Torrent için VyprVPN

Torrenting, bugünlerde medya edinmenin çok popüler bir yolu haline geldi. Büyük HD video dosyaları veya önemli kitapların tüm kütüphaneleri, BitTorrent paylaşımı kullanılarak nispeten küçük bir sürede indirilebilir, bu yüzden’pek çok kişinin medyalarını indirmek için bu yöntemi kullanması şaşırtıcı değil.


Şimdi, elbette, torrent ile ilişkili sayısız risk var. Şüpheli ve muhtemelen zararlı dosyaları indirmemeye dikkat etmekle kalmaz, aynı zamanda verilerinizi gözetleyebilecek kötü niyetli aktörlerin veya kolluk kuvvetlerinin de farkında olmalısınız.

Uyarı!

VPN olmadan iş yapmak sorun

Torrent çoğu ülkede yasal olmakla birlikte, telif hakkıyla korunan içeriği indirmek değildir. Don’Bunu yaparken yakalanmayın - VPN kullanın!

VyprVPN'i Hemen Edinin ▸

Torrent yaparken mümkün olduğunca ayrık olmaya çalışanlarımız muhtemelen torrent yaparken bir Sanal Özel Ağın (VPN) avantajlarının farkındayız. VPN hizmetleri, kimliğinizin çalınmasına karşı sizi korumak için verilerinizi anonimleştirmeye ve şifrelemeye yardımcı olur veya ISS'nizin ve hükümetinizin tam olarak ne yaptığınızı görmesini engeller’tekrar yapıyorsun.

VPN hizmetleri, kimliğinizin çalınmasına karşı sizi korumak için verilerinizi anonimleştirmeye ve şifrelemeye yardımcı olur veya ISS'nizin ve hükümetinizin tam olarak ne yaptığınızı görmesini engeller’tekrar yapıyorsun

Torrent etkinliğini korumak için iyi işlevselliğe sahip çok çeşitli VPN hizmetleri mevcuttur. Bugün biz’VyprVPN'e derinlemesine bakacağız. Bu şirket yakın zamanda% 100 kayıt tutmama politikasına geçti. Biz’Bir saniyede bunun hakkında daha fazla konuşacağız, ancak bu, bu VPN için yarasadan torrent için kullanmak açısından iyi bir işaret.

Torrent için iyi VPN

VPN'i torrent için tam olarak iyi yapan şey?

Torrent için iyi bir VPN'de ne tür özellikler arıyoruz? Şifreleme ve protokollerin kesinlikle yüksek standartta olmasını istiyoruz. Hizmetteki şifreleme eşit değilse,’Eşler arası trafiğimizi korumak için çok iyi bir iş yapmayın. Hızlar da çok önemlidir, çünkü hizmetteki önemli yavaşlamalar daha büyük dosyalar için torrent noktasını yenecektir ve VyprVPN torrent hızları oldukça düşükse, istemci muhtemelen’t torrent için çok iyi.

Başka bir şey’VPN politikalarına ve torrentinizi korumak için kullanırken başarınızı nasıl etkileyebileceklerine bir göz atmanız gerekir. Bazı yargı bölgeleri, telif hakkı yasalarının uygulanmasında diğerlerinden daha katı olabilir, bu nedenle bir VPN hizmetinin kaydedildiği ülke de çok önemlidir..

Son şey’Bakacağım fiyat ve diğer ilgili bilgiler.

VyprVPN nasıl birikir?

VyprVPN aslında güvenlik seviyesi açısından daha güvenilir VPN hizmetlerinden biridir ve kullanıcıların bağlantılarının güvenli bir şekilde anonimleştirilmesine izin verir, böylece torrent trafiği onlara geri bağlanamaz. Bazı gerçekten harika ekstra özelliklerin yanı sıra torrent için güzel işlevler ve hızlar var.

İzin Vermek’bazı ilgi alanlarına bakalım.

Güvenlik

Güvenlik

Konu söz konusu olduğunda tartışmasız en önemli faktör bu hiç VPN, ancak bu özellikle torrent ile ilgili olduğu için’içeriği yasadışı olarak indirerek telif hakkı yasalarını ihlal edeceğinizi düşünüyoruz.

Çok çeşitli protokollerde (OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ve Chameleon dahil) AES-256 bit şifreleme (askeri sınıf olarak kabul edilir) ile VyprVPN çok güvenlidir. Kill switch, DNS sızıntı koruması ve diğer özellikler gibi ek özellikler güvenlik seviyesini daha da artırır.

İşlevsellik

İşlevsellik

Biz ne’Burada aramak, VyprVPN'i torrent aktiviteleri için iyi yapan özel bir şey. Ana şey’endişe duymak hız.

Hız, genellikle belirli bir VPN'nin torrent için iyi olup olmadığını belirleyen faktördür. VyprVPN çok düşük yavaşlamalara neden olur. Servis ayrıca ISS'nizden kısma ile de mücadele eder. Bu, ISP'nizin p2p trafiğini algıladıklarında hızlarınızı değiştirmesini önler.

Sahip olması iyi olan başka bir şey de etkili bir öldürme anahtarıdır. Bu, VPN arızası durumunda internet bağlantınızı durduracaktır. Bu, torrent yaparken önemli olabilir, çünkü kimliğiniz ve etkinliğiniz kazanılır’t VPN'niz geçici olarak anlaşılırsa açıklanmaz.

Yasal

Yasal

Yapmıyoruz’Eşler arası vızıltılarımızı öldüren katı yasalar veya geniş kapsamlı istihbarat ittifakları istememek,’VPN ile ilgili detayların farkında olmak iyi bir şey’kullanıyorsun.

VyprVPN, Golden Frog adlı bir şirket tarafından işletilmektedir. Hizmet İsviçre'nin yetkisi altındadır. VPN kullanımı İsviçre'de tamamen yasal ve sınırsızdır, bu da her zaman iyidir. Ülkenin kendisi de 14 gözün veya diğer istihbarat ittifaklarının üyesi değil ve gizlilik dostu bir yargı alanı olarak biliniyor.

Gizlilik

Gizlilik

VyprVPN gizlilik politikasına bir göz atarak, aslında% 100 kayıt tutmama politikası olduğunu görebiliriz. Şirketler günlükleri önemli miktarda tuttuğunda (veya bu konuda), çevrimiçi etkinliğinizin kolluk kuvvetleri veya sizi cezalandırmak isteyebilecek devlet kurumları tarafından talep edilme riski daha fazla olduğu anlamına gelir..

Hiç kütük olmaması,’verilerinizin hükümetin veya LEA'nın VPN şirketi tarafından teslim edilmesine karşı bağışık olması, çoğu insanı rahatlatmalıdır.

Torrent ve telif hakkıyla ilgili duruş

Torrent ve telif hakkıyla ilgili duruş

VyprVPN yapmıyorken’t Ağındaki P2P trafiğini engeller ve aksi takdirde bu etkinlik için iyi bir hizmettir, yine de bir sorun vardır. Golden Frog'un telif hakkı ihlali konusunda sert bir tavrı var. Nitekim Hizmet Şartları, aboneliklerini sona erdirerek (geri ödeme yapmadan söylemeye gerek yoktur) tekrarlanan suçluları cezalandırma hakkını özellikle saklı tutar. Bununla birlikte, Vypr'den sonra olma şansı’s günlüğe kaydetmeye geçiş minik, en azından.

Kısacası, VyprVPN'i torrent için kullanmak isteyenler bunu kendi riskleriyle yaparlar, ancak minimum düzeyde olabilirler..

Fiyat

Fiyat

Bu, çoğu kullanıcının düşüneceği son küçük şeydir. Fiyat genellikle, kullanıcıların belirli bir hizmetin torrent kullanırken kullanacakları gerçekçi olup olmadıklarını belirleyen faktördür. Özel olarak torrent kullanmak için burundan ödeme yapmanız gerekiyorsa, neden sadece medya için ödeme yapmıyorsunuz??

Şimdi, birçok iyi VPN seçeneği, kullanıcıyı daha düşük bir şifreleme standardı veya daha az sunucu konumu ile sınırlayan ücretsiz istemciler veya abonelikler sunmaktadır. Ücretsiz sürümlerin hepsi iyi ve eğer’gizlilikle aşırı derecede ilgili değil, ama’Eğer iyi bir ücretli VPN bulmak için buna değer’torrent kullanırken kendinizi güvende tutmak konusunda ciddi olun.

VyprVPN ayda sadece 5,00 $ karşılığında mevcuttur, bu da çok makul bir fiyattır. Bu plan, temel protokollere ve şifrelemeye erişmenin yanı sıra aynı anda 3 cihaza kadar bağlanmanıza izin verir. Diğer cihazlarınızı da güven altına almak istiyorsanız, eşzamanlı bağlantılar iyidir.

Ayrıca, aynı anda 5 cihaza bağlantı sağlayan ve aynı zamanda Chameleon protokolüne ve VyprVPN Bulut hizmetine erişmenizi sağlayan aylık 3,75 $ için premium bir plan var..

Karar

Karar

Genel olarak VyprVPN torrent için çok güvenli bir VPN seçeneğidir ve P2P deneyiminizi kesintisiz, hızlı ve rahat hale getirecek çok şık bazı ekstra özelliklerle birlikte gelir.

Hizmet ayrıca torrent etkinliği için iyi bir yetki alanına girer ve’t Ağdaki P2P trafiğini engeller. Bununla birlikte, Golden Frog Hizmet Şartları telif hakkı ihlalcileri için zordur, bu nedenle torrent hizmetini kullanmak için kullanıcı verilerini günlüğe kaydetmeye geri dönmeleri durumunda bazı riskler olabilir.

Önerilen okuma

VyprVPN incelemesi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 + = 82