Windscribe pre Mac

Ako iba 3-ročná mladá VPN, Windscribe naďalej získava zdanlivo neprimerané množstvo pozornosti zo strany fanúšikov aj skeptikov. Je to ďalšia vlajková loď online anonymity, alebo len skrytá ťažba, ktorú vedie skupina kryptomilov?


No, to’s pravdepodobne ani. Čo to však určite je, je prekliata dobrá VPN pre Mac. Napriek tomu nechajme’Skôr ako si kúpite aplikáciu Windscribe Mac, prečítajte si, čo by ste mali vedieť.

Prečo používať VPN pre Mac

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia a Justin Long’s humblebrags v desaťročnom veku “Získajte Mac” reklamy, mnohé dôvody na zabezpečenie vášho webového prenosu nie sú len pre používateľov PC. V skutočnosti VPN poskytuje množstvo výhod aj pre používateľov počítačov Mac.

Inštalácia VPN na počítači Mac vám umožní:

 • Spoof svoju IP adresu a chrániť svoje súkromie
 • Zabezpečte svoj internetový prenos, nech ste kdekoľvek
 • Hrajte online hry s obmedzením regiónu
 • Odblokujte geograficky obmedzené streamingové platformy, ako je Netflix
 • Obmedzenie šírky pásma bypassu, ktoré môže váš poskytovateľ internetových služieb potenciálne použiť

Základy windscribe

Windscribe je relatívna podpora v priemysle VPN s rýchlo rastúcou základňou používateľov a sieťou viac ako 480 serverov v 60+ krajinách a 100+ lokalitách..

Napriek niekoľkým škandálom v oblasti súkromia v minulosti a skutočnosti, že jej materská spoločnosť má sídlo v Kanade (člen aliancie Five Eyes), Windscribe nevyhovuje žiadostiam o údaje kvôli svojej politike neidentifikovania záznamov a ponúka nepreberné množstvo spoľahlivé bezpečnostné prvky.

Hoci Windscribe nie je ideálnou voľbou pre problémových anonymných fanúšikov, ponúka všetky potrebné výhody pre všeobecnú populáciu používateľov VPN. Patria medzi ne vynikajúca podpora viacerých platforiem, P2P a torrenting servery, a “tajnosť” Protokol Wstunnel pre používateľov vo veľmi obmedzených krajinách, ako aj robustné možnosti geografického odblokovania pre fanúšikov siete Netflix a iných zábavných platforiem online.

Windscribe má bezplatnú verziu s obmedzeným počtom serverov a 10 GB limitom pre šírku pásma (ako aj predchádzajúce obvinenie z práce ako aplikácia na krypto ťažbu), 3-dňovú záruku vrátenia peňazí a verziu Pro s integrovanou verziou - vlastné cenové plány.

Ako ho stiahnuť a nainštalovať

Ak si chcete stiahnuť a nainštalovať klienta Windscribe Mac, navštívte webovú stránku Windscribe.com a kliknite na ikonu Stiahnite si Windscribe gombík.

Stiahnite si Windscribe

Na ďalšej obrazovke kliknite na gumák, a inštalačný obraz sa automaticky stiahne do vášho počítača.

Stiahnite si Windscribe pre Mac

Raz to’s stiahnuté, spustiť obrázok a presuňte ikonu W do priečinka Aplikácie.

spustite obrázok a pretiahnite ikonu W do priečinka Aplikácie

Ak chcete používať novú aplikáciu Windscribe Mac, vyhľadajte ju a kliknite na ňu v Launchpade. Ak chcete, aby sa automaticky spúšťal pri štarte systému, zmeňte nastavenia aplikácie.

Ako používať Windscribe na Mac

Používanie Windscribe na Mac je hračka. Po spustení aplikácie vy’Musím určiť, či už máte účet. Ak nie, vy’Budem presmerovaný na webovú stránku Windscribe na registráciu.

Zaregistrujte sa do účtu Windscribe

Ak ty’registrovaný užívateľ, kliknite na Áno a zadajte svoje prihlasovacie údaje.

Prihláste sa do účtu Windscribe

Akonáhle sa prihlásite, môžete’Uvidíte čistú a intuitívnu domovskú obrazovku s rozbaľovacím zoznamom serverov.

Vyberte server zo zoznamu

Na tomto mieste môžete jednoducho stlačiť kláves Moc sa automaticky pripojí na najlepšie možné miesto alebo vyberie server ručne.

Poznámka: POŽARNE dvere posúvač pod tlačidlom napájania: táto dodatočná bezpečnostná funkcia (ktorá je prakticky vypínačom zabíjania) by sa mala automaticky pripojiť po pripojení k serveru. Avšak, keď to bude’Ak je povolené, vaše internetové pripojenie bude deaktivované, kým sa nepripojíte k serveru podľa vášho výberu. Inými slovami, to’Je to zabíjač vo všetkých, okrem mena.

Od servera sa môžete odpojiť kliknutím na rovnaké tlačidlo napájania alebo zmeniť svoju polohu jednoduchým kliknutím na názov uprednostňovaného miesta v rozbaľovacom zozname.

Predvoľby systému Windscribe Mac

Aplikácia Windscribe Mac má prekvapivo širokú škálu možností prispôsobenia. Ak chcete nájsť tieto predvoľby, kliknite na ikonu hamburgera v ľavom hornom rohu hlavnej obrazovky a vyberte položku Preferencie z ponuky.

Predvoľby systému Windscribe Mac

To je to, čo vy’Uvidíme v Preferencie okno:

Windscribe Mac všeobecné preferencie

vy’pôjdem na všeobecný tab. Tu môžete prepínať svoje bežné nastavenia pri spustení a všeobecné nastavenia správania, napríklad jazyk, upozornenia, triedenie serverov a preferencie automatického pripojenia..

prípojka Karta umožňuje zvoliť preferovaný protokol VPN a číslo portu, ako aj prehľad o preferenciách DNS. Tieto možnosti sú užitočné v prípade, že je zablokovaný určitý port alebo ak žijete v krajine ťažkej cenzúry, ktorá využíva sledovanie hlbokých paketov (DPI) na sledovanie vášho využívania siete VPN..

Predvoľby Windscribe - pripojenie

V zastupovanie na karte môžete zadať nastavenia proxy servera v prípade, že už máte nejaké nastavené na svojom pracovisku alebo doma.

Predvoľby Windscribe - proxy

Výstižne uvedené upozornenie vás vyzve “Don’• Dotknite sa ho, pokiaľ neviete, čo ste’robím,” čo v podstate znamená “nechajte to na svojej IT osobe, aby to urobila za vás.”

Pomocou zdieľam Na karte LAN môžete vytvoriť zabezpečený server proxy v sieti LAN a nakonfigurovať svoju inteligentnú televíziu, hernú konzolu alebo akékoľvek iné zariadenie schopné využívať proxy, aby využívali výhody zabezpečeného pripojenia..

Predvoľby Windscribe - zdieľanie

ladiť Karta umožňuje zobraziť a odoslať denníky tímu Windscribe v prípade, že ste’Máte problémy s aplikáciou VPN a musíte ju vyriešiť.

Predvoľby Windscribe - ladenie

podpora

Verzia pre Mac Windscribe má špeciálne tlačidlo na kontaktovanie tímu podpory, ku ktorému máte prístup kliknutím na ikonu Pomôž mi! odkaz v ponuke hamburger v ľavom hornom rohu aplikácie.

Podpora proti vetru

Po kliknutí sa dostanete na webovú stránku podpory Windscribe, kde ste vy’Budete mať prístup k znalostnej báze a sekcii FAQ, ako aj predložiť podporný lístok alebo “rozprávanie” Ak máte nejaké problémy alebo potrebujete technickú pomoc, obráťte sa na podporný robot.

Klient Windscribe Mac vs Windows

Kým klienti VPN od niektorých poskytovateľov majú výrazné rozdiely medzi ich verziami Windows a Mac (zvyčajne nie vo verzii Mac)’s), Windscribe’s Windows a Mac aplikácie sú do značnej miery totožné.

Klient Windscribe Mac vs Windows

Ak porovnáte klienta Windscribe Mac s aplikáciou Windows, môžete’Rovnaké možnosti a nastavenia sa zobrazia na všetkých kartách v okne Predvoľby.

To je niečo, za čo musíme tlieskať Windscribe’pre poskytovateľa VPN je zriedkavé ponúkať aplikáciu pre Mac’nie je v niektorých aspektoch horšia ako verzia systému Windows a zvyčajne vo viacerých smeroch.

Firewall Windscribe “hlavný vypínač” Táto funkcia si zaslúži osobitnú zmienku tu. Namiesto toho, aby boli majitelia Mac nútení obísť sa pokynmi na manuálne nastavenie alebo nainštalovať klienta OpenVPN pomocou aplikácií tretích strán, vývojári Windscribe vynaložili ťažkú ​​prácu, aby sa ubezpečili, že máte zabudovaný prepínač zabíjania zabudovaný pre VPN typu plug-and-play. zážitok. Kudos, Windscribe!

Windscribe pre Mac - vaša VPN VPN?

Okrem pochybných praktík v minulosti je Windscribe v roku 2020 pre používateľov počítačov Mac určite dobrá voľba:

 • to’je výkonný, ale ľahko použiteľný
 • Funguje dobre aj pri relatívne obmedzenej serverovej sieti
 • to’s (väčšinou) priateľský k torrentu
 • Odblokuje americký katalóg Netflix ako kúzlo
 • Pôsobí v Číne a ďalších krajinách s obmedzeným prístupom
 • tam’je vstavaný “hlavný vypínač”

Čo ešte chcete? Niet divu, že’sedí v našom “Najlepšie VPN pre Mac” a “Najlepšie VPN zadarmo pre Mac” zoznamy.

To znamená, že’nie je všeobecne ideálna VPN. Rovnako ako akýkoľvek produkt v akejkoľvek kategórii má Windscribe svoje vlastné problémy. Ale to’s mimo rozsahu tejto príručky. Pre podrobnejší pohľad na Windscribe si prečítajte celú našu recenziu Windscribe.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =