6 nejlepších alternativ k demonstračním torrentům v roce 2020


Společnost Demonoid byla založena v roce 2003 a v roce 2005 se stala největším torrentem pro veřejný tracker. V roce 2018 se uvádí, že má přes 10 milionů registrovaných uživatelů. Je nabitý spoustou kvalitních filmů, her, hudby, softwaru a mnohem více, což nás nutí neustále se vracet.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Co se stalo Demonoidovi?

Její problémy s vládou a zábavním průmyslem však způsobily, že se několikrát přepnula do režimu offline a od této chvíle je web téměř čtyři měsíce mimo provoz..

Zaměstnanci Demonoidu zveřejnili na oficiálním fóru Reddit, že je kvůli problémům na straně serveru nefunkční a co je ještě horší, doména Demonoidu vypršela také v prosinci loňského roku.

Alternativy k demonoidům

Hledání alternativních torrentových webů, které jsou stejně životaschopné jako Demonoid, může být trochu frustrující. Mnoho z těchto webových stránek jsou podvody nebo poskytují údaje nízké kvality.

Připravili jsme seznam alternativ pro Demonoid, které jsou stejně dobré nebo v některých případech lepší než Demonoid. Seznam je rozdělen do následujících kategorií:

  • Demonoidní alternativy pro obecné torrentování
  • Demonoidní alternativy pro filmy a televizní pořady
  • Hry torrent Demonoidní alternativy

Demonoidní alternativy pro obecné torrentování

The Pirate Bay

Pirate Bay je jedním z nejstarších a jeden z nejslavnějších torrent webových stránek všech. V současné době běží s původní doménou .org.

Recenze stránky Pirate Bay torrent

Můžete najít jakýkoli druh filmu, hry, softwaru a hudby v té nejlepší kvalitě a stahování z torrentu je stejně snadné jako odebírání bonbónů od dítěte.

Když do vyhledávacího pole zadáte název filmu nebo cokoli, co chcete stáhnout, dostanete všechny soubory podle tohoto názvu.

Stránka s výsledky vyhledávání v Pirate Bay

A když kliknete na soubor, zobrazí se všechny podrobnosti o souboru. Pod názvem každého torrentu je také tlačítko magnetu, na které můžete kliknutím přímo otevřít soubor ke stažení v uTorrentu.

Jak stahovat torrenty z The Pirate Bay

Nyní, než přejdete na část ke stažení, zkontrolujte počet Secí stroje a Pijavice. Secí stroje jsou ti chlapi, kteří stahují soubory ze svého počítače (který funguje jako server). Čím vyšší je počet leecherů, tím rychlejší je stahování. Protože kombinovaná rychlost stahování pijavic je vaše rychlost stahování.

Leechers jsou kluci, kteří stahují soubory, ale ne je nasycují.

Stiskněte ikonu magnetu pomocí “Získejte tento torrent” titulek a prohlížeč požaduje otevření souboru v uTorrentu nebo BitTorrentu, podle toho, kterého klienta Bit Torrentu máte’znovu používám.

Pirate Bay ke stažení

A když stisknete Otevřít, soubor se otevře v aplikaci uTorrent.

Stáhnout Pirate Bay - otevřený torrent

lis “OK” a váš soubor se začne stahovat.

Stažení pirátské zátoky v akci

Věc, díky které je Pirate Bay tak přitažlivá pro miliony torrentů, je její jednoduchý, ale přitažlivý vzhled. Je to uživatelsky přívětivé rozhraní, je velmi snadné procházet, a my doporučujeme navrhnout, abyste udělali své torrenting odtud.

Torrent ke stažení

Ve službě Torrent Downloads je k dispozici vše od knih, hudby, filmů, her atd. Má poměrně jednoduchou a přímou domovskou stránku.

Nejnovější soubory ve všech kategoriích jsou uvedeny na domovské stránce s příslušnými secími stroji, pijavicemi a zdravím.

TorrentDownloads nejlepší recenze torrent stránek

Když kliknete na odkaz, budete přesměrováni na stránku popisu. Zde máte čtyři možnosti stahování. Tři z nich jsou přímo pod názvem souboru. Tlačítko uprostřed a magnetický odkaz v informacích o torrentu stahují soubory torrentu.

Soubory ke stažení Torrent 2

Pokud klikneme na tlačítko s “Stáhnout program” psaný na to, .torrent soubor stáhne. Chcete-li jej načíst do uTorrentu, klikněte na něj a stiskněte “OK”.

Soubory ke stažení Torrent 3

A pokud klikneme na “Magnetické spojení”, prohlížeč požaduje načtení souboru do uTorrentu.

Stažení torrentů

Na rozdíl od většiny torrentových webů poskytuje Torrent Downloads informace o secích strojích, leecherech a zdravotních informacích, což je velké plus, protože můžete určit, jak dlouho bude trvat stahování vašeho souboru. Soubory ke stažení Torrent budou vždy v našem horním seznamu torrentů.

Vápno Torrenty

Recenze LimeTorrents

Lime Torrents je jedním ze starých chlapců jako Demonoid a The Pirate Bay a je jednou z největších databází vysoce kvalitních torrentů..

Navzdory několika pokusům o blokování je web plně funkční s pouze změnou názvu domény. Po zadání adresy URL jsme přesměrováni na její domovskou stránku.

Po vyhledání nebo kliknutí na soubor na domovské stránce dostaneme následující stránku s popisem “Stáhnout magnet” možnost nebo “Stáhnout program” volba.

LimeTorrents stahuje torrenty

Kde “Stáhnout magnet” vytáhne z prohlížeče požadavek na načtení souboru do torrentu “Stáhnout program” možnost stáhnout soubor, který po kliknutí načte soubor do uTorrentu. Spousta nekvalitních torrentů se nachází na limetkových torrentech, ale je to tak’Je to dobrý, díky čemuž zůstává na našem seznamu. Plus to’sotva někdy dole.

Tak, že’je to partner pro špatné časy.

Demonoidní alternativy pro filmy / televizní pořady

YTS

Recenze torrentového serveru YTS ​​(YIFY)

YTS je neoficiální potomek skupiny YIFY. Na YTS najdete pouze filmy v kvalitě HD (720p, 1080p, 3D) a ve velmi malé velikosti.

Opravdu přináší to, co slibuje. Je a je to nejlepší web pro stahování filmů za poslední dva roky.

Stahování filmů nemůže být snazší než stahování z tohoto webu. Má nejvíce uživatelsky přívětivé rozhraní, s upoutávkou filmu a shrnutím níže. Stačí kliknout na svůj oblíbený film…

Možnosti stahování YTS (YIFY) torrent

Klikněte na stažení a dostanete výběr mezi vlastnostmi tisku filmu. Stáhnete si preferovanou kvalitu a užijete si film.

Na tomto webu je spousta vyskakovacích reklam, kterým se lze vyhnout pomocí dobrého blokování reklam’Není to kompromis v kvalitě, což z něj dělá torrent server číslo 1 pro filmy.

RARBG

Recenze RARBG

RARBG je jedním z největších fondů torrentů. To končí na vrcholu s dalšími nejlepšími torrent stránky jako The Pirate Bay, KickAss, Demonoid, atd.

Na tento web se každý den nahrávají nejnovější televizní pořady, filmy a hudba. Na tomto webu najdete téměř každý film nebo televizní pořad prakticky každé země.

Domovská stránka je poměrně snadno pochopitelná. Klikněte na odkaz podle vašich představ a dostanete se na stránku s popisem.

RARBG stránka ke stažení

Kvalitu webové stránky můžete určit podle její pozornosti k detailům. RARBG je toho dokonalým příkladem. Odkaz na torrent je v horní části popisu s magnetickým odkazem.

Zjistili jsme, že RARBG je zcela bez chyb. Někdy to může jít offline, ale to’s jen kvůli problémům na straně serveru. Rozhodně doporučujeme použít RARABG.

Demonoidní alternativy pro hry

Hry Torrenty

Hry Torrenty recenze

Původně ve španělštině, tento web patří k nejlepším torrentovým webům pro hraní. Hry Torrent je vytvořeno speciálně pro potřeby hráčů. Jakmile procházíte webem, najdete Bloodborne Skidrow, Skidrow Crack, 3DM hry a mnoho dalších. Jednou’Na domovské stránce budete muset stránku přeložit do angličtiny.

Kliknutím na odkaz pro stažení hry prohlížeč přejde na stránku s popisem. Zde vidíte a “Stáhnout program” knoflík.

Jak stahovat soubory z Games Torrents

Navzdory rozsáhlé knihovně her může být pro zadavatele nespanělských mluvčích malá bolest v procházení webu.

Ale pro opravdového hráče’je to jen další zábavná mise.

Don’Nezapomeňte použít VPN

Jedna věc, kterou musíte pochopit, je to, že stahování torrentů může být v některých místech nezákonné. Zakladatelé a majitelé mnoha torrentových webů byli chyceni a souzeni kvůli porušení autorských práv. Nikdy nenajdete zaměstnance ani majitele webových stránek, kteří používají své skutečné jméno, protože vás to může dostat do mnoha problémů.

Ale to ne’zastavte nás v používání torrentů. Virtuální soukromé sítě nebo VPN’s je soukromý kanál mezi dvěma nebo více zařízeními. VPN’Používají se ke skrytí webového provozu osoby před očima poskytovatele internetových služeb nebo poskytovatele internetových služeb.

Existuje spousta VPN’Je tam na výběr. Ale musíte být opatrní, protože mnoho z těchto VPN’s don’neumožnit torrentování. Sestavili jsme seznam VPN’s které můžete bezpečně stáhnout torrent:

  • NordVPN
  • ExpressVPN
  • Dokonalé soukromí
  • Mullvad VPN

Podívejte se na náš úplný seznam nejlepších VPN pro torrenting.

Na závěr, po důkladné analýze výhod a nevýhod jsme dospěli k rozhodnutí, že The Pirate Bay je nejlepší alternativou k Demonoidům.

Na základě naší analýzy je The Pirate Bay nejlepší alternativou k Demonoidům.

A v VPN’s, naše osobní zkušenost nás vede k přesvědčení, že NordVPN je nejlepší VPN, kterou lze použít pro torrenting.

Kterou z těchto alternativ demonoidů uvedených zde dnes používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsem?

Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − = 17