2020’de Avustralya için en iyi VPN


Son yıllarda, Avustralya vatandaşlarının mahremiyetini azaltmak için çok çalışıyor - bir VPN kullanmak için iyi bir neden. Bu ülke sadece kitlesel gözetim ittifakının kurucu üyesi değil, aynı zamanda Beş Göz, ama aynı zamanda gittikçe sansürleniyor.

o’bu yüzden biz’ve aşağıdaki ölçütlere dayanarak Avustralya için en iyi VPN hizmetlerinin bir sıralamasını oluşturduk:

  • En az bir sunucunun Aşağı Altında (bir gezgin veya bir göçmen olduğunuzda kullanışlı olur)
  • sağlar hızlı bağlantı hızları uzak konumlardaki sunucular için
  • Yüksek düzeyde güvenlik ve gizlilik sağlar, yani., kayıt politikası ve sızıntı koruması yok

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. Fiyat1. NordVPN1.NordVPN 3. $ 3.492. Surfshark VPN2.Surfshark VPN 1. 1,993 TL. CyberGhost3.CyberGhost 2. $ 2.754. ExpressVPN4.ExpressVPN 8.3 8.325 $. PrivateVPN5.ÖzelVPN $ 3,826. VyprVPN6.VyprVPN 2.5 2,57 dolar. TorGuard7.TorGuard 4. $ 4.178. Özel İnternet Erişimi8.Özel İnternet Erişimi $ 3.33

İzin Vermek’en iyilerine ayrıntılı bir göz atın.

Avustralya için En İyi 8 VPN

1. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN, Avustralya 2020'deki tartışmasız en iyi VPN'dir. 58 ülkede 5500+ sunucu Dünya çapında. Ayrıca, çeşitli ihtiyaçlarınız için yeterince iyi indirme ve yükleme hızları sağlar.

O’Bu VPN'yi en fazla Aynı anda 6 cihaz. NordVPN olabilir engellemeyi kaldır Netflix, BBC iPlayer, Disney+, ve diğer medya akış platformlarının yanı sıra teklifler özel P2P sunucuları torrent için. Bu, gizliliğinizin ve anonimliğinizin bir katı kayıt tutmama politikası ve çok çeşitli güvenlik özellikleri.

Onunla etkili 7/24 canlı sohbet desteği, teknik ve diğer sorunlarınız çözülmeyecek.

Hangi fiyat planının uygulanacağından emin değil misiniz? Kullan 30 günlük para iadesi garantisi denemek için!

2. Surfshark VPN

Surfshark VPN hizmet logosu Surfshark'ı ziyaret edin

Nispeten yeni bir hizmet olmasına rağmen, Surfshark, Avustralya 2020 için en iyi VPN listemize ulaşmak için yeterli harika özelliklere sahiptir. O’ayrıca İngiliz Virgin Adaları merkezli, bu da veri saklama yasaları ve On Dört Göz ittifakıyla hiçbir bağlantısı olmadığı anlamına gelir.

Bu VPN'de 60+ ülkede 1000+ sunucu ve en hızlı VPN istemcilerinden biridir. Bunları IP ve DNS sızıntı koruması, en son VPN protokollerini ve minimal kayıt, ve kendine güvenli bir hizmetin var.

Surfshark Netflix için harika ve diğer akış platformları. O’ayrıca torrent için iyi, buna tüm sunucularda izin verilir.

Diğer sağlayıcılarla karşılaştırıldığında, bu hizmet çok ucuz - fiyatlar ayda 1,99 ABD dolarından başlar. Bunun için ayrıca bir sınırsız sayıda eşzamanlı bağlantı.

3. CyberGhost

CyberGhost hizmet logosu CyberGhost'u ziyaret edin

CyberGhost VPN bitti 6200 sunucu 90'dan fazla ülkede, gezegenin ana ve en önemli bölümlerinin büyük bir kapsama alanı. Bu, CyberGhost'u Avustralya'daki en iyi VPN unvanı için güçlü bir rakip yapar.

Geçmişte bazı DNS ve IP sızıntısı sorunları olsa da, hizmetin şu anda konuşmak için bir deliği yok. CyberGhost var DNS ve IP Kaçak Koruması, bir otomatik öldürme anahtarı, internet trafiğinizin güvenli ve anonim olmasını sağlayan çeşitli güvenlik özellikleri.

CyberGhost VPN her zamanki platformlarda mevcuttur ve aynı zamanda 7 cihaza kadar. Neyse ki, bir 45 günlük para iade garantisi yanı sıra 24 saat ücretsiz deneme. Yani, bu servise bir şans vermeyi tercih ederseniz, bunu para kaybetmeden yapabilirsiniz.

4. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

ExpressVPN, büyük bir sunucu filosuna sahip kaliteli bir VPN'dir. 3000+ sunucu yayılmış 90'dan fazla ülkede dünya çapında.

Bu hizmet ile birlikte gelir mükemmel ve güvenilir hızlar, HD TV şovlarını ve filmlerini coğrafi kısıtlamalı medya akış hizmetlerinden Netflix veya Hulu.

Bu VPN, gerçek zamanlı bir örnekle günlük politikası yok ciddi anlamda. Ayrıca, İngiliz Virgin Adaları merkezli veri saklama yasalarının yetkisi olmadığı durumlarda.

ExpressVPN ayrıca şunları sunar: DNS / IPv6 sızıntı koruması, bir öldürme anahtarı ve bölünmüş tünelleme güvenlik cephesinde sizi anonim ve etkili tutmak için. Bu VPN hizmeti aynı zamanda bir 30-gün para iade garantisi, denemeye değer olabilir.

5. PrivateVPN

PrivateVPN servis logosu PrivateVPN'i ziyaret edin

150 ile en küçük VPN sunucusu filolarından biri+ 60'tan fazla ülkede sunucular; yine de, PrivateVPN en önemli yerleri kapsıyor ve size nispeten iyi bağlantı hızları.

Bu VPN hizmeti mevcut en iyi protokollere sahiptir, IPv6 sızıntı koruması, DNS sızıntı koruması ve bir kill anahtarı. İle çalışmalı Netflix, Hulu ve diğer medya yayıncıları yanı sıra BitTorrent ve uTorrent gibi torrent istemcileri ile. Bir planla,’kullanmak mümkün 6 cihaz.

Fiyatlandırma planları onlar için ne elde göre oldukça makul. Bununla birlikte, bahsetmemiz gereken iki dezavantaj. Birincisi, 7/24 canlı sohbet desteği piyasadaki en iyisi değildir. İkincisi, hizmet en gizlilik dostu yer olmayan İsveç dışında çalışıyor.

6. VyprVPN

VyprVPN servis logosu VyprVPN'i ziyaret edin

Kendi filosuna sahip olan ve yöneten nadir VPN sağlayıcılarından biri, 70'den fazla ülkede 700'den fazla sunucu, üçüncü tarafları denklemin dışında bırakmak. Bu, hizmetini çok daha güvenli ve özel hale getirir. Tüm standart protokollere ve gizlilik özelliklerine ek olarak, VyprVPN kendine ait Chameleon VPN teknolojisi (Golden Frog tarafından geliştirilen) VPN engelleme ve azaltmayı önlemeye yardımcı olur.

VyprVPN geçen yıl bir köşeye döndü ve gizliliğiniz için harika olan günlüksiz bir VPN oldu. Ne’daha fazla, hizmet İsviçre merkezli, hangisi veri saklama yasaları yok. Daha da iyisi, bağımsız olarak denetlenen kayıt tutmama politikası ve risksiz 3 günlük deneme.

7. TorGuard

TorGuard servis logosu TorGuard'ı ziyaret edin

TorGuard pratik olarak dünya çapında iyi bir kapsama sahiptir 50'den fazla ülkede 3000'den fazla VPN sunucusu ve tüm üst düzey güvenlik ve gizlilik özellikleri. TorGuard aynı zamanda sıfır günlük politikası kesinlikle. Şimdiye kadar’bu sağlayıcının faydalı veya kişisel olarak tanımlanabilir verileri yetkililerle paylaşabileceği durumlar.

TorGuard VPN, 2020'deki en hızlı VPN'ler, coğrafi olarak engellenen TV şovlarını, filmleri veya büyük torrent dosyalarını mümkün olan en yüksek takdir ve anonimlik ile yayınlamak istediğinizde rahatlatıcıdır. TorGuard, 7 günlük ücretsiz deneme yanı sıra 7 günlük para iade garantisi, bir kuruş ödemeden bir hafta boyunca test edebilirsiniz.

Bu VPN, orta sınıf fiyatlar ile geliyor, ancak iyi haber, seçim yapabileceğiniz anonim ödeme seçenekleri, kripto para birimleri gibi.

8. Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi servis logosu Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

Özel İnternet Erişimi, Avustralya için en iyi VPN hizmeti olmayı kesmez. Her şeyden önce, ABD merkezli, gizlilik söz konusu olduğunda bu muhtemelen en kötü yargı yetkisidir; ancak PIA, müşterilerinin anonimliği söz konusu olduğunda ne kadar kararlı olduklarını zaten kanıtlamıştır..

PIA övünür 3200+ sunucu, ama tek sorun bunların dağıtılmış olması sadece 30 ülkede. Dünyanın belirli bölgeleri hızlı bağlantıların tadını çıkarabilirken, diğerleri sunuculardan fiziksel uzaklıkların neden olduğu gecikmeler yaşayabilir.

Maalesef’s Netflix için PIA kullanmak mümkün değil ancak torrent ile şanslı olabilirsiniz.

Başka bir dezavantaj, bu sağlayıcının 7/24 canlı sohbet desteği yok, VPN hizmetleri don gibi oldukça sorunlu olabilir’t Genellikle sorunsuz çalışır. Ancak, bir hafta içinde fikrinizi değiştirmek için 7 günlük para iade garantisi seçenek.

Neden Avustralya'da VPN Kullanmalı?

Avustralya’ın Five Eyes ittifakına katılımı, ancak Avustralya uygulandığında kötüleşen Avustralyalıların istilacı gözetimi anlamına gelir zorunlu veri saklama yasaları çok uzun zaman önce değil (2015). Bu son derece gizlilik dostu olmayan yasa, kısa mesajların, çağrıların ve internet bağlantı verilerinin toplanmasını gerektirir. Bu verilere herhangi bir garanti olmaksızın yetkililer tarafından erişilebilir.

Avustralya'da VPN kullanma

Yukarıdaki gerçeklerin, Avustralya 2020 için en iyi VPN'i bulmak ve kullanmak için zaten fazlasıyla yeterli olduğuna inanıyoruz.’plaka üzerinde daha fazla.

Her ne kadar orada olsa bile telif hakkıyla korunan materyalleri sunmak bir Down Down suçudur’BitTorrent, uTorrent veya Vuze kullanıcılarına karşı pek bir şey yapılmadı. Bununla birlikte, bir federal mahkeme İSS'lere (İnternet Servis Sağlayıcıları) BitTorrent izleyici sitelerini engelle, iki yıl önce IsoHunt, ThePirateBay, Torrentz ve TorrentHound gibi. Geçen yıl, düzinelerce başka torrent sitesi engellenenler listesine eklendi. engellenen torrent sitelerinin sayısı 160'a ulaştı.

Telif hakkıyla korunan materyallerin herhangi bir şekilde (ne Down Under'da ne de dünyanın başka bir yerinde) torrentleri teşvik etmek için burada olmasak da, Avustralya'da bulunuyorsanız, kesinlikle mümkün olan en iyi VPN'i seçin küresel gözetim ittifakının, hükümetinizin, siber suçluların, İSS'nizin ve diğer meraklı gözlerin sizi gözetlemesini engellemek için.

Güvenlik ve gizlilik temel haklarınızdır. Eğer kendinizi korumak istiyorsanız, orada’bugün daha iyi bir yol yok sonra tüm platformlar (Windows, Mac OS, iOS, Android ve yönlendiriciler) için bir VPN uygulaması yükleme.

Avustralya'da kaçınılması gereken VPN'ler

Avustralya, 2015 yılında veri saklama yasalarını uygulamaya koymuştur; bu, her türlü iletişim verisinin (telefon görüşmeleri ve çevrimiçi etkinlik dahil) iki yıl boyunca İSS'ler tarafından günlüğe kaydedilmesi ve saklanması ve ayrıca bu günlükleri, garanti. Daha önce de belirttiğimiz gibi, telif hakkıyla korunan malzemenin torrentinin kullanılması da yasa dışı Down Under - bu şekilde kullanılan torrentleri desteklemiyoruz.

Şimdi, söyleniyor ki, çoğu VPN hizmetinin burada söz konusu olmadığı açıktır. Neden? Çünkü ücretli VPN hizmetleri bile günlük talep edemez, ancak yine de belirli durumlarda sizi suçlayabilecek veya tanımlayabilecek bağlantıları ve diğer verileri günlüğe kaydedebilir. Bu nedenle, Avustralya için en iyi VPN için en temel gereksinimlere uymayan VPN'lerden kaçındığınızdan emin olmanız gerekir..

Tüm ücretsiz VPN'lerden kaçınmanızı öneririz, çünkü çok fazla veri kaydedebilecekleri ve hatta bu bilgileri üçüncü taraflarla (pazarlamacılar) ve yetkililerle satabilecekleri veya paylaşabilecekleri için sizin için yeterince güvenli değildir. Yani, Hola VPN, VPN Gate ve benzerlerinden uzak durmak istersiniz. Denemenizi önerebileceğimiz tek ücretsiz VPN'ler Avustralya için En İyi Ücretsiz VPN makalemizde.

Ayrıca, günlükleri hakkında yalan olduğunu kanıtlamış ve söz konusu kullanıcılar için kötü bir şekilde sona eren yetkililerle kişisel olarak tanımlanabilir günlükleri paylaşan kanıtlanmış premium VPN sağlayıcılarından kaçınmak istersiniz. Bu nedenle, HideMyAss ve PureVPN kesinlikle Avustralya için en iyi VPN sıralamasında değil. Hotspot Shield VPN ve Betternet VPN gibi invaziv veri uygulamaları olan VPN'leri listenizden geçmeniz de önerilir..

Umarım bu yukarıdaki bilgiler, bir sağlayıcı seçerken ne arayacağınız konusunda size bir fikir verir, böylece Avustralya'nın sunduğu en iyi VPN'in keyfini çıkarabilirsiniz.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 22