Top 10 torrentů televizních seriálů


Stahování oblíbených televizních pořadů zdarma a jejich opětovné sledování jistě zní zajímavě. Pokud s námi souhlasíte a hledali jste skvělé televizní seriály, které stále fungují v roce 2020, pak vy’znovu na správném místě.

Pokud ne’už nemám torrent klient stažené a nainstalované do vašeho systému, poté stáhněte jeden. Další věc, kterou musíte udělat, je vybrat si torrent server, ze kterého si můžete stáhnout své oblíbené torrenty z televizních seriálů. Zdá se, že mnoho z těchto stránek je staženo dolů a najít ten, který funguje, může být docela úkol.

Buďte v bezpečí, zatímco torrentingGet začal s jednou z nejlepších VPN pro torrenting: ExpressVPN ▸

Nejvýkonnější VPN na trhu pokrývá všechny torrentery’s požadavky na rychlost a zabezpečení.

NordVPN ▸

Nejen nejrychlejší VPN v současnosti, ale také ta, která má pro uživatele nějaké skvělé nabídky.

CyberGhost ▸

Levné a uživatelsky přívětivé - CyberGhost nabízí skvělý seznam serverů a dobré funkce P2P.

Abychom vám pomohli přijít na některé z nejlepších webů, z nichž si můžete stáhnout torrenty televizních seriálů, my’Sestavil jsem pro vás seznam. Jedná se o 10 nejrychlejších a nejspolehlivějších webů, které vám umožní stáhnout si své oblíbené televizní seriály.

Nezapomeňte: při stahování torrentu vždy vyberte jeden s vyšším počtem secích strojů ve srovnání s pijavice.

Než vás provedeme těmito stránkami, zde’s opatrností. Všechny torrenty dostupné na těchto stránkách nemusí být nutně legitimní. Musíte tedy vyhledat jednotlivé torrenty, abyste zajistili rychlost, bezpečnost a legitimitu.

Top 10 torrentů televizních seriálů

Nechat’s ponořte se na špičkové webové stránky seriálu, které vám umožní vychutnat si všechny své oblíbené televizní pořady kdykoli a kdekoli budete chtít.

YTS Torrent

Díky neustále aktualizovaným výsledkům vám tento web nabízí nejvýhodnější možnosti, ze kterých si můžete vybrat.

Recenze torrentového serveru YTS ​​(YIFY) pro torrenty seriálů

Pokud můžete přehlédnout vyskakovací okna, YTS je skvělé místo, kde se můžete kopat a flákat se na vašich oblíbených torrentech televizních seriálů. Můžete vyzkoušet blokování reklam, ale i když ho použijete, neviditelné reklamy tam stále zůstanou.

Až budete mít blokování reklam, zkuste posouvat nahoru a dolů a poté pomalu najeďte kurzorem na odkaz ke stažení. Jakmile se kurzor aktivuje v určité části odkazu ke stažení, stiskněte jej.

Pokud jde o konstrukční aspekt tohoto webu torrentu, je velmi snadné lovit některé skvělé tipy. Ve skutečnosti si můžete vybrat na základě žánru, kvality obrazu, hodnocení a mnohem více na tomto torrent serveru.

1337x

1337x je nejoblíbenější rozhraní, které vám umožní stahovat nejnovější epizody vašich oblíbených televizních pořadů.

Recenze 1337x torrent webu

Jedinou negativní zpětnou vazbu, kterou pravděpodobně na tomto webu najdete, by byla jeho funkce vyhledávání. Nicméně, ne’nemusíte si dělat starosti, pokud uděláte správný výběr. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení funguje vyhledávací lišta na tomto webu dobře, pokud ji používáte tak, jak je’má být použit.

Než začnete s funkcí vyhledávání, nezapomeňte vybrat správné pole. Vždy se ujistěte, že jste vybrali ‘televize’ hledat přátele a ‘Hry’ hledat PUBG. To je nejčastější chyba, kterou většina uživatelů udělá.

EZTV Torrent

Tento web má vynikající možnosti vyhledávání, které vám pomohou zúžit vyhledávání vašich oblíbených televizních seriálů podle kvality obrazu, roku a žánru.

Recenze stránky EZTV torrent

Takže si můžete pohodlně vyhledat konkrétní sezónu svého oblíbeného sitcomu. Návrh tohoto torrentového webu je poměrně přímočarý a snadno se v něm naviguje.

Tato stránka prošla ošklivou kontroverzí v roce 2015, kdy zasáhla titulky nepřátelského převzetí.

Několik webů učinilo krok vpřed a dokonce zakázalo torrent z tohoto webu. To je přesně důvod, proč nemusíte najít své vlastní vydání torrentů na jiných stránkách.

The Pirate Bay

Pirate Bay je jedním z nejstarších a největších torrentových seriálů televizních seriálů, které každý den uvádí přes 10 000 nahraných videí.

The Pirate Bay

Na tomto webu najdete téměř všechny torrenty televizních seriálů, ať už jsou’s Dobré místo nebo staré dobré tři’s společnost.

Ve skutečnosti najdete několik verzí těchto televizních seriálů, například verze s titulky ve francouzštině nebo italštině. Můžete dokonce hledat dabované verze.

Pokud není tento web nefunkční, nemusíte již hledat všechny své požadavky na torrent. Toto je uživatelsky přívětivý web, ale často jeho adresa URL zaměňuje za existující nabídku.

Takže pokud máte potíže s přístupem, zkuste požádat další rozrývače o aktivní odkaz na Reddit. Koneckonců, tento rytíř v zářící zbroji vyhrál několik bitev a přes ně přežívá pomocí proxy odkazů.

Zooqle

Přestože je tento torrent poměrně nový, vyřezal si místo pro sebe a v současné době je jedním z předních torrentových vyhledávacích strojů.

Zooqle torrent site review

Tento torrent server debutoval v roce 2008 jako BitSnoop a díky uživatelsky přívětivému rozhraní se ukázalo být velkým úspěchem.

Tento web prochází sítí velmi efektivně a poskytuje vám některé z nejlepších torrentů. Může se pochlubit více než 1651 televizními pořady a celkem přes 172 000 epizod.

Kickass Torrents (katcr.co)

Skutečnost, že je k dispozici ve více než 30 jazycích, vysvětluje, jak populární je tento torrent server.

katcr.co - Kickass Torrents zrcadlo

Kickass Torrents, jeden z nejoblíbenějších torrentů televizních seriálů na celém světě, byl ve zprávách ze všech špatných důvodů. Nyní se to stalo jen populárnějším a oblíbeným mezi rozrývači.

Tato stránka pracuje na protokolu BitTorrent a byla stažena v polovině roku 2016. Vždy však můžete najít jedno z mnoha rozšíření nebo proxy pro přístup k němu.

ISO Hunt

Tato stránka torrentu existuje už nějakou dobu a má obrovskou databázi s celou částí věnovanou torrentům televizních seriálů.

ISO Hunt torrent stránky

I poté se ISO nedostane na prvních 5 kvůli své primitivní vyhledávací funkci, která vyžaduje další vývoj.

S funkcí vyhledávání je ve skutečnosti jen velmi málo a to je omezeno na zadávání názvu televizního seriálu do vyhledávacího pole nebo vyhledávání torrentu televizních seriálů na základě jeho oblíbeného seznamu stahování..

Vápno Torrenty

Vápno Torrents je jedním z nejoblíbenějších stránek seriálů torrentů a přichází s jednoduchým a svěžím designem.

Recenze LimeTorrents

Lime Torrents vám poskytuje velké množství informací o každém konkrétním torrentu. Můžete si prohlédnout velikost souboru, počet nahraných souborů a příslušná data.

Tento web prošel svým dílem kontroverzí, zejména kvůli poplatkům za porušení práv ze strany Lionsgate for Expendables 3. Jak již bylo zmíněno výše, je třeba prozkoumat každý torrent, abyste zjistili jeho legálnost a určili, zda’je bezpečné stáhnout.

RARBG

RARBG se může pochlubit jedním z největším počtem torrentů televizních seriálů a je “jít do” místo pro většinu fanoušků televize.

Recenze RARBG

RARBG je jedním z nejspolehlivějších torrentových serverů, který umožňuje stahovat četné televizní seriály. Tato stránka existuje již téměř deset let a má příznivý poměr sešívačky k leecherům, díky kterému je stahování rychlé a snadné.

Přestože je tento web na západě populární, byl zakázán v několika asijských zemích, jako je Dubaj, Indie a Indonésie. Vzhledem k opozici, kterou čelí nizozemský televizní a hudební průmysl’s BREIN je také zakázáno v některých částech Evropy.

TorLock

Pokud jste šli tento víkend kempovat a zmeškali jste poslední epizodu své oblíbené televizní show, pak je Torlock místem, kde to najdete.

Torlock torrent site review

TorLock je nejoblíbenější stránka mezi ripéry televizních seriálů, kde můžete sledovat nejnovější věci online.

Jedna věc, kterou si při používání tohoto webu pamatovat, je to, že je zakázán společností Google. Takže pokud můžete’Pokud to nedosáhnete pomocí prohlížeče Chrome, zkuste jiný prohlížeč.

Bezpečnost při používání torrentů televizních seriálů

Výše uvedené torrentové weby fungují pouze jako adresář, kde můžete hledat konkrétní torrenty. To’není jejich úkolem určit, zda je konkrétní torrent infikován. Vždy pamatujte, že torrenting funguje na principu peer-to-peer.

Zde není žádný skutečný server “nakažený,” “pirát” nebo jakákoli torrent data. Ve skutečnosti jsou data přenášena z počítačů secích strojů. Takže ti, kdo to nasadí, jsou zodpovědní za obsah, nikoli za web.

Chcete-li získat podrobnější informace o jakémkoli konkrétním torrentu, musíte přejít do sekce komentářů a přečíst si je. Důrazně doporučujeme vyhýbat se torrentům bez komentářů nebo negativních komentářů.

Pirátský software také označuje váš antivirový program kvůli prasklinám a aktivátorům, které se pokoušejí změnit věci na vašem počítači. Musíte tedy dávat pozor na tyto signály.

Při stahování torrentů doporučujeme znovu a znovu maskovat vaši IP adresu pomocí VPN. To zajišťuje váš systém’je to zabezpečení, protože torrenty jsou peer-to-peer a data jsou vyměňována mezi cizími lidmi. Přečtěte si našeho průvodce ‘Jak bezpečně stahovat torrenty‘ Pro více informací, mějte na paměti, že VPN vás nemůže bránit před malwarem.

Ve skutečnosti někdy vyhrál i váš antivirový software’t být schopen odhalit všechny možné hrozby. Proto byste měli být velmi opatrní při stahování populárních torrentů, jako je Game of Thrones season 8. Vzhledem k tomu, že GoT je jedním z nejvíce pirátských televizních pořadů, bude určitě spousta malwaru představovat jako poslední sezóna’s epizoda.

Je však důležité si uvědomit, že ačkoli tyto stránky torrentů pouze uvádějí torrenty a nemusí je nutně ukládat, je to úřady stále mrzuté. Před stažením jakýchkoli torrentů televizních seriálů z výše uvedených stránek je tedy třeba zkontrolovat místní předpisy.

Který z nejlepších dnes uváděných televizních seriálů tedy používáte v roce 2020? Existují nějaké ty hlavní, které my’zmeškal jsem?

Každý, kdo jsme’uvedli jsme, že mají problémy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Doporučené čtení:

Nejlepší VPN pro Torrenting

Movie Torrents

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 10 =