15 najlepších TorrentHound alternatív v roku 2020


Ak ste tento rok navštívili TorrentHound, potom viete, že stránka bola zrušená. Toto je len jeden z niekoľkých populárnych stránok, ktoré sa nedávno objavili.

Táto webová stránka bola spustená v roku 2007 a zhromaždila milióny návštevníkov za desaťročie, ale nikdy nedosiahla popularitu The Pirate Bay. Napriek tomu mal TorrentHound vyhradenú užívateľskú základňu. Zatiaľ čo iní zatvorili svoje dvere kvôli súdnym konaniam alebo iným právnym problémom, spoločnosť TorrentCloud sa rozhodla vypnúť službu.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Rozhodnutie bolo finančné. Nedostávali dostatočný prenos na kompenzáciu vysokých nákladov na údržbu webovej stránky. Stránka sa rýchlo zvýšila v popularite, ale postupne došlo k poklesu jej užívateľskej základne. Okrem toho museli majitelia stránok neustále vzdorovať pirátskym lobistom, čo zvyšovalo stres spoločnosti..

Ak potrebujete novú torrentovaciu stránku, ktorá sa má použiť, poskytneme prehľad niektorých najlepších alternatív TorrentHound. Webové stránky sme rozdelili do troch kategórií, aby sme ich ľahšie sledovali. Zahŕňajú alternatívy TorrentHound pre:

  • všeobecné torrentovanie
  • film / TV torrenting
  • hry torrenting

Keď zmizne toľko torrentových stránok, môže byť ťažké sledovať, ktoré stránky fungujú. Pomôže to objasniť situáciu v oblasti torrentu práve teraz, pretože všetky nižšie uvedené stránky sú momentálne v prevádzke.

TorrentHound alternatívy pre všeobecné torrentovanie

nechať’Pozrite sa na najlepšie alternatívy k TorrentHound, aby ste vyhoveli všetkým vašim všeobecným potrebám v oblasti torrentovania.

The Pirate Bay

Recenzia stránok torrentu Pirate Bay

Pirate Bay je najobľúbenejší web pre všeobecné torrentovanie.

Pirate Bay má veľa prekážok, vrátane viacerých pokusov o jej zastavenie, ale napriek tomu sa na stránkach podarilo prekonať všetky tieto prekážky. Rozhranie, ktoré sa podobá spoločnosti Google, je dostatočne jednoduché, aby nováčikovia mohli ľahko nájsť a stiahnuť tituly.

Na webe nájdete zvukové súbory, televízne programy, filmy, aplikácie, hry a ďalšie. Existuje dokonca aj spôsob, ako zobraziť prvých 100 torrentov, aby ste videli, čo je v tejto chvíli populárne. Je to najväčší index torrentu na webe, takže rozmanitosť, ktorú stránka ponúka, je neprekonateľná.

RARBG

RARBG prehľad torrentov

RARBG, ktorý bol uvedený na trh v roku 20087, je ideálny, ak hľadáte nové verzie.

Našou obľúbenou súčasťou RARBG je to, že stránka má značné nasadenie. Od hier až po senzačné filmy má stránka široký výber z 2018 titulov. Katalóg sa aktualizuje každý deň.

Nevýhodou je, že webová stránka je neustále kontrolovaná. Stránka je už zablokovaná vo viacerých krajinách vrátane Spojeného kráľovstva. To znamená, že torrent, ktorý sme stiahli, bol vysoko kvalitný a stránka sa ľahko používala.

Torlock

Kontrola stránky torrentu

Torlock obsahuje torrent pre hry, filmy, televízne seriály a ďalšie, ale je obzvlášť užitočný pre elektronické knihy a anime tituly.

Našou obľúbenou súčasťou tejto alternatívy TorrentHound bolo ľahké použitie. Funkcia vyhľadávania je veľmi intuitívna. Hľadali sme Full Metal Alchemist: Season One a hneď sme našli, čo sme chceli. Potom sme ho stiahli bez problémov.

S viac ako 4 miliónmi torrentov je z čoho vyberať. Minimalistický prístup k dizajnu pomáha zabrániť tomu, aby sa katalóg stal ohromujúci.

Torrentz2

Recenzia stránky Torrentz2

Torrentz2 je všeobecný torrent server, ktorý bol nedávno aktualizovaný a vylepšený.

Knižnica má rozsiahly výber hier, filmov a prehliadok. Hudobný katalóg sme však považovali za najpôsobivejší. Dizajn webovej stránky je riedky a kladie vyhľadávací panel na stred a na stred.

Mnohé z torrentov sú staršie ako 10 rokov, takže toto je dobrá stránka, ak chcete vyhľadať staršie torrenty. Aj keď sa nám páči jednoduchý dizajn stránok, premeškali sme zahrnutie prvých desiatich zoznamov toho, čo’Práve teraz je populárny.

Zooqle

Zooqle torrent site review

Zooqle je jedným z najnovších torrentovacích serverov tam, ale už priťahuje veľkú pozornosť.

Stránka už obsahuje viac ako 3,7 milióna torrentov. Našou obľúbenou súčasťou tejto stránky s torrentom je, že jej obsah je vyvážený. Vzdelaný obsah, softvér a zábavný obsah nájdete relatívne ľahko.

Aj keď rozhranie môže využívať určité vylepšenia, je pravdepodobné, že tieto problémy včas vyriešia. Stále sme boli schopní nájsť torrenty, ktoré sme potrebovali, a stiahnuť ich, hoci nám to trvalo trochu dlhšie ako na RARBG a Torlock..

Nakoniec sme si stránku stále užívali.

TorrentHound alternatívy pre torrentovanie filmov a televízií

Tieto alternatívy vám poskytnú najlepšie skúsenosti, keď budete’hľadáte filmové a televízne seriály.

EZTV

Prehľad stránok torrentu EZTV

EZTV je jednou z najlepších možností nájdenia televíznych torrentov.

S novými epizódami pridávanými každý deň je výber zdanlivo nekonečný. Stránka obsahuje drámy, komédie, mydlové opery, športy, neskoré nočné predstavenia a ďalšie. Nájdete aktuálne relácie, ale nájdete aj série, ktoré sú vysielané mimo vzduchu.

Vzhľad webovej stránky sme zastarali. To nezhoršilo používanie stránok, ale znemožnilo to používateľské prostredie. Každá séria / sezóna tiež zobrazuje hodnotenie vedľa titulov, aby ste videli, ako dobre je táto relácia prijatá u ostatných používateľov.

YTS

Prehľad stránok torrentu YTS ​​(YIFY)

YTS je torrentová platforma, ktorá sa zameriava na filmy.

Táto alternatíva TorrentHound je skvelá pre fanúšikov kina, pretože nájdete aktuálne hity aj klasické filmy. Táto webová stránka je vizuálne ohromujúca a usporiadanie sa nám páčilo. Táto stránka tiež nemá’nevyžadujú veľkú šírku pásma, čo je ďalšia výhoda.

Celkovo to bol náš obľúbený web na sťahovanie filmov. Knižnica si musí z čoho vyberať. Podarilo sa nám nájsť všetky naše obľúbené filmy.

ETTV

ETTV torrent stránky preskúmanie

ETTV je ďalšou alternatívou TorrentHound zameranou na televíziu, ale nájdete tu aj filmy.

Bolo ľahké nájsť nový a populárny televízny obsah, ale museli sme hľadať menej známe tituly. Rozšírené vyhľadávanie je veľmi užitočné. Môžete vyhľadávať podľa kategórie, aby ste don’Ak chcete nájsť televíznu reláciu, nemusíte tráviť filmové tituly. Denne sa pridávajú nové epizódy, takže môžete držať krok s aktuálnymi reláciami.

Celkovo to bol jeden z najlepších serverov ako TorrentHound na nájdenie televíznych epizód. Mohli sme to urobiť bez reklám, ale výber bol pre túto nepríjemnosť.

9xmovies

Recenzia stránky 9xMovies torrent

9xmovies má široký výber hollywoodskych filmov, aj keď jeho hlavným zameraním sú filmy Bollywood.

Aj keď sa nám páči farebná webová stránka, schéma oranžovej a zelenej farby zhoršuje čitateľnosť textu na tejto stránke. V katalógu je uvedený široký výber medzinárodných titulov. Ak hľadáte viac než len americké filmy, je to dobré miesto, kde začať.

Aj keď sa zameriavame na filmy, v knižnici nájdete aj dabované epizódy televíznych relácií. Mnohé z titulov, ktoré sme videli, boli nové, ale videli sme aj niektoré staršie filmy.

Nyaa

Recenzia Nyaa

Nyaa je torrent centrum pre anime tituly. Populárna stránka bola minulý rok zatvorená, ale teraz je späť. Katalóg obsahuje viac ako 500 000 torrentov vrátane mnohých populárnych anime filmov a televíznych relácií. Páči sa nám, že knižnica obsahuje mnoho starších titulov, ktoré sa na iných stránkach nedajú nájsť.

Používateľské rozhranie je jednoduché a ľahko použiteľné. K dispozícii je dokonca aj možnosť odfiltrovať prerobenia, čo uľahčilo vyhľadávanie titulov. Celkovo vzaté, toto bol jeden z najlepších stránok, ktoré sme našli na stiahnutie anime torrentov.

TorrentHound alternatívy k hrám

A nakoniec, my’ak hľadáte najlepšie alternatívy pre TorrentHound’zaujíma sa iba o herné torrenty.

CroTorrents

Recenzia stránky torrentov hry, CroTorrents

CroTorrents je torrentový server zameraný na bezplatné hry.

Môžete vyhľadávať počítačové hry podľa žánrov. Niektoré kategórie zahŕňajú akciu, hrôzu, preteky a stratégiu. Na našich stránkach sa nám páči to, že môžete’Ak nenájdete hru, ktorú hľadáte, môžete napísať žiadosť.

Celkovo to bol jeden z najlepších stránok, ktorý sme našli pre hry. Našli sme veľa našich obľúbených hier vrátane Injustice, The Sims a Dragon Quest. Torrenty, ktoré sme stiahli, boli vysoko kvalitné.

Oceán hier

Recenzia stránky Ocean of Games

Ocean of Games je torrentová stránka, ktorá je obzvlášť užitočná pre používateľov počítačov Mac.

Hranie na PC je zvyčajne jednoduchšie ako na počítačoch Mac, pre používateľov počítačov Mac je však táto stránka prekvapivo jednoduchá. Žiaľ, táto výhoda má aj niekoľko nevýhod.

Na tomto webe si všimneme, že bolo veľmi ťažké povedať, čo ste sťahovali. Väčšina hier má viac vydaní, ale názvy neboli zreteľne označené. Túto stránku odporúčame používať, iba ak je to možné’nenájdete to, čo hľadáte inde.

DownloadGamesTorrents

Stiahnite si recenzie hier Torrents

DownloadGamesTorrents má jeden z najväčších výberov herných torrentov na webe.

Táto stránka obsahuje všetko od počítačových hier po hry XBOX 360 až po hry PS2. Táto stránka je
dobre navrhnutý. Usporiadanie je dobre usporiadané a bolo ľahké nájsť všetky hry, ktoré sme chceli. Navyše sa sťahovali rýchlejšie, ako sme očakávali.

Ak hľadáte rozmanitosť, určite by sme Vám odporučili túto alternatívu TorrentHound.

GazelleGames

Recenzia hry GazelleGames

GazelleGames sa môže pochváliť viac ako 60 000 torrentmi súvisiacimi s hrami.

Táto stránka vyžaduje, aby ste si vytvorili a zaregistrovali účet. Tento proces zlyhal’netrvať dlho. Akonáhle to bolo hotové, stránky boli naozaj ľahko použiteľné. My sme to urobili’Nemám problém nájsť hry, ktoré sme chceli, a stiahli sa ihneď.

Zistili sme, že je obzvlášť užitočný pri hľadaní počítačových hier, ale na webe boli tiež k dispozícii konzolové hry. Aj keď bol registračný proces miernym problémom, odporúčame vám tento web pre Ocean of Games.

GamesTorrents

Hry Torrenty hodnotenie

GamesTorrents je jednou z najlepších alternatív TorrentHound na webe.

Cítili sme, že vývojári webu skutočne nové publikum publikovali. Grafika je pre hráčov príťažlivá a rozloženie stránky bolo funkčné. Katalóg obsahuje počítačové hry, hry Mac, hry PlayStation, hry Nintendo a oveľa viac.

Pokiaľ ide o samotnú odrodu, je to skvelá prvá zastávka, ak ste vy’hráč, ktorý chce stiahnuť torrent. Mohli by ste si len hodiny prezerať ich rozsiahlu knižnicu.

Najlepšie TorrentHound alternatívy

Ak ste boli zbožným používateľom TorrentHound, možno nebudete môcť nájsť web, ktorý napodobňuje zážitok používateľa TorrentHound. Zostáva však ešte veľa stránok s výskytom torrentov, ktoré stále robia sťahovanie torrentov ľahkou úlohou.

V prípade bežných torrentov sú našimi obľúbenými webovými stránkami The Pirate Bay a RARBG. Zistili sme, že každá všeobecná stránka s torrentom mala svoj podiel na kladoch a záporoch. Tieto dve stránky však obsahovali najviac a najaktuálnejšie tituly, čo robí rozdiel.

Pre televízne programy a filmy sa nám páčili najlepšie YTS a Yidio. Boli najjednoduchší na použitie a ponúkli najväčší výber.

Pre hry sme uprednostnili GamesTorrents. Celá používateľská skúsenosť bola pútavá. Naozaj sme si užívali prehľadávanie ich katalógu a nájdenie všetkých skrytých pokladov.

Pri používaní stránok s torrentom buďte v bezpečí

Kým torrentovanie je zábavné, musíme zdôrazniť dôležitosť bezpečnosti. Vlády zakazujú pirátstvo a porušovanie autorských práv. Porušenie autorských práv vás môže stáť statnú pokutu alebo vás dokonca môže poslať na občiansky súd. Najhorším scenárom je väzenie.

Ak plánujete sťahovanie torrentov, potrebujete službu VPN.

Služba VPN je v podstate neviditeľným plášťom vašej online aktivity. Skryje vaše skutočné umiestnenie (a šifruje vašu komunikáciu), aby ľudia nemohli sledovať vašu IP adresu. Vďaka tomu je vaša aktivita na internete bezpečnejšia a súkromnejšia. Používanie služby VPN je jediný spoľahlivý spôsob, ako zaistiť, aby nikto nemohol sledovať vašu činnosť súvisiacu s torrentom.

Nájdete služby VPN, ktoré sú bezplatné, ale platené služby sú zvyčajne bezpečnejšie. Najlepšie weby VPN stále ponúkajú vynikajúcu rýchlosť sťahovania.

Odporúčané znenie: Zadarmo VPN pre Torrenting, Najlepšie VPN pre Torrenting

Záverečné myšlienky

Našou obľúbenou alternatívou TorrentHound je vo všeobecnosti RARBG.

Stránka bola čerstvá a aktuálna a to nás zvíťazilo. Našou obľúbenou službou VPN je NordVPN.

Aj keď existujú lacnejšie alternatívy, táto poskytuje najlepší zážitok z torrentovania. Má tiež jednu z najuznávanejších reputácií, pokiaľ ide o súkromie a bezpečnosť.

Ktorú z týchto alternatív TorrentHound uvedených tu dnes používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!”

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − 93 =