11 nejlepších herních torrentů v roce 2020 (které stále fungují)


V mnoha ohledech’V roce 2020 bylo mnohem snazší být hráčem’t jen více her, ale také více herních torrentů snadno dostupných online.

Ale kdykoli dojde na torrenting, může to být velká bitva mezi nalezením spolehlivého torrentového webu pro úžasné hry a zjištěním, že’bylo vypnuto.

Uživatelé by si navíc měli být vědomi toho, že stahování obsahu chráněného autorskými právy může způsobit vážné potíže. Chcete-li zabránit tomu, aby vás někdo chytil červeně, měli byste skrýt svou online identitu pomocí proxy nebo služby VPN.

Zde je sedm nejlepších poskytovatelů VPN pro anonymní sdílení souborů:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMINIMUM PRICE1.NordVPN1.NordVPN 3. 3,492 $.CyberGhost2.CyberGhost 2. 2,753 $.Surfshark VPN4.Surfshark VPN 1. 1,994 $.ExpressVPN3.ExpressVPN 8.3 8 825 $.SoukroméVPN5.PrivateVPN 3.8 3,826 $.Štít hotspotu6.Hotspot Shield 7. 7,997 $.TorGuard7.TorGuard 4.1 4,17 $

Podívejte se na úplný seznam Nejlepší VPN pro torrenting.

Při vyhodnocování stránek zaměřených na torrentování her jsme měli tyto požadavky:

 • dobrá sbírka her
 • weby bez škodlivého softwaru a kliknutí
 • pracovní torrenty s dobrou rychlostí
 • přehledný web
 • soubory bez virů

Díky tomu jsme vás našli 11 nejlepších torrentovacích webů, které vám umožní hrát hry až do roku 2020 a dále.

Nejlepší pracovní herní torrent stránky

 1. TorrentsGames - Nejlepší kurátorský server s hrami
 2. GazelleGames - nejlepší pro důvěryhodné herní torrenty
 3. Hry ke stažení Torrenty - nejlepší pro nové hry
 4. The Pirate Bay - Nejlepší pro oblíbené herní torrenty
 5. FitGirl Repacks - nejlepší pro herní nadšence
 6. RARBG - Nejspolehlivější pro herní torrenty
 7. TorrentsBees - nejlepší pro hry v jiných jazycích
 8. CroTorrents - nejlepší pro hraní na PC
 9. Games Torrents - Nejlepší pro torrenty ve španělském jazyce
 10. TorrentSnack Games - nejlepší pro multiplatformové hry
 11. LimeTorrents - Nejlepší paleta herních torrentů

1. TorrentsGames - Nejlepší kurátorský web pro hry s kurátory

Webová stránka: https://torrentsgames.net/

Jedním z prvních velkých jmen, pokud jde o weby s torrenty her, které poskytují vysoce kvalitní odkazy na nejlepší dostupné torrenty, je TorrentsGames..

torrenty hry

Tato stránka je prezentována spíše jako přehledný seznam dostupných herních torrentů, spíše než jako pravidelné vyhledávání a vyhledávání Pirate Bay, ISO Hunt atd..

To znamená, protože to’je kurátor, ty’Také si budete moci udržovat přehled o nejnovějších dostupných herních torrentech, včetně nalezení skrytých drahokamů, o kterých jste nic nevěděli.

Tato stránka usnadňuje vyhledávání a vyhledání torrentů s dobře organizovanou strukturou propojení založenou na herní platformě (PC, PlayStation, XBox 360 atd.). To’je také skvělé, že TorrentsGames vám dává torrentový soubor přímo, spíše než skákat přes náhodné obruče a získat váš torrentový soubor.

2. GazelleGames - nejlepší pro důvěryhodné herní torrenty

Webová stránka: https://gazellegames.net/

Toto je další populární server pro torrenting her. Avšak kvůli neustálému zákroku na torrentových webech obecně, GazelleGames zvolila přístup k členství.

hry gazelle

Jak vidíte na obrázku výše, když jdete na web GazelleGames, vy’Budu se setkat s výzvou, abyste se nejprve přihlásili.

Ve skutečnosti, pokud ano’je to vaše první návštěva webu, vy’Před povolením přístupu na web se musíte zaregistrovat a projít schvalovacím procesem’s 60 000+ herních torrentů.

3. Stáhnout hry torrentů - nejlepší pro nové hry

Webová stránka: https://downloadgamestorrents.com/

Ve stylu podobné TorrentsGames je stahování her Torrents (název webu s velmi klíčovými slovy-y).

stáhnout torrenty her

Jak lze uhodnout, tento web vám umožňuje stahovat torrenty her, ale nabízí také velmi komplexní seznam kurátorů..

Ve skutečnosti je řada jeho nabídek podobná TorrentsGames: hry jsou rozděleny podle platformy, nabízí vybranou hru a můžete si stáhnout soubor .torrent přímo..

Nicméně, to’Je to docela dobré, když například TorrentsGames klesá, ty’Budu moci rychle najít docela dobrou alternativu.

4. The Pirate Bay - Nejlepší pro oblíbené herní torrenty

Webová stránka: https://thepiratebay3.org/

Žádný skutečný seznam nejlepších herních torrentových serverů do roku 2020 nemůže být úplný bez zmínky o králi torrentových webů, The Pirate Bay.

pirátský záliv

Vypadá téměř přesně jako před téměř 10 lety, stránka je založena na vyhledávání, i když si můžete prohlédnout tituly podle kategorií.

Samozřejmě, že’Je to obecný torrentový web, takže můžete najít mnoho různých věcí ke stažení: filmy, knihy, televizní pořady atd.

5. FitGirl Repacks - Nejlepší pro herní nadšence

Webová stránka: http://fitgirl-repacks.site/

FitGirl Repacks, oblíbená volba pro herní nadšence, pomáhá přebalit hry tak, aby byly k dispozici pro různá použití..

fitgirl zabalí

Místo (nebo FitGirl osobnost) tvrdí, že má lásku ke komprimaci, nikoliv praskání a ona ne’Opravdu brát žádosti kromě zvláštních “Den žádostí.” To vše je důležité si pamatovat, pokud jste’znovu hledám určité přebalené tituly - ty’Budu muset počkat, než ho FitGirl uvolní vlastní rychlostí.

Naštěstí máme na výběr 20 stránek plných titulů’jsem si jistý’Najdu přesně to, co vy’znovu hledám.

6. RARBG - Nejspolehlivější pro herní torrenty

Webová stránka: https://rarbg.to/

V roce 2020 stále silná je RARBG, spolehlivá torrentová stránka, kde si stále můžete stahovat cokoli a všechno, včetně her.

rarbg

To’je snadné najít herní torrenty, protože můžete snadno kliknout na ‘Hry’ kategorii na levé straně stránky.

Odkaz na soubor torrentu je přímo v horní části stránky, takže to ne’Nemusíte číst všechno, abyste dostali to, co chcete. Soubor se stahuje přímo, bez nutnosti přesměrování nevyžádané pošty nebo stahování ryb.

7. TorrentsBees - nejlepší pro hry v jiných jazycích

Webová stránka: https://www.torrentsbees.com/

Tento torrent server je věnován herním souborům, a to’je dobře organizovaný a příjemný na pohled.

torrenty včela

Když přistoupíte na web, zobrazí se vám nejoblíbenější hry (naštěstí máte dokonce možnost pro různé jazyky, pokud není angličtina’t rodný jazyk).

Nejen, že dostanete několik stránek shrnutí pro titul, který jste’znovu hledáte, ale také získáte video upoutávku. Tam’s odkaz na stažení přímo pod videem, který vám poskytne soubor .torrent.

8. CroTorrents - nejlepší pro hraní na PC

Webová stránka: https://crotorrents.com/

Tato stránka je zaměřena přímo na uživatele, kteří hledají pouze spolehlivé počítačové herní torrenty.

krotorožci

Toto je dobrá stránka torrentů her, ale ne ta největší. Pro jednu věc, některé hry jsou velmi…konkrétní (například “Super Seducer 2” na snímku obrazovky).

Za druhé, když kliknete na obří zelenou ‘Torrent ke stažení’ tlačítko, občas se dostanete na nějakou podivnou webovou stránku. Při druhém nebo třetím pokusu však vy’Dostanu magnetický odkaz na torrent soubor a zdá se, že všechno odtud funguje dobře.

9. Torrenty her - nejlepší pro torrenty španělských jazyků

Webová stránka: https://www.gamestorrents.tv/

Games Torrents je docela dobré shrnutí toho, co vy’Na těchto stránkách najdete, i když by měli’přidal jsem ještě pár slov: ve španělštině.

gamestorrents.tv

Naštěstí však můžete snadno překládat kliknutím na tlačítko (zejména v prohlížeči Chrome), takže to můžete udělat’Není tady problém, pokud je vaše španělština trochu rezavá. Nicméně pokud ano’Byl jsem na několika torrentových webech, pravděpodobně si můžete najít cestu kolem místa bez větších potíží.

Jen se ujistěte, že nemáte’• klikněte na velká modrá tlačítka (přesune vás na nějaký jiný web). Stačí jít na pěknou bílou, ne zelenou, ‘Descargar Torrent’ tlačítko dole.

10. TorrentSnack Games - nejlepší pro multiplatformové hry

Webová stránka: https://games.torrentsnack.com/

Další hezký web s kurátorským obsahem’Je vyrobeno speciálně pro herní torrenty a TorrentSnack Games je dobrou volbou pro každého nadšence.

hry torrent svačinu

Stejně jako ostatní skvělé torrentové weby věnované hraní her i tento organizuje svůj obsah do herních platforem s dobrým shrnutím (včetně obrázků a videí) stahovaného titulu..

Tam’Je to jasný odkaz a tlačítko pro získání souboru torrent, bez jakýchkoli vtipných přesměrování.

11. LimeTorrents - Nejlepší rozmanitost herních torrentů

Webová stránka: https://www.limetorrents.info/

LimeTorrents (ať už .info, .zone nebo .whatever) je jedním ze známějších obecných torrentových webů.

vápno torrenty

Má širokou škálu dostupných souborů, ale měli byste tuto dostupnost vzít s obilím soli: pro novější tituly může být docela obtížné najít secí stroje.

Ve skutečnosti, pokud titul není citován populární, zdá se, že neexistují žádné secí stroje nebo pijavice, což znamená, že můžete mít soubor zaseknutý v uTorrentu na chvíli, než začnete hrát..

Torrenting bezpečnost při stahování herních torrentů

Pokud jde o torrentování, bylo by velmi neopatrné nemluvit o bezpečnosti. Já’m nejen mluvit o bezpečnosti před viry a infekcemi, ale také o bezpečnosti před soudními procesy nebo je pronásledován mega-korporacemi, které tvrdí, že došlo k porušení autorských práv.

Za tímto účelem bude nejlepším řešením použití VPN (virtuální privátní sítě). My’Zde jsme hodně diskutovali o VPN a věříme tomu’je to nejlepší způsob, jak se udržet v bezpečí.

Nezapomeňte, že s VPN pro hraní her můžete skrýt svou skutečnou IP adresu a polohu, takže si webové stránky a prohlížeče myslí’zcela v jiném městě nebo zemi. To znamená, že vás nikdo nebude moci sledovat - pokud budete vy’znovu používáte důvěryhodnou službu VPN.

My’Prošli jsme ty nejlepší VPN služby pro torrenting a důrazně doporučujeme, abyste si to prohlédli. Zjistěte, proč jsou ExpressVPN, NordVPN a CyberGhost nejlepší volbou, takže můžete být při stahování svých oblíbených her v bezpečí.

Který z nejlepších herních serverů, které jsou zde uvedeny, používáte v roce 2020? Jakékoli hlavní, které my’zmeškal jsem?

Něco, co my’uvedl jsem, že vy’máte problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2