Netflix için ZenMate

Amerikan Kurucu Babalarından Thomas Jefferson'u yorumlamak, “Netflix içeriğine erişimi kullanıcı bazında kısıtlıyorsanız’s coğrafi konumu haksız, kullanıcı sadece itaatsizlik hakkı değil, bunu yapmakla yükümlüdür.”


Milyonlarca VPN kullanıcısı “neden?” kendi kendine aşikar olmak için coğrafi engellemeyi atlamanın “Nasıl?” daha sık olmamakla birlikte hala söz konusudur. Ve işte bu önemli seçenek devreye giriyor. Ya da daha doğrusu bir sonraki Netflix grubunuz için doğru VPN hizmetinin seçimi. ZenMate doğru seçim mi? Veya tarihin akışını eski sevgilinizden daha hızlı yıkamanız gerekir mi’s telefon numarası? İyi… İzin Vermek’öğrenir miyiz?

Netflix ayrıcalığı

2017'deki bu kader Cadılar Bayramı gecesinde,’ve sonunda gece vardiyasından iş arkadaşınızın size anlattığı korku filmini izleme cesaretini topladı.

Parmakların titriyor, sen yavaş yazıyorsun “Hostel: Yönetmen’s Kes” Google'a’s arama çubuğu ve… BOOM! O’sınırlı bir süre için Netflix'te! Neyse ki, zaten bir aboneliğiniz var. Akış platformunu açıyorsunuz, ayna camı simgesinin yanındaki başlığı dikkatlice yazıyorsunuz ve… film yerine, “Şununla ilgili başlıkları: Hostel: Director’s Kes” pencere.

“Ne? Nasıl? Neden?”, bir Slovak işkence zindanındaki çoğu şey gibi beklentilerinizin korkunç bir şekilde parçalandığını korkunç idrakten sadece birkaç saniye uzakta.

Sen’herkesi düşünüyorum’s Netflix kütüphaneleri eşit olacaktır… sağ? Premier Telif Hakkı sahibinin sizin için bazı haberleri var, yoldaş: bazı Netflix kütüphaneleri aslında diğerlerinden daha eşittir. Ve eşitler arasında birincisi - tahmin ettiniz - ABD Netflix kütüphanesi. Dostça komşu film endüstriniz tarafından coğrafi olarak engellenen Kutsal İçerik Kâğıdı.

Haksız mı geliyor? Spoiler uyarısı: Mitch, olabilir.

Kurtarmaya VPN

Doğru öfke tarafından sahip olunan,’senin güvenilir tüfeğini temizlemek ve eski süngeri tamir etmek için… hatırladığında’İnsanlığın internette coğrafi olarak engellenen içeriği izleme hakkı için Evren tarafından verilen savaş için daha iyi araçlar icat etmesinden bu yana on yıllardır. Hayır,’çevrimiçi değil dilekçeler.

Sanal Özel Ağlara (VPN'ler) Girin: İnternet trafiğinizi dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde bulunan sunucular üzerinden yönlendirmenize izin veren uygulamalar. VPN'ler gerçek konumunuzu gizler ve Netflix ve ilkelerinin sizi seçtiğiniz ülkeden bir ziyaretçi olarak tanımasını sağlayabilir. ZenMate böyle bir VPN.

…Yoksa öyle mi?

ZenMate ve Netflix - Geri Dönüş

Şimdi şimdi. ZenMate VPN abonelik anlaşmasını, uzay kovboyunu kapatmadan önce atlarınızı tutun: sadece herhangi bir VPN uygulaması güvenilir bir Netflix un-engelleyicisinin.

Çoğu yetkin eğlence endüstrisi devi gibi Netflix de, her zaman arzulanan ABD içerik kütüphanesine erişmeye çalışan milyonlarca güçlü insan sayısıyla her zaman daha akıllı hale geliyor..

Yıkanmamış küresel kitlelerin izlemesini önlemek için “Kaptan Külot: İlk Destansı Film” ve Amerikan film ve televizyonunun diğer yasak mücevherleri olan Netflix, bilinen VPN sunucularını engellemeye başladı ve görüntüleyenleri geldikleri ayrılmış içerik gettolarına geri zorladı.

Bu, sevgili dünya vatandaşı, bizi ZenMate Netflix yeteneklerine getiriyor. Bu karşı önlemleri atlayabilir ve ABD içerik kütüphanesinin çok açılmış kasasının kilidini açabilir mi? Kısa cevap: teknik olarak, evet. Uzun cevap: aşağıda bulabilirsiniz.

Saha testi - ZenMate Netflix'in engellemesini kaldırabilir?

ZenMate'i test etmek için’s Netflix yetenekleri, gerçek zamanlı aktarım hizmetini kullanmaya çalışmadan önce Netflix'i kullandık’fast.com'da kendi hız testi. Ve ilk hıçkırık geldi: bir nedenden dolayı, ZenMate'e bağlıyken hızı test etmeye çalışırken’s ABD Doğu sunucusu fast.com, ne yaptığımızdan bağımsız olarak testi gerçekleştiremedi, ancak ABD Batı ZenMate sunucusu da dahil olmak üzere diğer konumlar düzgün çalışıyor gibi göründü.

Dikkatli bir şekilde iyimser kalmaya çalışırken, şef-d'yi izleyip izleyemeyeceğimizi görmek için doğrudan Netflix ABD kütüphanesine geçtik.’film yapımcılığı ödülü - Kaptan Underpants: İlk Destansı Film.

ABD - Doğu Kıyısı

zenmate netflix bize stream captain underpantsKaptan Külot: İlk Destansı Film

Çember! İşte bu kadar! İşe yaradı!

…Zar zor. Netflix korkunç Proxy hatasını döndürmese de, hızlar… hemen anlaşma yapmazlar, ama bu kadar da ezici olabilirler. Gösteri kekemeye eğilimliydi ve SD ve HD nitelikleri arasında çılgınca atlıyor gibiydi.

Netflix'e göre, rahatça yayın yapmak için gereken minimum hızlar SD için 3 Mbps, HD için 5 Mbps, ve Ultra HD için 25 kalite. Bu, ABD Zenmate Netflix bağlantısının yaklaşık hızını bir yere koyar 3 ile 5 Mbps arasında. Orijinal, VPN'siz hızımız 140 Mbps'de ölçüldüğünde, bu hızlar uçsuz bucaksız.

ABD - Batı Kıyısı

İlginçtir, Avrupa'dan ZenMate'e bağlantımız’ABD West Coast sunucusu çok daha iyi çalıştı:

zenmate netflix hız testi bize west coastUHD kalitesi için yeterli değil, ancak HD akışı sürekli olarak pürüzsüz ve kesintisizdi, bu da Doğu Kıyısındaki hız sorunlarının, sunucuların Netflix bağımlılarının yırtıcı ordularıyla zaten aşırı kalabalık olmasından kaynaklandığını gösterebilir..

Kanada

zenmate netflix hız testi kanada

ABD Batı Kıyısı'ndan kuzeye doğru hareket ederken, hız bir dereceye kadar düşmüş gibiydi, ancak Kanada Netflix kütüphanesine erişilebilir.

Avustralya

zenmate netflix hız testi avustralya

Pasifik'i geçtikten sonra ZenMate, Avustralya Netflix içeriğini tam Standart Çözünürlükte yayınlamamıza izin vererek Aussie sahiline patlama yerine bir sızlanma ile indi. Hiç yoktan iyidir, ama kesinlikle tavsiye edilmez.

Hollanda

zenmate netflix hız testi avustralya

Kendi konumumuza en yakın olan Hollanda sunucusu tahmin edilebilir şekilde daha hızlıydı ancak yine de hayal kırıklığı yaratmayı başardı. Her ne kadar ZenMate kadar yavaş olmasa da’Avrasya dışı “quagmires”, 31 Mbps, UHD kalitesinde Netflix içeriğini yayınlamak için yeterli değildi.

UK

zenmate netflix hız testi uk

Tüm beklentilere rağmen, ZenMate UK sunucusu, grubun en hızlı performans sergilediği kanıtladı. Hız sadece UHD ihtişamında Kaptan Underpants'ı görmek için yeterli olmakla kalmadı, aynı zamanda Hollanda sunucusundan neredeyse% 60 daha hızlıydı.

Japonya

Konichiwa, bu sizin Proxy hatası konuşma:

zenmate netflix japonya proxy hatası

Lütfen coğrafi olarak engellenen binaları derhal boşaltın. Arigato.

ZenMate Netflix - cehennemde yapılan bir maç?

ZenMate teknik olarak diğer ülkelerdeki Netflix kitaplıklarının engellemesini kaldırabilirken, çoğu sunucu aşırı derecede yavaştır. Hızlarının sadece 100 Mbps'nin altında internet bağlantısı olan biri için olabileceğini hayal edebiliyoruz.

Son derece yüksek hızlar ve Netflix için optimize edilmiş sunucu seçenekleri sunan NordVPN ve ExpressVPN de dahil olmak üzere çok sayıda rakip ile ZenMate, akış oyununda ağız dolusu tarafından tozu ısırıyor.

Bu yüzden ZenMate Netflix sorusuna cevabımız: don’rahatsız etmeyin.

Önerilen okumalar:

Netflix için En İyi VPN

ZenMate güvenli midir??

ZenMate VPN incelemesi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 + = 24