2020’de Oyun için En İyi VPN


Oyun için en iyi VPN

VPN'ler, coğrafi olarak kısıtlanmış oyunlara ve sunuculara erişmeye yardımcı oldukları için oyuncular arasında popüler hale geldi. VPN'ler ayrıca Fortnite, League of Legends veya reaksiyon süresinin kazananları kaybedenlerden ayırdığı başka bir oyun oynarken özellikle önemli olan gecikmeyi veya ping'i azaltabilir..

Ancak en iyi deneyim için ne tür oyun VPN'leri seçmelisiniz??

Düşük bir teklif ping hızlı reaksiyonlar için iyi hız, oldukça sunucular konumunuza yakın, güvenlik DDoS risklerini en aza indirecek özellikler ve umarım, oyun konsolu desteği. Son fakat en az değil - fiyat yani yapmıyorsun’Mütevazi Paketler'e güvenmek zorunda.

Daha fazla uzatmadan, 2020'de oyun oynamak için en iyi 5 VPN.

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. Fiyat1. NordVPN1.NordVPN 3. $ 3.492. CyberGhost2.CyberGhost 2. $ 2.753. Surfshark VPN3.Surfshark VPN 1. 1,994 TL. PrivateVPN4.ÖzelVPN $ 3,825. ExpressVPN5.ExpressVPN 8.3 8,32 $

Oyun için En İyi 5 VPN

1. NordVPN - oyun oynamak için en güvenli VPN

NordVPN - oyun hizmeti logosu için en güvenli VPN NordVPN'i ziyaret edin

 • Ping - 41 ms

NordVPN oyun oynamak için harika bir VPN'dir. En hızlı hizmetlerden biri olmasının yanı sıra, benzersiz güvenlik ve gizlilik sunar. Bu özellikle emin olmak isteyen oyuncular için önemlidir.’DDoS saldırılarına ve oyuncuların karşılaştığı benzer sorunlara karşı güvende olun.

NordVPN'in bir diğer dikkat çekici özelliği de sunucu filosudur. 58'den fazla ülkede 5500'den fazla sunucudan oluşan bu sistem, dünya çapında mükemmel bağlantı sağlar. NordVPN ayrıca Çin'in Büyük Güvenlik Duvarını atlatmak için tüm araçlara sahiptir ve bu da ülke içindeki oyuncular için mükemmel bir seçimdir..

İstemci, büyük bir dünya haritasında mevcut tüm bağlantıları işaretleyerek düzgün bir şekilde tasarlanmış ve kullanımı kolaydır. Ve herhangi bir sorun yaşarsanız, NordVPN’s duyarlı 7/24 destek ekibi kazandı’Seni yalnız bırakma. Bunlardan biri, orada olduğu gibi yönlendiricinize VPN kurmak olabilir.’Bunun için özel bir uygulama yok.

Artıları

 • Büyük sunucu listesi (58 ülkede 5500+ sunucu)
 • Ucuz - aylık 3,49 ABD dolarından başlar
 • En güvenli VPN
 • Akış ve torrent için mükemmel
 • Çin ve diğer kısıtlı ülkeler için harika

Eksileri

 • Yönlendirici uygulaması yok

2. CyberGhost - en büyük sunucu filosuna sahip oyun VPN'si

CyberGhost - en büyük sunucu filo servis logosuna sahip oyun VPN'si CyberGhost'u ziyaret edin

 • Ping - 47 ms

Global kapsama gelince, başka hiçbir oyun VPN'i CyberGhost'u yenemez. Bu sağlayıcı, dünya çapında benzersiz bir yayılım için 90'dan fazla ülkede 6200'den fazla sunucuya sahiptir. Hızlar yüksek ve ping, CyberGhost'u oyun için en iyi VPN'lerden biri olarak adlandırmaya yetecek kadar düşük.

Askeri düzeyde şifreleme, sızıntı koruması ve bir öldürme anahtarı veren bu VPN ile DDoS saldırıları ve diğer oyun sıkıntılarından kendinizi güvende hissetmelisiniz..

CyberGhost, tüm büyük platformlar ve sonra bazıları için birçok özelleştirme seçeneği içeren kaygan uygulamalara sahiptir. Ayrıca Netflix'in engellemesini kaldırır ve P2P ve torrent işlemlerine kolayca izin verir. 7/24 canlı sohbet müşteri destek temsilcileri yardımcı ve hızlı bir şekilde cevap veriyor.

Bu VPN'in gerçekten ucuz 2 yıllık ve 3 yıllık planları var, ancak daha kısa olanları, kullanıcılarına sunmak için biraz daha fazla olan NordVPN ile uyumlu, oyuncular dahil.

Artıları

 • Geniş bir hızlı sunucu filosu
 • Mükemmel güvenlik ve gizlilik
 • Çok uygun fiyatlı - aylık 2,75 ABD dolarından başlar
 • Akış ve P2P için iyi
 • 7 eşzamanlı bağlantı
 • Ücretsiz deneme

Eksileri

 • Çin'deki oyuncular için ideal değil

3. Surfshark - 2 $ 'dan az sınırsız cihazlar

Surfshark - 2 dolardan az hizmet logosu için sınırsız cihaz Surfshark'ı ziyaret edin

 • Ping - 48 ms

Surfshark, gecikme testlerimizde iyi puanlar vererek, oyun yarışmacısı için en iyi VPN'dir. 60'tan fazla ülkede 1000'den fazla sunucu filosu rekabete kıyasla mütevazı görünebilir, ancak hızlar sürekli olarak gelişmektedir. Ne’dahası, tüm cihazlarınızda kullanmanıza izin veren cihaz sınırı yok.

Surfshark VPN, oyun tutkunları için mükemmel güvenlik özellikleri sunar: banka düzeyinde şifreleme, her türlü sızıntıdan koruma ve zorlu çevrimiçi sansür önlemlerine karşı yardımcı olmak için Kamuflaj ve NoBorder modları. Tüm bu özellikler Surfshark'ı sadece oyun oynamak için değil, aynı zamanda akış ve torrent için de iyi bir seçim haline getiriyor.

Beklenmedik bir şekilde Surfshark’t Sınırsız sayıda eşzamanlı bağlantıya sahip bir hesap için bu kadar ücret alınmaz. Fiyatlar sadece ayda 1,99 $ 'dan başlayarak mevcut en iyi oyun VPN fırsatlarından biri.

Artıları

 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Çok ucuz - ayda 1,99 $ 'dan başlar
 • Netflix birçok ülkeden engellemeyi kaldır
 • Tüm sunucularda torrent kullanımına izin verir
 • Ücretsiz deneme
 • Oyun konsolları için SmartDNS yapılandırması

Eksileri

 • Zayıf kendi kendine yardım desteği bölümü

4. PrivateVPN - oyun oynamak için en ucuz VPN

PrivateVPN - oyun hizmeti logosu için en ucuz VPN PrivateVPN'i ziyaret edin

 • Ping - 52 ms

60'tan fazla ülkede yalnızca 150'den fazla sunucuyla PrivateVPN hala en iyi oyun VPN'lerinden biridir. İnternet kapasitesini doğrudan IP transit sağlayıcısından satın alan bu hizmet, iyi hız ve düşük ping sunmak için hosting şirketlerini ve diğer orta adamları atlıyor - tam olarak oyuncuların ihtiyacı olan şey.

Güvenlik açısından, bu VPN AES-256 şifreleme, OpenVPN ve IKEv2 protokolleri ve yerleşik bir öldürme anahtarı kullanıyor - güvenli oyun için fazlasıyla yeterli.

PrivateVPN diğer eğlence türleri için de harika - P2P'ye izin verir ve Netflix, Amazon Prime, Hulu ve diğer akış platformlarının engellemesini kaldırır. Ayrıca Windows, macOS, Android, iOS için uygulamaları vardır ve bir grup yönlendiriciyi destekler. Birine PrivateVPN kurmak oyun konsolları dahil tüm cihazlarınızı koruyacaktır.

İşte en iyi bölüm geliyor - PrivateVPN en ucuz oyun VPN'i.

Artıları

 • Düşük pingli hızlı sunucular
 • En ucuz oyun VPN'si - ayda $ 3.82'dan başlıyor
 • Engellemeyi kaldır Netflix
 • Torruma izin verir
 • Ücretsiz deneme

Eksileri

 • Canlı sohbet yavaş
 • 7/24 müşteri desteği yok

5. ExpressVPN - en iyi genel oyun VPN'i

ExpressVPN - En iyi genel oyun VPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

 • Ping - 38 ms

ExpressVPN oyun oynamak için en iyi VPN hizmetleri arasındadır: test sonuçlarımızda görüldüğü gibi mükemmel hızlar ve düşük gecikme süresi sağlar. 90'dan fazla ülkede dağıtılan 3000'den fazla sunucuyla ExpressVPN, Çin'deki bile çeşitli konumlardan oyuncular için ideal bir seçimdir.

ExpressVPN askeri sınıf şifrelemeye sahiptir, bilinen DNS veya IPv6 sızıntısı yoktur ve OpenVPN ve IKEv2 bağlantı protokollerini destekler. Ne’dahası, VPN başarısız olursa bağlantınızı otomatik olarak sonlandıran ve IP'nizin açığa çıkmasını önleyen bir kill switch'i sağlar.

Tüm büyük platformlar için kullanımı kolay uygulamaların yanı sıra Xbox, PlayStation ve Switch konsolları için MediaStreamer (SmartDNS) yapılandırmaları vardır. ExpressVPN ayrıca torrent oluşturmaya izin verir ve diğer akış hizmetleriyle birlikte Netflix'in engellemesini de kaldırır. Tek dezavantajı? Biraz dik bir fiyat.

Artıları

 • Mükemmel hız ve ping
 • Mükemmel sunucu listesi (90'dan fazla ülkede 3000'den fazla sunucu)
 • Güvenlik ve gizlilik sağlar
 • Engellemeyi kaldır Netflix
 • Tüm sunucularda P2P trafiğine izin verir
 • Xbox, PlayStation ve Switch için SmartDNS yapılandırması

Eksileri

 • Oldukça pahalı - $ 8.32 / ay'dan başlar
 • Hayır “gizli protokol”

En iyi oyun VPN'lerinin ortalama ping puanları

Gecikme tüm oyuncular için en önemli faktör olduğundan, yakındaki bir sunucuya bağlıyken en iyi oyun VPN'lerimiz için ms cinsinden ortalama ping değerini ölçtük.

Sonuçlar burada:

En İyi 5 Oyun VPN'i - Ping Tablosu

Oyun için en iyi VPN'i seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Gecikmeden sonra, bağlantı hızı bir oyun VPN'in bir sonraki önemli özelliği olarak gelir. Bazı sağlayıcılar küçük bir sunucu filosu (PrivateVPN) ile iyi hızlar sunabilirken, diğerleri miktarla (CyberGhost) kazanmayı seçebilir. Önerdiğimiz beş VPN'nin tümü, çevrimiçi oynamak için yeterince hızlıdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla ülke sunar, ancak kendinizi uzak bir yerde bulursanız’Sunucu listesinde değil, ExpressVPN en güvenli bahsinizdir.

Güvenlik açısından, iyi bir oyun VPN'si sizi DDoS saldırılarına karşı korumalıdır. Yukarıdaki tüm hizmetler bunu yapabilir, ancak maksimum güvenlik arayanlar NordVPN'den başka bir şey seçmemelidir. Bu hizmet dünyadaki en güvenli VPN olarak kabul edilir.

Bazı oyuncuların başka ülkelerdeki sunucuların engellemesini kaldırmak veya konumlarında yayınlanacak oyunları oynamak için bir VPN'e ihtiyacı olabilir. Bu tür uygulamalar oyunu ihlal edebilir’s veya oyun platformu’s Yasaklamalara ve hatta para cezalarına yol açabilecek Hizmet Şartları. Neyse ki, sızıntısı olmayan günlüksiz bir VPN gerçek IP adresinizi ve kimliğinizi gizleyebilir.

Bir oyuncu sunucusunun sizin’en iyisi olsa bile bir VPN kullanıyorsunuz. Bu gibi durumlarda, genellikle sorunu çözen statik bir IP almayı deneyebilirsiniz. CyberGhost VPN ayda 5 $ karşılığında bir teklif.

Ayrıca oyun konsolunuzu korumak da ilginizi çekebilir. Bu, yönlendiricinize bir VPN yükleyerek yapılabilir, ancak bazı hizmetler SmartDNS koruması sağlar. Surfshark VPN Xbox ve PlayStation ile çalışır, en iyi oyun VPN'imiz ExpressVPN de Nintendo Switch'i destekler.

Son olarak, 7/24 canlı sohbeti olan oyun için bir VPN seçmenizi öneririz. Orada’s oynamaya hazırlanmak ve bir bağlantı hatası ekranı görmek daha kötü bir şey. Müşteri desteği genellikle bu tür ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir ve PrivateVPN hariç, bu listedeki tüm VPN'ler bu tür yardım sunar.

Oyun için ücretsiz VPN

Gerçekten iyi olan birkaç ücretsiz VPN olsa da, iki nedenden dolayı hiçbirini öneremeyiz - sınırlı aylık bant genişliği ve sunucu seçimi. Bazı oyuncular genellikle biriyle yaşayabilirken, bu sınırlamalar bir araya gelir. Ama eğer sen’Gerçekten sıkı bir bütçeyle, aşağıdaki bu hizmetler tekrar çevrimiçi olmanız için tek umudunuz.

ProtonVPN, oyun için en iyi ücretsiz VPN'dir çünkü bant genişliği sınırı ve kayıt tutmama politikası yoktur. Ayrıca, ateşli bir savaş rotasının ortasında görünebilecek hiçbir reklamı yoktur. Aşağı yönde, seçim yapabileceğiniz sadece üç ülke (ABD, Hollanda, Japonya) var.’Uzakta bir yerde bulunuyoruz, büyük olasılıkla, gecikme çok fazla olacak.

Eğer sen’daha az hevesli bir çevrimiçi oyuncu, Windscribe’ücretsiz VPN de iyi bir fikir olabilir. Bu hizmet 13 ülkeye sahiptir ve premium sürümün sahip olduğu güvenlik özelliklerini sunar. Ne yazık ki, orada’Aylık 10 GB veri limiti varsa ve hızlar oyun oynamak için yeterince iyi olmayabilir.

Sonuç olarak

Umarım, İlk 5 listemiz en iyi oyun VPN'sini seçmenize yardımcı olacaktır. Hizmetler her zaman güncellenirken hiçbir şekilde kesin değildir. Bu nedenle, biz’2020'de size oyun için en iyi VPN'i sunmak için yeni ping testleri ile gelecekte bu listeye geri döneceksiniz. Bizi izlemeye devam edin ve korunmaya devam edin!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1