2020’deki en iyi 11 oyun sitesi (hala çalışıyor)


Birçok yönden,’2020'de oyuncu olmak çok daha kolay hale geldi.’t sadece daha fazla oyun, ama aynı zamanda online olarak kolayca daha fazla oyun sel.

Ancak torrent ne zaman olursa olsun, muhteşem oyunlar için güvenilir bir torrent sitesi bulmak ve bunu bulmak arasında büyük bir savaş olabilir.’kapatıldı.

Ayrıca, kullanıcılar telif hakkıyla korunan içeriği indirmenin onları ciddi bir sorunla karşılaştırabileceğine dikkat etmelidir. Yeniden ele geçirilmekten kaçınmak için bir proxy veya VPN hizmeti kullanarak çevrimiçi kimliğinizi gizlemelisiniz.

Dosyaları anonim olarak paylaşmak için en iyi yedi VPN sağlayıcısı:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMINIMUM FİYAT1.NordVPN1.NordVPN 3. $ 3.492.CyberGhost2.CyberGhost 2. $ 2.753.Surfshark VPN4.Surfshark VPN 1. 1,994 TL.ExpressVPN3.ExpressVPN 8.3 8.325 $.PrivateVPN5.ÖzelVPN $ 3,826.Sıcak Nokta Kalkanı6. sıcak kalkan ‣ $ 7.997.TorGuard7.TorGuard 4. 4,17 $

Şunun tam listesine göz atın: Torrent için en iyi VPN'ler.

Oyun torrent sitelerini değerlendirirken şu gereksinimlerimiz vardı:

 • iyi bir oyun koleksiyonu
 • kötü amaçlı yazılımlardan ve tıklamalardan arındırılmış siteler
 • iyi hızlarda çalışan torrentler
 • gezinmesi kolay site
 • virüssüz oyun dosyaları

Bununla, seni bulabildik 2020 ve ötesinde iyi bir oyun oynamanıza izin verecek en iyi 11 torrent sitesi.

En İyi Çalışan Oyun Torrent Siteleri

 1. TorrentsGames - En iyi seçilmiş oyun torrent sitesi
 2. GazelleGames - Güvenilir oyun torrentleri için en iyisi
 3. Oyun Torrents İndir - Yeni oyunlar için en iyisi
 4. Pirate Bay - Popüler oyun selleri için en iyisi
 5. FitGirl Repacks - Oyun meraklıları için en iyisi
 6. RARBG - Oyun selleri için en güvenilir
 7. TorrentsBees - Oyunlar için en iyisi Diğer dillerde
 8. CroTorrents - PC oyunları için en iyisi
 9. Games Torrents - İspanyolca oyun selleri için en iyisi
 10. TorrentSnack Oyunları - Çok platformlu oyunlar için en iyisi
 11. LimeTorrents - En iyi oyun sel çeşitleri

1. TorrentsGames - En iyi seçilmiş oyun torrent sitesi

İnternet sitesi: https://torrentsgames.net/

Mevcut en iyi torrentlere yüksek kaliteli bağlantılar sağlayan oyun torrent siteleri söz konusu olduğunda ilk büyük isimlerden biri TorrentsGames.

torrents oyunları

Bu site, Pirate Bay, ISO Hunt, vb.'nin normal arama ve bulma düzeninden ziyade, mevcut oyun torrentlerinin iyi hazırlanmış bir listesi olarak sunulmaktadır..

Bunun anlamı, çünkü’küratörlüğünü yaptın’Ayrıca, hakkında hiçbir şey bilmediğiniz gizli mücevherleri bulmak da dahil olmak üzere mevcut en yeni oyun selleri hakkında güncel kalabilirsiniz..

Site, oyun platformuna (PC, PlayStation, XBox 360, vb.) Dayalı iyi organize edilmiş bir bağlantı yapısı ile torrentleri aramayı ve bulmayı oldukça kolaylaştırıyor. O’Ayrıca TorrentsGames'in torrent dosyanızı almak için rastgele çemberlerden atlamak yerine doğrudan torrent dosyasını vermesi de harika.

2. GazelleGames - Güvenilir oyun torrentleri için en iyisi

İnternet sitesi: https://gazellegames.net/

Bu başka bir popüler oyun torrent sitesidir. Ancak, genel olarak torrent sitelerinde sürekli baskı nedeniyle, GazelleGames üyelik yaklaşımını benimsedi.

gazelle oyunları

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi, GazelleGames web sitesine gittiğinizde,’önce giriş yapmanızı isteyen bir istemle karşılaşacaksınız.

Aslında, eğer’siteyi ilk ziyaretinizde,’siteye erişimine izin verilmeden önce kayıt olmanız ve bir onay sürecinden geçmeniz gerekecektir’s 60.000+ oyun sel.

3. Oyunları indir Torrents - Yeni oyunlar için en iyisi

İnternet sitesi: https://downloadgamestorrents.com/

Oyunlar TorrentsGames ile oldukça benzerdir İndir Oyunlar Torrents (çok anahtar kelime-y web sitesi başlığı).

oyunları sel indirin

Tahmin edilebileceği gibi, bu site oyun torrentleri indirmenize izin veriyor, ancak oldukça kapsamlı, küratörlü bir oyun listesi de sunuyor.

Aslında, tekliflerinin çoğu TorrentsGames'e benzer: oyunlar platforma göre bölünür, özellikli bir oyun sunar ve .torrent dosyasını doğrudan indirebilirsiniz.

Yine de,’Örneğin, TorrentsGames düşerse,’hızlı bir şekilde oldukça iyi bir alternatif bulabileceksiniz.

4. The Pirate Bay - Popüler oyun selleri için en iyisi

İnternet sitesi: https://thepiratebay3.org/

Torrent sitelerinin kralı The Pirate Bay'den bahsetmeden 2020'nin en iyi oyun torrent sitelerinin gerçek bir listesi tamamlanamaz..

korsan körfezi

Neredeyse 10 yıl önce olduğu gibi görünen site arama tabanlıdır, ancak başlıkları kategorilere göre keşfedebilirsiniz.

Tabii ki’genel bir torrent sitesidir, böylece indirmek için birçok farklı şey bulabilirsiniz: filmler, kitaplar, TV şovları, vb..

5. FitGirl Repacks - Oyun meraklıları için en iyisi

İnternet sitesi: http://fitgirl-repacks.site/

Oyun tutkunları için popüler bir seçenek olan FitGirl Repacks, oyunları yeniden kullanmanıza yardımcı olur, böylece farklı kullanımlar için kullanılabilirler.

fitgirl repacks

Site (veya FitGirl kişiliği) çatlamaya değil, sıkıştırma sevgisine sahip olduğunu iddia ediyor ve’t Özel bir istek dışında gerçekten istekte bulunma “İstekler Günü.” Bunları hatırlamak önemlidir’yeniden paketlenmiş bazı başlıkları arıyoruz - sen’FitGirl'i kendi hızında serbest bırakmak için beklemek zorunda kalacak.

Neyse ki, aralarından seçim yapabileceğiniz 20 sayfalık başlıklarla,’emin ol’tam olarak ne bulduğunu’yeniden arıyorum.

6. RARBG - Oyun selleri için en güvenilir

İnternet sitesi: https://rarbg.to/

2020'de hala güçlü olan RARBG, oyunlar da dahil olmak üzere her şeyi ve her şeyi indirebileceğiniz güvenilir bir torrent sitesi.

rarbg

O’s kolayca oyun sel bulmak, çünkü kolayca tıklayabilirsiniz ‘Oyunlar’ sayfanın sol tarafındaki kategori.

Torrent dosya bağlantısı doğrudan sayfanın üstündedir, bu nedenle’İstediğinizi elde etmek için her şeyi okumak zorunda bile değilsiniz. Dosya doğrudan indirilir, spam yönlendirmeleri veya hızlı indirmeleri gerekmez.

7. TorrentsBees - Diğer dillerde oyunlar için en iyisi

İnternet sitesi: https://www.torrentsbees.com/

Bu torrent sitesi oyun dosyalarına adanmıştır ve’iyi organize edilmiş ve bakmak hoş.

sel arı

Siteye geldiğinizde, en popüler oyunları göreceksiniz (Neyse ki, İngilizce değilse farklı diller için seçeneğiniz bile var’t ana diliniz).

Sadece başlık için birkaç sayfa özet almakla kalmaz’arıyor, ama aynı zamanda bir video fragmanı almak. Orada’size doğrudan .torrent dosyasını veren videonun altındaki bir indirme bağlantısı.

8. CroTorrents - PC oyunları için en iyisi

İnternet sitesi: https://crotorrents.com/

Bu site doğrudan yalnızca güvenilir PC oyun torrentleri arayan kullanıcılara yöneliktir.

crotorrents

Bu iyi bir oyun torrent sitesi, ama en iyisi değil. Bir kere, bazı oyunlar çok…belirli (örneğin “Süper baştan çıkarıcı 2” ekran görüntüsünde).

İkincisi, dev yeşile tıkladığınızda ‘Torrent İndir’ düğmesini tıkladığınızda, bazen garip bir web sayfasına gönderilirsiniz. Ancak ikinci veya üçüncü denemenizde’torrent dosyasına mıknatıs bağlantısını alacağım ve her şey oradan iyi çalışıyor gibi görünüyor.

9. Oyunlar Torrents - İspanyolca dil oyun sel için en iyisi

İnternet sitesi: https://www.gamestorrents.tv/

Oyunlar Torrents ne oldukça iyi bir özetidir’bu sitede bulacağınız halde’ve birkaç kelime daha ekledim: İspanyolca.

gamestorrents.tv

Neyse ki, bir düğmeyi tıklayarak (özellikle Chrome'da) kolayca çeviri yapabilirsiniz.’s biraz sorun İspanyolca burada biraz paslı ise. Yine de, eğer’Birkaç torrent sitesindeyseniz, muhtemelen çok fazla sorun yaşamadan buralarda yolunuzu bulabilirsiniz.

Sadece yapmadığından emin ol’t Büyük mavi düğmelere tıklayın (sizi başka bir web sitesine götürürler). Sadece güzel beyaza git, yeşil değil, ‘Descargar Torrent’ dibine yakın düğme.

10. TorrentSnack Oyunları - Çok platformlu oyunlar için en iyisi

İnternet sitesi: https://games.torrentsnack.com/

Küratörlüğünü yapılmış içeriğe sahip güzel bir web sitesi’Oyun selleri için özel olarak üretilen TorrentSnack Games, meraklıları için iyi bir seçimdir.

oyunları torrent snack

Oyun oynamaya adanmış diğer büyük torrent siteleri gibi, bu da içeriğini oyun platformlarında düzenliyor ve indirilen oyunun iyi bir özeti (resimler ve videolar dahil).

Orada’s herhangi bir komik yönlendirme olmadan torrent dosyasını almak için net bir bağlantı ve düğme.

11. LimeTorrents - En iyi oyun sel çeşitleri

İnternet sitesi: https://www.limetorrents.info/

LimeTorrents (.info, .zone veya .whatever) daha tanıdık genel torrent sitelerinden biridir.

kireç selleri

Çok çeşitli kullanılabilir dosyaları vardır, ancak bu kullanılabilirliği bir tuz tanesi ile almalısınız: yeni başlıklar için ekme makineleri bulmak oldukça zor olabilir.

Aslında, başlık popüler olmadığı sürece, ekme makinesi veya sülük yok gibi görünüyor, bu da dosyayı oynamaya başlamadan önce bir süre uTorrent'te sıkışmış olabileceğiniz anlamına geliyor..

Oyun torrentleri indirirken torrent güvenliği

Torrent söz konusu olduğunda, güvenlikten bahsetmemek çok dikkatsiz olurdu. ben’sadece virüs ve enfeksiyonlardan korunmakla kalmayıp, aynı zamanda telif hakkı ihlali iddiasında bulunan mega şirketler tarafından dava veya güvenlikten korunma.

Bunun için en iyi çözüm bir VPN (sanal özel ağ) kullanmak olacaktır. Biz’VPN'leri burada çok tartıştık ve buna inanıyoruz’kendini güvende tutmanın en iyi yolu.

Unutmayın, oyun için bir VPN ile gerçek IP'nizi ve konumunuzu gizleyebilir, web sitelerini ve tarayıcıları’tamamen farklı bir şehir veya ülkede. Bu, hiç kimsenin sizi izleyemeyeceği anlamına gelir - sürece’güvenilir bir VPN hizmeti kullanıyoruz.

Biz’Torrent için en iyi VPN hizmetlerini gözden geçirdik ve kontrol etmenizi kesinlikle öneririz. ExpressVPN, NordVPN ve CyberGhost'un neden en iyi seçenek olduğunu öğrenin, böylece en sevdiğiniz oyunları indirirken güvende olabilirsiniz.

Peki, burada listelenen en iyi oyun torrent sitelerinden hangisi 2020'de kullanıyorsunuz? Biz herhangi büyük olanlar’kaçırdım?

Biz herhangi bir’seni listeledim’sorunlarınız mı var? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 5 =