10 úžasných stránok pre knižné torrenty v roku 2020


Torrenty sú jedným z najlepších spôsobov, ako nájsť bezplatné knihy, ktoré si môžete prečítať kliknutím na tlačidlo. Bohužiaľ, torrent webové stránky je ťažké udržať krok s. Mnoho populárnych torrentovacích serverov sa bez varovania vypne, zatiaľ čo nové sa objavujú každý deň.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Tento článok prejde na niektoré z najlepších stránok pre knižné torrenty, ktoré stále fungujú v roku 2020. Väčšina stránok sa zameriava na niekoľko žánrov, takže sa chcete oboznámiť s viacerými webmi..

Či už sa chcete naučiť nový koníček alebo si chcete prečítať zábavné dobrodružstvo, torrenting site bude mať to, čo potrebujete.

1337x

1337x je zlatá baňa pre milovníkov kníh, ktorí chcú široký výber žánrov, kde nájdete všetko od starých vydaní svojich obľúbených klasík, kníh od súčasných spisovateľov, časopisov, encyklopédií a dokonca aj od plánov.

1337x pre knižné torrenty

Funkcia vyhľadávania sa ľahko používa, ale keďže stránka obsahuje aj torrent pre filmy a hry, musíte zahrnúť “kniha” vo hľadaných výrazoch. Hľadali sme kompletnú sériu Harryho Pottera a okamžite vyšla. Našli sme torrent knihy ľahko stiahnuť.

Dizajn webových stránok je elegantný a ľahko sa naviguje. Aj keď pri použití stránky došlo k jednému kontextovému oknu, nebolo’t všetky presmerovania.

Celkovo sme pri používaní tejto stránky zistili oveľa pozitívnejšie ako negatívy.

Zooqle

Zooqle je vynikajúcim zdrojom literatúry faktu pre knihy z literatúry faktu, ktorá obsahuje množstvo zbierok esejí, učebníc a kníh s návodom.

Zooqle torrent site review

Torrenty sú rozdelené do kategórií ako napr “audioknihy”, “komiks” a “učebnice”, čo uľahčuje ich nájdenie. Zistili sme však, že vyblednutá farebná schéma webovej stránky je rušivá, pretože sťažuje čítanie textu.

Našou najobľúbenejšou časťou stránky je to, že tam nebolo’• žiadne reklamy, kontextové okná alebo presmerovania. Zooqle má priemernú rýchlosť 1,9 MB / s, čo nie je najväčšie, ale stále nadpriemerné.

Aj keď sme zistili, že výber je príťažlivý, estetika si vybrala z užívateľského zážitku a chcela by’t vyberte si na podobných stránkach s torrentom.

Planet e-knihy

Elektronická kniha Planet je miestom, kde nájdete tituly klasickej literatúry.

Recenzia stránky Planet e-knihy

Zistili sme, že tento web je najjednoduchší na navigáciu, katalóg však bol oveľa menší ako na ostatných stránkach, ktoré sme vyskúšali. Môžete vyhľadávať podľa názvu alebo podľa autora.

Všetky knihy v knižnici sú úplne zadarmo a my sme si dokázali okamžite stiahnuť ostrov doktora Moreaua.

Ostrov doktora Moreaua z e-knihy planéty

Keby bol katalóg väčší, bol by to jeden z našich prvých tipov. Toto je, žiaľ, nevýhoda, ktorú je ťažké ignorovať.

free-ebooks.net

Free-ebooks obsahuje široký výber elektronických kníh od beletrie po literatúru faktu pre deti’s knihami.

Bezplatné e-knihy pre knižné torrenty

Táto stránka je univerzálna, pretože si môžete knihy sťahovať priamo alebo ako torrent. Fikčná sekcia je obzvlášť pôsobivá. Väčšina knižnej literatúry faktu je zameraná na podnikanie, ale sekcia beletrie má veľkú kombináciu klasickej literatúry a populárnej beletrie.

Páči sa nám, že si môžete tiež stiahnuť väčšinu titulov v angličtine alebo španielčine.

Celkovo je to jedno z najlepších stránok pre knižné torrenty. Všestrannosť miesta ďaleko prevyšuje všetky jeho nedostatky.

01Torrent

01Torrent je torrent web, na ktorom nájdete sprievodcov, komiksy a kuchárske knihy, ako aj filmy a hry.

01Torrent pre knižné torrenty

Jedna vec, ktorá sa nám na 01Torrentu páčila, je to, že sme mohli povedať, že obsah sa pravidelne aktualizuje. Nové e-knihy sa pridávajú týždenne. Môžete vyhľadávať podľa názvu, kategórie alebo podľa dátumu vydania.

Čiernobiela schéma webovej stránky je jednoduchá a prehľadná. Stiahli sme si Science: A Visual Encyclopedia a sťahovanie prebehlo hladko. Bol to jeden z väčších súborov a jeho stiahnutie trvalo ešte niekoľko minút.

Toto je stránka, ktorú by sme určite znova použili. Ľahko sa používalo, ale stále mal na výber široký výber titulov.

Ebookee

Ebookee má všetko od technických príručiek po módne časopisy až po sci-fi romány.

Recenzie stránky Ebookee

Zistili sme, že usporiadanie webových stránok si zvyklo. Kategórie sú uvedené horizontálne namiesto vertikálne, čo sťažilo navigáciu na stránke.

Zistili sme, že stránka je užitočná najmä pre ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť o novom predmete alebo záľube, ale beletrická sekcia má tiež slušný výber. Toto rozhranie nám pripomínalo Wikipedia, ktorá pozitívne prispela k našim skúsenostiam s webom.

Po kliknutí na názov sa zobrazí úplný popis textu a zoznam podobných titulov.

Aj keď sa vyskytli nejaké negatívy, užívaním stránok sa nám páčilo. Keď si na usporiadanie zvyknete, stránka je skutočne veľmi dobre zorganizovaná.

Torrentoff

Torrentoff je ďalšia stránka venovaná šíreniu kníh, ktorá obsahuje množstvo titulov faktu.

Recenzia Torrentoff

S viac ako 733 000 titulmi nájdete na tejto stránke veľa eklektických kníh. Nájdete tu aj rôzne tituly cudzích jazykov. Rozhranie je jedným z najzákladnejších, s ktorým sme interagovali, takže pri hľadaní kníh sme sa museli spoľahnúť na vyhľadávací panel.

Najhoršia časť stránky je, že väčšina titulov neprichádza s popisom alebo zhrnutím, takže sme nemali žiadny spôsob, ako povedať, čo sme sťahovali, až po skutočnosti.

Veľa kníh

ManyBooks je web, ktorý sa zameriava na romantické, záhadné a sci-fi e-knihy, platené aj bezplatné.

Recenzia stránky ManyBooks

Zo všetkých stránok, ktoré sme skontrolovali, mala kniha ManyBooks vizuálne najpríťažlivejšiu webovú stránku s vysoko kvalitnou grafikou a jasnými farbami. Dokázali sme nájsť klasiku ako Emma, ​​ako aj súčasnú fikciu.

Katalóg tiež obsahuje názvy v rôznych jazykoch vrátane angličtiny, francúzštiny, španielčiny a japončiny. Môžete si stiahnuť tituly ako torrenty alebo si knihu prečítať priamo na webe. Mnohé z textov pochádzajú z projektu Gutenberg, ktorý je jedným z najuznávanejších zdrojov pre elektronické knihy.

Tento web sa nám veľmi páčil. Stránka bola pútavá a poučná. Našli sme presne to, čo sme chceli, a mohli sme knihu bez problémov stiahnuť.

Tech Books zadarmo

Tech Books for Free je torrent server určený pre ľudí v oblasti technológií, vedy a počítačov.

Tech Books zadarmo

Našli sme túto stránku ako vynikajúci zdroj pre študentov. Existuje veľa technických príručiek, príručiek, programovacích príručiek a návodov.

Jednou nevýhodou stránok je, že neexistuje žiadny vyhľadávací panel. Musíte prehľadávať katalóg ručne. Všimli sme si, že hoci väčšina odkazov fungovala, niekoľko z nich je zastaraných. Sťahovanie však bolo takmer okamžité.

Kým prerušené odkazy boli nepríjemné, toto bolo najlepšie miesto na nájdenie torrentov súvisiacich s technológiou a výpočtami.

katcr.co

Zrkadlo pre dnešok zaniknutého Kickass Torrentsa, ktorý obsahuje knihy, filmy, televízne programy a hry.

katcr.co - Kickass Torrents zrkadlo pre knihy torrenty

Na tomto webe sa nám najviac páčila veľkosť knižnice. Nájdete biografie, komiksy, učebnice, romány a ďalšie. Zo všetkých webov bolo najťažšie navigovať Kickass Torrents. Ak je funkcia vyhľadávania efektívna, načítanie trvalo nejaký čas.

K dispozícii je tiež možnosť vlastného vyhľadávania, ale bola zakázaná, keď sme sa ju snažili využiť. Keď sme sa na stránku vrátili neskôr, fungovalo to znova.

My sme to urobili’Nepáči sa mi táto stránka rovnako ako originálna stránka, ale ak ste ju milovali, my’Už som uviedol najlepšie alternatívy Kickass Torrents.

Najlepšie miesto pre knižné torrenty je…

Z celkových torrentovacích stránok sa nám páčilo 1337x najlepšie.

Webové stránky boli priame, sťahovanie bolo rýchle a výber kníh bol vynikajúci, najmä pokiaľ ide o tituly faktu. Pre fikciu mali lepšie torrentové stránky zamerané na knihy.

Páčila sa nám použiteľnosť elektronických kníh Planet, ale naša obľúbená bola kniha ManyBooks, pretože sme našli katalóg všestrannejší. Vďaka grafike bola stránka príjemnejšia na používanie a každý nadpis obsahoval komplexné zhrnutie.

Bezpečne sťahujte svoje obľúbené knižné torrenty

Ak chcete bezpečne sťahovať torrent, skontrolujte, či máte nainštalovaný antivírusový softvér. Na väčšine stránok nemáte žiadny spôsob, ako odlíšiť bezpečné torrenty od škodlivých, takže potrebujete zvýšenú ochranu.

Chcete tiež skontrolovať sekciu komentárov. Ak veľa používateľov malo problémy s torrentom, zvyčajne to budete vedieť. Tiež by ste sa chceli vyhnúť sťahovaniu súborov vo formáte .exe. Spustiteľné súbory sú súbory, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou prenášajú vírusy.

Nakoniec vás’Pravdepodobne sa budete chcieť prihlásiť do siete VPN. Toto je jediný skutočný spôsob, ako nastaviť anonymitu svojej činnosti v oblasti torrentu. Vďaka dobrej VPN nebudú môcť organizácie ani jednotlivci vidieť a sledovať vašu IP adresu.

Našou obľúbenou sieťou VPN je služba Nord VPN, ktorá svieti vďaka silným funkciám ochrany osobných údajov a zabezpečenia (ďalšie informácie nájdete na stránke NordVPN pre Torrenting). Existujú aj ďalšie siete VPN, ktoré sú tiež skvelé na torrentovanie. Úplný zoznam nájdete na stránke Najlepšie VPN na torrenting.

Nezabudnite, že rýchlosť sťahovania bude pri používaní VPN dlhšia, ale rozdiel je zvyčajne minimálny. Nezabudnite tiež na to, že niektoré služby VPN vedú záznamy o činnosti a niektoré nie.

Ak chcete byť skutočne anonymní, vyhľadajte službu VPN, ktorá neuchováva žiadne protokoly. Uvidíte služby VPN, ktoré tvrdia, že sú bezplatné, ale takmer všetky z nich nie sú bezpečné. Namiesto toho by ste si mali zvoliť službu VPN, ktorá má dobrú povesť.

S tým, vy’Čoskoro si stiahnem svoje obľúbené knihy - rýchlo as pokojom.

Takže, ktorý z najlepších kníh, ktorý sa dnes nachádza v zozname kníh, ktorý používate, používate v roku 2020? Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!”

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + = 15