5 nejlepších serverů Yify proxy stále funguje v roce 2020!


Proxy torrenting v roce 2020 je stále tak populární jako vždy, a nyní se zprávou o protokolu BitTorrent, jak na něj jsou vynaloženy nové vývojové práce, vytvářet nové technologie, které zahrnují jak kryptoměny umožňující blockchain, tak sílu torrentového roje, budoucnost je určitě vypadáme jasně, když vstupujeme do nového roku! Kdo ví, jaké nové torrentovací weby se mohou objevit z těchto nových technologických pokroků, aniž by byly zmáčeny konvenčními způsoby cloudového hostování.

Ale než se dostaneme dopředu o budoucnost - získání přístupu k nejlepším torrentům je v současné době očividně na mnoha našich myslích a použití proxy serveru Yify je dnes pro mnohé očividnou nutností’je moderní věk. Samozřejmě všichni víme, že jediným problémem s proxy torrentingem je to, jestli je proxy nějaký zatraceně dobrý! Získání proxy torrentů vyžaduje kvalitní Yify proxy.

Koneckonců pomalý, nespolehlivý server Yify pro účely torrentingu se může stát blankem vaší existence! Možná procházení nabízených filmů pomocí proxy, které jste našli, je v pořádku, ale pokud jde o jeho skutečné použití, nemůžete najít odkaz ke stažení, nebo ještě horší je, že vás pouze pošle do nekonečných vyskakovacích oken..

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Dobré zkušenosti torrenting je o zajištění přístupu k našim oblíbeným sledovačům a získání dobré rychlosti stahování a odesílání, zatímco na serveru Yify proxy. Že’to, co my’v této příručce se chystám hlouběji, takže to ne’Nemusím ztrácet čas procházením nekonečných seznamů proxy serverů Yify, které hledají dobrý. My’Prošli jsme doslova stovky yts proxy seznamů, abychom našli ty nejlepší a zkompilovali je do tohoto článku pro vás.

Takže bez dalšího dalšího uveřejnění vám dovolíme získat přehled o nejlepších serverech Yifi proxy, které v roce 2020 stále pracují, pro dokonalý zážitek se serverem YTS.ag.!

Yify-movies.net

Rychlá, spolehlivá a vysoce doporučená! Obrovský kategorizovaný výběr ve vysokém rozlišení, se spoustou metadat a recenzí.

Yify Movies-net

Yify-movies.net je příjemný web, který lze používat jak esteticky, tak funkčně. Existuje spousta stažení z čeho vybírat a můžete vyhledávat pomocí jejich vestavěné funkce vyhledávání hledat cokoli, co vzbudilo váš zájem.

Mít seznamy, jako jsou populární, nejnovější a 1080p, je opravdu užitečné, když si jen chcete prohlédnout některé seznamy pro kvalitní obsah. Celkově je výběr ohromující, protože se často přidávají stovky nových položek, je to skvělá náhrada pro torrenty, které jsou nové a stále jsou nasazeny, a také pro ty torrenty, které jsou už několik let kolem..

Při prohlížení dalších informací se zobrazují související položky, takže můžete najít další zajímavé filmy podobné vašemu vkusu. K dispozici je také upoutávka pro rychlou kontrolu toho, o čem je film, navíc jsou herci uvedeny v seznamu a my můžeme kliknout na jejich jména a poté projít veškerou jejich filmografii, která je uvedena na webu. Pozoruhodný rys!

YTS.unblocked

Rychlé načítání, snadné procházení. Dobře sestavený web pro přístup k obsahu Yify, i když při kontrole jsme měli nějaké problémy.

YTS odblokováno

Tato stránka má obrovský výběr filmů a snadno použitelné vyhledávání. Díky pěkné prezentaci usnadňuje navigaci a hledání zajímavých filmů. Také díky dodatečným technickým specifikacím pro obsah umožňuje filmovým fanouškům, kteří hledají dobré stahování pro své 4k / kino displeje, najít lepší výběr, který není nabízen na jiných serverech proxy torrent..

YTS odblokováno2

Zde jsou k dispozici 720p Blu-ray a 1080p. Schopnost zintenzivnit nastavení má velký vliv na to, že si zážitek vychutnáte na velké obrazovce.

Pěkná věc na tomto webu je, že existuje spousta komentářů a recenzí, a všimli jsme si, že je také implementována funkce herců - takže hledání dalších filmů stejným obsazením je snadné! To je určitě velmi pěkná funkce, kterou si velmi užíváme.

Ale to’Není to všechno perfektní zde - když jsme naposledy použili YTS.unblocked žádný z obrázků se nenačítal kolem domovské stránky, takže nám to vyvolalo určité obavy ohledně spolehlivosti služby. Zatímco testování probíhalo v průběhu několika dnů, obrázky se načítaly sporadicky.

Z tohoto důvodu nemůžeme říci, že je to nejlepší web, ale je to’Je to určitě v top seznamu díky jeho rychlosti a výběru. Při pohledu na mnoho dalších webů jsme vyzkoušeli například yts.am, které vypadají stejně, ačkoliv při dalším použití právě předávány na některé weby třetích stran, které nemají nic společného s torrentováním, takže pozor na falešné imitace!

YTS.gs

Rychle rychlé načítání, spolehlivé a s velkým výběrem malých stahování!

YTS-gs

Tento proxy server je určitě dobře postaraný stroj, funguje mnohem lépe než ostatní - poté, co se pokusili doslova stovky dalších proxy, kteří pouze přesměrovali donekonečna, nebo pokud ne, nedokázali zobrazit miniatury filmů: YTS.gs byl na rozdíl od všechny z nich a schopné překonat a dělat to všechno!

YTS-gs 2

Získáte screenshoty, obsazení a režisér a samozřejmě spoustu informací o technických specifikacích souborů. Co’je skvělé, že se to vše načítá velmi rychle, bez 404 obrázků nebo čekajících na odpověď serveru, a dokonce implementovali anti-DDOS funkce CoudFlare. Tímto způsobem také víte, že služba není’nezmizí, nebo přestane reagovat, když konkurent / nějaký skript kiddy začne na svých serverech provádět útok na roboty, což je opravdu velmi pohodlné.

Na tomto webu je zahrnuto mnoho míst, což znamená, že máte spoustu sledovačů, ze kterých můžete spustit svůj magnet, a zdá se, že tomu tak je u všech položek, které jsme zkontrolovali. Takže žádné soubory nejsou příliš centralizované a jsou v síti dobře rozloženy, což znamená, že byste neměli’Nikdy se nezaseknete, protože nemůžete najít životaschopný zdroj ke stažení.

YTS-gs 3

Celkově bylo těžké najít pokles o tomto serveru yts, s funkcí API a RSS plně funkční. Jak můžeš pokazit? Důrazně se doporučuje jak pro začínající uživatele yts proxy torrentu, tak i pro střední uživatele.

Yify.ac

Pomalejší, ale přesto spolehlivý a plný funkcí, jako jsou RSS a upoutávky!

Yify-ac

Tento server proxy YTS může trvat půl minuty, než začne reagovat, i když poté, co jste web několikrát uložili do mezipaměti a několikrát načetli, zrychlí se a je spolehlivé, aby zajistil skvělý uživatelský zážitek včetně upoutávek. Že’to je důvod, proč ji stále zařazujeme do našeho top seznamu.

Díky přívěsu je procházení webu mnohem jednodušší! Nevědět, co stahujete, nebo musíte otevírat samostatné karty pro youtube, může být docela obtížné, takže díky možnosti rychle přejít do 30sekundového běhu filmu je použití této stránky opravdu příznivé..

Výběr je obrovský, s řadou dokumentů, které nebyly uvedeny na jiných serverech proxy, na které jsme se dívali. Technické informace jsou skvělé, stejně jako seznam všech obsazení a režisérů s odkazy na jejich relevantní díla.

Přesto, že je trochu pomalý od startovních bloků, je to’Je to dobrý uživatelský zážitek, pokud mu dáte šanci a je lepší než mnoho jiných webů proxy serveru Yts. Podařilo se nám najít spoustu dobrých odkazů a pomocí tohoto proxy serveru jsme měli skvělý zážitek.

Yifytorrent2.bypassed.wtf

Rychlá, lehká a zjednodušená služba se základními funkcemi.

Yifytorrent2 obešel wtf

Vzhled a dojem je trochu stará škola, ale to jen přidává kouzlo tohoto serveru Yify. Stránky se načítají rychle a existuje jen málo dalších kódů nebo efektních návrhů, které by zablokovaly připojení, což je optimální pro nižší rychlost a vysokou latenci nebo mobilní připojení..

Mít obrovský sortiment z čeho vybírat s nejnovějšími často aktualizovanými, mít denní uploady a kategorizované seznamy znamená procházet kolem vaší příští YTS proxy torrent relace je hračka. Kvalita filmu je zvýrazněna přes obal krabice a je snadno vidět 720p nebo 1080p. Stahování Mp4 je nabízeno také pro lehký obsah ideální pro mobilní diváky.

Yifytorrent2 obešel wtf2

Můžete procházet filmy podle roku, kvality nebo jen procházet seznam. Snímková frekvence, doba běhu, hodnocení IMDB a žánry jsou uvedeny na stránce s podrobnostmi o filmu, i když na tomto serveru proxy nejsou žádné upoutávky. K dispozici je podrobný popis a obsazení a režisér jsou také uvedeny, ale bohužel neexistují žádné související odkazy, které by váš web dále procházely.

Přes negativní body tohoto zástupce, to’Je to stále velmi stojí za váš čas, aby se podíval, pokud hledáte speciální proxy pro torrent stránky, protože to lehký a rychlý čas načítání. Jeho použití jako vyhledávače přináší dobré výsledky a znamenalo, že bychom mohli najít širokou škálu různých titulů.

Yifytorrent2.bypassed.icu

Rychlý, lehký a jednoduchý, dobře fungující při našem přísném testování

Yifytorrent2 obešel icu

Vzhled tohoto serveru YTS ​​proxy je totožný s předchozím, který jsme právě zkontrolovali, ale jeho funkčnost je o něco horší, protože se načítání stránky časem ještě dále zvyšovalo.

Ale načítání stránky je vyšší, má důvod. Tento server proxy obsahuje snímky obrazovky a související filmy! Existuje tedy několik výhod, které by měly vyplynout z o něco delšího čekání na vykreslení každé stránky při procházení. Kompromis pravděpodobně stojí za to, že si můžete prohlédnout kvalitu souborů na obrazovkách a zabránit tak falešnému stahování, které nevypadá příliš horké.

Yifytorrent2 obešel icu2

Celkově to’Je to použitelný a zábavný zážitek na tomto serveru yts proxy, ze všech serverů proxy s torrentem’Není to výjimečný kvůli neexistenci přívěsů nebo funkčnosti API. Ale drží své vlastní snímky obrazovky a funkce, jako jsou denní seznamy a možnosti stahování MP4.

Pomocí vyhledávání jsme dokázali najít všechny filmy, které jsme testovali, a byl zde velký výběr k procházení, i když jsme na tomto serveru proxy serveru Yify viděli četné duplikáty. To’Není to dokonalé, ale určitě to funguje dost dobře, abychom jej mohli doporučit jako užitečný zdroj pro vaše potřeby torrentingu proxy.

Bezpečnost při používání torrentů

To’Je lepší být v bezpečí než líto, když používáte torrent, to’to je důvod, proč proxy torrenting stala tak převládající, aby byla chráněna před nebezpečím pirátství a autorských práv. Samotné použití torrentu není nezákonné, ale pokud se jedná o změny obsahu stahovaného torrentu.

Nyní, pokud je osoba stahující torrent zachycena, víme, že může být v celém světě nebo problémy kvůli autorským zákonům Spojených států. Jak vidíme v roce 2018, byly ve Spojených státech amerických staženy tisíce lidí za stažení z Pirate Bay, protože bylo naplněno více než 1000 soudních sporů.

Tato čísla jsou poskytována se svolením právní analytické společnosti Lex Machina. Kalifornská advokátní kancelář odhalila, že v loňském roce bylo za měsíc podáno průměrně 85 případů, což představuje celkem 1 019 případů sdílení souborů..

Použijte VPN

Použití proxy je jedna vrstva ochrany, ale kromě toho VPN (Virtual Private Network) je nejvyšší úroveň anonymity a šifrování, které můžete najít online. Nabízí vám možnost skočit z místa na místo a změnit vaši IP na novou, kdykoli budete chtít.

VPN také chrání vaše prohlížení webu například - pokud používáte letištní salonek wifi, ve Starbucks nebo pobýváte v penzionu a nejste si jisti dalšími zařízeními v síti. Když se připojíte k síti VPN, vytvoří bezpečný tunel mezi síťovou kartou vašich strojů a serverem VPN a poskytne most k veřejnému internetu, který je šifrovaný a robustní, aby se zabránilo možnému odposlouchávání nebo čichání paketů v místní síti Wi-Fi.

Kromě toho vám výhody VPN brání v úniku informací, které by prasklý WiFi dongle mohl poslouchat také v knihovně nebo kavárně, pouhým připojením k wifi vysíláme a tyto veřejné sítě, i když jsou důvěryhodné na naší univerzitě nebo bytovém domě - stále mohou být citlivé na špatné herce.

VPN poskytuje kompletní řešení, které zabraňuje komukoli poslouchat a pokoušet se shromažďovat informace, na které později zaútočit na vaše účty, protože vše, co je odesíláno přes připojení VPN, je šifrováno, podobně jako nyní používáme připojení HTTPS spíše než HTTP.

Nejlepší proxy server Yify pro servery torrentů, které mají být použity s VPN, jsou to, co jsme zde našli. Vybrali jsme si je, protože byli citliví a spolehliví, když jsme je použili k testování stahování torrentů. Víme tedy, že při používání těchto serverů VPN a Yify proxy budete mít nejlepší zážitek z torrentování.

  1. Yify-movies.net + NordVPN
  2. Yts.unblocked + CyberGhost
  3. Yts.gs + NordVPN

Tyto kombinace YTS proxy a VPN jsme testovali a bezchybně pracují pro torrentování YTS proxy v době psaní.

Takže, které z nejlepších serverů Yify proxy uvedených zde dnes používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsem?

Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =