ZenMate VPN zkušební verze zdarma

ZenMate je německá virtuální soukromá síť (VPN), která po celém světě má široké následky. Zatímco síť ZenMate VPN nabízí řadu placených balíčků, lidé mají tendenci nejprve jít na bezplatnou zkušební verzi nebo jiným způsobem používání VPN bez placení.


Verze ZenMate nabízí podporu P2P, odblokování Netflixu a spoustu dalších funkcí. Než se z něj stane VPN, můžete mít na paměti některé nedostatky. Tak ať’Zjistit více a posoudit, zda bezplatná zkušební verze ZenMate a další bezplatné možnosti jsou tak atraktivní, jak se zdá.

Jak funguje bezplatná zkušební verze ZenMate?

Pokud chcete vyzkoušet jejich VPN bez placení, ZenMate nabízí několik různých možností: bezplatný klient ZenMate, 7denní zkušební verze ZenMate Premium a 14denní záruka vrácení peněz. To jsou velmi odlišné věci, takže ne’nezaměňujte je.

Základní balíček ZenMate zdarma

ZenMate Free je rozebraná verze společnosti’s hlavní VPN a obsahuje následující funkce:

  • ZenMate’s Zásady 100% bez protokolů. Díky tomu by měly být návyky pro prohlížení webu anonymní pro všechny (včetně ZenMate), zatímco je VPN Zenmate zapojena. To’Je třeba poznamenat, že 100% žádné protokolování není zdaleka univerzální s bezplatnými zkušebními VPN.
  • Výběr ze čtyř umístění serveru - jedná se o malý vzorek ZenMate’globální portfolio serverů, které zahrnuje 30 samostatných zemí.
  • Platí rychlostní limity 2 MB / s.
  • Klienti si lze stáhnout pro Windows, MacOS, Android a iOS. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče pro Opera, Firefox a Chrome.
  • Používá IPSec, IKEv2 & Protokoly L2TP. Placené verze také přicházejí s OpenVPN, které nabízejí větší přizpůsobení a obecně vyšší úroveň ochrany.
  • Reklamní. Pro některé uživatele to může být jistič. ZenMate zobrazuje reklamy prostřednictvím svého bezplatného klienta VPN, který tuto službu financuje.
  • Používejte na jednom zařízení. Na rozdíl od jiných verzí ZenMate umožňuje bezplatný balíček uživatelům pouze jedno připojení.

Bezplatná zkušební verze ZenMate VPN Premium

Bezplatná verze nastíněná výše zjevně postrádá několik funkcí, které vy’d očekávat od vysoce kvalitních VPN, ale to’je dokonale funkční a vy jste vyhráli’Chcete-li začít, nepotřebujete předat žádné platební údaje. Pokud však rádi poskytnete ZenMate své platební údaje, mohlo by být lepší dát bezplatnou zkušební verzi zdarma.

ZenMate Premium přidává několik dalších funkcí navíc k bezplatné verzi my’už jsem se podíval na:

  • Schopnost používat všechny ZenMate’s globální servery, což může mít za následek mnohem vyšší rychlosti.
  • Žádné omezení rychlosti vůbec.
  • Nástroj Inteligentní umístění, který automaticky najde nejrychlejší dostupný server, což uživatelům šetří čas.
  • Plná podpora torrentů a jiného P2P provozu.
  • V žádné fázi nejsou žádné reklamy.
  • Používejte až 5 různých zařízení. Díky tomu je balíček Premium mnohem užitečnější pro rodiny nebo malé firmy.

Používání 14denní záruky vrácení peněz ZenMate

Ačkoli to’to technicky není “zkušební verze zdarma”, ZenMate’Záruka vrácení peněz v podstatě umožňuje využívat jejich služby bez placení penny, takže to odpovídá stejné věci.

Záruka se vztahuje na všechny produkty ZenMate, včetně jejich balíčku Ultimate. Toto přichází s “záruka streamování,” který poskytuje zákazníkům vrácení platby za jejich další předplatné, pokud neexistují služby streamování’t až na standard. Pokud tedy’to je fanoušek Netflixu’je dobré mít.

Tady’jak splatit 14denní záruku vrácení peněz, pokud potřebujete:

1. Zakupte si předplatné ZenMate podle svého výběru.

2. Když vy’Chcete zrušit, pošlete e-mail na ZenMate’s Zákaznický servis. E-mailové kontaktní údaje najdete na této webové stránce.

3. Při odesílání zprávy nezapomeňte použít e-mailovou adresu spojenou s vaším účtem ZenMate.

4. Uveďte své platební údaje a jasně uveďte, že žádáte o zrušení.

Před uplynutím 14denního období nezapomeňte zrušit předplatné. Pokud ne’t, bude vám účtován plný poplatek za předplatné za vámi vybraný balíček.

Jak aktivovat bezplatnou zkušební verzi ZenMate Premium

Pokud chcete aktivovat zkušební verzi Premium, mělo by to být rychlé a jednoduché. Tady’ukázat:

1. Stáhněte si bezplatného klienta ZenMate VPN.

2. Zde si zaregistrujte účet ZenMate.

3. Když to’hotovo, zkontrolujte svůj e-mailový účet. Měli byste obdržet ověřovací e-mail od ZenMate.

4. Klikněte na zadaný ověřovací odkaz. Tím se spustí sedmidenní zkušební verze Premium.

5. Nyní, když načtete klienta ZenMate, vy’Budu moci zažít, co Premium nabízí. Ale nezapomeňte: po uplynutí 7 dnů, vy’Vrátím se zpět ke službě ZenMate Free.

Co byste měli zvážit při výběru balíčku ZenMate zdarma

Při volbě mezi bezplatnou sítí ZenMate VPN a jejich balíčky Premium nebo Ultimate je třeba mít na paměti několik věcí.

A co je nejdůležitější, bezplatná verze byla kritizována některými recenzenty za neúspěšné testy úniku IP. Zásady ochrany osobních údajů také naznačují, že ZenMate shromažďuje informace o adrese IP uživatele, když se přihlásí ke službě (ale ne během relací)..

Umístění ZenMate je také znepokojivé. Zatímco Německo je obecně silné v oblasti ochrany osobních údajů, jeho bezpečnostní služby mají historii spolupráce s NSA nebo Británií’s GCHQ a země jsou součástí aliance pro sdílení bezpečnosti 14 očí.

A konečně se bezplatná verze opírá o reklamu, která obvykle vyžaduje sledování uživatelů.

Užijte si prémiovou VPN zdarma

ZenMate patří mezi svět’s elitní VPN, ale to’není pro každého. Pokud však máte’Pokud ochutnali to, co tato německá společnost může nabídnout, jejich bezplatné zkušební možnosti to usnadňují.

Doporučujeme nejprve bezplatnou zkušební verzi Premium, protože vše, co musíte udělat, je ověřit účet ZenMate. Ale je také možné vyzkoušet ZenMate Ultimate. Nezapomeňte zrušit předplatné, než začnou měsíční účty.

Doporučené čtení:

ZenMate VPN Review

Je ZenMate bezpečný?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 93