Netflix için VyprVPN

Netflix, giderek daha fazla insanın eğlence ihtiyaçları için başvurduğu çok kullanışlı bir hizmettir. O’Netflix'in geleneksel TV kanallarına olan talebi büyük ölçüde aştığı bir sır değil. Netflix, parmaklarınızın ucunda çok makul bir fiyata çok çeşitli ilginç ve modaya uygun içerik sunduğundan, bu hiç de şaşırtıcı değil..


Ancak her şey cennette iyi değil. ABD dışında yaşayan bazılarımız, en iyi şovlar ve filmler söz konusu olduğunda rutin olarak gizleniyoruz. Bu büyük ölçüde uluslararası telif hakkı ve yayın yasası nedeniyle Netflix'in her bölgedeki her şovu sunmasını neredeyse imkansız hale getiriyor.

Yine de, en sevdiğiniz şovları izlememeniz büyük bir düşüş olabilir.’sınırın diğer tarafında. Geçmişteki bazı kullanıcılar çeşitli proxy ve gizlilik hizmetleri kullanmışlardı, ancak Netflix bunlara büyük ölçüde zarar verdi ve bölge korumalarını aşmak çok zor olabilir.

VyprVPN ve Netflix

VyprVPN ve Netflix

Bir VPN (veya Sanal Özel Ağ) kullanmak, bölge kilitli Netflix şovlarınızın engelini kaldırmaya devam etmenin en etkili yollarından biridir. VPN hizmetleri, şifrelenmiş özel bir bağlantı üzerinden trafiğinizi tünelleyerek verilerinizin tanımlanmasını veya toplanmasını çok zorlaştırır.

Şimdi, en iyi VPN hizmetlerinden bazıları bile Netflix'in engellemesini kaldırma konusunda sorun yaşıyor. Bu yüzden bugün’Çok yüksek kaliteli güvenlik ve hizmetlere sahip İsviçre VPN çözümü VyprVPN hakkında biraz konuşacağız.

VyprVPN, yüksek miktarda güvenilirliğe sahip ABD içeriğinin engelini kaldırmak için etkilidir. Bu iyi bir haber, çünkü Netflix'in engellemesini kaldırdığını iddia eden diğer hizmetlerin bazıları bile bunu ancak bazen yapabilir.

Netflix için VyprVPN kullandığımızda, emin olmak için nelere dikkat etmeliyiz’bölge kilitli içeriğe erişebilme?

Şey, birkaç şey var’akılda tutmak isteyeceğim. Yani, VyprVPN için bazı teknik ve yasal ayrıntıların yanı sıra Netflix'in engellemesini kaldırmak için gereken işlevsellik ve nasıl sen korunan ve engellenmemiş kalmanızı sağlayabilir.

İşlevsellik

İşlevsellik

Bir VPN'in işlevselliğe dayalı olarak ABD Netflix'e erişmesi için iyi veya kötü olmasını sağlayan birkaç farklı faktör vardır. Buradaki ana faktör şifreleme ve sunucu varlığıdır. Bir VPN'den geliyormuş gibi kolayca tanımlanabilecek güvenli olmayan sunucular ve trafik, Netflix hizmetini maskaralıklarınıza devreder.

VyprVPN, neyse ki, 2048 bit RSA ve SHA256 ile OpenVPN üzerinde AES-256 bit şifreleme kullanıyor. Bunların hepsi çok güvenlidir ve Netflix'e erişmek için fazlasıyla yeterli olmalıdır. Tabii ki, yine de bir ABD sunucusu (veya içeriğe erişmek istediğiniz ülkedeki bir sunucu) aracılığıyla hizmete erişmeniz gerekecektir..

Bu amaçla, VyprVPN aslında ABD'de iyi miktarda sunucuya sahiptir. Austin, Chicago, LA, Miami, NYC, San Francisco, Seattle ve Washington, D.C'de sunucu varlığına sahipler. Bu iyidir, çünkü Netflix sunucu IP'lerinin bazılarını başarıyla bloke ederse Vypr'a biraz rahatlık verir.

Netflix'e VyprVPN üzerinden bağlanmaya çalışan çok sayıda kullanıcı varsa, ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla ABD sunucusu olacak

Ayrıca, Netflix'e VyprVPN üzerinden bağlanmaya çalışan çok sayıda kullanıcı varsa, ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla ABD sunucusu olacağı anlamına gelir. Tabii ki, sistem değil’t mükemmel, ve o’ABD Netflix ile çalışan bir sunucu ararken biraz deneme yapmanız gerekecek.

O’s Netflix olmadığını not rahatlatıcı’t VPN hizmetlerini kullanmak için kullanıcı hesaplarını yasaklama alışkanlığı. Kendi ödeme yapan müşterileri yerine VPN'leri kendileri yasaklamayı tercih ediyorlar.

Yasal sorunlar ve gizlilik sorunları

Yasal sorunlar ve gizlilik sorunları

VPN hizmetleri söz konusu olduğunda yasallık ile ilgili ana sorun, hizmetin altında bulunduğu yargı yetkisidir. Şimdi, bu değil’t Netflix'in engellemesini kaldırdığı için böyle büyük bir faktör burada’t yasadışı, ama’VPN'leri ve genel olarak gizlilik hizmetlerini çevreleyen yasal iklim sürekli değiştiği için akılda tutulması gereken iyi bir şey.

VyprVPN, bir VPN servisi için iyi bir yer olan İsviçre'de bulunmaktadır. Var’t VPN kullanımını kısıtlayan katı yasalar ve ülkenin kendisi’verilerinizin uluslararası hükümetler ve kolluk kuvvetleri arasında paylaşılmasına neden olabilecek geniş kapsamlı istihbarat ittifaklarının bir parçası.

Kısacası, orada’VyprVPN ile ilgili yasal sorunlar için endişelenmenize gerek yok. Kayıt tutmama politikaları da buna katkıda bulunur, çünkü kolluk kuvvetleri ve diğer olası aktörlerin sizi batırmak istemeleri durumunda gidecek günlükleri olmayacaktır..

Netflix henüz Çin'de resmi olarak mevcut değil ve orada hükümet’İnsanların istediklerini izlemelerine izin vermekten çok mutluyum.

Buraya geçmeden önce bahsedeceğimiz tek şey, VyprVPN kullanarak Çin'den Netflix'e erişmenin abilir, aslında, bazı sorunlara neden olur. Neyse ki, Vypr, Büyük Güvenlik Duvarı'nın arkasından bağlanabilen Chameleon protokolünü sağlar.

Son şey’Devam etmeden önce belirtmeniz gereken, VyprVPN için Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları'dır. Biz’Buna biraz değindim, ancak ilerlemeden önce belirtmemiz gereken bazı ayrıntılar var.

Her şeyden önce, VyprVPN Kullanılmış kaynak IP, atanan IP, zaman damgaları ve aktarılan bayt sayısı gibi bazı bilgileri günlüğe kaydetmek için. Bununla birlikte, günümüzde, kırmızı bayraklar olmadan oldukça basit görünen% 100 kayıt tutmama politikası var. İkincisi, ToS, Netflix gibi hizmetlerin engellemesini kaldırmak veya Çin'den gelen trafiği engellemek için hizmetin kullanımını yasaklayan bir dile sahip değil.

Kısacası: siz’Altın! Ona rağmen’ince baskıda bu tür hükümlerin farkında olmak güzel,’bu özel şirket hakkında sizi endişelendirecek bir şey yok.

Coğrafi engelleme mücadelesi

Coğrafi engelleme mücadelesi

Netflix'in engellemesini kaldırmak, VPN hizmetleri söz konusu olduğunda gittikçe daha lüks hale geliyor. 2016 boyunca VyprVPN, kullanıcı tabanının büyük bölümleri için ABD Netflix işlevselliği sağlama konusunda sorun yaşadı.

Bugün, şirketin en azından çoğunlukla ABD Netflix'e erişebilen sunucular sağlayabilmesini sağlamak için iyi bir sistemi var. Ayrıca, web sitelerinde, kullanıcıların aradıkları içeriğe erişebilmelerini sağlamalarına yardımcı olabilecek birkaç ipucu da belirtiyorlar..

Sonuç

ABD Netflix'e erişmek, tanınmış ve güvenilir VPN hizmetleri için bile gittikçe daha fazla zorluk haline geldiğinden,’sağlam güvenlik ve güvenli bir yetki alanı ile birlikte bağlantı sorunları için destek sağlamanın yanı sıra makul derecede güvenilir erişim sunabilecek bir tane bulmak güzel. VyprVPN ABD'de Netflix'e erişmeyi oldukça basit ve risksiz bir çaba haline getiriyor.

Önerilen okumalar:

VyprVPN incelemesi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 31