Najlepšie torrent stránky pre Mac v roku 2020


Hľadáte najlepšie Mac torrent stránky? my’tu znova, aby ste pomohli. Torrentové stránky sú služby, ktoré umožňujú zdieľanie súborov online rýchlejšie, a to rozdelením do formátu ‘roj’ drobných kúskov, ktoré je možné zdieľať naraz na viacerých počítačoch.

Torrenty môžete využiť na mnohé účely - legitímne a ‘menej legitímne’! Používatelia ich najčastejšie vyberajú na zdieľanie hudby, filmov a iných súborov, na ktoré sa môžu vzťahovať autorské práva. Bez ohľadu na vaše názory na zdieľanie materiálov chránených autorskými právami je pravda, že torrent existuje a môže sa použiť na akýkoľvek typ zdieľania súborov..

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

K dispozícii sú rôzne Mac torrent služby, ale poskytovatelia sa neustále menia. Naozaj dobré webové stránky spoločnosti Mac s torrentom sa môžu v posledných troch rokoch náhle uzavrieť a veľa ich urobilo alebo zmenilo.

Avšak, urobili sme pre vás tvrdú prácu! Pod vami’Nájdeme náš zoznam vysoko výkonných počítačov typu Mac, ktoré sú spoľahlivé a bezpečné.

Každá z nich má svoju vlastnú sadu funkcií, ktoré by ste mali pred použitím preskúmať, aby ste si overili, či je to správne pre vaše potreby. Vyzbrojení vysokokvalitnou sieťou VPN pre počítače Mac, aby sa pri torrentovaní anonymizovala vaša IP’Skočte priamo do vás’Budem príjemne prekvapený rýchlosťou, súkromím a kvalitou dnešného dňa’s torrent ponúka, najmä ak máte’nepoužíval som ho za chvíľu.

The Pirate Bay

 • Priemerná rýchlosť sťahovania 3,2 MB za sekundu:
 • Toto je svet’Je to najpopulárnejší torrent tracker a podarilo sa mu vyhnúť dlhotrvajúcej sérii blokov a pokusom o vypnutie. Vďaka používaniu značiek Dôveryhodných používateľov alebo VIP môžete ľahko zistiť, ktoré torrenty sú bezpečné a legitímne.
 • Pirate Bay je vysoko hodnotená webová stránka torrentu a má milióny rôznych torrentov spolu s podporou magnetického prepojenia. Ešte lepšie je, že užívateľské rozhranie je veľmi jednoduché a ideálne pre začiatočníkov.
 • Nezabudnite, že doména sa pravidelne mení a možno zistíte, že webová stránka sa občas prepne do režimu offline. Táto technológia je však vždy online - a môžete tiež vyhľadať proxy webovú stránku online. Alebo môžete vyskúšať aj alternatívy k zálivu Pirate Bay.
 • Obzvlášť sa nám páčia:
  Skutočnosť, že môžete ľahko vidieť bezpečné, dôveryhodné a legitímne torrenty a užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré sa ľahko používa.

RARBG

 • Priemerná rýchlosť sťahovania 2,3 MB za sekundu
 • Táto stránka Mac torrentu je ideálna, ak hľadáte najkvalitnejšie torrenty najnovšieho obsahu. Neustále sa pridáva k svojmu obsahu a veľmi ľahko sa používa. Jeho popularita v súčasnosti znamená, že bola zablokovaná pomerne široko v krajinách, ktoré zahŕňajú Spojené kráľovstvo, Dánsko a Portugalsko.
 • Don’Nemusíte sa obávať: pomocou služby VPN môžete obísť bloky a bez problémov ich používať.
 • Obzvlášť sa nám páčia:
  Fantastická ponuka nového obsahu vrátane najnovších filmov a hudobných vydaní - k dispozícii vo vysokej kvalite.

1337x

 • Priemerná rýchlosť sťahovania 1,9 MB
 • Ak máte radi prehliadanie torrentov, aby ste videli, čo’Je nový a zaujímavý, potom je to služba pre vás, s obrovským rozsahom hier, televíznych programov, filmov a hudby. Používateľské rozhranie je nielen veľmi rozmanité, ale aj atraktívne a veľmi ľahko zvládnuteľné..
 • Ak ty’Nie ste si istí, na aký obsah sa chcete pozrieť’Zistím, že služba vám pomôže ľahko - vďaka tomu bude jedným zo sveta’s najväčšími torrent sledovačmi na svete. V skutočnosti to tak je’je toľko žiadané, že Google prijal preventívne opatrenia, aby ho skryl vo výsledkoch SERP.
 • Obzvlášť sa nám páčia:
  Skutočnosť, že môžete prehliadať podľa funkcií, ako sú nové epizódy, nominácie na Oscara, knižnice atď. Nedávne prepracovania tiež odstránili určité významné bezpečnostné riziká, vďaka čomu je ich používanie oveľa bezpečnejšie.

TorLock

 • Priemerná rýchlosť sťahovania 3,5 MB za sekundu
 • Toto je vynikajúca možnosť torrentu pre Mac, ak máte radi veľkú škálu elektronických kníh, anime a hudby. Rozhranie je neporiadkové a rýchle, aby ste sa s ním vysporiadali, a najlepší obsah, ktorý je k dispozícii, môžete ľahko nájsť pomocou zoznamu najlepších výberov..
 • Existuje viac ako 4,8 milióna torrentov, z ktorých si môžete vybrať, a vy’Nájdete tu aj neobvyklejší obsah, ktorý je na konkurenčných stránkach menej dostupný.
 • Obzvlášť sa nám páčia:
  Vynikajúca používateľská skúsenosť, najmä ak ste po najnovších materiáloch na čítanie alebo sérii anime vo vysokej kvalite.

Torrentz2

 • Priemerná rýchlosť sťahovania 2,0 MB za sekundu
 • Toto je skvelý torrent Mac, ak máte radi hudbu, s obrovskou rozmanitosťou a miliónmi torrentov. Systém sa krásne ľahko používa a vývojári si udržiavajú zámerne nízky profil, čo z neho robí ideálne riešenie, ak chcete mať istotu.
 • Torrentz2 je najnovšia verzia veľmi obľúbeného originálu Torrentz. Opäť je dôraz kladený na hudbu a pôvodné jednoduché používateľské rozhranie je stále na svojom mieste. Magnetické spojenia sa mierne zmenili, ale služba je stále spoľahlivá a zábavná. Ak si to’s nenačítava sa z akéhokoľvek dôvodu, skúste torrentz2.cc alebo torrentz2.eu.
 • Obzvlášť sa nám páčia:
  Obrovský rozsah súborov pre milovníkov hudby.

YTS

 • Priemerná rýchlosť sťahovania 2,2 MB za sekundu
 • Ak máte radi filmy - nové aj staré, jedná sa o torrent spoločnosti Mac. Ponúka jednoduché triedenie a má vynikajúci vyhľadávací nástroj s jediným zameraním na filmy. Vďaka veľkému výberu titulov v kombinácii s ľahko použiteľným rozložením je použitie veľmi príjemné.
 • Ešte lepšie, torrenty don’t zdôrazniť svoju šírku pásma. To by bolo absolútne obľúbené, keby nebolo’t za to, že YTS ponúka iba filmy.
 • Obzvlášť sa nám páčia:
  Vynikajúce užívateľské rozhranie a skutočnosť, že služba je ideálna, ak máte obmedzenú šírku pásma.

EZTV

 • Rýchlosť sťahovania ave 2,0 MB za sekundu
 • Ak ty’EZTV je vaša absolútna prvá voľba. Skôr to prešlo radom problémov, ale dnes je to veľmi populárne a má veľké množstvo aktívnych používateľov.
 • vy’Nájdem všetky najnovšie hity televíznej reality show, dokumentárne filmy, drámy, športy, neskoré nočné show a ďalšie. Rozhranie vyzerá trochu datované, ale jeho používanie je veľmi jednoduché.
 • Obzvlášť sa nám páčia:
  Hodiny zábavy pri sledovaní televízie pred vami!

Ale prečo nie’t všetky Mac torrenty prístupné

Niektoré webové stránky torrent boli vypnuté, napríklad TorrentProject a Kickass Torrents. Niektorí boli nútení zatvoriť sa a iní sa pritlačili pod rastúci tlak.

Spoločnosť Google napríklad už neuviedla torrenty vo svojich výsledkoch vyhľadávania a prehliadač Chrome použil Adblocks. Niektoré z najväčších torrent serverov sú blokované úplne v niektorých krajinách kvôli problémom s autorským právom.

Ako vyriešiť problém blokovania

Dobrou správou je, že stále máte prístup k zablokovaným torrentom Mac pomocou VPN. To vám tiež umožňuje zostať v anonymite, zatiaľ čo to robíte, a služba VPN vás udržuje v bezpečí a zabezpečení v rovnakom čase.

NordVPN je dobrá voľba pre VPN, ktorá umožňuje anonymný prístup k blokovanému torrentu. Služba je veľmi bezpečná a má rýchle pripojenie. Ponúka tiež neobmedzený prenos cez niekoľko tisíc serverov.

Pamätajte, že sťahovanie materiálov, na ktoré sa vzťahujú autorské práva, nie je’• legálne - hoci vo väčšine krajín je torrentovanie legálne. Zvážte zákonnosť toho, čo plánujete robiť proti slobode výberu a prístupu k obsahu.

Ak lokalita Mac torrent vyhovie vašim potrebám, použite nášho sprievodcu, aby ste mohli začať a potom skontrolujte svoje obľúbené a zistite, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Tieto stránky sú rýchle a ľahko použiteľné aj vy’Nájdem požadovaný obsah v žiadnom momente.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 29