Torrent için windscribe


Son güncelleme: 11.11.2019

Windscribe, popüler bir VPN'dir.’s muhtemelen Netflix ABD ve diğer kütüphanelerin engelini kaldırmayı kolaylaştıran yenilikçi Windflix engelleme aracı ile bilinir. Bununla birlikte, makul hızlar ve sınırsız cihazlar gibi özellikler de genel olarak bir VPN olarak çekici olmasını sağlar.

Windscribe P2P indirmek için iyi mi? Tüm yüksek kaliteli VPN'ler turbo şarjlı torrent hızları sunmaz ve bazıları’t Kullanıcıların P2P hizmetlerine erişmesine bile izin verin. Windscribe torrent hayranlarının bilmesi gereken bir şey var mı? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Uyarı!

VPN olmadan iş yapmak sorun

Torrent çoğu ülkede yasal olmakla birlikte, telif hakkıyla korunan içeriği indirmek değildir. Don’Bunu yaparken yakalanmayın - VPN kullanın!

Şimdi Windscribe Alın ▸

Windscribe torrent kurulumuyla tanışın

İlk olarak, Windscribe'in ağında torrent oluşturmaya bile izin verip vermediğini bilmemiz gerekir. Değilse, hemen sonuçlandırabilir ve sizi P2P indiricilerine hitap eden VPN'lere yönlendirebiliriz. Neyse ki, orada’burada sorun yok. Windscribe kesinlikle torrentlerin söz konusu olduğu bir seçenektir.

Eğer değilsen’t Ürüne zaten aşina olan Windscribe, geleneksel VPN'lerden biraz farklıdır. Öyle değil’t sadece bir masaüstü veya akıllı telefon istemcisi ile birlikte gelir, ancak her paketin bir parçası olarak tarayıcı uzantısındaki paketler. İkisi birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır, çerezleri ve kötü amaçlı yazılımları izlemeye karşı ekstra bir gizlilik ve koruma katmanı ekler.

Windscribe torrent işçiliği ilerledikçe, masaüstü istemcisi anahtar araçtır. İstemcide oturum açtığınızda,’kullanılabilir sunucuların bir listesini göreceksiniz. Ama sen’Hindistan, Rusya ve Güney Afrika'nın yanında küçük bir çapraz P2P simgesi de göreceksiniz..

Windscribe, üç ülkenin dışındaki tüm sunucularda torrent kullanımına izin verir

Eğer’senin için bir anlaşma kırıcı değil’devam eder ve Windscribe'in hangi özellikleri sağladığını görün.

Windscribe torrent hayranları için neler sunuyor?

Torrent için windscribeWindscribe VPN, torrentleri ilgilendirecek birçok özellik sunar. Buraya’s masaya getirdiklerinin hızlı bir listesi:

 • Windscribe SOCKS5 Proxy

SOCKS5 proxy'leri genellikle qBittorrent veya uTorrent gibi torrent istemcilerini kullanırken güvenliği ve maksimum bağlantı hızını sağlamanın ideal yolu olarak görülür. Windscribe, ek güvenlik için trafiğinizi SOCKS5 proxy'si aracılığıyla yönlendirmeyi kolaylaştırır, ancak son zamanlarda proxy'leri çoğu izleyici tarafından engellendi, bu nedenle bunun yerine normal bir VPN bağlantısı kullanılmalıdır.

 • Mükemmel hızlar

Geçmişte, Windscribe hız cephesinde düşük performans gösterdiği için eleştirildi, ancak oyununu yükseltti ve şimdi saf hız için en iyi VPN'ler arasında.

 • Fiyat

Torrent için uygun fiyatlı, hızlı bir VPN'e ihtiyacınız varsa,’yıllık planı bir fiyat tutar Windscribe yenmek için zor bulacaksınız $ 4.08 / ay.

 • Anonim ödemeler

Torrent indirici olarak maskesinin kaldırılmasından gerçekten endişeleniyorsanız,’Windscribe abonelikleri için ödeme yapabilme yeteneğini takdir edecektir BitCoin ile.

 • Tanımlayıcı günlük yok

En iyi ücretli VPN'lerin çoğunda olduğu gibi, Windscribe'in açık bir tanımlayıcı olmayan günlük politikası var.

 • Katı şifreleme

Şeylerin şifreleme tarafında endişe yok. Windscribe, SHA512 kimlik doğrulaması ve 4096-RSA anahtarlarıyla 256 bit AES şifrelemesi kullanır - bu da alabileceğiniz kadar güvenli.

 • Güvenilir protokoller

Windscribe ayrıca transferler için OpenVPN, IKEv2 ve gizli protokolleri kullanır. Yine,’sen ne’d endüstri lideri bir VPN'den bekliyoruz. Bu protokoller çeşitli bağlantı noktalarında da kullanılabilir, bu nedenle orada torrent kullanırken bağlantı noktalarıyla oynamanız gerekiyorsa’s kapsamı.

Torrent'lerin bilmesi gereken herhangi bir problem var mı?

Bunların hepsi torrentler için hoş özellikler. Ancak, herhangi bir parayı teslim etmeden önce dikkat etmeniz gereken başka şeyler vardır.

İlk olarak, Windscribe bir Kanada şirketi. Kanada değil’Torrent VPN'in temeli için en kötü yer, ancak Five Eyes ittifakında, bu yüzden orada’uluslar arasında istihbarat paylaşımı riski. Belki de bu değil’t torrentler için uygun, ancak’not etmeye değer.

Daha da önemlisi, Kanada son yıllarda P2P indirmelerine karşı daha düşmanca hale geldi, bu da Windscribe ve dolayısıyla kullanıcıları için yasal sorunlar oluşturabilir.

Orada’s Windscribe hakkında şüpheciliğe de yer var’s kayıt politikaları. Şirket bazı kayıtlar tutuyor. Özellikle, kullanıcıların hizmetlerine ne zaman giriş yaptıkları ve ne kadar bant genişliği kullandıkları hakkında bilgi depolar. Bunun tamamen ücretsiz VPN hizmetlerinin kullanıcılarını (’burada tartışmıyorsanız), bazıları rahatsız edici bulabilir. Orada’Kullanıcıların VPN oturumları sırasında yaptıklarıyla ilgili gerçek bir günlük kaydı yok, bu da torrentlerin akıllarını hafifletmeli.

Kullanıcılar Windscribe torrent deneyiminden neler yaptı??

VPN'lerin torrent için ne kadar uygun olduğunu değerlendirmenin iyi bir yolu, hizmetleri hakkında forum tartışmalarının bir kesitini almaktır. Winddit, Reddit gibi sitelerde nasıl ücret alıyor??

Aslında, gerçekten iyi ve basit bir nedenden dolayı. Windscribe’s müşteri hizmetleri ekibi Reddit tartışmalarına aktif olarak katılıyor, müşteri sorgularına derinlemesine yanıtlar sunmak ve sorunlarını çözmeye yardımcı olmak.

Sorguları okumak,’Birçok kullanıcının güvenilirlik ve hız konusunda ne kadar olumlu olduğuna şaşırmamak çok zor. Windscribe'i düzenli olarak kullanmaya başlarsanız, destek ekibine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz..

Windscribe uTorrent SOCKS5 kurulumunu yapılandırmak ne kadar kolay?

windscribe utorrent yapılandır

SOCKS5 proxy'si güvenlik için gerekli olmasa da - güvenli torrent için normal bir VPN bağlantısı fazlasıyla yeterlidir - kullanıcıların hız ve koruma arasında bir denge bulmasına yardımcı olur. Öyleyse bırak’İşlemin ne kadar kullanıcı dostu olduğunu anlamak için tipik bir Windscribe uTorrent SOCKS5 kurulumunu hızla gerçekleştirir. Bununla birlikte, bu makaleyi güncellediği anda, Windscribe'in proxy'lerinin çoğu torrent izleyicisi tarafından engellendiğine dikkat edin.

Süreci açıklamadan önce’SOCKS5 proxy'sinin rolünü yinelemek için yararlıdır. Bu, kullanıcıların VPN istemcisini yüklemeye gerek kalmadan otomatik Windscribe uTorrent korumasından yararlanmalarını sağlar. Gizlilik sürecinden ek bir adım atmak insan hatası olasılığını azaltır, bu yüzden’temiz bir fikir. Ayrıca gerektiğinde yalnızca torrent trafiğinizi korumanızı sağlar.

SOCKS5 proxy de dahil olmak üzere uTorrent for Windscribe kurmak istiyorsanız, burada’ne yaparsın:

 1. Her şeyden önce, uTorrent istemcinizi yükleyin.
 2. Sağ üst köşedeki Seçenekler menüsüne gidin ve “Tercihler.”
 3. Şimdi seçin “Bağ” Tercihler menüsündeki seçenek.
 4. Bağlantı ekranı, “Proxy sunucu.” Açılır menüye basın ve SOCKS5 seçeneğini belirleyin.
 5. Bu noktada,’Windscribe'den bir SOCKS5 profili edinmeniz gerekecek (NOT: Bu, ücretsiz müşteriler için değil, yalnızca Pro aboneleri tarafından kullanılabilir). Bunu yapmak için bu sayfaya gidin.
 6. UTorrent istemcinizdeki Bağlantı menüsüne geri dönün. Socks5 kimlik bilgilerinizi aldığınızda Windscribe tarafından sağlanan proxy sunucu adresini yapıştırın.
 7. Windscribe tarafından verilen bağlantı noktası numarasını kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte ekleyin.
 8. Şimdi, kelimenin yanındaki küçük kutuyu işaretleyin “Kimlik Doğrulama”.
 9. Bitirmeden önce, proxy sunucusu alanlarının altındaki tüm kutuları işaretlediğinizden emin olun. Siz bunu yapmazsanız, SOCKS5 proxy'si kazandı’t Güçlü bir koruma derecesi sağlar.
 10. Tamam düğmesine bastığınızda SOCKS5 proxy'si uTorrent istemcinize bağlanır.

Herhangi bir film, müzik veya TV şovu indirmeye başlamadan önce proxy'nizin doğru çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bunu yapmanın en iyi yolu CheckMyIP'ten bir test torrent indirmektir.

Eğer bu kontrol edilirse (ve’t herhangi bir sorun olmamalıdır), torrentiniz korunacaktır ve ISS bildirimleri ve kolluk kuvvetlerinden korunmanız gerekir. Genel olarak, Windscribe uTorrent kurulumunuzu yapılandırmak oldukça basit.

Diğer torrent istemcileri ne olacak??

Herkes uTorrent'i kullanmaz ve Windscribe bunu bilir. o’VPN'lerini Vuze, qBittorrent ve Deluge ile kurmak için web sitelerine net nasıl yapılır kılavuzları eklediklerini s.

Her biri için süreç bir Windscribe uTorrent yapılandırması oluşturmaya çok benzer, bu yüzden’Endişelenme. Belirli istemciler için benzersiz olan adımlara dikkat edin. Örneğin, Vuze'nin bağlantı sayfasında çok daha fazla seçenek var ve siz’Gerekli her kutunun işaretlendiğinden emin olmanız gerekir. Bir kutuda eksik olmanın P2P gizliliği için ölümcül sonuçları olabilir, bu yüzden devam etmeden önce dikkat edin ve iki kez kontrol edin.

Sonuç olarak

Kanada’s Windscribe kesinlikle torrent için iyi bir VPN'dir. Sunucu hızları, kullanımı kolay SOCKS5 proxy ayarları, yüksek kaliteli müşteri desteği, uygun fiyatlı paketler, katı şifreleme ve kripto ödemeleri için destek hepsi lehine.

Tabii ki, birkaç potansiyel tuzak var. Kanada Beş Gözlü bir ülkedir, bazı Windscribe sunucuları P2P kullanıcıları için kullanılamaz ve Gizlilik Politikası bazı endişeleri artırabilir.

Ancak genel olarak Windscribe, torrent istemcilerini ve diğer P2P yazılımlarını kullanmak için iyi bir seçenektir. Kurulum prosedürlerini dikkatle uygulayın, ücretsiz VPN'lerden kaçının ve’iyi olacağım.

Önerilen okumalar:

Windscribe VPN İncelemesi

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 − = 38

map