2020’de Nvidia Shield TV için en iyi VPN


Akıllı TV pazarı birkaç yıldır var ve insanlar her zaman TV'lerine bağlı bir oyun konsolu ile birlikte akıllı bir TV cihazına alışmaya başladılar. Nvidia sahneye çıkmaya karar verdiğinde, geri çekilmeyeceklerine karar verdiler.

Nvidia Shield sadece sahip olabileceğiniz en güçlü akıllı TV cihazı değil, aynı zamanda en fazla özelliklere de sahiptir..

Ancak sorun, Nvidia Shield'in özünde hala akıllı bir TV cihazı olması ve bu nedenle Amazon Fire Stick'te bulunanlara oldukça benzer güvenlik ve gizlilik söz konusu olduğunda belirli sınırlamaların olmasıdır..

Bu sorunlar bir VPN ile çözülebilir. Bu nedenle, sorunları çözmek için en iyi VPN'lerin yanı sıra size genel bir bakış sunacağız.

Okumak için zaman yok mu? İşte en iyi VPN'lerimiz:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. Fiyat1. Surfshark VPN1.Surfshark VPN 1. 1,992 TL. NordVPN2.NordVPN 3. $ 3.493. ExpressVPN3.ExpressVPN 8.3 8.324 $. PrivateVPN4.ÖzelVPN $ 3,825. IPVanish5.İngilizce 6.4 6,49 $

Nvidia Shield için en iyi VPN'ler

1. Surfshark VPN

Surfshark VPN hizmet logosu Surfshark'ı ziyaret edin

Surfshark VPN, VPN hizmetleri arasındaki blokta yeni bir çocuktur, ancak zaten layık olduğunu kanıtlamıştır. IKEv2 ve OpenVPN gibi güvenli tünel protokolleri sunan ve 60 ülkede 1000 sunucuya erişimi olan Surfshark, dikkate alınması gereken bir güçtür.

Ayrıca sınırsız bant genişliği ve sınırsız eşzamanlı bağlantı elde edeceğinizi unutmayın.
O’IP veya DNS adresinizin sızmayacağından ve güvenilir bir öldürme anahtarının bununla ilgileneceğinden emin olmak için tamamen güvenlidir..

Bir VPN kullanırken İnternet hızları her zaman etkilense de, Nvidia Shield kullanıcıları Surfshark'ın piyasadaki en iyi performans gösteren VPN'ler arasında olduğunu öğrenmekten mutluluk duyacaktır. Ayrıca,’Netflix, Disney + ve diğer akış platformları tarafından dayatılanlar gibi coğrafi kısıtlamaları aşmada çok iyidir.

Tüm bunları 1,99 $ / ay gibi düşük bir fiyata aldığınızı dikkate aldığınızda,’kaçırılmayacak bir teklif. Artı, bu’s herhangi bir sorunla karşılaşırsanız güzel bir ek, 7/24 canlı sohbet desteği var ve onlar’Herhangi bir sorguyu kısa sürede yardımcı olacak.

2. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN son zamanlarda hızlarını biraz geliştirdi ve hizmetleri hala en güvenli ve Netflix ve diğer akış platformlarının engelini kaldırma konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahip. 60 ülkedeki 5.300+ sunucusu, maksimum bağlantı sağlamak için dünya çapında güvenilir bir ızgara oluşturur.

Nvidia Shield için NordVPN'i seçmek, fiyatları nedeniyle harika. Aylık maliyeti 11.95 $ olan ExpressVPN ile karşılaştırıldığında çok daha düşük gibi görünmese de, 3.49 $ / ay için üç yıllık bir anlaşma gerçek bir çalma.

NordVPN 30 günlük para iade garantisi ile gelir ve bir hesaba aynı anda altı bağlantıya izin verir. İyi bir internet bağlantısı sağlayan bir bölgede yaşıyorsanız,’ExpressVPN için yapmanız gerekenden daha fazla ödeme yapmak için iyi bir neden yok.

3. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

Bulut'tan oyun akışı yapacaksanız,’en iyi hızlara ihtiyacınız olacak. Test ettiğimiz tüm VPN'lerden ExpressVPN'in en hızlı olduğunu gördük. Bunun da ötesinde, ExpressVPN içeriği 4K (UHD) akışı için yeterince hızlı olan birkaç VPN'den biridir. Parayı bir 4K TV ve Nvidia Shield satın almak için harcamak istiyorsanız, en hızlı VPN'in tüm özellikleri düzgün bir şekilde kullanması için biraz daha fazla ödeme yapabilirsiniz..

ExpressVPN ayrıca 9.3'ten fazla yere dağılmış 9.3'ten fazla sunucuya sahiptir. Bunun yanı sıra, Netflix, BBC iPlayer ve diğer tüm akış hizmetlerinin engellemesini kaldırabilen, ABD'nin yanı sıra Birleşik Krallık'ta bir ton sunucusuna sahipler. Tüm bunlardan dolayı, Kalkanınızda bulunan içeriğe erişmekte sorun yaşamazsınız.

Son olarak, Nvidia Shield için en iyi VPN de sizi korumanın en iyilerinden biridir. Gelişmiş şifreleme ve şaşırtıcı güvenlik duvarı nedeniyle, ExpressVPN'i kullanırken gizliliğiniz konusunda endişelenmeyeceksiniz ve Kodi'de içerik akışı da dahil olmak üzere istediğiniz her şeyi yapabileceksiniz. Nvidia Shield, Kodi'yi tam olarak desteklediğinden ve tüm yapmanız gereken en sevdiğiniz eklentiyi yüklemek, VPN'nizi açmak ve izlemeye başlamak olduğundan bu harika çalışıyor.

4. PrivateVPN

PrivateVPN servis logosu PrivateVPN'i ziyaret edin

PrivateVPN yapmıyorken’Büyük bir sunucu listesine sahip olmakla birlikte, yine de oldukça düşük bir fiyat için ortalamanın üzerinde hızlar sağlamayı başarıyor. Ayrıca, kayıt tutmayan bir politika, bir kill switch, sızıntı koruması ve bir gizli protokol gibi iyi güvenlik özelliklerine sahiptir. Ve tabii ki, eğer olsaydı’t Netflix ve diğer akış platformları için harika,’hiç bu kısa listede yer almamak.

PrivateVPN'i ayda $ 3.82 gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz. Ama bunu hissetsen bile’Yakında bıkmak ve başka bir hizmete geçmek istiyorum, PrivateVPN bir ay boyunca bile iyi bir anlaşma, 7.67 $ sorar. Tüm planlar 30 günlük para iade garantisi ile gelir.

5. IPVanish

IPVanish hizmet logosu IPVanish'i ziyaret edin

IPVanish, çevrimiçi güvenliğiniz ve gizliliğiniz için mükemmel bir dizi hizmet sunar. Büyük uyarı, hizmetin ABD merkezli olması.

Bu VPN, tüm dünyadaki finansal ve askeri kurumlar tarafından kullanılan en güvenli şifreleme yöntemlerinden biri olan askeri sınıf AES-256 şifrelemeye sahiptir. Orada’Ayrıca beklenmeyen bir VPN bağlantısının kesilmesi durumunda tüm internet trafiğinizi kapatacak bir kill switch'i.

7 günlük para iade garantisi sunduğu için Nvidia Shield TV'nizde sorunsuz bir şekilde deneyebilirsiniz.

Nvidia Shield özellikleri

Nvidia Shield, akış cihazınızdan beklediğiniz tüm özellikleri size sunar. Netflix, Hulu, Amazon Prime ve Google Filmler'i aktarabileceksiniz. Bunun da ötesinde, Nvidia Shield'in rekabet ettiği diğer birçok cihaz tarafından sunulmayan Spotify da dahil olmak üzere çeşitli hizmetlerden müzik akışı sağlayabileceksiniz..

Bunu desteklemek için, Nvidia Shield TV'nin son derece güçlü bir NVIDIA TEGRA X1 işlemcisi, 3GB RAM, 500GB depolama alanı, GIGABIT Ethernet bağlantısı ve 2 USB 3.0 bağlantı noktası vardır. Özellikler açısından, rakiplerinin hiçbiri Shield'e yaklaşmıyor.

Nvidia gelmez’TV'nize 4K oyun getirdiği için orada durmayın. Yalnızca bilgisayarınızdan oyun akışı yapmakla kalmaz, aynı zamanda oyunu kapatabilir ve bunun yerine Bulut'tan oyun akışı gerçekleştirebilirsiniz (böylece bir denetleyici dışında herhangi bir ek donanım gereksinimini ortadan kaldırır). Son olarak, Nvidia aynı zamanda 100'den fazla Android oyununu indirmenize izin veriyor, böylece Shield ile yapabileceğiniz diğer her şeyden yorulmanız durumunda her zaman bir yedeğiniz var.

Nvidia Shield'in Sınırlamaları

Nvidia Shield için en iyi VPN'e bakmadan önce, bunun için neden bir VPN'e ihtiyacınız olduğunu bilmek önemlidir..

Öncelikle, gizliliğinizin istila tehdidiyle yüzleşmeniz gerekir. Özel verilerinizin çevrimiçi olarak çalınabileceği bir sır değildir, ancak Nvidia Shield'i kullanırken başka endişeler de vardır..

Örneğin, Kalkan bir akış web sitesinde bulunan coğrafi blokları atlamak için kullanılamaz. İngiltere'de değilseniz BBC iPlayer'a erişemezsiniz ve ABD dışındaysanız Netflix içeriğinin büyük bir bölümüne erişemezsiniz..

Bunun da ötesinde, Nvidia Shield, Kodi için yerel desteğe sahip olabilir, ancak telif hakkıyla korunan içeriği yayınlamak için kullanmanız durumunda sizi davalardan koruyamaz (aynı şey, erişmeye çalıştığınız diğer telif hakkıyla korunan içerik için de geçerlidir). Endişelenmeyin, çünkü ihtiyacınız olan tek şey bu sorunları çözmek için bir VPN.

Nvidia Shield'de neden VPN kullanmalı??

Bir VPN'in güvenlik açısından sağladığı tüm avantajların yanı sıra, coğrafi blokları aşmanıza da yardımcı olabilir.

Bir VPN bunu tüm internet trafiğinizi yönlendirmek için sunucularından birini kullanarak yapar. Bu nedenle, sizi gözetlemek isteyen herkes yalnızca bir VPN kullandığınızı görebilir (tamamen yasaldır) ve bağlandığınız hizmet yalnızca sizin seçtiğiniz VPN sunucusunun konumundan bağlı olduğunuzu görebilir’seçtim.

Konumunuzu başarıyla taklit ettikten sonra, BBC iPlayer veya Netflix'in ABD sürümü gibi çeşitli hizmetlere erişmek kolaydır ve böylece her zamankinden daha fazla içeriğe erişebilirsiniz.

Sonuç

Sunulan tüm özelliklere erişmek istiyorsanız, Nvidia Shield için bir VPN'e sahip olmak mutlak bir zorunluluktur. Bahsedilen tüm sağlayıcıları kullanarak tamamen sansürsüz bir Shield deneyiminin mevcut olduğunu doğrulayabiliriz, ancak sizin için en iyi seçim ihtiyaçlarınıza ve bütçe kısıtlamalarınıza dayanır.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3