11 najlepších stránok zameraných na torrenty hier v roku 2020 (ktoré stále fungujú)


V mnohých ohľadoch’V roku 2020 sa stal oveľa ľahším hráčom’t len ​​viac hier, ale aj viac herných torrentov ľahko dostupných online.

Ale kedykoľvek príde na torrenting, môže to byť veľká bitka medzi nájdením spoľahlivého torrentového webu pre úžasné hry a zistením, že’s bol vypnutý.

Používatelia by si okrem toho mali dávať pozor, aby sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami mohlo spôsobiť vážne problémy. Ak chcete zabrániť tomu, aby vás niekto chytil za ruky, mali by ste zakrývať svoju online identitu pomocou servera proxy alebo služby VPN.

Tu je sedem najlepších poskytovateľov VPN na anonymné zdieľanie súborov:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMINIMUM PRICE1.NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 USD.CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 dolárov.Surfshark VPN4.Surfshark VPN 1. 1,994 USD.ExpressVPN3.Expresujte VPN 8.3 8 825 dolárov.PrivateVPN5.PrivateVPN 3.8 3,826 USD.Štít Hotspot6.Hotspot Shield 7. 7,997 dolárov.TorGuard7.TorGuard 4.1 4,17 USD

Pozrite sa na úplný zoznam Najlepšie VPN pre torrenting.

Pri vyhodnocovaní stránok zameraných na torrent hry sme mali tieto požiadavky:

 • dobrá zbierka hier
 • stránky bez škodlivého softvéru a kliknutí
 • pracovné torrenty s dobrou rýchlosťou
 • ľahko navigovateľná stránka
 • súbory bez vírusov

Vďaka tomu sme vás našli 11 najlepších stránok s torrentom, ktoré vám umožnia hrať hru až do roku 2020 a neskôr.

Najlepšie fungujúce stránky s torrentom

 1. TorrentsGames - Najlepšie kurátorský server s hrami
 2. GazelleGames - Najlepšie pre dôveryhodné herné torrenty
 3. Hry na stiahnutie Torrenty - najlepšie pre nové hry
 4. The Pirate Bay - Najlepšie pre populárne herné torrenty
 5. FitGirl Repacks - Najlepšie pre herných nadšencov
 6. RARBG - Najspoľahlivejšie pre herné torrenty
 7. TorrentsBees - najlepšie pre hry v iných jazykoch
 8. CroTorrents - najlepšie pre hranie na PC
 9. Games Torrents - Najlepšie pre torrenty v španielskom jazyku
 10. Hry TorrentSnack - najlepšie pre hry s multiplatformami
 11. LimeTorrents - najlepšia rozmanitosť herných torrentov

1. TorrentsGames - Najlepšie kurátorský server s hrami

Webové stránky: https://torrentsgames.net/

Jedným z prvých veľkých mien, pokiaľ ide o weby s torrentmi hier, ktoré poskytujú vysoko kvalitné odkazy na najlepšie dostupné torrenty, je TorrentsGames..

torrenty hry

Táto stránka je prezentovaná skôr ako prehľadný zoznam dostupných herných torrentov, nie ako bežné rozmiestnenie Pirate Bay, ISO Hunt atď..

To znamená, že preto’je kurátor, vy’Budete tiež môcť byť informovaní o najnovších dostupných herných torrentoch vrátane nájdenia skrytých drahokamov, o ktorých ste nič nevedeli.

Táto stránka uľahčuje vyhľadávanie a nájdenie torrentov s dobre usporiadanou štruktúrou prepojení založenou na hernej platforme (PC, PlayStation, XBox 360 atď.). to’je tiež skvelé, že TorrentsGames vám poskytuje torrent súbor priamo, namiesto preskakovania náhodnými obručami, aby ste získali torrent súbor..

2. GazelleGames - Najlepšie pre dôveryhodné herné torrenty

Webové stránky: https://gazellegames.net/

Toto je ďalší populárny server na striedanie hier. GazelleGames sa však vzhľadom na neustály zásah proti torrentovým serverom vo všeobecnosti zvolil za členstvo.

hry s gazelami

Ako vidíte na obrázku vyššie, keď idete na webovú stránku GazelleGames, vy’Zobrazí sa výzva, aby ste sa najprv prihlásili.

V skutočnosti, ak áno’s prvou návštevou stránky’Pred povolením prístupu na stránku sa musíte zaregistrovať a prejsť schvaľovacím procesom’s 60 000+ herných torrentov.

3. Stiahnite si Games Torrents - najlepšie pre nové hry

Webové stránky: https://downloadgamestorrents.com/

Veľmi podobné štýlu TorrentsGames je sťahovanie hier Torrents (názov webovej stránky s veľmi kľúčovým slovom).

stiahnite si torrenty hier

Ako sa dá dohadovať, táto stránka vám umožňuje sťahovať torrenty hier, ale ponúka celkom komplexný a prehľadný zoznam hier..

V skutočnosti je veľa jej ponúk podobných TorrentsGames: hry sú rozdelené podľa platformy, ponúkajú vynikajúcu hru a môžete si stiahnuť súbor .torrent priamo..

Avšak, to’Je to celkom dobré, ak napríklad TorrentsGames klesne’Dokážem rýchlo nájsť celkom dobrú alternatívu.

4. The Pirate Bay - Najlepšie pre populárne herné torrenty

Webové stránky: https://thepiratebay3.org/

Žiadny skutočný zoznam najlepších stránok s hrami torrent v roku 2020 nemôže byť úplný bez zmienky o kráľovi torrentov, The Pirate Bay.

pirátska zátoka

Web vyzerá takmer presne ako pred takmer 10 rokmi, stránka je založená na vyhľadávaní, aj keď si môžete prezrieť tituly podľa kategórií.

Samozrejme, že’s všeobecnou stránkou torrentu, takže môžete nájsť veľa rôznych vecí na stiahnutie: filmy, knihy, televízne programy atď.

5. Balenie FitGirl - najlepšie pre nadšencov hry

Webové stránky: http://fitgirl-repacks.site/

FitGirl Repacks, obľúbená voľba pre herných nadšencov, pomáha prebaľovať hry tak, aby boli k dispozícii na rôzne účely..

fitgirl prebalí

Táto stránka (alebo osobnosť FitGirl) tvrdí, že má lásku ku kompresii, nie k prasknutiu a ona nie’Naozaj neprijímam žiadosti, s výnimkou špeciálneho “Deň žiadostí.” To všetko je dôležité mať na pamäti, ak ste’hľadáte určité prebalené tituly - vy’Musím počkať, kým to FitGirl uvoľní svojou vlastnou rýchlosťou.

Našťastie máme na výber 20 stránok plných titulov’som si istý’Nájdem presne to, čo si ty’hľadám.

6. RARBG - Najspoľahlivejšie pre herné torrenty

Webové stránky: https://rarbg.to/

V roku 2020 je stále silná stránka RARBG, spoľahlivá stránka torrentov, kde si môžete stále sťahovať všetko a všetko vrátane hier.

rarbg

to’s ľahké nájsť herné torrenty, pretože môžete jednoducho kliknúť na ‘hry’ kategórie na ľavej strane stránky.

Odkaz na súbor torrent je priamo v hornej časti stránky, takže nemáte’ani nemusíte čítať všetko, aby ste dostali, čo chcete. Súbor sa sťahuje priamo bez potreby presmerovania nevyžiadanej pošty alebo sťahovania rýb.

7. TorrentsBees - najlepšie pre hry v iných jazykoch

Webové stránky: https://www.torrentsbees.com/

Táto stránka torrentu je venovaná herným súborom’je dobre organizovaný a príjemný na pohľad.

torrenty včely

Po pristátí na webe sa vám zobrazia najobľúbenejšie hry (našťastie máte dokonca možnosť výberu z rôznych jazykov, ak nie je angličtina’t rodný jazyk).

Nielenže získate pár stránok so súhrnom názvu, ktorý ste dostali’hľadáte, ale získate aj ukážku videa. tam’s odkaz na stiahnutie priamo pod videom, ktorý vám poskytne súbor .torrent.

8. CroTorrents - najlepšie pre počítačové hry

Webové stránky: https://crotorrents.com/

Táto stránka je zameraná priamo na používateľov, ktorí hľadajú iba spoľahlivé počítačové herné torrenty.

crotorrents

Toto je dobrá stránka s hrami torrent, ale nie tá najväčšia. Pre jednu vec, niektoré hry sú veľmi…špecifické (napr “Super Seducer 2” na snímke obrazovky).

Po druhé, keď kliknete na obrovskú zelenú ‘Torrent na stiahnutie’ , niekedy sa dostanete na nejakú zvláštnu webovú stránku. Pri druhom alebo treťom pokuse však vy’Získam odkaz na magnet na súbor torrent a zdá sa, že všetko odtiaľ funguje dobre.

9. Hry Torrenty - najlepšie pre torrenty španielskych jazykov

Webové stránky: https://www.gamestorrents.tv/

Games Torrents je celkom dobré zhrnutie toho, čo ste vy’Na týchto stránkach nájdete, aj keď by mali’som pridal niekoľko ďalších slov: v španielčine.

gamestorrents.tv

Našťastie však môžete ľahko preložiť kliknutím na tlačidlo (najmä v prehliadači Chrome), takže to môžete urobiť’Nie je tu problém, ak je vaša španielčina trochu hrdzavá. Avšak, ak vy’Bol som na niekoľkých torrenting stránkach, pravdepodobne nájdete cestu okolo miesta bez väčších problémov.

Len sa uistite, že nemáte’t kliknite na veľké modré tlačidlá (dostanete sa na inú webovú stránku). Stačí ísť na peknú bielu, nie zelenú, ‘Descargar Torrent’ tlačidlo v dolnej časti.

10. TorrentSnack Games - najlepšie pre multiplatformové hry

Webové stránky: https://games.torrentsnack.com/

Ďalší pekný web s kurátorským obsahom’Keďže hry TorrentSnack Games sú vyrobené špeciálne pre herné torrenty, sú dobrou voľbou pre každého nadšenca.

hry torrent občerstvenie

Podobne ako iné skvelé torrent stránky venované hazardným hrám, aj tento organizuje svoj obsah do herných platforiem s dobrým zhrnutím (vrátane obrázkov a videí) stiahnutého titulu..

tam’je to jasný odkaz a tlačidlo, pomocou ktorého môžete získať súbor torrent, bez akýchkoľvek vtipných presmerovaní.

11. LimeTorrents - Najlepší výber torrentov hier

Webové stránky: https://www.limetorrents.info/

LimeTorrents (či .info, .zone alebo .whatever) je jedným z najznámejších všeobecných torrentovacích serverov.

vápno torrenty

Má širokú škálu dostupných súborov, ale mali by ste si túto dostupnosť vziať so zrnkom soli: pre novšie tituly môže byť pomerne ťažké nájsť sejačky..

V skutočnosti, ak nie je titul citovaný ako populárny, zdá sa, že tu nie sú žiadne sejačky ani pijavice, čo znamená, že môžete mať súbor zaseknutý v programe uTorrent na chvíľu, kým ho budete môcť začať hrať..

Bezpečnosť pri sťahovaní torrentov z hry

Pokiaľ ide o torrentovanie, bolo by veľmi neopatrné nespomenúť bezpečnosť. ja’nielen hovoríme o bezpečnosti pred vírusmi a infekciami, ale aj o bezpečnosti pred súdnymi spormi alebo ich prenasledujú megakorporácie, ktoré tvrdia, že došlo k porušeniu autorských práv.

Najlepším riešením bude preto použitie VPN (virtuálnej súkromnej siete). my’Tu sme veľa diskutovali o sieťach VPN a my tomu veríme’je to najlepší spôsob, ako sa udržať v bezpečí.

Nezabudnite, že s VPN pre hranie hier môžete skryť svoju skutočnú IP adresu a polohu, vďaka čomu si webové stránky a prehliadače myslia’úplne v inom meste alebo krajine. To znamená, že vás nikto nebude môcť sledovať - ​​ak budete vy’znova používate dôveryhodnú službu VPN.

my’Prešli sme na najlepšie služby VPN na torrentovanie a dôrazne vám odporúčame vyskúšať si ich. Zistite, prečo sú programy ExpressVPN, NordVPN a CyberGhost najlepšou voľbou, takže môžete byť pri sťahovaní obľúbených hier v bezpečí..

Ktoré z najlepších webov s torrentom hry, ktoré sú tu uvedené, používate v roku 2020? Akékoľvek hlavné, ktoré my’zmeškal som?

Čokoľvek, čo my’som uviedol, že vy’Máte problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 + = 60