Je torrentování v Singapuru nezákonné?


Vzhledem k tomu, že Singapur je vysoce rozvinutou zemí v jižní Asii, pyšní se nejmodernější internetovou infrastrukturou, která je patrně jednou z nejlepších na světě.’Článek je zaměřen na šíření milovníků nadšení, kteří tam žijí. Nechat’začíná se základy.

Je v Singapuru nelegální torrentování?

TL; DR: Ne.

Nicméně, tam’je to námitka: vše záleží na tom, co vy’znovu stahujete.

Protože technologie Peer to Peer aka P2P je v podstatě online platformou pro sdílení souborů, jediná věc, která by vás mohla v Singapuru dostat do problémů, je povaha obsahu. Pokud je zdrojem materiálu košer a osoba, která nahraje příslušný online obsah, má k tomu svolení vlastníka autorských práv,’všechny jednorožce a duhy.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Torrenting v Singapuru

Protože my’Už jsem na otázku odpověděl “je v Singapuru nezákonná,” nechat’Rychle se podíváme na historii torrentingu v zemi. Vzhledem k tomu, že Singapur je jednou z technologicky nejvyspělejších zemí na světě, přičemž převážná většina domácností je připojena k internetu prostřednictvím širokopásmového připojení, je torrenting a sdílení souborů obecně velmi populární. Podle oficiálních údajů nejméně polovina populace (dotazovaný jeden ze dvou lidí) nemá’nemám “morální problém” se stahováním obsahu chráněného autorskými právy pomocí torrentu.

Nicméně, to’je zábavné se dozvědět, že 80 procent nebo 4 z 5 singapuranů tvrdí, že respektování duševního vlastnictví je důležité, jak uvádí úřad pro duševní vlastnictví v Singapuru’nejnovější průzkum. Torrenting je v Singapuru velká věc díky dvěma hlavním faktům: vyzařování vysokých rychlostí internetu a obrovskému počtu bezplatných / otevřených (tedy anonymních) přístupových bodů k bezdrátové síti LAN, které jsou k dispozici v internetových kavárnách a veřejných knihovnách..

Dalším důvodem, proč je torrentování v Singapuru rozšířeno, je to’s nedostatkem legálních prostředků pro stahování / streamování digitálního obsahu. Netřeba dodávat, že torrenting je nejoblíbenější mezi mladšími singapurány, demografickými demografickými skupinami ve věku 18–24 let, z nichž téměř 40 procent uvádí, že pravidelně stahují filmy a televizní pořady prostřednictvím torrentingu..

Právní dokumenty definující použití torrentových webů / souborů

Příslušné právní předpisy týkající se používání torrentových stránek a zapojení do torrentování jsou autorský zákon (Singapur) 2014.

Právní důsledky pro šíření materiálů chráněných autorskými právy v Singapuru

Podle singapurského trestního práva, je-li usvědčen z úmyslného a závažného porušení autorských práv za účelem získání obchodní výhody druhů, může vám být uložena pokuta až do výše 20 000 $ a můžete také sloužit až 6 měsíců ve vězení. Opakovaným pachatelům může být uložena pokuta až do výše 50 000 $ a mohou sloužit až 3 roky vězení.

Promlčecí lhůta pro porušení autorských práv v Singapuru je 6 let. To’Za zmínku stojí, že autorské právo v Singapuru je založeno na australské legislativě.

Statistiky soudních sporů v Torrentingu v Singapuru

Když už mluvíme o statistice soudních sporů, v roce 2006 podala Svaz nahrávacího průmyslu v Singapuru (RIAS) první soudní spory týkající se činností torrentingu, nelegálního sdílení hudebních souborů, v rámci dohody o volném obchodu mezi USA a Singapurem. O rok později, v roce 2007, začal anime distributor (Odex) sledovat a dokonce posílat právní hrozby proti uživatelům torrentu. Singapur’s soudy nařídily poskytovatelům internetových služeb odhalit účastníky’ osobní informace.

Odex zaslal uživatelům ve věku devíti let příměří a dopisy, které vedly k tomu, že tyto kroky vedly k mimosoudnímu urovnání nejméně 2 000 dolarů na jednotlivce. V poslední době poskytovatelé internetových služeb v Singapuru zablokovali řadu torrentových serverů na základě objednávek ze země’s Nejvyšší soud, včetně The Pirate Bay a Kickass Torrents.

Jak bezpečně torrent v Singapuru

Nyní přichází zábavná část, jako my’Naučím vás, jak se bezpečně a anonymně torrentovat v Singapuru. Pokud již máte na svém počítači nainstalovaného klienta BitTorrent (uTorrent / BitTorrent / cokoli), zde’s krátkým návodem krok za krokem:

Krok 1: Vyberte poskytovatele služeb VPN a stáhněte / nainstalujte software do svého počítače podle pokynů.

Krok 2: Vyberte si P2P server (mějte na paměti, že nejlepší poskytovatelé VPN nabízejí vyhrazené servery pro torrenting) a připojte se k němu.

Krok 3: Před zahájením torrentování zkontrolujte, zda je vaše skutečná IP adresa skrytá. Klepnutím sem zobrazíte svou skutečnou adresu IP, poté ji znovu zkontrolujte při spuštěné službě VPN a zkontrolujte, zda se změnila.

Krok 4: Po navázání připojení VPN a změně skutečné adresy IP můžete bezpečně zahájit torrentování.

Nejlepší VPN pro torrenting v Singapuru

NordVPN je nejlepší VPN pro torrenting v Singapuru. Pravda je, že pokud jde o torrenting, NordVPN je téměř příliš dobrý na to, aby to byla pravda, takže je ideální volbou, pokud’znovu hledáme nejlepšího poskytovatele služeb VPN, který bude bezpečně a kompletně anonymně procházet web.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN

Nejprve je NordVPN vynikající jak pro torrenting & Streamování P2P a videa, protože se může pochlubit více než 5 700 servery rozloženými po celém světě, a používá nejlepší VPN protokoly v oboru, výchozí je OpenVPN a šifrování vojenské úrovně pro všechna vaše data (AES 256- bitové šifrování).

Mezi hlavní vlastnosti, díky nimž je NordVPN vynikající volbou pro torrenting, patří přísná politika nulových záznamů, skutečnost, že nabízí bezplatný proxy server SOCKS5, a také skutečnost, že společnost sídlí v Panamě - zemi, která’• mít zákony o uchovávání dat.

I když ne všechny jejich servery umožňují torrenting, ty, které jsou skutečně optimalizovány pro sdílení souborů P2P, tj. Optimalizované pro torrenty, což znamená, že’Využijete rychlého rychlého stahování.

Doporučené čtení:

Nejlepší VPN pro Singapur

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 22 = 23