10 úžasných webů pro hudební torrent v roce 2020 a dále


Hudební průmysl se za posledních 10 let drasticky změnil. Díky obrovské nabídce služeb streamování hudby, jako jsou Spotify, Apple Music, Pandora a SoundCloud,’Není divu, proč byly hudební torrenty v průběhu času mnohem obtížnější najít.

Stále existuje velký trh pro torrentovanou hudbu. Chcete hudbu vlastnit a nespoléhat se na půjčování od streamované služby, protože kdo ví, co má budoucnost z hlediska udržení jejich chodu.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

V roce 2020 stále sedí spousta spolehlivých torrentových webů, které mají velkou uživatelskou základnu, která stále vysílá nové i populární zvukové soubory, i když je mnohem obtížnější je najít, než si možná pamatujete, a jsou mezi nimi hodně nízkoobrátkových webů a zastaralých příspěvků na tom, co je nejlepší stránky, která stále funguje.

Že’to je proč’Udělal jsem pro vás výzkum, prohledáním a vybráním všech těch zbytečných haraburdí, my’Zkompiloval jsem seznam nejaktuálnějších torrentových webů, které vám v roce 2020 přinesou hudbu, kterou potřebujete.

RARBG

RARBG byla založena v roce 2008 a je jedním z největších jmen na torrent stránkách pro filmy, hudbu a další zábavu.

Přehled torrentů RARBG

Domovská stránka webu slouží jako průvodce po kliknutí na váš žánr torrentů, které chcete stáhnout, což usnadňuje nalezení jakékoli kategorie pomocí postranního panelu.

Na levé straně je nástěnka, která je zastaralá a na pravé straně aktualizovaný zpravodajský zpravodaj o aktuální zábavě. I když to není tak velké, jak to kdysi bývalo, hudba se denně aktualizuje, takže byste neměli’Nemám problém dostat to, co potřebujete.

Celkově je RARBG stále webem, kterému lze důvěřovat, ačkoli je’Vzhledem k tomu, že nejsou tak velké jako jeho slavné dny, jsou zde stále silné torrenty, zejména vyšší kvality.

Torrentz2

Torrentz2 je meta-vyhledávač, který kombinuje výsledky vyhledávání z více torrentových webů, aby zjistil nejlepší nasazené torrenty, které jsou k dispozici.

Recenze stránek Torrentz2

Při prvním otevření Torrentz2 jste’Nejprve uvidím, jak je to holé. Tento web je řez do vyhledávače typu chase a není’Trápí vás lákavé dát lidem vědět, co’je nové a populární.

Poté, co udělal pár pátrání po aktuální populární hudbě takový jako Drake a Taylor Swift (don’nenávidím mě), výsledky byly skvělé, objevilo se mnoho různých webů a všechny jejich výsledky byly zobrazeny organizovaným způsobem.

Pokud ne’Nemáte žádnou oddanost torrentu, pak byste měli jít Torrentz2. To’Je to jednoduché a dá vám vše, co potřebujete.

The Pirate Bay

Všichni znáte jeho jméno, a ano, to’je stále stejně velká jako vždy. Pirate Bay je stále jedním z nejsilnějších webů pro všechny vaše potřeby torrentu.

Recenze stránky Pirate Bay torrent

The Pirate Bay vám stále zabalí stejnou domovskou stránku, jako vždy, poskytuje malý vyhledávač s některými oblíbenými kategoriemi, abyste našli vše, co potřebujete.

Uživatelská základna je stále silná a oblíbené torrenty se stahují v žádném okamžiku a seznam 100 nejlepších je perfektní, pokud máte’znovu hledám snadné nálezy. Jen ne’Nikdy nepoužívám “Já’m Pocit štěstí” tlačítko, protože byste měli být vždy v bezpečí a zkontrolovat své torrenty jako první.

Pirate Bay, i když notoricky známý ve světě torrentů, je stále ještě juggernaut, a je třeba ho vzít v úvahu, když’znovu hledám vaši hudbu.

Zooqle

Zooqle je torrentový server, který je uživatelsky přívětivý, aktuální a nabízí denně spoustu aktualizovaných torrentů.

Zooqle torrent site review

jestli ty’Pokud hledáte nejnovější torrenty, budete se Zooqle velmi spokojeni. Tato stránka má úžasné rozložení front, se seznamem aktuálně oblíbených torrentů a co’je nadcházející.

Když se podíváte na pravou stranu, uvidíte statistiky o tom, jak je populární. S více než 3000 novými torrenty denně byste nikdy neměli mít potíže najít to, co potřebujete. Jdeme tam do hudební sekce’spousta populárních alb s více než 500 sacími stroji, takže časy stahování by nikdy neměly být problémem.

můžu’neříkej více skvělých věcí o tomto webu. To’Je rychlé, rozvržení je skvělé a vše je aktuální. Vřele doporučuji zkontrolovat tento web.

Torlock

jestli ty’Znovu se obáváte o web, který vám dává virus, Torlock nabízí bezpečnostní pobídku tím, že platí uživatelům, aby prověřili jeho materiál.

Torlock torrent site review

Torlock je skvělý web s vášnivou uživatelskou základnou, která vás vždy hledá (a její peněženku) tím, že nahlásí padělky za odškodnění.

Tato stránka je velmi uživatelsky přívětivá a zobrazuje všechny oblíbené torrenty přímo na domovské stránce a tam’s tlačítko kategorie také vpravo nahoře. Populární vyhledávání klíčových slov jsou také na prvním místě. Spousta semen a torrent zdraví je silný na nové i staré hudby.

jestli ty’znovu velmi nepříznivé pro riziko a chcete přidat několik stránek do svého seznamu vyhledávání, pak tento musí být v cyklu.

Špinavé torrenty

Dirty Torrents je další konglomerát, který je založen na hledání webu pro vás, aby vám našel ty nejlepší možné torrenty.

domovská stránka špinavých torrentů

Na stránce je pro vás přehledný vyhledávač, nebo můžete vyhledávat prostřednictvím jedné ze specializovaných kategorií uvedených na domovské stránce. To’je to pěkné a jednoduché rozvržení’s čisté a bez nepořádku.

Po kliknutí na zvukovou špičku 24h přichází s velkým seznamem oblíbených torrentů, přičemž většina z nich měla za posledních 24 hodin přes 200 semen. Neměli byste mít problém s rychlým stahováním blesků pomocí Dirty Torrents.

Celkově jsem velkým fanouškem jednoduše navržených webů a společnost Dirty Torrents to nabízí. Kromě toho, populární kategorie a se špičkovými torrenty usnadňují navigaci na tomto webu.

LimeTorrents

Limetorrents je jednoduchý, vypadá skvěle a testoval čas od roku 2009. Pokud máte rádi čisté displeje bez reklam, pak limetorrents je ten, který byste měli hledat.

Recenze LimeTorrents

Když poprvé otevřete LimeTorrents, získáte velmi čistou domovskou stránku s velkým vyhledávacím pruhem, kategoriemi dole a horním dolním pruhem nejnovějších a top torrentů.

Tato stránka je velmi aktivní, měli byste mít nejlepší torrenty nesoucí tisíce semen’Nemáte problém najít přesně to, co na tomto webu potřebujete. Při hledání populární hudby bylo zdraví torrentu u většiny skladeb naprosto vysoké, takže tento web běží stejně silně jako vždy.

Celkově je LimeTorrents čistý bez nepořádku a má k dispozici miliony hudebních možností.

Monova

Monova, která odstraňuje přístup mnoha současných torrentových motorů, je z hlediska návrhu rozvržení stejně základní, jak se dostává.

Monova

Jak vidíte, říci, že design je zastaralý, to říká příliš pěkně. Tento web je pouze vyhledávací stroj, nic víc.

Udělá dobrou práci na tom, co to je’To se má dělat, a nenašel jsem žádný problém s nalezením populární hudby, i když rozložení na stránce torrentu je pomalé a není ideální, když’pomocí blokování reklam.

Celkově to’je v pořádku. Má dost torrentů, aby vás udržel v chodu, ale stránka torrentu bez blokování reklam je plná reklam. Pokud potřebujete najít nějakou individuální hudbu a vyčerpali jste své zdroje, můžete se podívat na poslední.

01Torrent

Podobně jako Zooqle, pokud jde o rozvržení, 01Torrent vám poskytuje uživatelsky přívětivý zážitek s aktuálními obrázky oblíbených aktualizací.

101torrent.net

Co se mi na tomto webu líbí, je to, jak je vše jednoduché pomocí tlačítka Stáhnout. Žádné secí stroje, pijavice, zdraví na torrentu. To’Jsou pro vás prověřeny všechny a jsou zveřejněny pouze ty silné. To by mohlo ztížit nalezení více specializované hudby, ale pokud ano’Pokud hledáte více běžných melodií, pravděpodobně je najdete na 01 torrentu.

Stránka vypadá profesionálně a je snadno ovladatelná. Kategorie se otevírají do velkého seznamu nových verzí a můžete odtud filtrovat.

Celkově se jedná o solidní torrentový server pro populární hudbu a vyplatí se vyzkoušet.

Toorgle

Google torrentů. Toorgle vám přináší meta-vyhledávač, který tahá torrenty z více než 450 dalších webů.

Toorgle torrent stránky

Rozložení je velmi základní, takže byste měli mít představu o tom, jakou hudbu chcete stáhnout, protože jste vyhráli’t dostat mnoho doporučení z webu.

Toorgle vám nabízí obrovský seznam v podstatě jakéhokoli torrentu, který potřebujete, a nalezení populární hudby není problém.

Pokud ne’Nepotřebujete mnoho návodů ke stahování hudby a mít seznam toho, co potřebujete, pak je Toorgle skvělý motor k nalezení všeho.

Bezpečnost při používání torrentů

Torrenting hudba je nejlepší způsob, jak dostat své ruce na nejlepší kvalitu zvuku na internetu, ale ne’neznamená, že přichází s určitými riziky.

Vždy existuje šance na stažení souboru s návnadou plnou virů, a co je důležitější, stále rostoucí postoj vlád a korporací zakazuje útoky za porušení autorských práv.

Vaše nejlepší řešení, jak se vyhnout jakékoli entitě sledující vaše stahování na vaši IP adresu, je přes VPN (Virtual Private Network).

Síť VPN pomáhá skrýt vaši IP adresu a přiměje prohlížeče, aby vás přemýšlely’zcela v jiné místní síti. jestli ty’pokud používáte spolehlivou síť VPN, nikoli ze stinných webových stránek, měli byste být schopni libovolně volně stahovat, aniž by se ve vaší poštovní schránce objevilo riziko sporu.

Pro nejlepší zážitek ze služby torrent doporučujeme celkově LimeTorrents.

LimeTorrents je náš doporučený web pro hudební torrenty.

Snadno se pohybující stránka, smíšená s jasnými kategoriemi a ultrarychlé stahování, ztěžuje konkurenci. Spojte to se spolehlivou sítí VPN a vy’Budu mít knihovnu plnou vašich oblíbených hitů.

Jaká je tedy nejlepší VPN kombinace s vaším oblíbeným torrent serverem? Naštěstí jsme’provedli jsme pro vás průzkum a našli nejlepší VPN služby pro torrenting a my vám důrazně doporučujeme vybrat jednu z nich, abyste mohli pokračovat v torrentu s klidem mysli.

Takže, který z nejlepších hudebních torrentů uvedených zde dnes používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsi? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Doporučené čtení:

Jak bezpečně stahovat torrenty?

Jak urychlit torrenting?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2