Nejlepší torrent stránky pro Mac v roce 2020


Hledáte nejlepší Mac torrent stránky? My’znovu zde, aby vám pomohl. Torrent weby jsou služby, které umožňují sdílení souborů online rychleji, a to rozdělením na a ‘roj’ drobných kusů, které lze sdílet na více počítačích najednou.

Torrenty můžete využít k mnoha účelům - legitimním a ‘méně legitimní’! Uživatelé si je nejčastěji vybírají pro sdílení hudby, filmů a dalších souborů, na které se mohou vztahovat autorská práva. Ať už máte jakýkoli názor na sdílení materiálu chráněného autorskými právy, faktem je, že torrenty existují a lze je použít pro jakýkoli typ sdílení souborů..

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

K dispozici jsou různé Mac torrent služby, ale poskytovatelé se neustále mění. Opravdu dobré weby Mac torrentu se mohou náhle uzavřít a v posledních třech letech toho bylo mnoho, nebo se jich mnoho změnilo.

Nicméně jsme pro vás udělali těžkou práci! Pod tebou’Najdeme náš seznam vysoce výkonných Mac torrentů, které jsou spolehlivé a bezpečné.

Každá z nich má svou vlastní sadu funkcí, které byste měli před použitím prozkoumat, abyste zkontrolovali, zda je to pravé pro vaše potřeby. Takže vyzbrojeni vysoce kvalitní VPN pro Mac, abyste mohli anonymizovat vaši IP při torrentování’Skočte přímo do vás’Budu příjemně překvapeni rychlostí, soukromí a kvalitou dneška’s torrent nabízí, zejména pokud máte’nepoužíval jsem to za chvíli.

The Pirate Bay

 • Průměrná rychlost stahování 3,2 MB za sekundu:
 • To je svět’Je to nejoblíbenější torrent tracker a podařilo se mu vyhnout se dlouhodobé sérii bloků a pokusů o vypnutí. Díky použití značek Důvěryhodný uživatel nebo VIP, můžete snadno zjistit, které torrenty jsou bezpečné a legitimní.
 • Pirate Bay je nejlépe hodnocená torrent webová stránka a má miliony různých torrentů spolu s podporou magnetických odkazů. Ještě lepší je uživatelské rozhraní je velmi jednoduché a ideální pro začátečníky.
 • Jen mějte na paměti, že se doména pravidelně mění a možná zjistíte, že se web občas přepne do režimu offline. Tato technologie je však vždy online - a můžete také hledat proxy web online. Nebo můžete vyzkoušet také alternativy Pirate Bay.
 • Obzvláště se nám líbí:
  Skutečnost, že můžete snadno vidět bezpečné, důvěryhodné a legitimní torrenty a uživatelsky přívětivé rozhraní, které se snadno používá.

RARBG

 • 2,3 MB za sekundu průměrná rychlost stahování
 • Tento server Mac torrent je ideální, pokud hledáte kvalitní torrent nejnovějšího obsahu. Je to neustále přidává do svého obsahu a je velmi snadné použití. Jeho popularita nyní znamená, že byla značně zablokována v zemích, které zahrnují Spojené království, Dánsko a Portugalsko.
 • Don’Nemějte však obavy: pomocí služby VPN můžete blokovat bloky a používat je bez problémů.
 • Obzvláště se nám líbí:
  Fantastická nabídka nového obsahu, včetně nejnovějších filmů a hudebních nahrávek - k dispozici ve vysoké kvalitě.

1337x

 • 1,9 MB za sekundu průměrná rychlost stahování
 • Pokud máte rádi procházení torrentů vidět, co’Je nový a zajímavý, pak je to služba pro vás, s obrovským rozsahem her, televizních pořadů, filmů a hudby. Kromě velké rozmanitosti obsahu je uživatelské rozhraní atraktivní a velmi snadno se s ním lze vyrovnat, protože bylo nedávno vylepšeno.
 • jestli ty’Nejste si jisti, na jaký obsah se chcete podívat, vy’Zjistím, že služba vám pomůže snadno - učiní z toho jeden ze světa’je největší torrent trackery na světě. Ve skutečnosti to je’je to tolik žádané, že Google podnikl preventivní opatření, aby je skryl ve výsledcích SERP.
 • Obzvláště se nám líbí:
  Skutečnost, že můžete procházet podle funkcí, jako jsou nové epizody, nominace na Oscara, knihovny atd. Nedávné přepracování také odstranilo některá významná bezpečnostní rizika, takže je použití mnohem bezpečnější.

TorLock

 • Průměrná rychlost stahování 3,5 MB za sekundu
 • Je to skvělá možnost pro Mac torrent, pokud se vám líbí velký výběr e-knih, anime a hudby. Rozhraní je bez nepořádků a rychle se s ním uchopíte a snadno najdete nejlepší dostupný obsah odkazem na seznam nejlepších výběrů.
 • Můžete si vybrat z více než 4,8 milionu torrentů a vy’Naleznu také neobvyklý obsah, který je na konkurenčních stránkách méně dostupný.
 • Obzvláště se nám líbí:
  Vynikající uživatelský dojem, zejména pokud jste po nejnovějším materiálu pro čtení nebo anime sérii ve vysoké kvalitě.

Torrentz2

 • Průměrná rychlost stahování 2,0 MB za sekundu
 • To je skvělý Mac torrent, pokud máte rádi hudbu, s obrovskou rozmanitostí a miliony torrentů k dispozici. Systém je krásně snadno použitelný a vývojáři udržují záměrně nízký profil, což je ideální, pokud chcete mít jistotu.
 • Torrentz2 je nejnovější verze velmi oblíbeného Torrentz originálu. Opět je důraz kladen na hudbu a původní jednoduché uživatelské rozhraní je stále na místě. Magnetické spoje se mírně změnily, ale služba je stále spolehlivá a zábavná. Pokud si to’s nenačítání z jakéhokoli důvodu, zkuste torrentz2.cc nebo torrentz2.eu.
 • Obzvláště se nám líbí:
  Obrovská nabídka souborů pro milovníky hudby.

YTS

 • Průměrná rychlost stahování 2,2 MB za sekundu
 • Toto je Mac torrent, pokud máte rádi filmy - nové i staré. Nabízí jednoduché třídění a má vynikající vyhledávací stroj, s jediným zaměřením na filmy. Díky velkému rozsahu titulů v kombinaci se snadno použitelným rozložením je použití velmi příjemné.
 • Ještě lepší je, že torrenty nemají’Zdůrazněte svou šířku pásma. To by bylo absolutně oblíbené, kdyby nebylo’t kvůli skutečnosti, že YTS nabízí pouze filmy.
 • Obzvláště se nám líbí:
  Vynikající uživatelské rozhraní a skutečnost, že služba je ideální, pokud máte omezenou šířku pásma.

EZTV

 • 2,0 MB za sekundu ave rychlost stahování
 • jestli ty’Znovu závislý na televizi pak EZTV je vaše absolutní první volba. Dříve to prošlo řadou problémů, ale dnes je velmi populární a má velké množství aktivních uživatelů.
 • Vy’Najdu všechny nejnovější televizní reality show, dokumenty, dramata, sporty, pozdní noční show a další. Rozhraní vypadá trochu datem, ale jeho použití je velmi jednoduché.
 • Obzvláště se nám líbí:
  Hodiny zábavy ze sledování televize před vámi!

Ale proč aren’t všechny Mac torrentů přístupné

Některé torrentové weby byly vypnuty, například TorrentProject a Kickass Torrents. Někteří byli nuceni se zavřít a jiní se vzplanuli pod rostoucí tlak.

Například Google již ve svých výsledcích vyhledávání neuvádí torrenty a Chrome použil Adblocks. Některé z největších torrentových serverů jsou v některých zemích zcela zablokovány kvůli problémům s autorským právem.

Jak vyřešit problém blokování

Dobrou zprávou je, že stále máte přístup k blokovaným torrentům Mac pomocí VPN. To také umožňuje zůstat anonymní, zatímco to děláte, a služba VPN vás udržuje v bezpečí a bezpečí současně.

NordVPN je dobrá volba pro VPN, která umožňuje anonymní přístup k blokovanému torrentu. Služba je velmi bezpečná a má rychlé připojení. Nabízí také neomezený provoz na několika tisících serverech.

Pamatujte, že stahování materiálů podléhajících autorským právům není’t legální - ačkoli ve většině zemí, torrenting zůstává legální. Zvažte legálnost toho, co plánujete, proti svobodě volby a přístupu k obsahu.

Pokud web Mac torrent vyhoví vašim potřebám, začněte pomocí našeho průvodce a poté si prohlédněte své oblíbené a zjistěte, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Tyto stránky jsou rychlé a snadno použitelné i vy’Najdu hledaný obsah v žádném okamžiku.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 88