6 najlepších alternatív k demonštračným torrentom v roku 2020


Spoločnosť Demonoid, ktorá bola založená v roku 2003, sa do roku 2005 stala najväčším torrentom pre verejný sledovač. V roku 2018 sa v nej uvádza viac ako 10 miliónov registrovaných používateľov. Je nabitý množstvom kvalitných filmov, hier, hudby, softvéru a omnoho viac, čo nás núti neustále sa vracať.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Čo sa stalo s Demonoidom?

Problémy s vládou a zábavným priemyslom však spôsobili, že sa viackrát prepla do režimu offline a odteraz je webová stránka takmer štyri mesiace mimo prevádzky..

Zamestnanci Demonoidu uverejnili na oficiálnom fóre Reddit, že došlo k výpadkom kvôli problémom na strane servera a čo je ešte horšie, doména Demonoidu vypršala aj v decembri minulého roka..

Alternatívy k demonštrácii

Hľadanie alternatívnych stránok torrentu, ktoré sú také životaschopné ako Demonoid, môže byť trochu frustrujúce. Mnohé z týchto webových stránok sú podvody alebo poskytujú údaje nízkej kvality.

Pripravili sme zoznam alternatív pre Demonoid, ktoré sú rovnako dobré alebo v niektorých prípadoch lepšie ako Demonoid. Zoznam je kategorizovaný takto:

  • Demonoidné alternatívy pre všeobecné torrentovanie
  • Demonoidné alternatívy k filmom a televíznym programom
  • Hry torrent Demonoidné alternatívy

Demonoidné alternatívy pre všeobecné torrentovanie

The Pirate Bay

Pirate Bay je jedným z najstarších a jedným z najslávnejších torrent webových stránok všetkých. V súčasnosti beží s pôvodnou doménou .org.

Recenzia stránok torrentu Pirate Bay

Môžete nájsť akýkoľvek druh filmu, hry, softvéru a hudby v tej najlepšej kvalite a sťahovanie z torrentu je rovnako ľahké ako pri odbere cukroviniek od dieťaťa.

Keď do vyhľadávacieho panela zadáte názov filmu alebo čokoľvek, čo chcete stiahnuť, dostanete všetky súbory pod týmto menom.

Stránka s výsledkami vyhľadávania v Pirate Bay

A keď kliknete na súbor, zobrazia sa všetky podrobnosti o súbore. Pod názvom každého torrentu je tiež magnetické tlačidlo, na ktoré môžete kliknutím priamo otvoriť súbor na stiahnutie v aplikácii uTorrent.

Ako sťahovať torrenty z The Pirate Bay

Predtým, ako prejdete na časť na stiahnutie, skontrolujte počet signalizačné a leechers. Sejačky sú ľudia, ktorí nahrávajú súbory zo svojho počítača (ktorý slúži ako server). Čím vyšší je počet pijavíc, tým vyššia je rýchlosť sťahovania. Pretože kombinovaná rýchlosť sťahovania pijavíc je vaša rýchlosť sťahovania.

Leechers sú chlapci, ktorí sťahujú súbory, ale nie sú nasadení.

Stlačte ikonu magnetu pomocou “Získajte tento torrent” titulok a prehliadač požaduje otvorenie súboru v uTorrent alebo BitTorrent, podľa toho, ktorý klient Bit Torrent vás potrebuje’znovu používať.

Pirate Bay na stiahnutie

A keď stlačíte Open, súbor sa otvorí v aplikácii uTorrent.

Pirate Bay na stiahnutie -

lis “OK” a váš súbor sa začne sťahovať.

Stiahnutie pirátskeho zálivu v akcii

To, čo robí z Pirate Bay takú príťažlivosť pre milióny torrenterov, je jej jednoduchý, ale príťažlivý vzhľad. Jeho užívateľsky prívetivé rozhranie je veľmi ľahké prezerať a odporúčame vám, aby ste svoje torrentovanie robili odtiaľto.

Torrent na stiahnutie

V službe Torrent Downloads je všetko dostupné z kníh, hudby, filmov, hier atď. Má pomerne jednoduchú a priamu domovskú stránku.

Najnovšie súbory vo všetkých kategóriách sú uvedené na domovskej stránke s ich príslušnými sejačmi, pijavicami a zdravím.

TorrentDownloads najlepšie torrent stránky recenzie

Po kliknutí na odkaz sa dostanete na stránku s popisom. Tu máte štyri možnosti sťahovania. Tri z nich sú hneď pod názvom súboru. Tlačidlo v strede a odkaz na magnet v informáciách o torrente stiahnu súbory torrentu.

Torrent na stiahnutie 2

Ak klikneme na tlačidlo s “Stiahnite si Torrent” napísané na ňom, stiahne sa súbor .torrent. Ak ho chcete načítať do aplikácie uTorrent, kliknite naň a stlačte “OK”.

Torrent na stiahnutie 3

A ak klikneme na “Magnetické spojenie”, prehliadač požaduje načítanie súboru na uTorrent.

Torrent Stiahnutie

Na rozdiel od väčšiny webových stránok s torrentom poskytuje Torrent Downloads informácie o sejačkách, pijaviciach a zdraví, čo je veľké plus, pretože môžete určiť, ako dlho bude trvať sťahovanie súboru. Súbory na stiahnutie Torrent budú vždy v našom najvyššom zozname torrentov.

Vápno Torrenty

Recenzia LimeTorrents

Lime Torrents je jedným zo starých chlapcov ako Demonoid a The Pirate Bay a je jednou z najväčších databáz pre vysoko kvalitné torrenty..

Napriek niekoľkým pokusom o blokovanie je webová stránka plne funkčná a má len zmenu názvu domény. Po zadaní adresy URL sa presmerujeme na jej domovskú stránku.

Po vyhľadaní alebo kliknutí na súbor na domovskej stránke dostaneme nasledujúcu stránku s popisom “Stiahnutie magnetu” možnosť alebo “Stiahnite si Torrent” voľba.

LimeTorrents sťahuje torrenty

Kde “Stiahnutie magnetu” stiahne z prehliadača žiadosť o načítanie súboru do “Stiahnite si Torrent” možnosť stiahnuť súbor, ktorý po kliknutí načíta súbor do uTorrentu. Veľa torrentov zlej kvality sa nachádza na tokoch vápna, ale je to tak’Je to dobrý, vďaka čomu zostáva na našom zozname. Plus to’sotva niekedy dole.

Tak to’je partnerom pre zlé časy.

Demonoidné alternatívy pre filmy / televízne programy

YTS

Prehľad stránok torrentu YTS ​​(YIFY)

YTS je neoficiálny potomok skupiny YIFY. Na serveri YTS nájdete iba filmy v kvalite HD (720p, 1080p, 3D) a vo veľmi malej veľkosti.

Skutočne poskytuje to, čo sľubuje. Je to a bol najlepší web pre sťahovanie filmov za posledné dva roky.

Sťahovanie filmov nemôže byť jednoduchšie ako sťahovanie z tohto webu. Má najviac užívateľsky prívetivé rozhranie, s upútavkou filmu a zhrnutím nižšie. Stačí kliknúť na svoj obľúbený film…

Možnosti sťahovania torrentov YTS (YIFY)

Kliknite na stiahnutie a dostanete výber medzi kvalitami tlače filmu. Stiahnete si preferovanú kvalitu a užijete si film.

Na tomto webe je veľa kontextových reklám, ktorým sa dá zabrániť pomocou dobrého blokovania reklám, ale je to tak’Nie je to kompromis v kvalite, čo z neho robí torrent server číslo 1 pre filmy.

RARBG

Recenzia RARBG

RARBG je jedným z najväčších zdrojov torrentov. To končí na vrchole s ostatnými najlepšími torrent webových stránok, ako je The Pirate Bay, KickAss, Demonoid, atď.

Každý deň sa na tieto stránky odovzdávajú najnovšie televízne programy, filmy a hudba. Na tomto webe nájdete takmer každý film alebo televíznu reláciu prakticky každej krajiny.

Domovská stránka je zrozumiteľná. Kliknite na odkaz podľa vášho želania a dostanete sa na stránku s popisom.

RARBG stránka na stiahnutie

Kvalitu webovej stránky môžete určiť podľa jej detailov. RARBG je toho dokonalým príkladom. Odkaz na torrent je v hornej časti opisu s odkazom na magnet.

Zistili sme, že RARBG je úplne bez chýb. Niekedy to môže ísť do režimu offline, ale to’je to len kvôli problémom na strane servera. Rozhodne odporúčame použiť RARABG.

Demonoidné alternatívy pre hry

Hry Torrenty

Hry Torrenty hodnotenie

Táto webová stránka, pôvodne v španielčine, patrí k najlepším torrentovým webom pre hry. Hry Torrent je špeciálne navrhnuté tak, aby uspokojovalo potreby hráčov. Po prehliadaní webových stránok nájdete Bloodborne Skidrow, Skidrow Crack, 3DM hry a mnoho ďalších. Raz ty’Na domovskej stránke budete musieť stránku preložiť do angličtiny.

Kliknutím na odkaz na stiahnutie hry prehliadač prejde na stránku s popisom. Tu vidíte a “Stiahnite si Torrent” gombík.

Ako sťahovať súbory z Games Torrents

Napriek rozsiahlej knižnici hier môže byť pre zadávateľov nepochádzajúcich zo Španielska trochu bolesti pri prehliadaní webových stránok.

Ale pre pravého hráča to’je to len ďalšia zábavná misia.

Don’Nezabudnite použiť VPN

Jedna vec, ktorú musíte pochopiť, je, že sťahovanie torrentov môže byť na určitých miestach nezákonné. Zakladatelia a vlastníci mnohých stránok torrentu boli chytení a súdení z dôvodu porušenia autorských práv. Zamestnancov alebo vlastníkov webových stránok nikdy nenájdete s použitím ich skutočného mena, pretože vás môžu dostať do mnohých problémov.

Ale to nevie’t zastaviť nás v používaní torrentov. Virtuálne súkromné ​​siete alebo VPN’s je súkromný kanál medzi dvoma alebo viacerými zariadeniami. VPN’s sa používajú na skrytie webového prenosu osoby pred očami poskytovateľa internetových služieb alebo ISP.

Existuje veľa VPN’Je tam na výber. Ale musíte byť opatrní, pretože mnohé z týchto VPN’s don’t povoliť torrentovanie. Zostavili sme zoznam VPN’s, ktoré môžete použiť na bezpečné stiahnutie torrentov:

  • NordVPN
  • ExpressVPN
  • Perfektné súkromie
  • Mullvad VPN

Vyskúšajte náš úplný zoznam najlepších sietí VPN.

Na záver, po dôkladnej analýze kladov a záporov sme dospeli k záveru, že The Pirate Bay je najlepšou alternatívou k Demonoidom..

Na základe našej analýzy je The Pirate Bay najlepšou alternatívou k Demonoidom.

A v VPN’s, naša osobná skúsenosť nás vedie k presvedčeniu, že spoločnosť NordVPN je najlepšou sieťou VPN, ktorá sa používa na torrentovanie.

Ktoré z týchto alternatív demonoidov uvedených tu dnes používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 40 =