6 nejlepších alternativ k Torrents.me


Při procházení torrentů někdy můžeme jít přímo na torrents.me jako de facto torrentové vyhledávání, ale co když chceme rozšířit náš úlovek do jiných komunit? Dobře, než se pustíte do divokého světa alternativ Torrents.me, nezapomeňte’Nedělejte nic bláznivého a způsobujte problémy.

Některé nezodpovědné weby mohou být plné nebezpečného obsahu, jako jsou viry dálkového ovládání (jinak známé jako trojské koně) a dokonce i medové hrnce, které úřady zřídily jako pasti, aby chytily stahující červeně. Samozřejmě, že jde o jakoukoli aktivitu torrents.me, kterou potřebujete chránit anonymitu online a zabezpečit připojení pomocí kvalitní VPN.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Sítě VPN vám poskytují klid při bezpečném procházení Internetu bez odhalení počítače’osobní IP adresa a také šifrování vašeho provozu, takže kdokoli, kdo se pokouší o cokoli, aby poslouchal vaše připojení, nebo například pokud sdílíte síť s neznámými účastníky, kteří nemohli být tak důvtipní a sami byli infikováni - VPN zastaví tyto nepoctivé programy před šňupání vašeho provozu přes sdílenou síť LAN, například ve velkém kampusu / veřejné wifi atd., kde neznáte legitimitu jiných zařízení ve stejné veřejné síti.

Před stažením prvního torrentového souboru z torrentových webů uvedených níže vám doporučujeme vyzkoušet si seznam nejlepších VPN pro torrenting list a zvolit VPN, která vás ochrání při torrentování.

The Pirate Bay

‘Svět’s nejodolnější torrent stránky’ se určitě dožila svého jména!

Recenze stránky Pirate Bay torrent

Zde vyberte důvěryhodný proxy server Pirate Bay.

Tento legendární torrent server je jedním z prvních a nejvíce mluvených webů o torrentu na internetu. Díky doslova jakékoli formě torrentu, který si dokážete představit, je k dispozici kompletní s magnetickými odkazy a ověřenými uploadery, měl by fungovat jako váš první port, když hledáte alternativy torrents.me..

Vše najdete na torrents.me a dalších na The Pirate Bay! Pokud si to’Pokud hledáte aplikace, filmy nebo seriály, které hledáte, budete ohromeni množstvím magnetických odkazů, které máte k dispozici. Doslova všechno, na co si vzpomenete, je zde promítnuto, od zcela nových verzí až po cestu zpět do análů času.

Jedním ze způsobů, jak pirátský záliv vydělává peníze, je těžba kryptoměny v prohlížeči, zatímco ponecháte kartu otevřenou, takže pokud chcete web podporovat. Buď můžete poslat příspěvek na kryptoměnu, nebo nechat prohlížeč otevřený a využije nevyužitou kapacitu procesoru k těžbě krypt na pozadí, aby pomohl udržet web online. Pěkná, ale často nedostatečně využívaná funkce, která znamená, že Pirate Bay je odolnější a výnosnější od pouhého příjmu z reklamy.

1337x

Rychlý, funkčně nabitý web s velkým katalogem a výkonnou vyhledávací funkcí

Recenze 1337x torrent webu

Pokud hledáte dobrou alternativu torrents.me, nehledejte dále než 1337! To’Má všechny kategorie torrentů, které byste očekávali od špičkových webových stránek torrentu. Na tomto vynikajícím webu najdete nejnovější filmy, aplikace, hry a dokonce i obsah pro dospělé.

Soubory jsou ověřeny a web reaguje rychle, s malým až žádným vyskakovacím oknem nebo reklamou se brání nalezení magnetických odkazů. Televizní knihovna je plná obsahu, což znamená, že můžete zachytit všechna roční období, která jste hledali, na jednom snadno přístupném místě..

Aktualizace jsou časté, i když ne úplně stejně jako pirátská zátoka - to’s stále se aktualizuje o nová vydání každý den, který jsme zkontrolovali během naší kontroly. Nebylo také žádné prostoje, kdykoli jsme zkontrolovali 1337, což znamená, že se můžete spolehnout na službu a na ni’nezmizí přes noc.

RARBG

Jednoduchá, lehká alternativa torrents.me, která má pro vás obrovský výběr torrentů

Recenze RARBG

Rozhraní je základní a ne-ozdůbky, ale to ne’t znamenat, RARBG je o nic méně životaschopná alternativa torrents.me jako ostatní na našem seznamu! Seznam je často aktualizován se spoustou semen a pijavic, díky čemuž je tato komunita rušným místem plným nejrůznějších kvalitních obsahů.

Všechny velké torrentové soubory, které najdete na torrents.me, jsou uvedeny zde a s velkým výběrem starších verzí, která jsou stále aktivní a mají dobrý poměr leecher k seeder. RARBG si určitě zaslouží být ve vašem seznamu alternativních záložek torrents.me, web rychle reaguje a vyhledávač je výkonný a vrací spoustu výsledků pro všechna vyhledávání, která jsme na něj vyhledali..

Obsah je roztříděn podle druhu a kvality, což znamená, že můžete snadno hledat vysoce kvalitní soubory HD nebo jen menší varianty velikosti souborů. Existuje také značné množství odkazů na metadata uvedená ve filmových vydáních, jako jsou IMDB a tvmaze.com - což usnadňuje nalezení více informací o názvu před stažením.

YTS.am

Obrovský výběr nízké velikosti souborů a vysoce kvalitních HD filmů pro vaše potěšení ze sledování!

Recenze torrentového serveru YTS ​​(YIFY)

Jednoduše řečeno - stahování ve vysokém rozlišení s kapesními soubory! YTS.am má všechna skvělá stahování filmů YIFY optimalizovaná pro vaše mobilní zařízení nebo PC, takže stahování s pomalejším připojením je hračkou.

Všechny populární soubory ke stažení jsou zde a prezentace je dobře vypadající, aby to vypadalo jako prémiová služba, jako je mnoho populárních předplatných webů, které jsou tam. Díky elegantnímu rozložení a funkčně bohatému rozhraní je stahování s YTS skvělou alternativou torrents.me a jednu velmi doporučujeme!

Zooqle.com

Masivní výběr televizních a filmových odkazů, dobrá alternativa pro torrents.me

Zooqle torrent site review

Zooqle je obrovským 3,8 milionu ověřených torrentů a je jedním webem, který vám bude znovu a znovu poskytovat skvělé výsledky pro vaše nepolapitelné vyhledávání torrentů. Do Zooqle je opravdu tolik nasazený obsah, že nebudete zklamaní hledáním svých hledání torrents.me zde.

Na Zooqle nejsou téměř žádné reklamy a zážitek z prohlížení je nabitý funkcemi. Sezónní epizody jsou stanoveny podle kvality souborů (1080p nebo 720p), což znamená, že si můžete snadno vybrat výběr a neztratit se ve svých oblíbených epizodách ročních období.

LimeTorrents

Spousta z čeho vybírat, s lehkým a rychlým rozhraním.

Recenze LimeTorrents

Návštěva tohoto webu vám může poskytnout zpětné odkazy na dny sdílení souborů Limewire peer-to-peer! Na stránkách LimeTorrents je tolik souborů, které velmi doporučujeme, a to nejen pro nostalgii vzpomínek na Limewire - ale protože je zde opravdu tolik skvělého obsahu, že vám může uniknout, pokud’t zkontrolovat.

LimeTorrents je často aktualizován a web je dobře navržen s velmi malým nadýmáním, což znamená, že se stránky načítají rychle a existuje jen málo rozptýlení nebo nepříjemných reklam. Ať už jste hledali cokoli, našli jsme mnoho výsledků se spoustou semen online. Existuje mnoho nových verzí a stránka je plná semen, takže chytání kvalitních torrentů opravdu není’t problém.

Kterou z těchto alternativ Torrents.me zde uvedených dnes používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsem?

Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − 42 =