Windscribe se nepřipojuje – Průvodce řešením problémů


Všechny VPN, včetně dokonce elitních poskytovatelů, jako je Windscribe, jsou náchylné k problémům s připojením, jako je odmítnutí připojení nebo odpojení uprostřed stahování..

Existují případy, kdy to musí udělat více s vaším ISP nebo místem. Proto by se pokusit podobný poskytovatel, jako je NordVPN, mohl udělat trik.

jestli ty’Pokud jde o uživatele Windscribe, tento blog bude diskutovat o nejběžnějších problémech s připojením Windscribe a pomůže vám je vyřešit - zajistit bezpečné, soukromé prohlížení při každém přihlášení.

Nejdříve první: zkuste základy a teprve potom kopejte

Jako obvykle u internetových aplikací, existuje několik jednoduchých opatření, která byste měli vždy vyzkoušet, než kontaktujete tým podpory nebo začnete hrát s nastavením portu.

V případě, že se Windscribe nepřipojí, je třeba provést nejprve několik jednoduchých akcí:

  1. Zkuste se odpojit, zavřít klienta Windscribe a poté jej restartovat
  2. Pokud tomu tak není’Nepracujte, restartujte systém a zkuste to znovu
  3. Pokud tomu tak není’Pokud nebude fungovat, může být dobrý nápad přeinstalovat aplikaci Windscribe od nuly

Vy’d být překvapeni, jak často může jedna z těchto tří akcí vyřešit problém s připojením Windscribe. Takže ne’nepředpokládám tě’narazil jsem na nesmírně složitý technický problém. Problémem by mohla být hluboká pokožka.

Problém č. 1: rychlost

Někdy mohou uživatelé’t připojení, protože jejich internet je prostě příliš pomalý. Obecně řečeno, vy’Aby bylo možné co nejlépe využít sítě VPN, bude třeba robustní připojení. Nezapomeňte, že oholí část vaší šířky pásma kvůli šifrování a všechna opožděná připojení budou bojovat.

Co dělat, když rychlost větru nepodporuje’měřit?

Pokud je problémem rychlost, možná jsou některá řešení.

  1. Zkontrolujte, zda se připojujete k serveru ve vašem okolí. Mohlo by se stát, že břemeno směrování provozu na polovinu světa je pro Windscribe a vaše pomalé připojení příliš velké. Přechod na blízký server tento problém často řeší.
  2. Možná budete chtít experimentovat s porty. Windscribe umožňuje vybrat, které porty používáte. Některé by mohly být omezeny vaší místní sítí nebo špatně nakonfigurovány pro použití VPN. Zkuste tedy několik alternativ. Možná vás překvapí zvýšení rychlosti, které může vyústit.

Protokoly mohou být v některých případech zaviněny. Windscribe vám dává možnost přepínání z OpenVPN’s TCP na UDP nebo IKEv2. Chcete-li tak učinit, vydejte se na “Preference” a poté “Spojení.” Na této stránce přepněte protokol a znovu se připojte. Může to mít významný vliv na rychlost sítě.

Na routeru může být také spuštěn průchod VPN. Chcete-li to udělat, vy’Budu potřebovat přístup k routeru’s firmwarem (takže to nemusí být výhodné pro zaměstnance nebo studenty). Pokud máte přístup, přejděte na stránku konfigurace a vyberte možnost označená jako “IKEv2 prochází.” Nebo se obraťte na dodavatele směrovače a požádejte o konkrétní řešení.

Problém č. 2: konflikty softwaru

VPN často selhávají kvůli lokálním softwarovým konfliktům. Nejčastěji jsou viníky firewally nebo jiní VPN klienti.

Zatímco brány firewall poskytují cennou linii obrany proti vetřelcům, mohou také zničit legitimní přenos, takže může být nutné deaktivovat bránu firewall, abyste získali maximum z Windscribe.

Stejně jako u ostatních klientů VPN většina instaluje své vlastní ovladače TAP nebo aktualizuje stávající ovladače, což často vede k nefunkčnosti Windscribe.

Jak vyřešit konflikty softwaru Windscribe

Jak jsme již zmínili, firewally jsou často hlavním podezřelým, když Windscribe začne padat. Ale i po deaktivaci brány firewall mohou problémy s připojením přetrvávat. Co tedy dává? To’Je pravděpodobné, že problém způsobují další konflikty.

Například někteří zákazníci hlásili závažné konflikty se síťovými produkty vyvinutými značkou Killer - konkrétně se značkou’s ethernetový ovladač. V těchto případech přeinstalujte Killer’Řidiči často měli požadovaný účinek.

V ostatních případech uživatelé hlásí konflikty s webovými prohlížeči, jako je Firefox. Windscribe má populární rozšíření prohlížeče, a to obvykle funguje hladce s Mozilla’s prohlížečem, ale někdy se může stát nedostupným nebo nefunkčním.

Zde by mohlo být užitečné deaktivovat doplněk uBlock, který pracuje s Windscribe. Pokud tomu tak není’t práce, zkuste obnovit instalaci Firefoxu. To může často vyplavit všechny konflikty, které byly předmětem sporu.

Je také známo, že antivirový software způsobuje problémy s Windscribe. Například Kaspersky a Norton’Produkty se pravidelně objevují na fórech podpory Windscribe. Pokud můžete změnit poskytovatele AV, může to problém vyřešit. Přepnutí na IKEv2 však často umožňuje Windscribe koexistovat s problematickými antivirovými balíčky, takže to zkuste nejprve.

Problém č. 3: Problémy s místní sítí (LAN)

Používáte Windscribe VPN v knihovně, na pracovišti nebo ve škole? V některých případech nastavení místní sítě narušuje virtuální privátní sítě - často bez toho, aby o tom správci věděli. Ale administrátoři většinou vědí přesně, co dělají.

Zkuste najít řešení pro blokování lokální VPN

Pokud tam, kde se nacházíte, není zákaz používání VPN, obraťte se na správce sítě a měli by být schopni situaci vyřešit. Problém je však pravděpodobně způsoben vědomým blokem VPN ze strany vaší školy nebo pracoviště.

V tomto případě může existovat řešení. Vydejte se do aplikace Windscribe “Nastavení” a klikněte na “Spojení” tab. Nyní vyberte “Stealth nebo WStunnel” volba pod protokoly. To může dobře zakrýt skutečnost, že používáte VPN.

Můžete také zkusit použít porty 80 nebo 443. V některých případech může být šifrovaný provoz nerozeznatelný od běžného webového provozu. Jeden z nich má tendenci fungovat.

Nelze zastavit připojení? Přepněte se na NordVPN - službu s nejspolehlivější serverovou flotilou. Získejte NordVPN

Co když můžete’• vyřešit problémy s připojením Windscribe?

Zdá se, že někdy nefunguje nic, ale ne’t zoufalství. jestli ty’Vyzkoušel jsem všechno’je čas získat nějakou odbornou pomoc. Windscribe má vysoce uznávaný podpůrný tým a jsou zvyklí téměř na všechny “Windscribe se nepřipojuje” dotaz.

Než se na ně obrátíte, pomůže vám extrahovat některé diagnostické informace o vaší aplikaci. To by mohlo znít technicky, ale je to tak’to opravdu není těžké.

Když narazíte na problém s připojením, počkejte několik minut. Nyní otevřete klienta Windscribe a vydejte se na internet “Preference” Jídelní lístek. Vyber “Ladit” možnost “Odeslat protokol.” Tím se odešle podrobná zpráva týmu podpory s popisem toho, co se stalo v aplikaci Windscribe, když se nepodařilo připojit.

Ale ty’není dokončena. Když vás’poslal jsem ladicí deník Windscribe, zamiřte do společnosti’s stránka podpory. Vyber “Odeslat lístek” knoflík.

Po odeslání letenky by měla být automaticky přiřazena k hlášení o ladění, což umožňuje Windscribe’tým podrobněji rozebírá, proč se aplikace snaží spojit.

Don’• Při používání VPN se spokojte se špatnou konektivitou

Pokud máte stále problémy s připojením Windscribe, to’není přijatelný. Dnes’s digitálním prostředím, potřebujeme spolehlivé zabezpečení a žádný uživatel by neměl přijímat druhořadé služby - zejména při placení měsíčních poplatků za privilegium.

Takže pokud můžete’Připojte se po vyzkoušení všeho, co jsme’Mluvil jsem o tom, buďte připraveni změnit poskytovatele. VPN musí zůstat v kontaktu s potřebami zákazníků a hlasování nohama je jediný způsob, jak zajistit, aby k tomu došlo.

Doporučené čtení:

Recenze Windscribe

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1