7 najlepších alternatív k prenosu v roku 2020


Stále používate Transmisiu pre Mac a hľadáte alternatívy? Toto je sprievodca pre vás!

Ak ste používali torrent klienta Transmission pre Mac OS X, pravdepodobne budete chcieť vidieť, čo je ešte k dispozícii, pretože softvér Transmission (známy tiež ako transmissionbt)’t poskytnúť užívateľsky najbohatší zážitok z používania.

Aj keď je prenos k dispozícii verejnosti už mnoho rokov, niektorí by to mohli povedať’s stratil vedenie ako najlepší výber klienta BitTorrent - kvôli množstvu alternatív prenosu, ktoré sú teraz na trhu.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Alternatívy tam poskytujú mnoho funkcií, ako napríklad integrované streamovanie a dokonca aj integrované vyhľadávanie torrentov alebo veľmi populárny DHT na nájdenie ďalších rovesníkov a pre viac výkonných používateľov, ako sú pokročilejšie kontroly šírky pásma..

Nižšie uvádzame najlepšie alternatívy, ktoré môžeme Transmission odporúčať, aby ste sa mohli čo najlepšie rozhodnúť pri výbere svojho každodenného klienta BitTorrent..

Vuze

Tento klient je rýchly a bohatý na funkcie a má všetko, o čom by ste mohli snívať v klientovi BitTorrent

Vuze recenzia

Prémia Vuze ponúka pravdepodobne najväčšiu sadu funkcií zo všetkých alternatív, ktoré by sme mohli nájsť na internete, dokonca ide až tak ďaleko, že má skutočne pokročilú používateľskú skúsenosť, ktorá poskytuje streamovanie neúplných torrentov, ktoré sú v súčasnosti aktívne sťahované, v reálnom čase..

To znamená, že počas sťahovania môžete streamovať bez potreby ďalších doplnkov alebo softvéru. Myslíme si, že táto funkcia sama o sebe robí Vuze vynikajúcimi v balení a veľmi ho odporúčame na zváženie.

Navyše plánovanie šírky pásma, integrované vyhľadávanie, vizualizácie DHT a rojov robia z tohto balíka komplexné riešenie, ktoré rozhodne začiarkne všetky políčka. Samotný klient Vuze je ľahký a beží hladko bez toho, aby využíval veľa systémových prostriedkov alebo aby si MacBook náhle nevyrobil’Ventilátor sa zapne kvôli veľkému využitiu zdrojov, takže to všetko’Je ťažké nájsť negatívy o Vuze.

potopa

Rýchle a ľahko použiteľné, napísané v jazyku Python a open source

Prilákajte torrent klienta

Deluge je bezplatný softvér, ktorý je k dispozícii na viacerých platformách ako alternatíva prenosu pre Mac, ale je to tak’Je tiež k dispozícii vo variantoch Windows a Linux. Takže môžete využívať výhody jeho funkcií na akejkoľvek platforme.

Používatelia počítačov Mac Transmission s potešením uvidia pravidelné funkcie a niektoré pekné doplnky. DHT, lokálne vyhľadávanie Peer, Peer Exchange, UPnP, NAT-PMP a rýchlostné limity na torrent robia z programu Deluge nástroj pre výkonných používateľov aj začiatočníkov..

Tam, kde to Deluge vykopne, je zariadenie v konfigurácii servera. Deluge môže byť spustený ako bežný klient a tiež ako server (rovnako ako akákoľvek iná démonická služba!). Môžete teda spustiť program Deluge bezhlavo na serveri a prihlásiť sa bez toho, aby ste nechali svoj počítač v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Deluge umožňuje používateľom prihlásiť sa na diaľku a kontrolovať priebeh sťahovania svojich serverov, čo je evidentne vhodnejšie pre veľkých sejačiek, ktorí chcú efektívne zdieľať svoje torrenty bez toho, aby museli nechať svoju plochu alebo laptop neustále otvorený..

K tejto dohode sa pridáva množstvo doplnkov, vďaka ktorým je spoločnosť Deluge o to viac žiaducou voľbou. Rozšírte funkčnosť softvéru pomocou doplnkov tretích strán, ktoré ponúkajú obrovské množstvo prispôsobení! Od prezerania údajov o pomeroch rojov a sejač-pijavice, po plánovanie a pokročilé možnosti výsevu a grafy. to’všetky dostupné zadarmo v knižnici doplnkov Deluge.

qBittorrent

Alternatíva s otvoreným zdrojovým kódom k Transmission for Mac, ktorej cieľom je rozhranie v štýle uTorrent

qbittorrent review

qBittorrent je komunita vyvinutá dobrovoľníkmi, ktorí pomocou Qt Toolkit vytvorili lešteného, ​​dobre navrhnutého klienta. Funguje na počítačoch Mac a na všetkých hlavných platformách, takže ho môžete nainštalovať kamkoľvek budete chcieť.

Sú podporované magnetické súbory, rovnako ako DHT, PEX a lokálne vyhľadávanie peerov. Navyše to’Je pekné vidieť šifrovanie podporované a sekvenčné sťahovanie je k dispozícii hneď po vybalení z krabice. qBittorrent bol preložený do 70 jazykov, takže’je tiež skvelou voľbou pre používateľov v neanglicky hovoriacich krajinách.

Poskytuje sa vzdialené používateľské rozhranie, ako aj “Vytvorte torrent” používatelia nástroja uTorrent budú oboznámení. Môžete tiež obmedziť podiely nahrávania a sťahovania na základe torrentov, čím sa štandardná sada funkcií skutočne stane veľmi rozsiahlou.

Jedinou negatívou týkajúcou sa funkcie qBittorrent je to, že pravdepodobne budete musieť nainštalovať niektoré vyhľadávacie doplnky, aby ste dosiahli skutočne dobré výsledky, ktoré môžete použiť pri vyhľadávaní, ale okrem toho je vynikajúcou alternatívou k prenosu pre Mac..

BitLord

Chromecast podporuje najjednoduchší klient na sťahovanie torrentov!

Domovská stránka BitLordu

Bitlord, navrhnutý s rýchlosťou a ľahkosťou od začiatku, ponúka niekoľko skvelých funkcií. Streamovanie, zoznamy skladieb a komentáre sú v klientovi podporované, takže kontrola platnosti sťahovania je jednoduchý proces..

Aj keď Bitlord má veľa funkcií, je’nie je otvorený zdroj. Aj keď ich webové stránky uvádzajú, že na stiahnutie súborov používajú knižnicu libtorrent, nemôžeme ručiť za zvyšok softvéru, pretože tento kód nikdy nezverejnili. Toto je pre projekt vážne negatívne a môže vás odvrátiť.

Okrem tohto nedostatku transparentnosti sú tu aj niektoré neobvyklé funkcie, ako napríklad podpora Chromecastu, takže ľahké streamovanie z vašich torrentov do obývacej izby je hračka.

BitTorrent

Oficiálny klient pracuje solídne ako vždy a vyžaduje veľmi nízke systémové prostriedky

BitTorrent

Pôvodný a možno stále najlepší, ktorý ponúka nastavenia automatickej úpravy šírky pásma s cieľom dosiahnuť najlepšiu rýchlosť torrentu, pričom je optimalizovaný na spúšťanie s malými systémovými prostriedkami v pozadí.

Klient ponúka vzdialené prihlásenie na web a je bez reklám, vďaka čomu je celkom pekné. Aj keď pokročilejšie funkcie výkonného používateľa Deluge alebo Vuze nie sú dostupné v tomto základnom klientovi BitTorrent. To, čo mu chýba, sa vyrovnáva v rýchlosti a efektívnosti, čo znamená, že vyhralo’t rušiť vaše hry alebo iné aplikácie, zatiaľ čo to funguje preč sťahovanie súborov.

Folx

Mnohostranný klient s podporou magnetov a vylúhovaním YouTube.

Folx

Folx je určite jedna z najluxusnejších a prvotriednych aplikácií pre Mac na torrenting, ponúka ľahký prístup k sťahovaniu torrentov a ovláda funkcie ako rýchlosť, označovanie, vyhľadávanie a priorita..

Podporované sú magnetické prepojenia, ako je jedinečná funkcia rozdelenia stiahnutí na 2 vlákna, čo umožňuje rýchlejšie sťahovanie a automatické obnovenie prerušeného sťahovania..

Funkcie vyhľadávania sú skutočne rozsiahle a profesionálna verzia ponúka integráciu, plánovanie a program na stiahnutie videa pre YouTube, ktorý podporuje aj plánovanie. Jedinou negatívou je, že Folx nie je open source a vyžaduje, aby užívateľ prešiel na profesionálne členstvo, aby získal všetky skvelé funkcie..

Xtorrent2

Táto alternatíva prevodovky je elegantná a na funkcie bohatá.

Xtorrent2

Rozhranie je dobre navrhnuté a umožňuje veľmi rýchle sťahovanie torrentov. Sekcie sú dobre označené a učia sa cestu okolo softvéru’to nebude ťažké pre nového prichádzajúceho.

Negatívom Xtorrent2 je, že ak chcete získať prístup k rýchlostným funkciám, budete musieť prejsť na prémiovú verziu. Aj keď softvér funguje dobre, máme pocit, že je to vážne negatívne.

Aplikácia je v podstate Vuze prebalená s pridaním príjemnejšieho štýlu a prezentácie. Aj keď to funguje veľmi dobre a stojí za zváženie, odporúčame vám tiež Vuze, pretože je porovnateľne rovnaký.

Pri sťahovaní torrentov nezabudnite zostať v bezpečí

  • Don’• Uvoľnite svoju identitu online, ochráňte využitie torrentu pomocou VPN.
  • Maskujte svoju IP a pripojte sa z úplne iného miesta.
  • Zašifrujte internetový prenos, aby nikto nevidel, k akému torrentu pristupujete.

Musíte sa postarať o svoju totožnosť online a digitálnu stopu, ktorú zanechávate. Pirátske zákony sa stali v posledných desiatich rokoch vážnou témou a minulý rok bolo v Spojených štátoch podaných viac ako 1 000 súdnych sporov. to’Rozhodne to nie je niečo, čo by ste chceli vziať na ľahkú váhu.

Uistite sa, že vaša identita je chránená a že žiadne z vašich osobných údajov neuniká online pomocou zabezpečeného tunela na internet s profesionálnou službou VPN..

VPN (Virtual Private Networks) vám umožňujú prístup na internet rovnako ako pri použití bežného pripojenia, ale s dodatočnou ochranou šifrovania vášho prenosu, čo znamená, že navštívené stránky nie sú viditeľné a pokiaľ vaša sieť VPN neposkytuje zásady protokolovania, nie stopa je pozadu sledovať vás.

Pri používaní siete VPN na torrenting musíte zaistiť nízku latenciu a že je povolené aj preposielanie portov pre torrenty, aby ste mohli napríklad nájsť iných kolegov a spojiť sa napríklad s DHT. Preto nezabudnite zvoliť server VPN vo vašom okolí s nízkym pingom. Kontrola NordVPN alebo ExpressVPN je optimálna, pretože má najviac miest na svete, najrýchlejšie výsledky v našich testoch a skvelú politiku bez protokolovania..

Ktorú z týchto alternatív prenosu tu uvediete dnes v roku 2018? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 84 = 89