10 úžasných stránek pro knihy torrentů v roce 2020


Torrenty jsou jedním z nejlepších způsobů, jak najít bezplatné knihy, které si můžete přečíst kliknutím na tlačítko. Bohužel, torrent weby je těžké udržet krok s. Mnoho populárních torrentových webů se bez varování vypne, zatímco nové se objevují denně.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Tento článek se věnuje některým z nejlepších webů pro knihy torrentů, které stále fungují v roce 2020. Většina webů se zaměřuje na hrst žánrů, takže se chcete seznámit s několika weby.

Ať už se chcete naučit nový koníček nebo si chcete přečíst zábavné dobrodružství, torrenting site bude mít to, co potřebujete.

1337x

1337x je zlatý důl pro milovníky knih, kteří chtějí široký výběr žánrů, kde najdete vše od starých vydání vašich oblíbených klasiků, knih od současných spisovatelů, časopisů, encyklopedií a dokonce i od plánů.

1337x pro knihy torrentů

Funkce vyhledávání se snadno používá, ale protože web obsahuje také torrenty pro filmy a hry, je třeba je zahrnout “rezervovat” ve vyhledávacích dotazech. Hledali jsme kompletní sérii Harryho Pottera a okamžitě se objevila. Našli jsme torrent knihy snadno stáhnout.

Design webových stránek je elegantní a snadno se naviguje, a přestože při používání webu došlo k jednomu vyskakovacímu oknu,’• žádná přesměrování.

Celkově jsme při používání tohoto webu našli mnohem více pozitiv než negativů.

Zooqle

Zooqle je vynikajícím zdrojem literatury pro beletrie fikcí, kde najdete spoustu sbírek esejů, učebnic a knih s postupy.

Zooqle torrent site review

Torrenty jsou rozděleny do kategorií, jako jsou “audio kniha”, “komiks” a “učebnice”, což usnadňuje jejich nalezení. Zjistili jsme však, že vybledlé barevné schéma webu je rušivé, protože to ztěžovalo čtení textu.

Naše oblíbená část webu je, že tam nebylo’• žádné reklamy, vyskakovací okna nebo přesměrování. Zooqle má průměrnou rychlost 1,9 MB / s, což není největší, ale stále nadprůměrné.

I když jsme shledali výběr lákavým, estetika se ujala cesty od uživatelské zkušenosti a ne’t vybrat si na podobné torrenting stránky.

Planet e-book

Planet e-book je místem, kde najdete tituly klasické literatury.

Planet e-book site review

Našli jsme tento web jako nejjednodušší navigaci, katalog byl však mnohem menší než ostatní weby, které jsme vyzkoušeli. Můžete vyhledávat podle názvu nebo podle autora.

Všechny knihy v knihovně jsou zcela zdarma a my jsme si mohli okamžitě stáhnout Island of Doctor Moreau.

Ostrov doktora Moreaua z elektronické knihy planety

Pokud by byl katalog větší, byl by to jeden z našich prvních tipů. Toto je bohužel nevýhoda, kterou je těžké ignorovat.

free-ebooks.net

Free-ebooks nabízí široký výběr e-knih, od beletrie po literaturu faktu pro děti’s knihami.

Zdarma e-knihy pro torrenty knih

Tato stránka je všestranná, protože můžete stahovat knihy přímo nebo jako torrenty. Sekce beletrie je zvláště působivá. Většina literatury faktu je zaměřena na podnikání, ale sekce beletrie má skvělou kombinaci klasické literatury a populární beletrie.

Líbí se nám, že si můžete také stáhnout většinu titulů v angličtině nebo španělštině.

Celkově se jedná o jedno z nejlepších webů pro knihy torrentů. Všestrannost webu zdaleka převažuje nad jeho nedostatky.

01Torrent

01Torrent je torrent web, kde najdete návody, komiksy a kuchařky, filmy a hry.

01Torrent pro torrenty knih

Jedna věc, která se nám na 01Torrentu líbila, je, že jsme mohli říci, že obsah je pravidelně aktualizován. Nové elektronické knihy se přidávají každý týden. Můžete vyhledávat podle názvu, kategorie nebo podle data vydání.

Černobílé schéma webu je jednoduché a přehledné. Stáhli jsme Science: A Visual Encyclopedia a stahování proběhlo hladce. Byl to jeden z větších souborů a stahování trvalo ještě několik minut.

Toto je jeden web, který bychom určitě znovu použili. Snadno se používalo, ale stále měl na výběr široký výběr titulů.

Ebookee

Ebookee má vše od technických příruček po módní časopisy až po sci-fi romány.

Ebookee site review

Zjistili jsme, že nastavení webu si zvyklo. Kategorie jsou uvedeny vodorovně místo svisle, což ztěžuje navigaci na webu.

Zjistili jsme, že tento web je užitečný zejména pro lidi, kteří se chtějí dozvědět o novém předmětu nebo hobby, ale fikční část má také slušný výběr. Rozhraní nám připomnělo Wikipedii, která pozitivně přispěla k naší zkušenosti s webem.

Když kliknete na název, zobrazí se úplný popis textu a seznam podobných titulů.

Zatímco tam byly některé negativy, jsme si užili používání webu. Jakmile si na rozložení zvyknete, je web ve skutečnosti velmi dobře organizovaný.

Torrentoff

Torrentoff je další stránka zaměřená na šíření knih, která obsahuje spoustu literatury faktu.

Recenze Torrentoff

S více než 733 000 tituly najdete na tomto webu mnoho eklektických knih. Naleznete zde také řadu titulů v cizím jazyce. Rozhraní je jedním z nejzákladnějších, se kterým jsme interagovali, takže při hledání knih jsme se museli spolehnout na vyhledávací lištu.

Nejhorší část webu je, že většina titulů nepřichází s popisem nebo shrnutím, takže jsme neměli žádný způsob, jak říct, co jsme stahovali, až po skutečnosti.

Hodně knih

ManyBooks je web zaměřený na romantické, záhadné a elektronické knihy sci-fi, placené i bezplatné.

Recenze stránek ManyBooks

Ze všech stránek, které jsme zkontrolovali, ManyBooks měl nej vizuálně přitažlivější web s vysoce kvalitní grafikou a jasnými barvami. Podařilo se nám najít klasiku jako Emmu i současnou fikci.

Katalog také obsahuje tituly v různých jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, španělštiny a japonštiny. Můžete si stáhnout tituly jako torrenty nebo si přečíst knihu přímo na webových stránkách. Mnoho textů pochází z projektu Gutenberg, který je jedním z nejuznávanějších zdrojů pro elektronické knihy.

Tento web jsme si velmi užili. Místo bylo poutavé a poučné. Našli jsme přesně to, co jsme chtěli, a mohli jsme si elektronickou knihu stáhnout bez problémů.

Tech Books zdarma

Tech Books for Free je torrent server určený pro lidi v oblasti technologie, vědy a počítače.

Tech Books zdarma

Našli jsme tento web jako vynikající zdroj pro studenty. Existuje spousta technických příruček, příruček, programovacích příruček a výukových programů.

Jednou nevýhodou webu je, že neexistuje žádný vyhledávací panel. Musíte procházet katalog ručně. Všimli jsme si, že ačkoli většina odkazů fungovala, několik z nich je zastaralých. Stahování však bylo téměř okamžité.

Zatímco přerušené odkazy byly nepříjemné, bylo to nejlepší místo k nalezení torrentů souvisejících s technologií a výpočetní technikou.

katcr.co

Zrcadlo webu k nyní zaniklému Kickass Torrents, tento web má knihy, filmy, televizní pořady a hry.

katcr.co - Kickass Torrents zrcadlo pro knihy torrentů

Co se nám na tomto webu nejvíc líbilo, je velikost knihovny. Najdete zde životopisy, komiksy, učebnice, romány a další. Ze všech webů byla navigace Kickass Torrents nejobtížnější. Funkce vyhledávání, i když byla účinná, chvíli trvala, než se načítala.

K dispozici je také možnost vlastního vyhledávání, ale při pokusu o použití byla deaktivována. Když jsme se na stránku vrátili později, fungovalo to znovu.

My ano’Nepáči se mi tento web stejně jako originál, ale pokud jste milovali originál, my’Už jsem uvedl nejlepší alternativy Kickass Torrents.

Nejlepší místo pro torrenty knih je…

Z obecných torrentovacích webů se nám líbilo 1337x nejlépe.

Webové stránky byly jednoduché, stahování bylo rychlé a výběr knih byl vynikající, zejména pokud jde o tituly literatury faktu. Pro fikci měly stránky torrentů specifické pro knihu lepší výběr.

Líbilo se nám použitelnost Planet E-knih, ale náš oblíbený byl ManyBooks, protože jsme našli katalog více univerzální. Díky grafice bylo používání webu příjemnější a každý nadpis obsahoval souhrnné shrnutí.

Bezpečně stahujte své oblíbené knihy torrentů

Pro bezpečné stažení torrentů se ujistěte, že máte nainstalovaný antivirový software. Na většině stránek nemáte žádný způsob, jak odlišit bezpečné torrenty od škodlivých, takže potřebujete zvýšenou ochranu.

Chcete také zkontrolovat sekci komentářů. Pokud mnoho uživatelů narazilo na problémy s torrentem, budete obvykle schopni to říct. Chcete se také vyhnout stahování souborů ve formátu .exe. Spustitelné soubory jsou soubory, které s největší pravděpodobností přenášejí viry.

Konečně, vy’Asi se chci přihlásit k síti VPN. To je jediný skutečný způsob, jak můžete svou torrentovou aktivitu učinit anonymní. Díky dobré VPN nebudou moci organizace ani jednotlivci vidět ani sledovat vaši IP adresu.

Naše oblíbená VPN je Nord VPN, která svítí díky silným funkcím ochrany osobních údajů a zabezpečení (další informace naleznete na stránce NordVPN pro Torrenting). Existují i ​​další VPN, které jsou také skvělé pro torrenting. Úplný seznam najdete na stránce Nejlepší VPN pro torrenting.

Nezapomeňte, že rychlost stahování bude při používání VPN delší, ale obvykle je rozdíl minimální. Také mějte na paměti, že některé služby VPN vedou záznamy o činnosti a některé ne.

Pokud chcete být skutečně anonymní, najděte službu VPN, která neuchovává žádné protokoly. Uvidíte služby VPN, které prohlašují, že jsou bezplatné, ale téměř všechny jsou nebezpečné. Místo toho byste měli zvolit službu VPN, která má zavedenou pověst.

S tím, vy’Brzy si stáhnu vaše oblíbené knihy - rychle as klidem mysli.

Který z nejlepších knih, které jsou zde dnes uvedeny, používáte v roce 2020? Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!”

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − 52 =