5 najlepších serverov Yify proxy, ktoré stále fungujú v roku 2020!


Proxy torrenting v roku 2020 je stále taký populárny ako kedykoľvek predtým a vďaka správam o protokole BitTorrent, na ktorý sa vynakladajú nové vývojové práce, sa vytvárajú nové technológie, ktoré zahŕňajú tak kryptomeny, ktoré umožňujú blockchain, ako aj silu torrentového roja, budúcnosť je určite keď vstupujeme do nového roka, vyzerá jasne! Kto vie, aké nové torrentingové stránky sa môžu objaviť v dôsledku týchto nových technologických pokrokov, ktoré nie sú zmätené konvenčnými metódami cloudového hosťovania.

Ale skôr, ako sa dostaneme pred seba v budúcnosti - získanie prístupu k najlepším torrentom je v súčasnosti na mnohých mysliach a použitie proxy servera Yify je pre mnohých dnes samozrejmou nevyhnutnosťou.’s moderný vek. Samozrejme všetci vieme, že jediný problém s proxy torrentingom je, ak je proxy nejaký prekliaty dobrý! Získanie proxy torrentov vyžaduje kvalitný server Yify proxy.

Koniec koncov pomalý a nespoľahlivý server Yify na účely torrentovania sa môže stať zánikom vašej existencie! Možno prehliadanie ponúkaných filmov pomocou proxy servera, ktorý ste našli, je v poriadku, ale pokiaľ ide o jeho skutočné použitie, nemôžete nájsť odkaz na stiahnutie, alebo ešte horšie, jednoducho vás pošle do nekonečných automaticky otváraných okien..

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Dobrý zážitok z torrentingu spočíva v zabezpečení prístupu k našim obľúbeným sledovacím zariadeniam a získaní dobrej rýchlosti sťahovania a nahrávania na serveri Yify proxy. že’je to, čo my’v tejto príručke sa chystám podrobne sa venovať, takže to nerobíte’Nemusím strácať čas prechádzaním nekonečných zoznamov proxy serverov Yify, ktoré hľadajú dobrý. my’Prešli sme doslova stovky yts proxy zoznamov, aby sme našli to najlepšie a zostavili ich do tohto článku pre vás.

Takže bez toho, aby ste sa museli čo najviac obviňovať, vám dáme prehľad najlepších serverov Yifi proxy, ktoré v roku 2020 stále pracujú, aby ste dosiahli perfektný zážitok so serverom YTS.ag.!

Yify-movies.net

Rýchle, spoľahlivé a vysoko odporúčané! Obrovský kategorizovaný výber vo vysokom rozlíšení s množstvom metaúdajov a recenzií.

Yify Movies-net

Yify-movies.net je príjemná stránka, ktorá sa používa esteticky aj funkčne. Existuje veľa sťahovaní, z ktorých si môžete vybrať a môžete vyhľadávať pomocou zabudovanej funkcie vyhľadávania, aby ste vyhľadali čokoľvek, čo vzbudilo váš záujem..

Mať zoznamy, ako sú populárne, najnovšie a 1080p, je skutočne užitočné, keď si chcete pozrieť zoznamy kvalitného obsahu. Celkovo je výber ohromujúci, so stovkami nových položiek, ktoré sa často pridávajú, je to skvelý zástupca pre torrenty, ktoré sú nové a stále sú nasadené, a tiež pre tie torrenty, ktoré sú už niekoľko rokov..

Pri prezeraní ďalších informácií sa zobrazujú súvisiace položky, takže môžete nájsť ďalšie zaujímavé filmy podobné vášmu vkusu. K dispozícii je tiež ukážka na rýchle overenie toho, o čom je film, herci sú okrem toho uvedení v zozname funkcií a my môžeme kliknúť na ich mená a potom prejsť všetkou ich filmografiou, ktorá je uvedená na webe. Pozoruhodná vlastnosť!

YTS.unblocked

Rýchle načítanie, ľahké prezeranie. Dobre zostavená webová stránka na prístup k obsahu Yify, hoci pri kontrole sme mali nejaké problémy.

YTS odblokované

Stránka obsahuje obrovský výber filmov a ľahko použiteľné vyhľadávanie. Vďaka peknej prezentácii uľahčuje navigáciu a hľadanie zaujímavých filmov. Vďaka dodatočným technickým špecifikáciám pre obsah to umožňuje filmovým nadšencom, ktorí hľadajú dobrý download svojich displejov s rozlíšením 4 k / kino, nájsť dokonalejší výber, ktorý nie je ponúkaný na iných serveroch proxy s torrentom.

YTS odblokované2

Tu je k dispozícii 720p Blu-ray a 1080p. Schopnosť zintenzívniť nastavenia má veľký vplyv na to, aby ste si zážitok vychutnali na veľkej obrazovke.

Dobrá vec na tomto webe je, že existuje veľa komentárov a recenzií, a všimli sme si, že je implementovaná aj funkcia hercov - takže hľadanie iných filmov rovnakým obsadením je ľahké! Toto je určite veľmi pekná funkcia, ktorú si veľmi užívame.

Ale to’tu nie je všetko dokonalé - keď sme naposledy použili YTS.unblocked, žiadny z obrázkov sa nenačítal okolo domovskej stránky, takže nám to prinieslo určité obavy týkajúce sa spoľahlivosti služby. Počas testovania v priebehu niekoľkých dní sa obrázky načítali sporadicky.

Z tohto dôvodu nemôžeme povedať, že toto je najlepšie miesto, ale je to správne’je určite v hornom zozname vďaka svojej rýchlosti a výberu. Pri pohľade na mnoho ďalších stránok sme vyskúšali napríklad yts.am, ktoré vyzerajú rovnako, hoci pri ďalšom použití sa posielajú ďalej na niektoré webové stránky tretích strán, ktoré nemajú nič spoločné s torrentom, takže dávajte pozor na falošné napodobeniny.!

YTS.gs

Rýchle načítanie, spoľahlivé as obrovským výberom malej veľkosti súborov na stiahnutie!

YTS-gs

Tento proxy server je určite dobre postaraný stroj, ktorý pracuje omnoho lepšie ako ostatné - po vyskúšaní doslova stoviek ďalších proxy serverov, ktoré jednoducho presmerovávali donekonečna, alebo ak tak neurobili, nedokázali zobraziť miniatúry filmov: YTS.gs bolo na rozdiel od všetci tí, ktorí sú schopní prekonať a urobiť všetko!

YTS-gs 2

Získate snímky obrazovky, obsadenie a režiséra a samozrejme veľa informácií o technických špecifikáciách súborov. Čo’je skvelé, že sa to všetko načíta veľmi rýchlo, bez 404 obrázkov alebo čakajúcich na reakciu servera a dokonca implementovali anti-DDOS funkcie CoudFlare. Týmto spôsobom tiež viete, že služba nie je’ak zmizne alebo prestane reagovať, keď konkurent / nejaký skriptový kiddy začne na svojich serveroch robiť útok na robot, čo je skutočne veľmi pohodlné.

Na tomto webe je zahrnutých veľa miest, čo znamená, že máte k dispozícii množstvo sledovačov na spustenie magnetu a zdá sa, že to tak je vo všetkých položkách, ktoré sme skontrolovali. Takže žiadne súbory nie sú príliš centralizované a sú dobre rozložené po sieti, čo znamená, že by ste to nemali’Nedostane sa niekedy zachytiť, že nedokáže nájsť životaschopný zdroj na stiahnutie.

YTS-gs 3

Celkovo bolo ťažké nájsť pokles o tomto serveri yts, s funkciou API a RSS plne funkčnou. Ako sa môžete pokaziť? Dôrazne sa odporúča pre začínajúcich používateľov servera proxy torrent aj pre stredných používateľov.

Yify.ac

Pomalší, ale stále spoľahlivý a plný funkcií, ako sú RSS a upútavky!

Yify-ac

Tento server proxy YTS môže trvať pol minúty, kým začne reagovať, aj keď po tom, čo stránku niekoľkokrát uložíte do vyrovnávacej pamäte a načítate ju niekoľkokrát, zrýchli sa a je spoľahlivé poskytnúť skvelú používateľskú skúsenosť vrátane upútaviek. že’to je dôvod, prečo sme ju stále zahrnuli do nášho najlepšieho zoznamu.

Vďaka prívesom je prehliadanie webu oveľa jednoduchšie! Nevedomie toho, čo sťahujete, alebo otváranie samostatných záložiek pre youtube, môže byť dosť nepríjemné, takže vďaka tomu, že dokážete rýchlo prejsť do 30-sekundovej fázy filmu, je použitie tejto stránky skutočne výhodné..

Výber je obrovský. Uvádza sa veľa dokumentárnych filmov, ktoré neboli na iných serveroch proxy, na ktoré sme sa pozreli. Technické informácie sú skvelé, rovnako ako zoznam všetkých obsadení a režisérov s odkazmi na ich príslušné diela.

Napriek tomu, že je trochu pomalý od štartovacích blokov, je to tak’Je to dobrá používateľská skúsenosť, ak mu dáte šancu a je lepšia ako mnoho iných serverov proxy servera Yts. Podarilo sa nám nájsť veľa dobrých odkazov a pomocou tohto servera proxy sme mali skvelé skúsenosti.

Yifytorrent2.bypassed.wtf

Rýchla, ľahká a zjednodušená služba so základnými funkciami.

Yifytorrent2 obišiel wtf

Vzhľad a dojem je trochu stará škola, ale to len dodáva šarmu tohto zástupcu Yify. Stránky sa načítajú rýchlo a existuje len málo dodatočných kódov alebo efektných návrhov, ktoré by zabrzdili pripojenie, čo je optimálne pre nižšie rýchlosti a vysokú latenciu alebo mobilné pripojenia..

Mať obrovský sortiment na výber s najnovšími často aktualizovanými, mať denné nahrávania a kategorizované zoznamy znamená, prechádzať sa po vašej nasledujúcej YTS proxy torrent relácii je hračka. Kvalita filmu je zvýraznená na obale škatule s viditeľným rozlíšením 720p alebo 1080p. Stiahnuté súbory Mp4 sa ponúkajú aj pre ľahký obsah ideálny pre mobilných divákov.

Yifytorrent2 obchádzal wtf2

Filmy môžete prehľadávať podľa roku, kvality alebo jednoducho prehľadávať zoznam. Frekvencia snímok, doba behu, hodnotenie IMDB a žánre sú uvedené na stránke s podrobnosťami filmu, hoci na tomto serveri proxy nie sú žiadne upútavky. K dispozícii je podrobný popis a obsadenie a režisér sú tiež uvedení, ale bohužiaľ neexistujú žiadne súvisiace odkazy, ktoré by umožnili ďalšie prehliadanie.

Napriek negatívnym bodom tohto splnomocnenca’Je to stále veľmi stojí za váš čas, aby ste sa na to pozreli, ak hľadáte špeciálny proxy server pre torrent stránky, pretože je ľahký a rýchly čas načítania. Jeho použitie ako vyhľadávača prináša dobré výsledky a znamenalo, že sme mohli nájsť širokú škálu rôznych titulov.

Yifytorrent2.bypassed.icu

Rýchle, ľahké a jednoduché, dobre fungujúce pri našom prísnom testovaní

Yifytorrent2 obišiel icu

Vzhľad tohto servera YTS proxy je totožný s predchádzajúcim, ktorý sme práve skontrolovali, ale jeho funkčnosť je o niečo horšia, pretože načítavanie stránky sa časom ešte viac zvyšuje..

Ale načítanie stránky je vyššie, má dôvod. Tento server proxy obsahuje snímky obrazovky a súvisiace filmy! Existuje teda niekoľko výhod, ktoré by sa mali dosiahnuť z o niečo dlhšieho čakania na vykreslenie každej stránky pri prehliadaní. Kompromis pravdepodobne stojí za to, že si môžete pozrieť kvalitu súborov na snímkach obrazovky a vyhnúť sa tak falošnému sťahovaniu, ktoré nevyzerá príliš horúco..

Yifytorrent2 obišiel icu2

Celkovo to’Je to použiteľný a zábavný zážitok na tomto serveri yts, zo všetkých serverov proxy s torrentom’nie je vynikajúci, pretože neexistujú žiadne prívesy ani funkčnosť rozhrania API. Má však vlastné snímky obrazovky a funkcie, ako sú denné zoznamy a možnosti sťahovania mp4.

Pomocou vyhľadávania sme dokázali nájsť všetky filmy, ktoré sme testovali, a bol tu veľký výber na prezeranie, aj keď sme na tomto serveri Yify proxy našli veľa duplikátov. to’Nie je to dokonalé, ale určite to funguje dosť dobre, aby sme ho mohli odporučiť ako užitočný zdroj pre potreby servera proxy na torrenting.

Bezpečnosť pri používaní torrentov

to’Je lepšie byť v bezpečí, ako ľutovať, keď používate torrent’to je dôvod, prečo sa proxy torrenting stal tak rozšíreným v záujme ochrany pred nebezpečenstvom pirátstva a autorských práv. Samotné použitie torrentu nie je nezákonné, ale ak je táto zmena v obsahu sťahovaného torrentu.

Ak je teraz osoba, ktorá sťahuje torrent, zachytená, vieme, že môže byť v celom svete alebo môže mať problémy z dôvodu autorských zákonov Spojených štátov. Ako vidíme v roku 2018, v Spojených štátoch amerických bolo za sťahovanie z Pirate Bay žalovaných tisícky ľudí, keďže sa podalo viac ako 1 000 súdnych sporov..

Tieto čísla sú poskytované so súhlasom právnej analytickej spoločnosti Lex Machina. Advokátska kancelária v Kalifornii odhalila, že v minulom roku bolo za mesiac podaných priemerne 85 prípadov, čo predstavuje spolu 1 019 prípadov zdieľania súborov..

Použite sieť VPN

Používanie servera proxy je jednou vrstvou ochrany, ale okrem toho je VPN (Virtual Private Network) najvyššou úrovňou anonymity a šifrovania, ktorú nájdete online. Ponúka vám možnosť skočiť z miesta na miesto a zmeniť svoju IP na novú, kedykoľvek budete chcieť.

VPN tiež chránia vaše prehliadanie webu, napríklad - ak používate internetový salónik Wi-Fi, v Starbucks alebo v ubytovni a nie ste si istí inými zariadeniami v sieti. Keď sa pripojíte k sieti VPN, vytvorí sa bezpečný tunel medzi sieťovou kartou vašich strojov a serverom VPN a poskytne most k verejnému internetu, ktorý je šifrovaný a robustný, aby sa predišlo prípadnému odpočúvaniu alebo vyčítaniu paketov v miestnej sieti Wi-Fi.

Okrem toho vám výhody VPN bránia v úniku informácií, ktoré popraskaný wifi dongle môže počúvať aj v knižnici alebo kaviarni, iba pripojením k sieti Wi-Fi vysielame tieto verejné siete, aj keď sú dôveryhodné na našej univerzite alebo v bytovom dome - stále môžu byť citlivé na zlých hercov.

VPN poskytuje kompletné riešenie, aby sa zabránilo komukoľvek v počúvaní a snahe zhromaždiť informácie, ktoré by neskôr mohli zaútočiť na vaše účty, pretože všetko, čo sa posiela cez pripojenie VPN, je šifrované, podobne ako teraz používame pripojenie HTTPS namiesto HTTP.

Najlepšie proxy servera Yify pre servery torrentov, ktoré sa majú používať s VPN, sú to, čo sme tu našli. Vybrali sme si ich z dôvodu toho, ako pohotovo a spoľahlivo boli, keď sme ich použili na testovanie sťahovania torrentov. Preto určite vieme, že pri používaní týchto serverov VPN a Yify proxy budete mať najlepší zážitok z torrentovania.

  1. Yify-movies.net + NordVPN
  2. Yts.unblocked + CyberGhost
  3. Yts.gs + NordVPN

Tieto kombinácie servera YTS proxy a VPN sme testovali a pracujú bezchybne na torrentovaní servera YTS v čase písania.

Takže ktoré z najlepších serverov Yify proxy, ktoré sú tu uvedené, používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 32 = 38