Absolútne najlepšie alternatívy k Vuze v roku 2020


Aj keď je Vuze samozvaný najjednoduchší spôsob použitia a najlepší softvér na stiahnutie torrentov dostupný na internete, nie je ťažké nájsť veľa alternatív k Vuze, z ktorých každá má svoje vlastné prednosti. Napríklad veľa používateľov má pocit, že aplikácia Vuze je skvelá pre PC, ale nie tak dobrá pre Android. Preto sme sa rozhodli pozrieť sa a zistiť, či by sme našli torrent downloader, ktorý udržiava každý tábor spokojný.

Vuze môžete používať anonymne s VPN alebo proxy. Vaša IP adresa rozdáva vašu polohu na svete, a preto keď používate web, ako je Vuze, budete ho musieť skryť, aby vás ostatní nemohli sledovať. Šifrovanie tiež pomôže vašim torrentom, pretože niektorí poskytovatelia internetových služieb tieto stránky škrtia, takže ich používanie je bolestne pomalé..

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

Najlepšia VPN alebo virtuálna súkromná sieť pre Vuze je NordVPN. Je to z dvoch dôvodov. Po prvé, funguje skvele pre Windows a Apple. A po druhé, online podpora online, ktorú ponúkajú, je na špičkovej úrovni. Ak je používanie siete VPN nová skúsenosť, táto podpora sa ukáže ako neoceniteľná.

Môžete si však pozrieť aj úplný zoznam najlepších sietí VPN, kde nájdete torrent, kde nájdete pomerne málo ďalších poskytovateľov.

vy’Počujem vety ako “šifrovanie vojenskej sily” veľa príďte do diskusií o VPN. Ale nie’t nechať vás tento jazyk prepustiť, inštalácia VPN by mala byť priamočiara skúsenosť. Ak ste skutočne zaseknutí, odporúčame vám používať návody Reddit a Youtube.

BitLord

Prvou alternatívou Vuze, o ktorej chceme diskutovať, je BitLord, bezplatný torrent softvér, ktorý sa tiež používa ako mimoriadne ľahko použiteľný.

BitLord vs uTorrent - domovská stránka BitLord

BitLord je spoľahlivý a ľahko použiteľný. Má čistú a ľahko ovládateľnú konštrukciu, a tak by bolo dobré pre začiatočníkov, aby si mohli znížiť zuby. Ďalšou veľkou výhodou je, že zatiaľ čo súbory torrentujete, môžete ich streamovať a užívať si ich.

Rozdiel medzi streamovaním a torrentingom je nasledujúci. Torrent zdieľa bremeno sťahovania medzi niekoľko klientov, a tak každá osoba prispieva časťou súboru. Po dokončení je celý súbor v počítači. V prípade filmu ho môžete sledovať znova a znova. Vďaka streamovaniu nikdy tento súbor nedostanete, takže akonáhle sa odhlásite, bude navždy preč.

Predtým, ako sa dostaneme k nášmu ďalšiemu výberu, môže byť jednoduchosť BitLordu vnímaná aj ako nevýhoda niektorých skúsenejších torrenterov. Ak ste zvyknutí mať veľa možností pre svoje torrenty, potom táto alternatíva Vuze môže cítiť, že je to trochu obmedzené.

Pracovná plocha WebTorrent

WebTorrent Desktop je ďalšou známou alternatívou Vuze a je bezplatný a otvorený zdroj. Ak sa pozriete na platformu vývoja softvéru GitHub you’Nájdem kód pre tento torrent dostupný pre všetkých.

WebTorrent je veľmi rýchly a umožňuje užívateľovi torrent viacerých súborov naraz. Opäť umožňuje užívateľovi streamovať filmy alebo počúvať zvukové knihy počas torrentingu. K dispozícii je navyše bonus, že zo všetkých torrentov, na ktoré sa vzťahuje táto má najúžasnejšie rozhranie. Pomer sejač-výluh je dobrý.

qBittorrent

qBittorrent je ďalšia alternatíva zadarmo a otvoreného zdroja Vuze a je veľmi dobre známa, existuje už 12 rokov. Don’Nedovoľte, aby vás táto dlhá životnosť odložila, hoci veľa ľudí stále používa tento torrent softvér bezpečným, rýchlym a bezpečným spôsobom..

qbittorrent review

Ak ste obzvlášť oboznámení s bezpečnosťou a dokážete čítať kód, je možné skontrolovať súbory uvedené na serveri GitHub a vyhľadať akýkoľvek riskantný kód. Pre tých, ktorí sú menej naklonení tomu urobiť, stačí presvedčiť, že ide o vynikajúci torrent, rýchla rýchlosť torrentov, jednoduché rozhranie bez príliš veľkého množstva reklám a pomerne malý úložný priestor, ktorý zaberá. Existuje veľa vecí, s ktorými sa tu pohrávame, a preto je najvhodnejšie pre spotrebiteľa, ktorý má s používaním torrentov malé skúsenosti.

potopa

Spoločnosť Deluge musí byť najlepšou alternatívou spoločnosti Vuze, ktorá má na mysli hojnosť obsahu, ktorý všetci konzumujeme prostredníctvom softvéru na torrentovanie..

Deluge torrent klienta pre bezpečnosť

Rozhranie je jednoduché a malé logo kvapky je elegantné. Ale nie’Aby vás táto jednoduchosť oklamala, je tu dostatok priestoru na používanie Deluge’s pokročilými funkciami. Táto stránka neobsahuje reklamy a umožňuje vám prispôsobiť si torrenty, pričom zaberá malé množstvo úložného priestoru v počítači. Existujú aj niektoré vynikajúce doplnky, ako je napríklad RSS feeder, ktorý sa dodáva ako štandard s niektorými ďalšími torrentmi.

prevodovka

Prevodovka je ľahká alternatíva Vuze, ktorá je k dispozícii na všetkých platformách.

Recenzia klienta prenosu prenosu

Aj keď sa vyskytli nejaké škandály s Transmisiou, konkrétne že sa zistilo, že niektoré súbory šíria ransomware, ľudia za Transmisiou tieto problémy odstránili a pomohli z toho urobiť životaschopnú alternatívu Vuze. Niektorým používateľom sa zdá, že veľmi náhradné rozhranie je trochu chciející, pretože jednoduché veci, ako sú zoznamy súborov, nie sú ľahko dostupné.

uTorrent

μtorrent je alternatívou Vuze, ktorá priťahuje spravodlivý podiel oddaných.

uTerrent sťahovanie

Je pravda, že je to trochu pomalé, ale stále váži menej ako väčšina predtým spomínaných torrentov. Môžete dať μtorrent na externom pevnom disku, a tak uvoľnite viac miesta na pracovnej ploche. Jeden úder μtorrent je, že na rozdiel od mnohých vyššie uvedených torrentov nie je kód dostupný na lokalitách ako GitHub, a preto neexistuje žiadny spôsob, ako ho skontrolovať. Niektorí používatelia sa sťažujú, že reklamy nie sú len dráždivé, ale majú tendenciu tlačiť používateľov na stránky, ktorým by sa radšej vyhli.

Ako zostať v bezpečí pri torrentovaní

Je dôležité zostať v bezpečí, zatiaľ čo ste torrenting.

Medzi jednoduché kroky patrí inštalácia antivírusového softvéru, používanie siete VPN a prečítanie recenzií súborov skôr, ako ich začnete torrentovať. Mali by ste hľadať aj súbory s množstvom sejačiek, čo znamená, že v rámci torrentovej komunity by mali byť dôveryhodné.

Trochu pokročilejšou možnosťou je skontrolovať kód na otvorených zdrojoch torrentov alebo si prečítať fóra, kde ľudia, ktorí tak urobili, môžu zdieľať svoje poznatky, najmä ak’Našiel som škodlivý kód.

Naše celkové rozhodnutie o najlepšej alternatíve Vuze je qBittorrent.

Bez reklám, zjednodušeného a čistého rozhrania a množstva aktualizácií by mal tento softvér vyhovovať väčšine používateľov a uspokojiť vaše potreby v oblasti torrentovania, či už v systéme Android alebo Apple..

Ktorú z týchto alternatív Vuze uvedených tu dnes používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 30