12 najlepších alternatív ExtraTorrent v roku 2020


ExtraTorrent, druhé najväčšie torrent miesto po The Pirate Bay, najlepšie známe pre jeho široký index zábavy, bolo nedávno zastavené. Vieš; správcovia stránok neposkytli žiadne varovania ani vysvetlenia. Jeho používatelia nechali hádať príčinu pádu.

Toto nastalo po tom, čo sa registrátor rozhodol úplne odstaviť lokalitu a jej sprievodné domény. Kedysi známe miesto výskytu torrentov s pôsobivou prevádzkou používateľov už nebolo.

Používateľov, ktorí vstupujú na domovskú stránku ExtraTorrent, privíta jednoduchá, ale jasná správa, ktorá svojich používateľov informuje o tomto rozhodnutí a odporúča im, aby sa držali ďalej od očakávaných klonov..

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Je to náročná úloha, pokúsiť sa nájsť alternatívu kedysi významnému prúdu. S nepredvídateľným vypnutím viacerých stránok musíte premýšľať, čo’Zostáva dobré torrentovanie.

Nie je však potrebné panikáriť. Tento článok sa pokúša vyriešiť tento hlavolam tým, že ponúka ďalšie najlepšie alternatívy ExtraTorrent. Starostlivo prejdeme každú stránku ponúkajúcu svoje výhody a nevýhody s cieľom dúfajme, že nájdeme torrent stránku, ktorá vám najviac vyhovuje.

Aby sme to dosiahli, my’rozdeľujem tieto alternatívy ExtraTorrent do samostatných kategórií vrátane tých, ktoré sú špeciálne určené pre:

Tieto kategórie zahŕňajú:

  • všeobecné torrentovanie
  • filmové a televízne torrentovanie
  • herné torrenty

Alternatívy pre všeobecné torrentovanie

Toto sú najlepšie alternatívy ExtraTorrent, ktoré sme našli v roku 2018 a ktoré vyhovujú vašim všeobecným potrebám v oblasti torrentovania.

The Pirate Bay

Tento neslávne známy web, ktorý sa nazýva skratka TPB v krátkej podobe, má rozsiahly zber údajov.

Recenzia stránok torrentu Pirate Bay

Ideálna alternatíva ExtraTorrent, TPB predstavuje širokú škálu zvukov, videí, aplikácií a hier, okrem iného na stiahnutie. Ako bonus ponúka súbory a magnetické odkazy každého torrentu.

Táto stránka sa môže pochváliť zdravou premávkou, s mnohými používateľmi, ktorí neustále vysádzajú a pijúca torrenty. Z tohto dôvodu má The Pirate Bay vynikajúci pomer medzi sejačmi a pijavicami a umožňuje nám sťahovať najvýhodnejší torrent zo širokej škály.

Nanešťastie je Pirate Bay zablokovaný v 28 krajinách vrátane Švédska, Írska, Austrálie a Veľkej Británie. Ak sa nachádzate v týchto krajinách, zvážte ďalšie alternatívy ExtraTorrent nižšie alebo použite VPN na obídenie blokov.

RARBG

Spoločnosť RARBG, založená v roku 2008, je rýchlo rastúci filmový torrent, ktorý ponúka torrentové súbory a magnetické odkazy na uľahčenie zdieľania súborov typu peer-to-peer.

Recenzia RARBG

Navigácia na webovej stránke RARBG je jednoduchá. Môžete si stiahnuť filmy, hry, hudbu, softvér, televízne programy atď. Táto funkcia odlišuje túto stránku od iných stránok tak, že umožňuje používateľovi sledovať ukážku filmu online a prehliadať 10 najčastejších torrentov v každej kategórii..

V porovnaní s ostatnými torrentovými servermi ponúka RARBG väčšiu prístupnosť. Spojené kráľovstvo, Dánsko, Írsko a Portugalsko sú štyri medzi iba deviatimi krajinami, ktoré majú pre tieto stránky zavedené súčasné bloky ISP.

1337x

Jednoduchý dizajn a bohatá funkčnosť, 1337X je ďalšou perfektnou alternatívou k ExtraTorrentu.

Recenzia stránky s torrentom 1337x

Aj keď’Vzhľadom na to, že táto alternatívna stránka ExtraTorrent nie je v tejto kategórii najzaujímavejšia, obsahuje všetky údaje, ktoré poskytla spoločnosť ExtraTorrent.

Pozostáva z ôsmich kategórií, menovite; filmy, televízia, hry, hudba, aplikácie, anime, dokumentárne filmy, iné a XXX. V každom súbore vidíme sejačky, pijavice, veľkosť a vek nahrania, ako je to znázornené nižšie.

1337x

Čo’s viac, 1337X kategorizovalo súbory podľa popularity a 100 najlepších za každý mesiac. Stránka tiež poskytuje odkazy na iné alternatívne lokality, na ktorých je možné nájsť ten istý súbor.
1337X má zablokovaného poskytovateľa internetových služieb iba v štyroch krajinách - Austrálii, Írsku, Veľkej Británii a Rakúsku.

Ak zistíte, že je hlavná doména zablokovaná, môžete skúsiť použiť zatiaľ dve ďalšie domény, ktoré sú 1337x.la alebo 1337x.to. Druhou možnosťou je obísť bloky pomocou VPN.

LimeTorrents

LimeTorrents je zavedené miesto, ktoré existuje už viac ako päť rokov.

Recenzia LimeTorrents

Ako starí, stránka neustále ponúka širokú škálu torrentov na stiahnutie. Môžeme tiež ľahko pristupovať k najvyšším a nedávnym torrentom z domovskej stránky. Prevádzkovatelia webu tiež prevádzkujú torrentovú pamäť iTorrents, ktorú používajú aj niektoré ďalšie vyhľadávacie nástroje torrentu.

Táto alternatívna stránka ExtraTorrent umožňuje používateľovi sťahovať filmy, televízne relácie, hudbu, aplikácie atď. V každom súbore sú torrenty zoradené podľa dňa odovzdania, veľkostí, sejačiek, pijavíc a zdravotného stavu, ako je uvedené nižšie..

Vápno Torrenty 2

Hoci web distribuuje väčšinu svojich súborov legálne, niektoré súbory obsahujú obsah chránený autorskými právami. Limetorrents doesn’• hostiteľské súbory. Držitelia autorských práv sa však podrobili intenzívnej právnej kontrole.

Preto nájdete túto stránku ako zablokovanú v krajinách, ako je Spojené kráľovstvo, Austrália, India a USA. Taktiež je často ťažké zapamätať si doménu najvyššej úrovne potrebnú na to, aby sa na web dostali, pretože má stále problémy s doménami a hosťovaním.

Alternatívy pre striedanie filmov a televízií

Torrenting je najobľúbenejší pre výklenok filmu a televíznej show, a ak sú, sú to najlepšie alternatívy ExtraTorrent’to, čo ty’znovu po.

MKVCage

Pokiaľ ide o filmy a televízne programy, MKVCage je alternatívou ExtraTorrent, ktorú musíme navštíviť.

Stránky torrentov MKVCage

MKVCage má širokú škálu filmových a televíznych relácií. Pravidelne aktualizujú svoje stránky, aby zabezpečili aktuálnosť dostupných filmov alebo relácií. Kategorizácia filmov a relácií závisí od typu kopírovania (DVDrip, BluRay) a kvality (1080p, 720p, 480p) medzi mnohými ďalšími formami..

Keď klikneme na tlačidlo sťahovania pod každým súborom, stránka vám poskytne ďalšie podrobnosti o súbore a odkazy na stiahnutie, ako je uvedené nižšie.

Stránka na stiahnutie torrentu MKVCage

Ako miesto’Názov napovedá, formátovanie filmov a torrent súborov televíznej show je vo formáte .mkv. Preto pred pokračovaním sťahovania sa musíme uistiť, že máme prehrávač médií alebo inteligentnú televíziu, ktorá podporuje tento formát.

YTS

Táto alternatívna stránka ExtraTorrent je známa na celom svete ako najlepší zdroj na stiahnutie torrentov filmu YIFY.

Prehľad stránok torrentu YTS ​​(YIFY)

Táto webová stránka umožňuje sťahovanie torrentov YIFY v kvalite 720p, 1080p a 3D. Pre tých z nás, ktorí nie sú oboznámení s pojmom YIFY, je to neslávny uploader filmov vo vysokom rozlíšení s menšími veľkosťami súborov okolo 700 MB, veľkosťou kompaktného disku.

YTS predstavuje jedinečný a čistý dizajn webových stránok. Po kliknutí na odkaz web okamžite stiahne magnetický odkaz na okamžité stiahnutie na našom preferovanom klientovi BitTorrent. Každý súbor je kategorizovaný podľa svojho žánru, skóre IMDb a hodnotenia publika, ako je uvedené nižšie. Môžete tiež zvoliť veľkosť a kvalitu súboru:

Možnosti sťahovania torrentov YTS (YIFY)

Organizácia filmových torrentov je prvotriedna. Zobrazia sa komentáre používateľov týkajúce sa konkrétneho filmu spolu s grafom a ďalšími podrobnosťami súboru. Napriek premenovaniu svojej adresy URL na YTS.AM stránka YTS stále ponúka všetky rovnaké funkcie ako predtým.

Orgány Nového Zélandu boli pôvodného vlastníka stránky vystavení ako Yiftach, čo viedlo k zablokovaniu stránky v iných krajinách, ako je Spojené kráľovstvo, Fínsko, Indonézia, Austrália, Singapur a ďalšie krajiny..

EZTV

Pokiaľ ide o alternatívu ExtraTorrent, ktorá poskytuje najnovšie televízne relácie podľa epizódy aj podľa sezóny, EZTV je práve to.

Prehľad stránok torrentu EZTV

Webové stránky EZTV nie sú pre oko také atraktívne ako iné kategórie torrent stránok. Vyhradí to však nekonečným zoznamom dostupných súborov torrentov televízora. Súbory torrentu existujú v pároch dvoch alebo viacerých.

Možnosti, ktoré sú k dispozícii pre každú televíznu reláciu, sú uvedené nižšie podľa veľkosti, času vydania a sejačiek, ako je uvedené nižšie.

Podrobnosti o súbore EZTV

Súbory torrentu majú pôsobivú rýchlosť, pretože web je vždy aktívny. Podľa najnovších výskumov došlo k zákazu lokality v desiatich krajinách vrátane Spojeného kráľovstva, Austrálie, Turecka, Nórska a Holandska..

Popcorn Time

Vďaka používateľskému rozhraniu, ktoré konkuruje iTunes a Netflix, poskytuje Popcorn Time integrovaného klienta BitTorrent a prehrávača médií.

Domovská stránka Popcorn Time

Táto alternatíva ExtraTorrent, vzdialená od bežných webových stránok s torrentom, je skôr streamingovou službou využívajúcou protokoly P2P na získanie obsahu z webových stránok s torrentom. Všetci používatelia, ktorí sú k dispozícii pre PC, Mac a Linux, musia prejsť na webovú stránku a stiahnuť najnovšiu verziu.

Popcorn Time sa môže pochváliť jedinečným dizajnom a užívateľsky prívetivým rozhraním, ktoré nám umožňuje streamovať filmy a televízne programy v kvalite HD a SD bez vyrovnávacej pamäte alebo oneskorenia. Kroky sú jasne vysvetlené na mieste, ako je uvedené nižšie.

Kroky Popcorn Time

Niekoľko vlád sa roky pokúšalo túto stránku zničiť. To viedlo v mnohých krajinách k zablokovaniu tohto webu. Bloky ISP však stále môžete obísť a získať prístup pomocou siete Popcorn Time VPN.

So všetkými výhodami, jeho jedinou nevýhodou je, že ešte nie je k dispozícii žiadna možnosť sťahovania, na stiahnutie obsahu je potrebné stiahnuť klienta Popcorn Time.

Alternatívy k torrentom hry

Ak ty’ak sa konkrétne snažíme poškriabať vašu hernú svrbivosť, potom sú tieto herné torrent stránky skvelou alternatívou ExtraTorrent.

CroTorrents

CroTorrents je alternatívna stránka ExtraTorrent na stiahnutie bezplatných torrentov pre počítačové hry.

Recenzia stránky torrentov hry, CroTorrents

Z webovej stránky CroTorrents môžete získať najnovšie aktualizácie hier, funkcie a špecifikácie. Stránka má užívateľsky prívetivé a priame rozhranie, ktoré ponúka široký výber bezplatných hier na stiahnutie.

Kategorizácia hier závisí od žánru pre ľahšie vyhľadávanie. Čo’s Viac, stránka CroTorrents má možnosť FAQ, ktorá nám pomáha lepšie porozumieť tomu, ako sa v nej pohybovať.

Keď klikneme na vybranú hru, stránka poskytne konkrétne herné pokyny, ktoré musí používateľ prejsť pred kliknutím na tlačidlo sťahovania torrentov, ako je uvedené nižšie.

Pokyny pre CroTorrents

GazelleGames

Táto alternatíva ExtraTorrent je jednoducho povedané, súkromný torrent tracker pre hry.

Recenzia hry GazelleGames

Jediným úlovkom je, že predtým, ako získame prístup ku všetkým hrám, musíme podstúpiť proces registrácie. Akonáhle sa to stane, už sa nebude vracať. Stránka GazelleGames sa môže pochváliť viac ako 60 000 hernými torrentmi starostlivo zoskupenými do rôznych žánrov.

Navigácia na webe sa najskôr ukáže ako úloha, ale keď si na ňu zvykneme, je to’je ako dieťa’s hrou. Široká škála hier je uvedená nižšie s veľkosťou, sejačkami, pijavicami a časom načítania každej hry zobrazenej vpravo, ako je to znázornené nižšie..

Gazelle Games do hĺbky

Stiahnite si hru Torrents

Pokiaľ ide o splnenie našich požiadaviek na hru, odpoveďou je hra Download Torrents.

Stiahnite si recenzie hier Torrents

Táto alternatívna stránka ExtraTorrent nám umožňuje hrať hry online okamžite na rôznych zariadeniach. Keby sme’keď hľadáme konkrétnu hru, môžeme kliknúť na tlačidlo vyhľadávania a napísať hru. V opačnom prípade si môžete vybrať zo širokej škály hier.

Po kliknutí na vybraný film sa otvorí nová stránka so stručným prehľadom o hre, krátkym záznamom z hry a ‘Stiahni teraz’ v dolnej časti stránky.

Hneď na to, ako si sťahuje hry, je Torrents na stiahnutie hier priamočiaro a neuveriteľne užívateľsky prívetivý web, ktorý umožňuje používateľom komentáre a recenzie. Okrem toho na prístup k hrám nemusíte zaregistrovať účet, ako je to v prípade GazelleGames.

Stiahnutie počítačových hier

Stiahnuté hry pre PC, ako sú jasne zobrazené na jeho domovskej stránke, sú A-Z filmov.

Recenzia sťahovania PCGames

Ako už názov napovedá, táto stránka sa zameriava konkrétne na torrenty počítačových hier. Je zaujímavé, že si môžeme stiahnuť požadované herné torrent súbory bez problémov. Táto alternatíva ExtraTorrent je požehnaním v maskovaní bez námahy, ktoré napĺňa herné potreby používateľov torrentu.

S týmto webom môžeme v krátkom čase sťahovať a inštalovať rôzne hry. Používateľské rozhranie je rovnako atraktívne ako kedykoľvek predtým a ľahko sa v ňom naviguje. Keď klikneme na vybranú hru, zobrazí sa rozbaľovací sprievodca s informáciami o nahrávaní a hre spolu s niektorými snímkami obrazovky hry a odkazmi na stiahnutie..

Významná výhoda tejto stránky: Všetky odkazy sú vzájomne zameniteľné, čo znamená, že môžete odobrať rôzne časti od rôznych hostiteľov a začať ich sťahovať súčasne..

Vzostup a pokles programu ExtraTorrent

Spoločnosť ExtraTorrent bola založená v roku 2006, v čase, keď na torrentovej scéne dominovali weby ako Mininova a TorrentSpy, a vyšplhala sa na grafy, aby sa stala druhým najväčším torrentovým serverom..

ExtraTorrent bol odhodlaný vyvinúť vlastné publikum. Jej nárast popularity však prišiel s pravidelným tlakom zo strany doménových služieb a hostingových spoločností, aby prijali opatrenia. To bol začiatok konca.

V novembri 2015 stratila spoločnosť ExtraTorrent všetky tri svoje domény (extratorrent.cc, extratorrent.one a extra.to), ktoré použila pre zrkadlá. Správcovia ich však nahradili novými a stránka bola opäť v prevádzke.

Marec 2017 bola poslednou slamou, keď sa stránka’Doménové meno bolo zrušené registrátorom, pričom väčšina špekulácií poukazovala na právny tlak ako hlavnú príčinu jeho zániku. ExtraTorrent sa teraz pripojil k ďalším padlým bitTorrentským obrom ako KickassTorrents a TorrentHound.

Všetky ExtraTorrent’domény s presmerovaním na tú istú správu: “ExtraTorrent sa úplne vypol” a odporúčanie používateľom, aby sa držali ďalej od falošných webových stránok ExtraTorrent. Napriek neustálym klebám, neexistuje žiadny náznak toho, že sa stránka vracia.

Okrem toho, že bola vypnutá, je urobená aj jej hlavná skupina vydaní, ETRG. Ettv a Ethd sa naopak spoliehajú na odovzdanie darcov, aby si udržali výdavky.

Bezpečnosť pri používaní torrentov

Pred výstupom na palubu torrentu je rozumné najskôr pochopiť riziká spojené so sťahovaním torrentov. Medzi potenciálne nebezpečenstvá patria právne ťažkosti a spyware, zraniteľnosť a ohrozená bezpečnosť údajov.

VPN (Virtual Private Network) je metóda pripojenia, ktorá vytvára bezpečné a šifrované pripojenie k súkromným a verejným sieťam. Pre užívateľa závislého na účinnosti torrentingu budete potrebovať VPN, ktorá umožní bezpečný prístup k torrentovým serverom.

Väčšina sietí VPN zvyšuje bezpečnosť, ale spomaľuje rýchlosť. Výnimkou sú však osobné a skryté moje IP VPN. Obaja majú rýchlosť sťahovania 125,58 a 81,61 Mbps, čo je pomerne vysoká rýchlosť servera.

Zo všetkých diskutovaných alternatív ExtraTorrent je stránka GazelleGames z dôvodu ochrany osobných údajov najbezpečnejšia.

GazelleGames je naša najlepšia alternatíva ExtraTorrentu, pretože si ju vyberie’je najbezpečnejšia.

Registrácia účtu pomáha udržiavať vaše údaje v bezpečí. Najlepšie všade okolo VPN pre torrenting je ExpressVPN so silným šifrovaním a širokou škálou protokolov VPN.

Ktoré z týchto alternatív ExtraTorrent uvedených tu dnes používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Odporúčané znenie:

Najlepšie torrent stránky

Ako bezpečne sťahovať torrenty?

Ako urýchliť torrenting?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 93