Netflix için windscribe

VPN kullanıcılarının en az% 30'u, tüm akış platformlarının en popüler Netflix'i izliyor. Bununla ilgili sorun, savaşmak gittikçe zorlaşan coğrafi engelleme. Windscribe Netflix ile çalışıyor mu? İzin Vermek’öğrenir.


Saha testi

Testlerimizi 240 Mbps temel hız ile Avrupa'dan yaptık Netflix'e ait Fast.com web sitesine göre. Windscribe VPN açıkken seçilen ülkeleri kontrol etmek için aynı hız testini kullandık. Fast.com testi kullanılamıyorsa, Ookla'yı kullandık’s yerine SpeedTest.com. Netflix video kalitemiz Yüksek.

Netflix web sitesine göre, en iyi akış deneyimi için indirme hızları aşağıdaki gibi olmalıdır:

  • 3 Mb / sn SD kalitesi için
  • 5 Mb / sn HD kalitesi için
  • 25 Mb / sn Ultra HD (4K) kalitesi için

Her zaman olduğu gibi, sonuçlarımızın farklı bir konum, İSS, donanım ve yazılım nedeniyle alabileceğiniz sonuçlardan büyük ölçüde farklı olabileceğini lütfen unutmayın..

Windscribe ve ABD Netflix

ABD, New York, 73 Mbps

Windscribe Netflix hız testi

İlk denememiz New York oldu ve başarısız oldu. Yazık çünkü nominal hız bozuldu ve’UHD'de (4K) sorunsuz akış yapmamızı sağladı.

ABD, Los Angeles, 58 Mbps

Windscribe Netflix hız testi ABD

Hollywood'a yaklaştık’bizi hazine kasasına daha yakına koymayın. Kapı hemen önümüzde kapalıyken UHD'ye hazır halde duruyorduk. Tam bir serseri.

ABD, WINDFLIX ABD, 131 Mbps

Windscribe WINDFLIX ABD hız testi sonuçları

Bu özel Netflix sunucusunun IP adresi New York ve Delaware arasında bir yerdeydi. Fast.com testini başlatamadık, ama Ookla’sonuçları mükemmel olan Windscribe inceleme hızı test sonuçlarımızla uyumluydu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, minimum yükleme süreleri ve kekemelik olmadan UHD'de kusursuz bir şekilde çalıştı..

Unutmamanız gereken bir şey var ki Windscribe, WINDFLIX sunucusunu şifrelemiyor’s trafiği, anlamı’akış için ve başka bir şey yok - şovu bitirdikten sonra, uygun bir sunucuya yeniden bağlanmalısınız. Şifrelemeyi kullanmamanız, dünyanın diğer tarafından bağlananlar tarafından takdir edilecek olan ekstra hız sağlar..

Windscribe ve ABD dışındaki Netflix kütüphaneleri

Kanada, Montreal, 21 Mbps

Windscribe Canada hız testi

UHD (4K) akışı için gereken minimum değerin biraz altında, ancak tahmin ediyoruz’Windscribe'in Kanada'da Netflix'in engellemesini kaldırabileceği iyi günde çıkarmak mümkün. Şimdilik gelelim’bu günü bekle.

Avustralya, Sydney, 18 Mbps

Windscribe Avustralya hız testi

Bizi ve Avustralya'yı ayıran binlerce mil düşünüldüğünde, çok perişan değil. Ne yazık ki yapmadık’Ne gördüklerini göremiyorum çünkü Netflix bizi pire tasması gibi engelledi, küçük bir yırtıcı pirenin gelen sürüsünü engelliyor.

Japonya, Tokyo, 69 Mbps

Windscribe'in Japonya sunucusunun hız testi

Kanada ve Avustralya rakamları dikkate alındığında hız son derece iyiydi. Ayrıca işe yaradı! Buraya’s aşağıdaki kanıt:

Godzilla Planet of the Monsters ekran görüntüsü

Akış tereyağı gibi pürüzsüzdü ve yükleme sadece bir iki saniye sürdü - ekranın ortasında yüzdeleri olan daireyi zar zor görmedik, bahsetmedi.’t Yukarıdaki ekran görüntüsündeki şovu izlerken açılır. Şovdan bahsetmişken, öyle değil’Windscribe'in Japonya'da çalıştığını kanıtlamak (öyle olsa da) çünkü Godzilla'nın bu yinelemesi diğer ülkelerde de mevcuttur. Sadece Godzilla'yı sevdiğimizi gösteriyor.

Büyük Britanya, Londra, 60 Mbps

Windscribe hız testi İngiltere

Avrupa sunucusundan çok daha yüksek bir hız bekliyorduk.’Diğer, daha az Ultra ve daha az HD muadilleri gibi engellenen UHD (4K) içeriği yayınlamak için fazlasıyla yeterli.

Büyük Britanya, WINDFLIX İngiltere, 22 Mbps

WINDFLIX İngiltere hız testi

Yine yapamadık’Uygun bir Fast.com testi yapmayın, ancak Ookla'daki numaralar bizi mutsuz bıraktı - Japonya bize üç kat daha fazla verdiğinde aynı kıtadaki UHD için minimumdan daha az mı? Ama en azından Netflix'in engellemesini kaldırıyor. Akışın SD'den HD'ye yükseltilmesi bir dakika kadar sürer ve yükleme süreleri daha hızlı olabilir, ancak Windscribe ile şunları yapabilirsiniz:’çok seçici olma.

Hollanda, Amsterdam, 140 Mbps

Windscribe Hollanda sunucu hızı

Beklenmedik hız dalgalanması bizi göz kamaştırdı, ama rezil gördükten sonra her şey erken durdu “Hata! Bir şeyler ters gitti…” akış hatası.

Almanya, Frankfurt, 86 Mbps

Windscribe Almanya hız testi

Alman sunucu, Fast.com test sonuçlarına göre 86 Mbps ile büyük bir potansiyel gösterdi. Ancak, Windscribe bizi siyah Netflix hata ekranına tekrar bakmaya bıraktığından, dünya turumuzu ekşi bir notla bitirdiğinden, akış arzularımızı yerine getirmesi amaçlanmadı..

Netflix için Windscribe nasıl kullanılır?

Netflix için Windscribe kullanmak, genellikle pişirme olarak bilinen gıda hazırlama tekniğini kullanarak üretilen bir tatlı tatlı parçasıdır. Netflix hesabınızı kurduktan sonra, aynı ülkede bir sunucu seçmelisiniz. Eğer o’ABD veya İngiltere için uygun bir WINDFLIX sunucusu seçin.

Netflix için windscribe

Kullanıcılar bunu öğrenmekten memnun olacak Windscribe, yalnızca büyük platformlar için değil, aynı zamanda Amazon Fire TV ve Nvidia Shield cihazları için de uygulamalara sahiptir. Ayrıca, farklı yönlendiricileri destekler ve bunların nasıl yapılandırılacağı hakkında talimatlar sağlar.

Windscribe Netflix ile çalışmıyor

Bazı insanlar’dikkate almamak Windscribe dahil çoğu VPN, don’t Netflix'e erişimi garanti eder dünyanın her yerinden 7/24. o’kullanıcı özel sunucuyu seçmiş olsa bile, yine de Windscribe'in Netflix ile çalışmadığını görebilir. Bu durumda, diğer sunucuyu denemenizi öneririz - İngiltere size istediğinizi vermiyorsa, belki ABD?

Windscribe'in yapamadığı birçok örnek vardı’t ile başlayan Netflix hatasını görmemize yardımcı olun “hoppala…”, ancak kullanıcılar yalnızca her iki WINDFLIX sunucusu bunu tükettiğinde endişelenmelidir. Bizim önerimiz bilgisayarınızı yeniden başlatın ve sorun devam ederse Windscribe ile iletişim kurun’s desteği. Ama sabırla beklemeye hazırlıklı olun çünkü bu VPN hala çalışmıyor’canlı sohbet etme.

Sonuç

Sonuç olarak, Windscribe, özel sunucular üzerinden İngiltere ve ABD Netflix kütüphanelerine erişim sağlayarak vaat ettiklerini sunar. Ne yazık ki, bu sunucular şifreleme yok, hız uğruna kurban. Hangi büyük olsa da, zaman zaman ortalamanın altında olabilir. Bu, bir programı izledikten sonra bu sunucularda kalırsanız, kendinizi düşündüğünüzden daha az özel bulabileceğiniz anlamına gelir.

Normal sunucuları test ederken, Japonya’s Netflix engellemesi kaldırıldı çünkü tüm kütüphanelerden en fazla kitap sayısına sahiptir. Her durumda, bu VPN'yi kendiniz için test etmelisiniz. Windscribe ücretsiz bir sürüm sunduğundan bunu yapmak kolaydır.

Windscribe yalnızca Netflix ile değil, BBC iPlayer ve Amazon Prime dahil olmak üzere hemen hemen tüm akış platformlarıyla çalışabilir. Eğer coğrafi engellemeyi önlemek için konut kullanıcıları için 8 $ / ay statik IP planı.

Son olarak, akıllı TV'ler için uygulamalar hoş bir dokunuş olsa da, en çok beklenen gelişme canlı sohbet desteğidir. Windscribe'in açıkça olduğu her premium VPN sağlayıcısı için bir zorunluluk olmalı.

Önerilen okumalar:

Windscribe nasıl kullanılır

Kodi için windscribe

Windscribe İncelemesi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1