2020’de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri


Karmaşık hikayeleri, büyüleyici müzikleri, büyüleyici dansları ve renkli manzarasıyla Hintçe filmlerin hayranı mısınız? İnsanların Bollywood filmlerini ve diğer Hintçe filmlerini izlemeyi ne kadar sevdiğini biliyoruz.

En yeni ve en iyi Hint filmlerini çevrimiçi olarak ücretsiz olarak bulabilirsiniz, ancak hangi web sitesinin doğru içeriğe sahip olacağını bilmek, gezinmesi kolay ve kullanımı genellikle zordur.

Ayrıca, kullanıcılar telif hakkıyla korunan içeriği indirmenin onları ciddi bir sorunla karşılaştırabileceğine dikkat etmelidir. Yeniden ele geçirilmekten kaçınmak için bir proxy veya VPN hizmeti kullanarak çevrimiçi kimliğinizi gizlemelisiniz.

Dosyaları anonim olarak paylaşmak için en iyi yedi VPN sağlayıcısı:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMINIMUM FİYAT1.NordVPN1.NordVPN 3. $ 3.492.CyberGhost2.CyberGhost 2. $ 2.753.Surfshark VPN4.Surfshark VPN 1. 1,994 TL.ExpressVPN3.ExpressVPN 8.3 8.325 $.PrivateVPN5.ÖzelVPN $ 3,826.Sıcak Nokta Kalkanı6. sıcak kalkan ‣ $ 7.997.TorGuard7.TorGuard 4. 4,17 $

Şunun tam listesine göz atın: Torrent için en iyi VPN'ler.

Hintçe film tutkunuzu takip etmenize yardımcı olmak için’2020'de çalışan Hintçe film torrentleriyle en iyi torrent sitelerini topladık.

RARBG

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

RARBG, özellikle filmler ve TV şovları olmak üzere birden çok torrent türü için mükemmel bir sitedir. Ana sayfada filmler ve şov dünyasıyla ilgili haberler görüntülenir, böylece’mevcut torrentleri görmek için Torrents sekmesine gitmeniz gerekecek.

RARBG'nin en son içeriği paylaşan özel bir yükleyici topluluğuna sahip olması ve diğer birçok siteden farklı olarak, bu sitenin sıkı kalite standartlarına sahip olması nedeniyle filmlerin ve içeriğin çoğunun yüksek kalitede olması hoşuma gitti. Her gün yaklaşık 700.000 torrent ve 500.000 kullanıcısı var..

99HD Filmler

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

99 HD Films, Bollywood ve diğer Hintçe filmler için aksiyon, romantizm ve diğer tüm türlerle dolu bir hazine filmi bulabileceğiniz özel bir bölüme sahiptir. Her zaman olduğu gibi’ExpressVPN gibi bir hizmet kullanarak anonim olarak torrentler çıkarmanız en iyisidir.

99HD Filmlerde, çeşitli ifadeler ve etiketlerle etiketlenmiş ve kategorize edilmiş filmler bulabilirsiniz. Ancak, torrent sağlığı, yaşı ve mibzer sayısı görünmez, bu yüzden kazandınız’hangilerinin işe yarayacağını bilmiyorum.

Bu filmi Hintçe film severler için kesinlikle tavsiye ediyoruz, çünkü sadece filmi değil’s özeti, ancak web sitesi’Düzeni, istediğiniz türden filmler bulmanızı kolaylaştırır. Ancak, tam olarak istediğiniz filmi bulamayabilirsiniz,’çok daha eski filmler var.

En İyi HD Filmler

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

Bu, en yeni Bollywood filmlerinin sitesi, ancak geleneksel torrent web sitelerinin aksine,’s yalnızca bir tarama seçeneği vardır. Her sayfada indirebileceğiniz Hintçe filmlerin bir listesi vardır, ancak’t Belirli bir filmi arama.

Bu, siteyi Hintçe film meraklıları için biraz daha az kullanışlı hale getirir. Ayrıca, torrent sağlığı, yaşı ve mibzer sayısı görünmez, bu yüzden kazandınız’hangisinin iyi hızlar için yeterli ekme makinesine sahip olduğunu bilmiyorum.

Bu siteyi izlemek için bazı Hintçe filmler arayan ancak özellikle herhangi bir film arayan kullanıcılar için öneriyoruz.

ExtraTorrents

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

Oldukça karmaşık bir arayüzle Extratorrents’t Herhangi bir stil puanı kazanmak, ancak Hintçe film hayranları için harika. Bu torrent sitesi gerçekten indirilebilen binlerce Hintçe film ile malları teslim ediyor.

Ancak şunu unutmayın:’İhtiyacınız olan şeyleri aramak için biraz zaman harcamak zorundasınız, çünkü yok’t Hintçe filmler için ayrılmış bir bölüm. Her torrentin sağlığının açıkça görülebildiğini ve filmleri tohum sayısına göre sıralayabileceğinizi seviyoruz.

LimeTorrents

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

Limetorrent'i seviyoruz’s basit düzeni ve kullanımı kolay arayüzü. Her neyse bulabilirsin’en iyi 100 torrent'e göz atarak veya sayfanın üst kısmında bulunan arama seçeneğini kullanarak hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca yer imi oluşturmak, geri bildirim sağlamak ve diğer kullanıcılarla sohbet etmek için hesaplar oluşturabilir.

Aşağı yönde, birçok eski Hintçe film mevcut olmayabilir veya sağlıklı torrentlere sahip olabilir, bu nedenle bu gibi durumlarda başka bir yere bakmanız gerekebilir.

Korsan Koyu

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

Pirate Bay, seller için efsanevi bir web sitesidir ve orijinal sitenin kaldırıldığını ve o zamandan beri çeşitli aynaların ve reenkarnasyonların gelip gittiğini biliyor olabilirsiniz. Pirate Bay'in kullanımı kolaydır ve basit, minimalist bir düzene sahiptir..

Ana sayfada ne istediğinizi bulmak için bir arama alanı vardır ve ayrıca birden fazla kategorideki en popüler torrentlere göz atabilirsiniz.

İçerik için kalite standartları’Diğer bazı torrent sitelerinde olduğu gibi katı, geniş kullanıcı tabanı, milyonlarca torrent ve yükleyici topluluğu burayı hem yeni hem de eski Hintçe filmleri bulmak için iyi bir yer haline getiriyor. VIP / Güvenilir kullanıcı etiketleri, sahte veya kötü torrentleri belirlemenize yardımcı olabilir.

Bu site en son Hintçe film yayınlarını bulmak için tavsiye edilir, ancak torrent sağlığının zayıf olması nedeniyle eski filmleri bulma seçenekleriniz bazı sitelerden çok daha düşük olacaktır.

Torlock

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

Torlock değil’t Bu listedeki diğer siteler olarak bilinir, ancak Hintçe filmler için iyi bir sitedir. Birkaç afiş, pop-up ve 5 milyon doğrulanmış torrent ile bu web sitesi kullanmaktan keyif alıyor.

Bu sitenin artıları arasında’bir torrentin sağlığını görmek kolaydır, yüksek kaliteli içeriğe sahiptir ve istediğiniz şeyi aramak basittir.

Göz atmayı tercih edenler için, çeşitli kategorilerdeki en iyi torrentlere göz atma seçeneği de mevcuttur. Eksileri arasında az sayıda Hintçe film, özel bir Hintçe film bölümünün olmaması ve Hintçe filmlere göz atmada zorluk.

Zooqle

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

Zooqle, Bitsnoop'un torrent verilerini temel alıyor, bu nedenle torrentlerin bazıları oldukça eski olmasına rağmen, büyük bir torrent veritabanı var. Orada olmasına rağmen’özel bir Hintçe film bölümü değil, çok çeşitli Hintçe filmlere göz atabilir ve arama yapabilirsiniz.

Artı tarafta, her filmin bir açıklamasını, fotoğrafını ve kısa özetini görebilirsiniz, böylece izlemek isteyip istemediğinize karar vermeyi kolaylaştırabilirsiniz. Zooqle'ın dezavantajı, Bollywood filmlerinin az sayıda ve sellerin bazılarının yaşıdır, bu nedenle birçoğunda ekme makinesi bulamayabilirsiniz.

Hintçe filmler için eski sürümleri bulmak için Zooqle kullanın, ancak torrent sağlığının kötü olması nedeniyle sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yani bu kazandı’ilk seçimin değil.

Kickass Torrentleri

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

Kickass Torrents adı, herhangi bir eski torrent meraklısına tanıdık geliyor ve’s son zamanlarda iniş ve çıkışlardaki payını gördü, indirildi ve sonra çeşitli aynalarda reenkarne edildi.

Tanıdık, temiz bir arayüz sunar ve son yüklenen filmlere göz atabilirsiniz. Aşağı yönde, arama işlevi şu anda bozuk gibi görünüyor, bu yüzden izlemek istediğiniz Hintçe filmi bulmak kolay olmayacak.

Alt satırda, bunun yakın zamanda yayınlanan Hintçe filmleri ve popüler filmleri bulmak için iyi bir seçenek olduğunu düşünüyoruz.

Torrent Yüklemeleri

2020'de ihtiyaç duyacağınız tek Hintçe film sel siteleri

Bu site çeşitli kategorilerde torrentler sunar ve torrent sağlığını görselleştirmek için basit ve temiz bir arayüze sahiptir.

Torrent Downloads, hem eski hem de yeni olmak üzere oldukça geniş bir Hintçe film koleksiyonuna sahiptir. Ancak, eski filmler genellikle tohumlanmaz, bu yüzden’Çok ezoterik bir şey bulmayı beklemeyin. Ama eğer en son Hintçe filmleri izlemek istiyorsanız,’onları kolayca bulabilirsin.

Torrent kullanırken güvenlik

Torrentlerle film izlemek hem eğlencelidir hem de size hiçbir maliyeti yoktur, aynı zamanda riskli olabilir!
Çevrimiçi etkinliğiniz bir fikri mülkiyet koruma ajansı veya kolluk kuvveti tarafından izleniyorsa, bir filmi indirmek veya izlemek için para cezasına çarptırılabilir veya cezalandırılabilirsiniz.

Buna ek olarak, bilgisayar korsanları torrentler aracılığıyla bulunduğunuz yer veya bilgisayar hakkında bilgi toplayarak kişisel verilerinize erişmelerini sağlar.

Kendinizi bu tehlikelerden korumanın en iyi yolu, bir VPN kullanarak kendinizi çevrimiçi anonim tutmaktır. ExpressVPN veya NordVPN gibi harika bir VPN hizmeti, yasadışı torrentleri indirirken sizi yasal sonuçlardan korumakla kalmaz, bulunduğunuz yeri ve IP adresini de gizleyerek bölgenizde genellikle engellenen web sitelerine erişmenizi sağlar.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 7 =