10 nejlepších zvukových knih torrentů v roce 2020


Zvukové knihy existují po celá desetiletí, ale v roce 2020 jsme’znovu je posloucháte více než kdy předtím. To’není tajemstvím, že mnozí z nás mají rušné práce, rušné dojíždění a všestranný rušný životní styl, takže nalezení času na ponoření se do knihy je často velmi obtížné.

Stejně jako podcasty, zvukové knihy nám dávají svobodu užívat si skvělého obsahu, když jdeme o životech. Nejen to, ale hlavně vypravěč zvukových knih ‘provádí’ román, který může vylepšit nejzajímavější části příběhu a učinit jej emotivně ovlivňujícím.

Pro uživatele torrentu je dobrou zprávou, že mnoho webů obsahuje velké sbírky torrentů zvukových knih. Špatnou zprávou je, že jen velmi málo z nich se ve skutečnosti specializuje na zvukové knihy. Nejhorší zprávou je, že mnoho z těch, kteří to dělají, jsou pouze pro pozvání.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Jako takový, ať už jste’zvuková kniha fanatická nebo se jednoduše zajímá o připojení k tomuto formátu’rychle se rozvíjející posluchači, my’Poskytl jsem vám seznam deseti nejlepších webů, které chcete použít v roce 2020.

Tímto způsobem můžete zajistit, že budete mít vždy po ruce skvělý příběh, který vás udrží ve společnosti’znovu pracovat, dojíždět, nebo dokonce jen uklízet dům.

Audiokniha

Audiokniha je snadno nejznámějším serverem torrentů, které jsou v současné době v provozu - a za naše peníze to’je to nejlepší.

Audiokniha pro torrenty zvukových knih

Jeho obsah je přehledný a je rozdělen podle jazyka, žánru a věku. Tento web se může pochlubit velkou komunitou přátelských uživatelů, kteří aktivně kontrolují nová nahraná videa, což usnadňuje zjištění, kterým torrentům lze věřit.

Jedinou nevýhodou je, že musíte vytvořit účet pro stahování torrentů. To však nic nestojí a umožňuje se připojit k fóru žádostí, na které se zdá, že administrátoři reagují relativně často.

Fórum audioknihy

Torrentoff

Torrentoff je jedním z méně známých torrentových serverů obecně, ale jeho sbírka torrentů pro zvukovou knihu daleko převyšuje většinu jeho konkurentů’.

Torrentoff

Toto je uživatelsky přívětivý torrent server s jasným a přímým designem. Stejně jako mnoho jiných specializovaných torrentových serverů však Torrentoff nemá’• Pro zvukové knihy jsou k dispozici specifické kategorie.

Výsledky hledání Torrentoff

To může způsobit, že vyhledávací funkce bude chaotická. Na stránce s výsledky se také nezobrazuje poměr semen a vrstev každého torrentu, což proces hledání ještě časově náročnější.

Pokud se vám však podaří navigovat, je to’Je velmi pravděpodobné, že Torrentoff má zvukovou knihu’znovu hledám.

Sumo Torrent

Sumo Torrent je další torrentový server pod radarem, který obsahuje mnohem větší počet torrentů zvukových knih než většina jeho konkurentů..

Sumo Torrent recenze

Tato stránka má také ‘audio kniha’ možnost vyhledávání, která urychluje proces vyhledání požadovaného torrentu. Další výhodou je, že na stránce s výsledky zobrazuje poměr semen a vrstev každého torrentu.

Sumo Torrent pokročilé vyhledávání

Tato funkce displeje také umožňuje rozpoznat ‘otrávený’ torrenty, které obvykle mají nafouknutý počet secích strojů, aby přiměli uživatele ke stahování malwaru. Sumo je na to bohužel obzvláště citlivý, proto se prosím vyvarujte torrentům s neobvykle vysokým počtem semen (viz níže).

Výsledky hledání Sumo Torrent

LimeTorrents

LimeTorrents patří mezi nejoblíbenější torrent servery obecně, s mnoha uživateli, kteří oceňují jeho obrovskou sbírku torrentů a snadné použití.

Recenze LimeTorrents

Tato sbírka obsahuje tisíce zvukových knih. I když to postrádá Sumo Torrent’Díky pokročilému filtrování vyhledávání LimeTorrents uspěje díky svým bezpečnostním funkcím; je velmi nepravděpodobné, že zde narazíte na otravu.

Výsledky vyhledávání zvukových knih LimeTorrents

Ve skutečnosti se zdá, že LimeTorrents je jedním z nejoriginálnějších torrentových serverů. Vedle Audioknihy jsme my’d Rozhodně doporučte tento web jako nejlepší místa k uspokojení vašich touh po zvukových knihách.

Secí stroj

Pokud jde o torrenty, mnoho lidí říká, ‘pokud existuje, tak’s na Seedpeeru.’

Recenze stránek secí stroje Seedpeer

To by mohla být pravda, ale není to tak’nutně dobrá věc. Stejně jako některé další zdroje zvukových knih zde zahrnuté, Seedpeer zjevně nemá žádný filtr pro otrávené torrenty.

(Nechat’to čelit: audio kniha pro Stephena Kinga’s 1984 román Oči draka nemá 355 secích strojů.)

Zdá se také nemožné třídit výsledky podle ‘semena’, což ztěžuje nalezení správných torrentů na Seedpeeru. Přesto stojí za to zkontrolovat, zda požadovaný torrent není nikde jinde.

1337x

Vzhledem k tomu, že pirátský záliv čelí pravděpodobnému ukončení, se 1337x ukázalo jako hodný nástupce magického obra.

Recenze 1337x torrent webu

Tato stránka torrentů obsahuje většinou novější obsah, takže její celkový repertoár ve srovnání s LimeTorrents a Seedpeer poněkud chybí. To, co v dosahu chybí, však 1337x nahradí spolehlivost, zabezpečení a dostupnost.

1337x zvukové knihy

Díky své popularitě, 1337x’s torrenty jsou obvykle dobře nasazené, což znamená, že torrenty stažené z tohoto webu jsou často rychlejší než z webů se slabými sledovacími zařízeními. Proto je to skvělé místo k návštěvě, pokud je LimeTorrents dole nebo pokud se jeho torrenty stahují příliš pomalu..

Rutracker

Rutracker je ruská torrentová stránka, která obsahuje vynikající sbírku všeho - včetně zvukových knih.

Recenze Rutracker

Okamžitou nevýhodou tohoto webu je samozřejmě, že je’s v ruštině. Pokud však máte rozložení, můžete se snadno orientovat’znovu znáte další torrent stránky (i když Google’v tomto ohledu je jistě užitečný překlad stránky).

Rutracker.org

Jediným dalším problémem je, že Rutracker je ošklivý web, který používá zabudovanou funkci vyhledávání Google. Ať tak či onak, žádná z těchto věcí nebrání tomu, aby byla dobrá, a Rutracker’Sbírka zvukových knih torrentů není na špičkové úrovni.

Torrents.me

Torrents.me je meta vyhledávač pro torrenty, stejně jako milovaný Torrentz2.eu.

Torrents.me

Důvod, proč jsme to neudělali’Mezi Torrentz2.eu však patří to, že u zvukových knih nemá tendenci vytáhnout mnoho výsledků. To je místo, kde se Torrents.me podaří - to’je mnohem lepší vyhledávací nástroj než jeho populárnější konkurent.

Výsledky hledání torrentů

Jedinou skutečnou nevýhodou je, že to tak není’• aktualizovat svá zrcadla pro weby, jako je The Pirate Bay. V takovém případě musíte najít blokovaný server proxy a nahradit adresu URL výsledku vyhledávání. Kromě toho nemáme žádné skutečné stížnosti na tuto.

MagTors

MagTors je relativním nováčkem v torrentové scéně a momentálně je to nejrychleji se načítající torrent server k dispozici.

Recenze webu MagTors

Sbírka pouhých tří milionů torrentů se zdá být nepatrná ve srovnání s weby, jako je iDope, která obsahuje více než šestinásobek této částky. MagTors se však může pochlubit obrovským množstvím zvukových knih, které se v roce 2020 staly jedním z nejspolehlivějších webů pro fanatiky zvukových knih..

Stránka audio knihy MagTors

Při bližší prohlídce se MagTors také jeví jako velmi bezpečný torrent server a jeho masthead hlásí, že obsahuje ‘Pouze ověřené torrenty.’ Pro ty, kteří ve spěchu, by měl být tento web vaším cílem.

WorldWide Torrents

A konečně máme WorldWide Torrents, dalšího hodného nováčka - pokud zvládnete reklamy.

WorldWide Torrents

Tento je skutečně náchylný k vyskakovacím oknům a reklamám na stránce, které způsobují zpoždění stránek. To’Je také méně atraktivní a bezpečnější než nováčci jako MagTors, s přiměřeným rizikem otravy torrentem.

Výsledky vyhledávání WorldWide Torrents

Pokud však při procházení WorldWide Torrents buďte opatrní, můžete využít jeho vynikající vyhledávací funkce a obrovskou škálu torrentů pro zvukové knihy, které dávají tomuto webu výhodu před velkým množstvím konkurentů.

Bezpečnost při používání torrentů

Cokoliv ty’Při opakování by jste měli být vždy opatrní. Trollové autorské práva se stávají stále více spornými a tyto právní subjekty mohou vaši IP adresu snadno sledovat.

Nejlepší způsob, jak zůstat v bezpečí při torrentování, je použít virtuální privátní síť (VPN), která skrývá vaši IP adresu jejím přesměrováním po celém světě - a tím znemožňuje sledovat vás.

Běžným chybným pojetím sítí VPN je to, že způsobují zpoždění vašeho připojení. To je zcela nepravdivé, protože nejlepší VPN služby pro torrenting vám umožní vychutnat si neomezené rychlosti stahování a zároveň zajistit úplnou bezpečnost.

Závěr: Jaký je nejlepší zvukový book torrent server celkově?

Všechny torrent stránky jsme’Včetně jejich vzestupu a záporu, ale nejlepší všestranný zdaleka je AudioBook Bay.

Náš # 1 výběr pro zvukové knihy torrentů je AudioBook Bay.

To’je komplexní, spolehlivý a má skvělou komunitu, která vede všechny uživatele k nejlepším torrentům. Tak dlouho, jak vy’Pro torrentování znovu používáte jednu z nejlepších VPN’s tímhle se nedaří.

Takže, který z nejlepších zvukových knih torrentů uvedených zde dnes používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsem?

Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Doporučené čtení:

10 úžasných stránek pro knihy torrentů v roce 2020

10 nejlepších stránek pro komiksové torrenty v roce 2020

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − = 83