6 najlepších alternatív k Torrents.me


Pri prehľadávaní torrentov niekedy môžeme ísť priamo na torrents.me ako de facto torrentové vyhľadávanie, ale čo keď chceme rozšíriť náš úlovok do iných komunít? Predtým, ako sa pustíte do divokého sveta alternatív Torrents.me, uistite sa, že nemáte’nerobte nič hlúpe a nespôsobujte problémy.

Niektoré nezodpovedné stránky môžu byť plné nebezpečného obsahu, ako sú vírusy diaľkového ovládania (inak známe ako trójske kone) a dokonca aj medové hrnce, ktoré úrady zriadili ako pascu na chytanie sťahujúcich používateľov z červenej ruky. Je zrejmé, že ide o akúkoľvek aktivitu torrents.me, ktorú musíte chrániť online anonymitu a zabezpečiť svoje pripojenie pomocou kvalitnej siete VPN..

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Sieť VPN vám poskytuje pokoj pri bezpečnom prehliadaní Internetu bez toho, aby ste odkryli počítač’s osobnou adresou IP a tiež šifrovaním vašej prevádzky, takže každý, kto sa pokúša vyskúšať čokoľvek, čo počúva vaše pripojenie alebo napríklad ak zdieľate sieť s neznámymi účastníkmi, ktorí nemohli byť tak dôvtipní a sami boli infikovaní - VPN zastaví tieto nečestné programy pred čuchanie vašej prevádzky cez zdieľanú sieť LAN, napríklad vo veľkom areáli / verejnej sieti Wi-Fi atď., kde nepoznáte legitimitu iných zariadení v tej istej verejnej sieti.

Pred stiahnutím prvého torrentového súboru z torrentových webových stránok uvedených nižšie vám odporúčame pozrieť si zoznam najlepších VPN pre torrenting list a zvoliť VPN, ktorá vás ochráni pri torrentingu..

The Pirate Bay

‘Svet’Najodolnejšie torrent stránky’ si určite splnila svoje meno!

Recenzia stránok torrentu Pirate Bay

Vyberte odtiaľ dôveryhodný proxy server Pirate Bay.

Tento legendárny torrent server je jedným z prvých a najčastejšie hovorených webov o torrente na internete. Je to doslova akákoľvek forma torrentu, akú si dokážete predstaviť. Je k dispozícii kompletná s magnetickými odkazmi a overenými používateľmi, ktorí by sa mali prihlásiť, mala by fungovať ako váš prvý prístav pri hľadaní alternatív torrents.me..

Všetko nájdete na torrents.me a ďalších na The Pirate Bay! Ak si to’Ak hľadáte aplikácie, filmy alebo série, budete ohromení množstvom magnetických odkazov, ktoré máte k dispozícii. Doslova tu môžete premýšľať o všetkom, od úplne nových vydaní až po cestu späť do anál času.

Jedným zo spôsobov, ako pirátska zátoka zarába peniaze, je ťažba kryptomeny v prehliadači, keď necháte kartu otvorenú, takže ak chcete web podporovať. Môžete buď poslať príspevok na kryptomenu, alebo jednoducho nechať prehliadač otvorený a použije nevyužitý výkon procesora na ťažbu krypt v pozadí, aby pomohol udržať stránku online. Príjemná, ale často málo využívaná funkcia, ktorá znamená, že Pirate Bay je odolnejšia a ziskovejšia od jednoduchého príjmu z reklamy.

1337x

Rýchla a funkčne nabitá stránka s obrovským katalógom a výkonnou funkciou vyhľadávania

Recenzia stránky s torrentom 1337x

Ak hľadáte dobrú alternatívu torrents.me, nehľadajte ďalej ako 1337! to’Má všetky kategórie torrentov, ktoré by ste očakávali od špičkových webových stránok torrentu. Na tejto vynikajúcej stránke nájdete najnovšie filmy, aplikácie, hry a dokonca aj obsah pre dospelých.

Súbory sú overené a webová stránka reaguje rýchlo, s hľadaním magnetických odkazov sa stretávajú malé alebo žiadne kontextové okná alebo reklamy. Televízna knižnica je plná obsahu, čo znamená, že môžete zachytiť všetky ročné obdobia, ktoré ste hľadali, na jednom ľahko prístupnom mieste..

Aktualizácie sú časté, aj keď nie celkom také, ako pirátska zátoka’s stále sa aktualizuje o nové vydania každý deň, ktorý sme skontrolovali počas našej kontroly. Tiež sme nemali žiadne prestoje, keď sme skontrolovali 1337, čo znamená, že sa môžete spoľahnúť na službu a na ňu’nezmizne cez noc.

RARBG

Jednoduchá, ľahká alternatíva torrents.me, ktorá má pre vás obrovský výber torrentov

Recenzia RARBG

Rozhranie je základné a bez ozdôb, ale nie’t znamená, že RARBG je o nič menej životaschopná alternatíva torrents.me ako ostatné na našom zozname! Zoznam sa často aktualizuje s množstvom semien a pijavíc, vďaka čomu je táto komunita rušným miestom naplneným všetkými druhmi obsahu najvyššej kvality..

Všetky veľké súbory torrentu, ktoré nájdete na torrents.me, sú tu uvedené as obrovským výberom starších vydaní, ktoré sú stále aktívne a majú dobrý pomer leecher k seeder. RARBG si určite zaslúži byť vo vašom zozname záložiek alternatív torrents.me, stránka rýchlo reaguje a vyhľadávací nástroj je výkonný a vracia veľa výsledkov pre všetky vyhľadávania, ktoré sme pri ňom vykonali..

Obsah je roztriedený podľa druhu a kvality, čo znamená, že môžete ľahko vyhľadať vysokokvalitné súbory HD alebo jednoducho menšie varianty súborov. Existuje tiež značné množstvo odkazov na metaúdaje poskytované vo filmových vydaniach, ako sú IMDB a tvmaze.com - vďaka čomu je ľahšie zistiť viac o názve pred stiahnutím.

YTS.am

Obrovský výber nízkej veľkosti súborov a vysokokvalitné filmy vo vysokom rozlíšení pre vaše potešenie zo sledovania!

Prehľad stránok torrentu YTS ​​(YIFY)

Jednoducho povedané - sťahovanie vo vysokom rozlíšení pomocou súborov vo vreckách! YTS.am má všetky vynikajúce sťahovanie filmov YIFY optimalizované pre vaše mobilné zariadenie alebo PC, takže sťahovanie s pomalým pripojením je hračkou.

Všetky populárne súbory na stiahnutie sú tu a prezentácia je dostatočne pekná, aby sa tento dojem cítil ako prémiová služba, napríklad veľa populárnych predplatných stránok, ktoré sú k dispozícii. Vďaka elegantnému rozloženiu a funkčnému rozhraniu je sťahovanie s YTS skvelou alternatívou torrents.me a jednu veľmi odporúčame!

Zooqle.com

Masívny výber televíznych a filmových odkazov, hodnotná alternatíva pre torrents.me

Zooqle torrent site review

Zooqle je rozsiahlym 3,8 milióna overených torrentov a je jednou stránkou, ktorá bude opakovane slúžiť skvelým výsledkom pre vaše najnádhernejšie vyhľadávania v rámci torrentu. Do Zooqle je skutočne toľko dobre naočkovaného obsahu, že nebudete sklamaní vyhľadávaním vyhľadávaní torrents.me..

Na Zooqle nie sú takmer žiadne reklamy a zážitok z prehliadania je nabitý funkciami. Sezónne epizódy sú stanovené podľa kvality súboru (1080p alebo 720p), čo znamená, že si môžete jednoducho vybrať výber a nestratiť sa v obľúbených epizódach sezón..

LimeTorrents

Z čoho vyberať, s ľahkým a rýchlym rozhraním.

Recenzia LimeTorrents

Návšteva tejto stránky vám môže poskytnúť spätné odkazy na dni zdieľania súborov typu peer-to-peer Limewire! Na serveri LimeTorrents je k dispozícii toľko súborov, ktoré dôrazne odporúčame, a to nielen pre nostalgiu spomienok na Limewire - ale preto, že v skutočnosti existuje toľko skvelého obsahu, ktorý by vám mohol chýbať, ak by ste ho donútili’t skontrolovať.

LimeTorrents sa aktualizuje často a stránka je dobre navrhnutá s veľmi malým nadúvaním, čo znamená, že sa stránky načítajú rýchlo a existuje len málo rozptýlení alebo nepríjemných reklám, ktoré im bránia. Nech ste hľadali čokoľvek, našli sme veľa výsledkov s množstvom semien online. Existuje veľa nových vydaní a stránka je plná semien, takže získanie kvalitných torrentov naozaj nie je’t problém.

Ktoré z týchto alternatív Torrents.me, ktoré sú tu dnes uvedené, používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 81 =