Nejlepší stránky pro tamilské torrenty v roce 2020 a dále


Sledování tamilských filmů a představení je jedním z nejlepších způsobů, jak strávit víkend doma. Nejlepší způsob, jak si užít nekonečnou zásobu tamilské zábavy, je použít torrenting site.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

V tomto článku se podíváme na některá z nejlepších webů pro tamilské torrenty, které jsou právě aktivní. Každou stránku zkontrolujeme, abyste zjistili, které stránky stojí za váš čas.

Tamil Rocker

Tamil Rocker je ideální, pokud hledáte nové Tamilské torrenty ke stažení.

Tamil Rocker

Líbí se nám, že tento web nabízí široký výběr tamilských filmů, zejména proto, že mnoho filmů je nově vydáno. Největší nevýhodou stránek je počet vyskakovacích reklam. Pokud používáte tento web, musíte nejprve nainstalovat blokování automaticky otevíraných oken.

To znamená, že na žádném jiném místě nemělo tolik tamilských filmových torrentů, ze kterých si lze vybrat, takže rozhodně stojí za vyzkoušení.

TamilYogi

TamilYogi je další hlavní Tamil torrent server, který má k dispozici celou řadu torrentů.

TamilYogi

Líbí se nám, jak dobře je tento web uspořádán. Můžete vyhledávat podle kategorií, včetně nových filmů, dabovaných filmů a hindských filmů. Uživatelé mohou také hodnotit tituly, abyste viděli, na které publikum filmů reagovaly kladně.

Se spoustou grafiky je tento web také jedním z nejvíce vizuálně přitažlivých pro skupinu. Užívali jsme si stránky částečně, protože jsme zjistili, že design je poutavější než ostatní tamilské torrentingové weby.

Thiruttu VCD

Thiruttu VCDs je tamilský torrentingový server podobný v tom nastavení jako TamilYogi.

Thiruttu VCD

Lišta v horní části obrazovky umožňuje rozdělit torrenty do kategorií. Můžete hledat nové tamilské filmy, hindštinu, telugu a další.

Tato stránka také měla spoustu barev a grafiky, které jsme si užili. Jedna věc, kterou jsme neudělali’To se mi nelíbilo, kolik reklam tam bylo. Některé reklamy nás rozptylovaly. To znamená, že existuje spousta filmů, z nichž si lze snadno stáhnout.

Shrnutí tamilských torrentů

U většiny webů Tamil Torrent, které jsme našli, jste se museli vypořádat s reklamami a vyskakovacími okny. Nakonec výběr učinil největší rozdíl. Tamil Rocker měl z čeho vybírat. TamilYogi jsme si však také velmi užili. Oba měli dostatek titulů, abychom se udrželi v návratu k dalšímu.

Stahování torrentů přichází s potenciálním nebezpečím. Zejména se musíte obávat zákonů o autorských právech. Jedním ze způsobů, jak se tomuto riziku vyhnout, je použití služby VPN. Tím zajistíte, že vaše torrentová aktivita bude důvěrná tím, že zamezí lidem sledovat vaši IP adresu.

Nejlepší služba VPN vás udrží v bezpečí bez zpomalení rychlosti stahování. Nejlepší VPN službou pro torrenting, kterou jsme použili, je NordVPN, který funguje na Windows, Mac, Chrome, Android a dalších. Tuto VPN se nám líbí z důvodu počtu serverů, ke kterým se připojuje. Žádná jiná služba nenabízí více soukromí.

ExpressVPN ExpressVPN 9,5 / 10Neslužitelné zabezpečení, spolehlivé geografické odblokování a nadprůměrné rychlosti činí z ExpressVPN celkově jednu z našich oblíbených VPN. Prémiový nástroj v každém ohledu, včetně ceny.

 • Vodotěsná bezpečnost
 • Seznam masivních serverů
 • Skvělé pro streamování
 • Velmi dobré pro torrenting
 • Velmi rychle
 • Zákaznická podpora 24/7

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy v oblasti ochrany osobních údajů, pokročilé bezpečnostní funkce a spolehlivé funkce geodblokování dělají z NordVPN nesporného lídra v oboru. Ať už potřebujete cokoli, tato VPN vás pokryla - vše již od 3,49 $ / měsíc.

 • Vynikající zabezpečení
 • Skvělý seznam serverů
 • Úžasné pro Netflix
 • Dobré pro torrenting
 • Velmi snadné použití
 • Dostupné ceny

Štít hotspotu Štít hotspotu 7.6 / 10Hotspot Shield má mezi uživateli VPN neuvěřitelnou popularitu díky vysokému oktanovému výkonu a spolehlivému přístupu k Netflixu. Potřebujete solidní VPN pro torrentování a zábavu? Že’přesně to, co vy’Dostanu se štítem Hotspot.

 • Rychle
 • Dobré pro Netflix
 • Velká serverová flotila
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7
 • Ochrana před malwarem
 • Skvělé rychlosti stahování

Takže, který z nejlepších tamilských torrentů, které jsou zde dnes uvedeny, používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsem?

Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Doporučené čtení:

Jak bezpečně stahovat torrenty?

Jak urychlit torrenting?

Nejlepší VPN pro Torrenting

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 4