2020’deki En İyi 15 TorrentHound Alternatifi


Bu yıl TorrentHound'u ziyaret ettiyseniz, sitenin kapatıldığını biliyorsunuzdur. Bu, son zamanlarda yok olan birkaç popüler torrent sitesinden sadece biri.

Web sitesi 2007 yılında başlatıldı ve on yıl boyunca milyonlarca ziyaretçi biriktirdi, ancak Pirate Bay'in popülaritesine asla ulaşamadı. Yine de, TorrentHound'un sadık bir kullanıcı tabanı vardı. Diğerleri davalar veya diğer yasal sorunlar nedeniyle kapılarını kapatmış olsa da, TorrentCloud kapatmayı seçti.

Torrent yaparken güvende olun Torrent için en iyi VPN'lerden birini kullanmaya başlayın: ExpressVPN ▸

Piyasadaki en güçlü VPN tüm torrentleri kapsar’s hız ve güvenlik ihtiyaçları.

NordVPN ▸

Şu anda sadece en hızlı VPN değil, aynı zamanda kullanıcılar için harika fırsatlar sunan bir VPN.

CyberGhost ▸

Ucuz ve kullanıcı dostu - CyberGhost harika bir sunucu listesi ve iyi P2P özellikleri sunar.

Karar maliydi. Web sitesini sürdürmenin yüksek maliyetlerini dengelemek için yeterli trafik almıyorlardı. Site hızla popülerlik kazandı, ancak yavaş yavaş kullanıcı tabanındaki düşüşü gördü. Tüm bunların yanı sıra, sitenin sahipleri sürekli olarak korsanlıkla mücadele lobicilerini savuşturmak zorunda kaldı ve bu da şirketin yaşadığı strese katkıda bulundu..

Kullanmak için yeni bir torrent sitesine ihtiyacınız varsa, en iyi TorrentHound alternatiflerinden bazılarına genel bir bakış sunacağız. Takip etmeyi kolaylaştırmak için web sitelerini üç kategoriye ayırdık. Bunlar aşağıdakiler için TorrentHound alternatiflerini içerir:

  • genel torrent
  • film / TV torrentleri
  • oyun torrent

Bu kadar çok torrent sitesi kaybolduğunda, hangi sitelerin çalıştığını takip etmek zor olabilir. Bu, şu anda torrent durumunu netleştirmeye yardımcı olacaktır, çünkü aşağıdaki sitelerin tümü şu anda çalışıyor.

Genel torrentler için TorrentHound alternatifleri

İzin Vermek’Tüm torrent hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak için TorrentHound'a en iyi alternatiflere bakıyoruz.

Korsan Koyu

Pirate Bay torrent sitesi incelemesi

Pirate Bay, genel torrentler için en popüler web sitesidir.

Korsan Körfezi, kapatılması için birçok girişim de dahil olmak üzere birçok engel attı, ancak site tüm bu engellerin üstesinden gelmeyi başardı. Google'a benzeyen arayüz, yeni gelenlerin başlıkları kolayca bulup indirebilecekleri kadar açıktır..

Ses dosyalarını, TV şovlarını, filmleri, uygulamaları, oyunları ve daha fazlasını sitede bulabilirsiniz. Şu anda popüler olanları görebilmeniz için en iyi 100 torrent'i görüntülemenin bir yolu bile var. Web'deki en büyük torrent dizinidir, bu nedenle sitenin sunduğu çeşitlilik eşsizdir.

RARBG

RARBG torrentleri incelemesi

2008'de piyasaya sürüldü7, RARBG yeni sürümler arıyorsanız idealdir.

RARBG'nin en sevdiğimiz kısmı, sitenin önemli bir tohumlama olmasıdır. Oyunlardan gişe rekorları kıran filmlere kadar, site arasından seçim yapabileceğiniz geniş kapsamlı 2018 başlığı bulunmaktadır. Katalog günlük olarak güncellenir.

Bunun dezavantajı, web sitesinin sürekli inceleme altında olmasıdır. Site, İngiltere de dahil olmak üzere birçok ülkede zaten engellenmiştir. Bununla birlikte, indirdiğimiz torrentler yüksek kalitede ve sitenin kullanımı kolaydı..

Torlock

Torlock torrent sitesi incelemesi

Torlock, oyunlar, filmler, TV dizileri ve daha fazlası için torrentlere sahiptir, ancak özellikle e-kitaplar ve anime başlıkları için yararlıdır.

Bu TorrentHound alternatifinin en sevdiğimiz kısmı, kullanımının ne kadar kolay olduğuydu. Arama işlevi son derece sezgiseldir. Full Metal Alchemist: Season One'ı aradık ve hemen istediğimizi bulduk. Sonra herhangi bir sorun olmadan indirdik.

4 milyondan fazla torrent ile seçim yapabileceğiniz çok şey var. Tasarıma minimalist yaklaşım, kataloğun ezici olmasını önlemeye yardımcı olur.

Torrentz2

Torrentz2 site incelemesi

Torrentz2, yakın zamanda güncellenmiş ve geliştirilmiş genel bir torrent sitesidir.

Kütüphane çok çeşitli oyunlar, filmler ve şovlara sahiptir. Ancak müzik kataloğunu en etkileyici bulduk. Web sitesinin tasarımı seyrek ve arama çubuğunu öne ve ortaya koyuyor.

Torrentlerin çoğu 10 yaşından büyüktür, bu nedenle eski torrentleri aramak istiyorsanız bu iyi bir sitedir. Sitenin basit tasarımını sevmemize rağmen, ilk on listenin eklenmesini kaçırdık.’şu anda popüler.

Zooqle

Zooqle torrent sitesi incelemesi

Zooqle, en yeni torrent sitelerinden biri, ancak zaten çok dikkat çekti.

Site zaten göz atmak için 3,7 milyondan fazla torrent var. Bu torrent sitesinin en sevdiğimiz kısmı, içeriğin dengeli olması. Eğitsel içerik, yazılım ve eğlence içeriklerini göreceli olarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Arayüz bazı iyileştirmeler kullanabilse de, sorunları zamanında çözmeleri muhtemeldir. Bizi RARBG ve Torlock'dan biraz daha uzun sürmesine rağmen, ihtiyacımız olan selleri bulabildik ve indirebildik..

Sonuçta, siteden hala keyif aldık.

Film ve TV torrentleri için TorrentHound alternatifleri

Bu alternatifler size en iyi deneyimi sunacak’film ve TV şovu torrentleri arıyoruz.

EZTV

EZTV torrent sitesinin gözden geçirilmesi

EZTV, TV torrentlerini bulmak için en iyi seçeneklerden biridir.

Her gün yeni bölümler eklendiğinde, seçim sonsuz görünüyor. Sitede dramalar, komediler, pembe diziler, spor, gece geç saatlerde gösteriler ve daha fazlası var. Mevcut şovları bulabilirsiniz, ancak canlı olmayan dizileri de bulabilirsiniz.

Web sitesinin görünümünü antika bulduk. Bu, sitenin kullanımını zorlaştırmadı, ancak kullanıcı deneyiminden uzaklaştı. Her dizi / sezon ayrıca başlıkların yanındaki derecelendirmeyi gösterir, böylece şovun diğer kullanıcılarla ne kadar iyi karşılandığını görebilirsiniz..

YTS

YTS (YIFY) torrent sitesinin gözden geçirilmesi

YTS, filmlere odaklanan bir torrent platformudur.

Bu TorrentHound alternatifi, sinema hayranları için mükemmeldir, çünkü mevcut filmleri ve klasik filmleri bulabilirsiniz. Web sitesi görsel olarak çarpıcı ve biz düzeni ekledi. Site ayrıca’t Başka bir avantaj olan çok fazla bant genişliği gerektirmez.

Genel olarak, bu film indirmek için en sevdiğimiz siteydi. Kütüphanede aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Tüm favori filmlerimizi bulabildik.

ETTV

ETTV torrent sitesi incelemesi

ETTV, TV'ye yönelik bir başka TorrentHound alternatifidir, ancak burada film de bulabilirsiniz.

Yeni ve popüler TV içeriği bulmak kolaydı, ancak daha az bilinen başlıklar bulmak için etrafta arama yapmamız gerekiyordu. Gelişmiş arama oldukça kullanışlıdır. Kategoriye göre arama yapabilirsiniz, böylece’Bir TV şovu bulmak istediğinizde film başlıklarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Güncel bölümlere ayak uydurabilmeniz için günlük olarak yeni bölümler eklenir.

Genel olarak, bu, TV bölümlerini bulmak için TorrentHound gibi en iyi sitelerden biriydi. Reklamlar olmadan yapabilirdik, ancak bu rahatsızlıktan dolayı yapılan seçim.

9xmovies

9xMovies torrent sitesi incelemesi

Ana odak Bollywood filmleri olmasına rağmen 9xmovies'in çok çeşitli Hollywood filmleri var.

Renkli bir web sitesinin tadını çıkarmamıza rağmen, turuncu ve yeşil renk şeması sitedeki metni okumayı zorlaştırdı. Bununla birlikte, katalogda çok çeşitli uluslararası başlıklar bulunmaktadır. Sadece Amerikan filmlerinden daha fazlasını arıyorsanız, burası başlamak için iyi bir yer.

Odak filmler üzerindeyken, kütüphanede TV şovlarının dublaj bölümlerini de bulabilirsiniz. Gördüğümüz oyunların çoğu yeniydi, ancak bazı eski filmler de gördük.

Nyaa

Nyaa incelemesi

Nyaa anime unvanları için torrent merkezi. Popüler site geçen yıl kapandı, ancak şimdi geri döndü. Katalog, birçok popüler anime filmi ve TV şovu dahil olmak üzere 500.000'den fazla torrent içerir. Kütüphanenin başka sitelerde bulunması zor birçok eski başlık içermesini seviyoruz.

Kullanıcı arayüzü basittir ve kullanımı kolaydır. Başlıkları filtrelemek için bir seçenek bile var, bu da başlıkları aramayı çok daha kolay hale getirdi. Sonuçta, bu anime torrentleri indirmek için bulduğumuz en iyi sitelerden biriydi.

Oyunlar için TorrentHound alternatifleri

Ve son olarak, biz’Eğer TorrentHound için en iyi alternatiflere bakıyorsanız,’sadece oyun selleriyle ilgileniyorlar.

CroTorrents

Oyun sel sitesi, CroTorrents gözden geçirilmesi

CroTorrents, ücretsiz oyunlara odaklanan torrent sitesidir.

PC oyunlarını türlerine göre arayabilirsiniz. Bazı kategoriler arasında aksiyon, korku, yarış ve strateji yer alır. Bu site hakkında sevdiğimiz şey, eğer’t Aradığınız oyunu bulamazsanız, bir istekte bulunabilirsiniz.

Genel olarak, bu oyunlar için bulduğumuz en iyi sitelerden biriydi. Injustice, The Sims ve Dragon Quest gibi en sevdiğimiz oyunların çoğunu bulduk. İndirdiğimiz torrentler yüksek kalitede idi.

Okyanus Oyunları

Okyanus Oyunları sitesi incelemesi

Ocean of Games, Mac kullanıcıları için özellikle yararlı olan bir torrent sitesidir.

PC'de oynamak genellikle Mac'te oynamaktan daha kolaydır, ancak bu sitenin Mac kullanıcılarının kullanımı şaşırtıcı derecede kolaydır. Ne yazık ki, bu avantajın bazı dezavantajları da var.

Bu site hakkında dikkatimizi çeken şey, ne indirdiğinizi söylemenin çok zor olduğudur. Çoğu oyunun birden fazla sürümü vardır, ancak başlıklar açıkça etiketlenmemiştir. Bu siteyi yalnızca aşağıdaki durumlarda kullanabilmenizi öneririz:’başka yerde aradığın şeyi bulamıyorum.

DownloadGamesTorrents

Oyun Torrents incelemesi indir

DownloadGamesTorrents, web'deki en büyük oyun torrentlerinden birine sahiptir.

Bu site PC oyunlarından XBOX 360 oyunlarına ve PS2 oyunlarına kadar her şeye sahiptir. Site
İyi tasarlanmış. Düzeni iyi organize edilmiş ve istediğimiz tüm oyunları bulmak kolaydı. Ayrıca, beklediğimizden daha hızlı indirdiler.

Çeşitlilik arıyorsanız, bu TorrentHound alternatifini kesinlikle öneriyoruz.

GazelleGames

GazelleGames gözden geçirilmesi

GazelleGames, oyunla ilgili 60.000'den fazla torrentle övünüyor.

Bu site bir hesap oluşturmanızı ve kaydetmenizi gerektirir. Bu işlem yapmadı’uzun sürmez. Tamamlandığında, sitenin kullanımı gerçekten kolaydı. Yapmadık’İstediğimiz oyunları bulmakta sorun yaşamadık ve hemen indirdiler.

PC oyunlarını bulmak için özellikle yararlı bulduk, ancak sitede konsol oyunları da vardı. Kayıt işlemi hafif bir sıkıntı olsa da, bu siteyi Ocean of Games üzerinden tavsiye ediyoruz.

GamesTorrents

Games Torrents incelemesi

GamesTorrents, web'deki en iyi TorrentHound alternatiflerinden biridir.

Sitenin geliştiricilerinin kitlelerini gerçekten yeni hissettiklerini hissettik. Grafikler oyunculara hitap ediyor ve sitenin düzeni işlevseldi. Katalog PC oyunları, Mac oyunları, PlayStation oyunları, Nintendo oyunları ve çok daha fazlasını içerir.

Sadece çeşitlilik için, eğer bu harika bir ilk durak’torrent indirmek isteyen bir oyuncu. Geniş kütüphanelerine göz atarak saatler sürebilirsin.

En iyi TorrentHound alternatifleri

TorrentHound'un dindar bir kullanıcısı olsaydınız, TorrentHound'un kullanıcı deneyimini taklit eden bir site bulamayabilirsiniz. Ancak, torrentleri indirmeyi hala kolay bir görev haline getiren çok sayıda torrent sitesi kaldı.

Genel seller için favori sitelerimiz Pirate Bay ve RARBG. Her genel torrent sitesinin artıları ve eksileri arasında olduğunu gördük. Ancak bu iki site en çok ve en güncel başlıklara sahipti..

TV şovları ve filmler için YTS ve Yidio'yu en iyi şekilde sevdik. Kullanımı en kolay olanlardı ve en büyük seçimleri sundular.

Oyunlar için GamesTorrents'ı tercih ettik. Tüm kullanıcı deneyimi ilgi çekiciydi. Kataloglarını aramaktan ve tüm gizli mücevherleri bulmaktan gerçekten keyif aldık.

Torrent sitelerini kullanırken güvende olun

Torrent eğlenceli olsa da, güvenli olmanın önemini vurgulamak zorundayız. Hükümetler korsanlık ve telif hakkı ihlali konusunda baskı yapıyorlar. Telif hakkı yasalarını çiğnemek size ağır para cezası verebilir ve hatta sizi hukuk mahkemesine gönderebilir. En kötü senaryo hapis cezası.

Torrentleri indirmeyi planlıyorsanız, bir VPN hizmetine ihtiyacınız var.

Bir VPN hizmeti temel olarak çevrimiçi etkinliğiniz için bir görünmezlik pelerinidir. Gerçek konumunuzu gizler (ve iletişiminizi şifreler), böylece insanlar IP adresinizi izleyemez. Bu, internet etkinliğinizi daha güvenli ve daha özel hale getirir. Torrent etkinliğinizi kimsenin izleyemediğinden emin olmanın tek güvenilir yolu VPN hizmeti kullanmaktır.

Ücretsiz VPN hizmetlerini bulabilirsiniz, ancak ücretli hizmetler daha güvenlidir. En iyi VPN siteleri, yine de mükemmel indirme hızları sunuyor.

Önerilen okumalar: Torrenting için Ücretsiz VPN, Torrenting için En İyi VPN

Son düşünceler

Genel olarak favori TorrentHound alternatifimiz RARBG.

Site taze ve güncel ve bu bizi kazandı. En sevdiğimiz VPN hizmetimiz NordVPN.

Daha ucuz alternatifler olsa da, bu en iyi torrent deneyimini sağlar. Ayrıca gizlilik ve güvenliğin söz konusu olduğu en köklü itibarlardan birine sahiptir..

Peki, bugün burada listelenen şu TorrentHound alternatiflerinden hangisini 2020'de kullanıyorsunuz? Yaptığımız önemli olanlar var mı’kaçırdım?

Herhangi biri’sorunları olan listelenmiş? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!”

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 54 = 55