Najlepšie weby pre tamilské torrenty v roku 2020 a neskôr


Sledovanie filmov a relácií Tamil je jedným z najlepších spôsobov, ako stráviť víkend doma. Najlepším spôsobom, ako si užiť nekonečné množstvo zábavy v Tamil, je použitie stránky s torrentom.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

V tomto článku sa preskúmajú niektoré z najlepších lokalít pre tamilské torrenty, ktoré sú momentálne aktívne. Každú stránku preskúmame, aby sme zistili, ktoré stránky si zaslúžia váš čas.

Tamil Rocker

Tamil Rocker je ideálny, ak hľadáte nové Tamilské torrenty na stiahnutie.

Tamil Rocker

Páčilo sa nám, že táto stránka ponúka široký výber tamilských filmov, najmä preto, že mnohé z týchto filmov boli vydané nedávno. Najväčšou nevýhodou stránky je počet pop-up reklám. Ak používate túto stránku, musíte najprv nainštalovať blokovanie automaticky otváraných okien.

To znamená, že žiadna iná stránka nemala na výber toľko filmových torrentov z Tamil, takže sa určite oplatí vyskúšať.

TamilYogi

TamilYogi je ďalšou významnou webovou lokalitou Tamil torrentu, ktorú si môžete stiahnuť veľkým množstvom torrentov.

TamilYogi

Páči sa nám, ako dobre je táto stránka usporiadaná. Môžete vyhľadávať podľa kategórií vrátane nových filmov, dabovaných filmov a hindských filmov. Používatelia môžu tiež hodnotiť tituly, aby ste videli, na ktoré publiká filmov reagovali pozitívne.

Vďaka množstvu grafiky je táto webová stránka tiež jednou z vizuálne najpríťažlivejších partií. Čiastočne sme si užívali túto stránku, pretože sme zistili, že dizajn je pútavejší ako iné stránky na torrentovanie Tamil.

Thiruttu VCD

Thiruttu VCD je tamilská torrentová stránka podobná v tom, že je nastavená na TamilYogi.

Thiruttu VCD

Lišta v hornej časti obrazovky vám umožňuje rozdeliť torrenty na kategórie. Môžete hľadať nové tamilské filmy, hindčinu, telugu a ďalšie.

Táto stránka mala tiež veľa farieb a grafiky, ktoré sa nám páčili. Jedna vec, ktorú sme neurobili’Nepáči sa mi, koľko reklám tam bolo. Niektoré reklamy nás rozptyľovali. To znamená, že existuje veľa filmov, z ktorých je možné si ich stiahnuť.

Zhrnutie tamilských torrentov

Na väčšine webových stránok Tamil Torrent, ktoré sme našli, ste museli pracovať s reklamami a kontextovými oknami. Nakoniec výber urobil najväčší rozdiel. Tamil Rocker si mal z čoho vyberať. TamilYogi sa nám však veľmi páčilo. Obaja mali dosť titulov, aby sme sa viac nevracali.

Sťahovanie torrentov prichádza s potenciálnym nebezpečenstvom. Obzvlášť si musíte robiť starosti s autorskými zákonmi. Jedným zo spôsobov, ako sa vyhnúť tomuto riziku, je použitie služby VPN. Tým zabránite ľuďom v sledovaní vašej IP adresy, aby ste zachovali dôvernosť vašich aktivít v oblasti torrentu.

Najlepšie služby VPN vám zaistia bezpečnosť bez spomalenia rýchlosti sťahovania. Najlepšia služba VPN pre torrenting, ktorú sme použili, je NordVPN, ktorá funguje na Windows, Mac, Chrome, Android a ďalších. Táto sieť VPN sa nám páči z dôvodu počtu serverov, ku ktorým sa pripája. Žiadna iná služba neponúka viac súkromia.

ExpressVPN ExpressVPN 9,5 / 10Neprístupné zabezpečenie, spoľahlivé geografické odblokovanie a nadpriemerné rýchlosti robia z ExpressVPN celkovo jednu z našich obľúbených sietí VPN. Prémiový nástroj v každom ohľade vrátane ceny.

 • Vodotesná bezpečnosť
 • Obrovský zoznam serverov
 • Skvelé na streamovanie
 • Veľmi dobré na torrentovanie
 • Veľmi rýchlo
 • 24/7 zákaznícka podpora

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy ochrany osobných údajov, pokročilé bezpečnostné funkcie a spoľahlivé možnosti geografického odblokovania robia z NordVPN nepochybného lídra v tomto odvetví. Bez ohľadu na vaše potreby ste sa touto sieťou VPN zaoberali - všetko od 3,49 dolárov mesačne.

 • Vynikajúca bezpečnosť
 • Skvelý zoznam serverov
 • Úžasné pre Netflix
 • Dobré pre torrentovanie
 • Veľmi jednoduché použitie
 • Dostupné ceny

Štít Hotspot Štít Hotspot 7.6 / 10Hotspot Shield má medzi používateľmi VPN neuveriteľnú popularitu pre jeho vysoký oktánový výkon a spoľahlivý prístup k Netflixu. Potrebujete solídnu VPN pre torrenting a zábavu? že’presne to, čo vy’Dostanem sa s Hotspot Shield.

 • rýchly
 • Dobré pre Netflix
 • Veľký serverový park
 • Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7
 • Ochrana pred škodlivým softvérom
 • Skvelé rýchlosti sťahovania

Takže, ktorý z najlepších tamilských torrentov, ktoré tu dnes používate, používate v roku 2020? Existujú nejaké väčšie, ktoré my’zmeškal som?

Všetci, ktorých sme’Mám uvedené problémy, ktoré majú problémy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Odporúčané znenie:

Ako bezpečne sťahovať torrenty?

Ako urýchliť torrenting?

Najlepšie VPN pre Torrenting

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 85 = 92