En iyi 10 Torrent9 alternatifi


Torrent9 hızla dünyanın en iyi torrent sitelerinden biri haline geliyordu, ancak son zamanlarda insanlar uygun Torrent9 alternatifleri arıyorlar.

Neden? Çünkü bilinmeyen bir nedenden ötürü, Fransız odaklı torrent sitesi Kasım sonunda torrent dosyalarını indirme yeteneğini devre dışı bıraktı. Torrent9 bir site’Fransızca konuşan ülkelerde en popüler olanı, sadece Fransa'yı değil, Kamerun ve Gabon'u da içerir..

İndirme seçeneği yerine Torrent9, ziyaretçileri bir VPN kullanmaya teşvik eden bildirimleri gösterir. Bir mesajın bildirdiği gibi:

“Torrent9 artık indirilmeyecek”

Ancak, indirme yeteneği geri döndü - şimdilik. O’bir şeyin daha sonraki bir tarihte siteden indirmeleri etkileyebileceği çok olasıdır. Bütün bunlarla birlikte,’Fransızca konuşan torrent hayranları için en iyi Torrent9 alternatiflerini bulmaları artık önemlidir, böylece istedikleri zaman ve istedikleri yerde en sevdikleri içeriklerin tadını çıkarmaya devam edebilirler.

Torrent yaparken güvende olun Torrent için en iyi VPN'lerden birini kullanmaya başlayın: ExpressVPN ▸

Piyasadaki en güçlü VPN tüm torrentleri kapsar’s hız ve güvenlik ihtiyaçları.

NordVPN ▸

Şu anda sadece en hızlı VPN değil, aynı zamanda kullanıcılar için harika fırsatlar sunan bir VPN.

CyberGhost ▸

Ucuz ve kullanıcı dostu - CyberGhost harika bir sunucu listesi ve iyi P2P özellikleri sunar.

En iyi Torrent9 alternatiflerini aramak için interneti araştırdık ve onları iki parçaya ayırdık:

  • Fransızca Torrent9 alternatifleri
  • İngilizce Torrent9 alternatifleri

Öyleyse bırak’dalmak.

5 Fransızca Torrent9 alternatifi

# 1 Cpasbien

Cpasbien - Torrent9 alternatifi

Bu, Fransız dili torrent kralı unvanı için en büyük rakip olmalı. Cpasbien, düzenli olarak güncellenen bir sürü film, kitap, müzik, oyun ve TV dizisine sahiptir. Daha da iyisi, oldukça aktif bir toplulukları var, yani’Fransızca içeriğiniz için büyük bir hızınız olacak.

Site hoş ve çok iyi organize edilmiş - bunun neden en sevdiğimiz Fransızca dil torrent sitelerinden biri olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

# 2 YGG Torrent

YGG Torrent - Torrent9 alternatifi

2,4 milyon muazzam aktif hesaba sahip olan YGG Torrent, Torrent'in son zamanlarda bıraktığı alanı kesinlikle dolduruyor. YGG, iddia ettiği gibi, popüler ama şimdi merhum torrent sitesi T411'in küllerinden geliyor.

Bu, basit bir web sitesi gezintisi kategorilere, ilk 100'e ve daha fazlasına ayrılmış, özellikle basit bir torrent sitesidir. Var’t En yeni torrent dosyaları için binlerce ekme makinesi; yine de oldukça hızlılar.

# 3 Annuaire Telechargement

Annuaire Telechargement - Torrent9 alternatifi

Bu ilginç görünümlü web sitesi, Torrent9 alternatifleri arayan insanlar için harika bir seçenektir. Web sitesinin nispeten yeni indirmeleri var, ancak YGG Torrent veya Cpasbien ile olduğu kadar düzenli değil.

Düzen oldukça basit - gerçekten değil’Torrent sitelerinde çok çeşitli - ancak kolayca gezinebilir ve istediğinizi elde edebilirsiniz.

# 4 ZeTorrents

ZeTorrents - Torrent9 alternatifi

Bu popüler Torrent9 alternatifinin sadece iki belirgin kategorisi var: filmler ve oyunlar. Neyse ki çoğu insan için,’tüm ihtiyaçları var. Burada birçok popüler oyun ve film bulabilirsiniz.

Bununla birlikte, bir dezavantaj var (sınırlı seçeneklerin ve o kadar kolay olmayan navigasyonun yanı sıra):’t Çok düzenli güncelleme. En son film Eylül 2018'den, en son PC oyunu 28 Aralık 2018'den - bu yüzden oyunları filmlerden biraz daha ağır tutuyor gibi görünüyor.

# 5 GKTorrent

GKTorrent - Torrent9 alternatifi

Bu oldukça basit bir torrent sitesidir. Bununla birlikte, çok çeşitli filmlere, TV şovlarına, müziklere, kitaplara ve oyunlara sahip olduğunu gören daha iyi Torrent9 alternatiflerinden biri olarak kendini sunar..

Kolayca gezinebilir ve ne bulduğunuzu bulabilirsiniz’yeniden arıyor. Öyle değil’Cpasbien'in yaptığı gibi topluluk gücü ve hızları yok, ama’oldukça güvenilir.

En sevdiğimiz Fransızca Torrent9 alternatifimiz kesinlikle Cpasbien.

İngilizce Torrent9 alternatifleri

# 1 Korsan Koyu

Pirate Bay torrent sitesi

Biz’The Pirate Bay'in muhtemelen 2020'de mevcut en iyi torrent sitelerinden en iyisi olduğunu düşündüğümüzden daha önce bahsetmiştik.’bu yüzden yapamadık’bundan bahsetmeden en iyi Torrent9 alternatiflerine bakmayın.

O’gezinmesi kolay, çok sayıda tutkulu topluluk üyesi var ve site aşağı inerse çok sayıda proxy bulabilirsiniz. Kesinlikle en sevdiğimiz İngilizce Torrent9 alternatiflerimizden biri.

# 2 YTS (Değiştir)

YTS (YIFY) torrent sitesinin gözden geçirilmesi

Eğer sen’torrent için özel filmler bulmaya can atıyorsun, o zaman kazandın’t YTS'den daha iyi bir niş spesifik torrent sitesi bulmak. Yify indirmelerini (gerçekten küçük boyutlarda yeni filmleri olan) sergilemek, gerçekten istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Site ayrıca çok iyi bir tasarım ve kullanıcı arayüzü ile oldukça hoş.

# 3 1337x

1337x torrent sitesinin gözden geçirilmesi

1337x, şu anda en iyi Torrent9 alternatifleri arasında olmak için birçok iyi nedene sahip. Oldukça iyi bir hıza sahip ve belirli bir dosya hakkında bilmeniz gereken her şeyi gösteren güzel bir şekilde düzenlenmiş bir sayfaya sahip.

En iyi görünen site olmayabilir, ancak güvenilir indirme için kesinlikle tavsiye edebiliriz.

4.LimeTorrents

LimeTorrents

En eski torrent sitelerinden biri (2009'da başladı), LimeTorrents çok şey yaşadı. Ancak bunca yıldan sonra bile, indirebileceğiniz bazı harika, yüksek kaliteli dosyalar sunmaya devam edebilirsiniz..

Bildirildiğine göre, 10 milyondan fazla torrent, bu da torrent dosyalarının en büyük depolarından biri olmasını sağlıyor. O’s gezinmek ve ne istediğinizi bulmak oldukça kolay, bu yüzden kesinlikle kazandı’burada hayal kırıklığına uğramayın.

# 5 RARBG

RARBG torrentleri incelemesi

Son olarak, biz’Başka bir yaşlıya bakacağım: RARBG. Yaşına rağmen, halen mevcut olan en iyi Torrent9 alternatiflerinden biridir. Orada çok fazla film var, ancak zaman zaman siteyle ilgili bir sorunla karşılaşıyoruz: değil’Bazı çok popüler filmler için bile çok fazla mibzer var.

Bu sadece nadiren görülür, ancak’Yapmadığımız bir şey’Burada listelenen diğer Torrent9 alternatifleriyle gerçekten bulamıyorum.

Yine de’Kesinlikle daha iyi olanlardan biri ve biz seni düşünüyorum’tadını çıkaracağım.

İngilizce Torrent9 alternatiflerinin favorisi The Pirate Bay.

Güvenli bir şekilde torrent kullanmayı unutmayın

O’Güvenli bir şekilde torrent kullanmayı hatırlamak önemlidir. Pirate Bay, Torrent9 ve diğer birçok torrent sitesinde sorun yaşamanın nedeni, torrentin genellikle yasalarca cezalandırılabilen telif hakkıyla korunan içeriğin paylaşılmasını içermesidir. En azından içerik üreticileri sizi mahkemeye götürebilir ve’büyük para cezaları ödemek zorunda kalacak.

Bu nedenle, her zaman bir VPN kullanmanızı öneririz (torrent ve diğer her şey için). VPN'ler (Sanal Özel Ağlar), seçtiğiniz başka bir IP adresini kullanmanıza izin vererek gerçek kimliğinizi maskelemeye yardımcı olur. Bu şekilde, eğer’Paris'te m, Almanya'daki bir VPN sunucusuna hızlı bir şekilde bağlanabiliyorum ve’aslında Almanya'dayım.

Sadece bu değil, trafiğim de şifrelenecek. Bu şekilde, kimse ne olduğumu tanımlayamayacak’hangi siteleri yapıyorum’ziyaret ediyorum, dosyaları ben’indirme m, vb Biz’torrent için en iyi VPN'leri zaten tartıştık ve şimdi kontrol etmenizi öneririz.

Bu Torrent9 alternatiflerinden hangileri favoriniz? Kaçırdığımız önemli şeyler var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Önerilen okumalar:

Torrent güvenli mi?

Torrent yasadışı mı?

Torrent'i hızlandırma?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 4 =