenář ano’nemusím za nic platit. Všechny učebnice jsou zveřejněny a nejsou chráněny autorskými právy. Před pokračováním stahování si pečlivě zkontrolujte zákony o autorských právech ve vaší zemi.

8. Free-ebooks.net

Webová stránka: https://www.free-ebooks.net/

Free-ebooks.net vám umožní číst vaše oblíbené knihy ve formátu PDF.

10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020

Místo zahrnuje širokou škálu žánrů jako beletrie, technologie, tajemství, drama a další. Jeho uživatelské rozhraní je působivé, takže proces průzkumu stojí za to. Stejně jako některé jiné webové stránky učebnice torrentů umožňuje přístup na všech zařízeních odkudkoli.

Musíte však zaregistrovat účet, abyste mohli začít stahovat své oblíbené torrent soubory e-knih.

9. PDF Books World

Webová stránka: http://www.pdfbooksworld.com/

Stejně jako Free-ebooks.net najdete knihy ve formátu PDF bez stresu.

10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020

Tato stránka torrentů pro učebnice umožňuje čtenáři snadno stahovat knihy na různých zařízeních. Má jednoduchou a přímou domovskou stránku. Správci zašli o krok dále tím, že na web umístili pokyny, které vám pomohou při navigaci.

Existující žánry jsou nevyčerpatelné. Funkce vyhledávání nahoře urychluje proces výběru, pokud máte na mysli konkrétní knihu nebo žánr. Naštěstí PDF Books World ne’Nepožaduji žádnou registraci.

10. Knihovny

Webová stránka: https://www.bookyards.com

Tento web funguje jako webový portál, který umožňuje uživatelům prozkoumat bezplatné elektronické knihy.

10 nejlepších webů pro torrenty textových knih v roce 2020

Jak web jasně uvádí na své domovské stránce, existuje více než 7 000 elektronických knih. Můžete zvážit různé žánry, jako jsou beletrie, biografie, historie. Stránka poskytuje možnost sdílení nalezenou na různých platformách.

K Bookyards můžete přistupovat z vašeho PDA, iPod nebo eBook Reader s předem naformátovaným. Domovská stránka má minimalistický design a umožňuje procházet knihy od různých autorů a členů vydavatelství. Jeho jedinou nevýhodou je povinná registrace.

Bezpečnost při používání torrentů

Torrenting není vždy procházka v parku. S tím jsou spojena potenciální nebezpečí včetně malwaru a spywaru, nebezpečných dat, zranitelnosti a právních problémů.

VPN zajišťuje bezpečné a bezpečné spojení mezi veřejnými a veřejnými sítěmi. Webové stránky torrentů by měly jít ruku v ruce s VPN pro bezpečný přístup.

EbookShare má záznamy o tom, že nabízí ten nejlepší zážitek z prohledávání učebnic. Podívejte se na nejlepší VPN pro torrenting, který vám nabídne zážitek z torrentování po celý život.

Takže, který z nejlepších torrentů učebnic uvedených zde dnes používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsem?

Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Doporučené čtení:

10 nejlepších zvukových knih torrenty

Jak bezpečně stahovat torrenty?

Jak urychlit torrenting?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =