Všetko o streamovaní torrentov a o tom, ako začať dnes


Mnohým používateľom internetu je ťažké pochopiť, prečo by niekto niekedy hľadal spôsoby, ako streamovať torrent, keď existuje množstvo streamingových serverov vytvorených výlučne z dôvodu streamovania videoobsahu..

Mnohé z týchto streamingových serverov vám poskytujú okamžitý prístup k skvelému obsahu, ako sú televízne programy, filmy a každý ďalší dobrý obsah, na ktorý si dokážete myslieť. Prečo sa však rozhodnúť pre prúdové vysielanie prostredníctvom torrentu, keď získate všetky tie dobroty z rôznych predplatených služieb pre streamingové služby? Ak vás zaujíma, toto je článok na prečítanie.

Buďte v bezpečí, zatiaľ čo torrentingGet začal s jednou z najlepších VPN na torrenting: ExpressVPN ▸

Najvýkonnejšia VPN na trhu pokrýva všetky torrentery’s rýchlosť a bezpečnostné potreby.

NordVPN ▸

Nielen najrýchlejší VPN v súčasnosti, ale aj ten, ktorý má pre používateľov skvelé ponuky.

CyberGhost ▸

Lacný a užívateľsky prívetivý - CyberGhost ponúka vynikajúci zoznam serverov a dobré možnosti P2P.

my’Vysvetlím, prečo by ste mali trochu začať s prúdom torrentov. V tomto sprievodcovi vám ukážeme toto:

 • Torrenting 101 - základy
 • Streamovanie a prečo’je to dôležité
 • Čo je to prúdové vysielanie
 • Požiadavky na streaming
 • Torrent streaming - 5 spôsobov, ako začať

Teraz sa vráťte k tomu, prečo si používatelia internetu vyberú streamovanie torrentov, pričom vynechávajú predplatné streamovacích služieb. Pozrime sa na to takto: ak odložíme zákonnosť používania stránok torrentov na sledovanie obľúbených televíznych relácií, radšej by ste si jeden film pozreli a nemali by ste k nemu ďalej prístup ani pozerať film a mali by k nemu doživotný prístup.?

To je hlavný dôvod, prečo ľudia preferujú streamovanie pomocou torrent súborov.

Súbory si môžete uchovať aj po streamovaní videí a keď sa pozriete na to, koľko sa používa šírka pásma v oboch scenároch, sú rovnaké.

Torrenting 101 - základy

Táto časť sa venuje základom torrentovania a technológiám, ktoré sú za tým. Ak už máte nápad, môžete túto časť preskočiť.

Pre začiatočníkov nie je torrentovanie naj nezákonnejším zločinom na internete, aký ste pravdepodobne niekde čítali. V zásade ide o technológiu typu peer-to-peer, ktorá používateľom umožňuje zdieľať súbory a obsah všeobecne z niekoľkých počítačov.

Bežným spôsobom sťahovania je kliknutie na tlačidlo sťahovania v prehliadači a súbory sa dostanú do vášho počítača ako kúzla. Pri torrentingu je to úplne iné; Namiesto sťahovania jedného súboru zo servera torrent rozdeľuje súbor na tzv. pakety.

Tieto pakety pochádzajú zo servera označovaného ako sejačky, ale tiež zo zdieľanej siete počítačov, ktoré sťahujú presné súbory, ktoré sťahujete..

V opačnom prípade, ktoré sú v torrenting lingua známe ako rovesníci alebo pijavice, majú tieto skupiny rôzne časti súborov na stiahnutie, a preto súbor torrent, ktorý používate pri sťahovaní, uchováva karty o tom, kto má pakety a tento torrent súbor pomáha zmeniť miesto, kde prichádzajú vaše pakety. od potreby.

Streamovanie a prečo’je to dôležité

Video on Demand je v súčasnosti najpopulárnejším využitím technológie streamovania videa. Môžete hostiť video súbory na ľubovoľnom serveri a budú k dispozícii každému, kto má počítač pripojený na internet.

Streamovanie médií umožňuje viacerým používateľom prístup k technológii streamingu cez internet. Umožňuje vám sledovať videozáznamy živých hier, ako je tenis a futbal. V závislosti od poskytovateľa streamu si môžete zvoliť prepínanie medzi dvoma prúdmi živých akcií. Niektorí používatelia môžu dokonca naživo sledovať videostreamy správ a iných aktuálnych udalostí.

Stručne povedané, existuje mnoho spôsobov použitia na streamovanie videa. Používatelia internetu môžu tiež streamovať obsah priamo zo svojej izby v závislosti od druhu použitého softvéru na streamovanie videa.

Čo je to prúdové vysielanie?

Po pochopení základov torrentingu a streamovania médií to’je čas vedieť, o čom je streamovanie a prečo by ste to mali zvážiť.

tam’Nie je o čom veľa hovoriť. Ak už rozumiete pojmu streamovanie videa, táto technológia sa pri streamovaní s torrentmi nelíši.

Rovnako ako u bežných streamingových serverov získate okamžitý prístup k svojmu obsahu, akonáhle dáte povolenie na začatie streamovania torrentových súborov. Môžete teda začať streamovať vaše mediálne súbory ešte pred dokončením sťahovania.

Keď sa streamuje prúd, stiahnutia sú nútené postupne sa vyskytovať spredu dozadu súboru. Po stiahnutí dostatočného množstva súborov sa začne streamovanie médií.

Požiadavky na streaming

Predtým, ako budete môcť začať streamovať, musia byť na mieste určité veci. Bez týchto komponentov nie je možné streamovať médiá zo súboru torrent:

 1. torrent web
 2. torrent súbor
 3. streamingová platforma

Streamovanie torrentov - 5 spôsobov, ako začať

nechať’Preskúmajte päť najlepších spôsobov, ako môžete začať s prúdom torrentov dnes.

# 1 Použite torrent klientov na streamovanie

Jednou z vašich najlepších možností, pokiaľ ide o streamovanie torrentov, je použitie torrent klienta. Hlavný klientsky softvér BitTorrent, ako sú uTorrent, Vuze a Tixati, vám pomôže bez problémov bez problémov načítať súbory torrentu..

Aj keď je tento klientsky softvér veľmi výkonný a spoľahlivý na stiahnutie, nie všetky vám umožňujú streamovať videá.

uTorrent je najobľúbenejší klientsky softvér, ktorý umožňuje svojim prémiovým používateľom streamovať súbory torrentov pomocou funkcie prehľadávača. Môžete začať tým, že navštívite ich webovú stránku v pare.

uTorrent streamovanie

Po inštalácii webovej aplikácie uTorrent môžete rozdeľovať streamovanie a sťahovanie v troch jednoduchých krokoch:

 • Vyhľadajte torrent súbor pomocou vyhľadávacieho panela
 • Stiahnite si alebo použite odkaz na spustenie streamovania
 • Počas sťahovania streamujte svoje mediálne súbory

Máte dve možnosti na import súboru torrent:

 1. Kliknite na magnetický odkaz na webe
 2. Otvorte stiahnutý torrent súbor z počítača

Kroky na rýchle vysielanie

Keď prehliadač identifikuje a načíta súbor torrent z odkazu alebo počítača, začne sa prehrávať podľa obrázka.

Počas prehrávania môžete súbory sťahovať súčasne.

Torrent streamingový súbor

# 2 Streamovanie pomocou horáka

Prehliadač horákov nie je v skutočnosti populárnou webovou stránkou, ale patrí k najlepším, pokiaľ ide o streamovanie torrentových súborov pomocou prehliadača. Prehliadač, ktorý vyzerá v prehliadači Chrome, má viac funkcií ako prehliadač Chrome.

Medzi skvelé funkcie patria prehrávače médií, herný urýchľovač, sťahovanie torrentov a streamovanie torrentov.

Prehrávač s prúdom pochodne

Funkcia streamovania torrentov umožňuje prehrávať videá počas sťahovania. Ak chcete streamovať pomocou prehliadača s horákom, po načítaní súboru torrentu v prehliadači vy’Chcem:

 • Načítajte torrent súbor
 • Počkajte, kým sa v súbore nezobrazí priečinok, ktorý sa má streamovať
 • Kliknite pravým tlačidlom myši a kliknite na tlačidlo Prehrať

# 3 Inštalácia prehrávača Rox

Rox prehrávač vyzerá ako každý iný minimalistický prehrávač médií, ale v skutočnosti som veľmi prepracovaný. Ak by ste radi švili priamo z prehrávača médií, potom bude vaša najlepšia stávka hráč Rox. Máte tri možnosti priradiť svoj torrent k Roxu, sú:

 • Otvorte torrent zo súboru
 • Otvorte torrent z adresy URL
 • Otvorte torrent z magnetického spojenia

Kroky hráča Rox

Po importovaní súboru torrent z niektorej z týchto troch možností sa súbor torrent spustí po načítaní.

# 4 Prúd torrentov priamo z Pirate Bay

Pirate bay je jedným z najpopulárnejších torrent stránok. Z niektorých dôvodov bolo pre orgány ťažké zložiť stránku. Pirate bay vám umožňuje naparovať videá z ich webových stránok. Možno bude potrebné nainštalovať ich odporúčaný streamovací softvér.

Myslíme si, že ide o funkciu, ktorú môžu iné torrentové weby napodobniť, pretože sa mi páči pre pohodlie používateľov.

Ak chcete začať so streamovaním z pirátskeho zálivu, vyhľadajte torrent súbor, ktorý chcete stiahnuť, z vyhľadávacieho panela alebo prehľadajte torrent súbory. Po výbere súboru torrent vyhľadajte, kde sa hovorí “prehrávať / streamovať videá” a budete presmerovaní na pirátsky prehrávač médií.

Torrent streaming s Pirate Bay

Upozorňujeme, že prehrávač médií sa mení, a preto bude možno potrebné, aby ste do zariadenia nainštalovali ďalší.

# 5 Využite čas Popcorn

Popcorn Time je jednou z mála streamingových platforiem, ktorá umožňuje používateľom streamovať videá pomocou vstavanej siete VPN. Môžeme’t dostatočne zdôrazniť, aké dôležité sú VPN pri torrentingu. to’Je veľmi dôležité zachovať anonymitu pri prístupe a sťahovaní súborov torrentu. Popcorn Time pozná dôležitosť VPN, a preto pripravili zabudovanú VPN.

Kroky Popcorn Time

Ak chcete začať so streamovaním torrentov pomocou programu Popcorn Time, navštívte ich webovú stránku a stiahnite si oficiálny softvér Popcorn Time. Po stiahnutí a inštalácii začnite streamovať pretiahnutím súboru torrent do softvéru Popcorn Time.

Dúfame, že tento sprievodca vám pomôže spoznať streamovanie torrentov.

Vyberte jednu alebo dve metódy a zistite, ktorá z nich pre vás najlepšie funguje. Niektoré z týchto metód môžu byť zastarané v najbližších rokoch, pretože pri torrentingu je možné kedykoľvek zastaviť veľa zdrojov a služieb, najmä ak prevádzkuje nelegálnu torrentingovú službu..

Odporúčané čítanie:

Ako bezpečne sťahovať torrenty?

Najlepšie VPN pre Torrenting

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 89