2020’de Plex için en iyi VPN


Muhtemelen en iyi istemci-sunucu medya kitaplığı sistemlerinden biri olan Plex ile bağlantınıza ekstra bir güvenlik katmanı eklemek istemeyebilirsiniz. Sonuçta şirket, sunucusu ve kullanıcıları arasında gönderilen tüm verileri şifrelemek için Standart Yuva Katmanı (SSL) sertifikasını kullanmaktadır. Evet, usta bir bilgisayar korsanı SSL'nin yollarını kolayca bulabilir, ancak çoğu kullanıcı Plex'i VPN ile kullanmak için öncelikle bölge tarafından engellenen içeriğe erişmek ister.

Üretim şirketleri’ coğrafi engelleme özellikle’seyahat ediyor ve hareket halindeyken HBO Now, Netflix veya BBC iPlayer cihazınıza erişmek istiyor.

Bu ve diğer nedenlerden dolayı, burada’Ek yönlendirici satın almanızı veya komut dosyasının nasıl yazıldığını bilmenizi gerektirmeyen, en çok önerilen beş VPN Plex kurulumunun listesi.

Okumak için zaman yok mu? İşte en iyi VPN'lerimiz:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. Fiyat1. Surfshark VPN1.Surfshark VPN 1. 1,992 TL. CyberGhost2.CyberGhost 2. $ 2.753. NordVPN3.NordVPN 3. $ 3.494. PrivateVPN4.ÖzelVPN $ 3,825. AirVPN5.AirVPN ‣ 1,146 $. IPVanish6.İngilizce ‣ $ 6.497. PureVPN7.PureVPN 1. 1,32 TL

1. Surfshark VPN

Surfshark VPN hizmet logosu Surfshark'ı ziyaret edin

Surfshark VPN inanılmaz bir seçenektir’coğrafi engellemeyi atlamanın, internette gezinirken verilerinizi koruyabilmenin veya her ikisinin de bir yolunu arıyor. Tüm rakipleri gibi, bu hizmet de askeri sınıf şifreleme ile donatılmıştır. Ayrıca IKEv2 ve OpenVPN gibi güvenli tünel protokolleri sunar ve 60'dan fazla ülkede 1000'den fazla sunucu arasından seçim yapabilirsiniz.

Faydaları yok’t Sınırsız torrent bant genişliği elde edip servisi aynı anda tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz için burada bitirin. Bu, hangi cihazda olursanız olun çevrimiçi varlığınızı çeşitli çevrimiçi tehditlere karşı korumanıza olanak tanır’kullanıyorsun.

Adından farklı olarak Surfshark’s fiyatı gelmiyor’t Diğer sağlayıcıların fiyatlandırma planlarını düşündüğünüzde ısırmak ve maliyeti önemli bir satış noktasıdır..

2. CyberGhost

CyberGhost hizmet logosu CyberGhost'u ziyaret edin

CyberGhost şu anda piyasadaki en büyük VPN sağlayıcılarından biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Yakın zamanda bir İsrail ana şirketi tarafından satın alınmış olmasına rağmen, karargahları stratejik olarak Romanya'da tutuldu, bu da onları kullanıcıları hakkında herhangi bir bilgi depolamaya zorlamayan bir yetki alanı’ çevrimiçi etkinlikler - tam olarak Plex kullanıcılarının istediği.

CyberGhost VPN kesinlikle ve kesinlikle kullanıcılarının korunmasına adanmıştır’ veri, bu yüzden mutlak minimum depolarlar. CyberGhost, akış, tarama ve torrent için optimize edilmiş modlar arasında geçiş yapmanızı sağlayan çok kaygan ve kullanımı kolay bir uygulamaya sahiptir. Kullanışlı! Kitleri ayrıca mükemmel, kesintisiz bir görüntüleme deneyimi garanti eden yerleşik bir kötü amaçlı yazılım ve reklam engelleyici sunar.

CyberGhost ayrıca büyük hızlara sahiptir ve en iyi VPN hizmeti için çok ucuzdur. Para için de birçok özellik elde edersiniz, bu nedenle satın alımınızda büyük bir değer vardır.

Genel olarak, bu Plex veya Kodi kullanmak gibi P2P tabanlı akış için ideal bir hizmettir.

3. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN, oradaki en başarılı ve yaygın VPN hizmetlerinden biridir. Altı eşzamanlı bağlantı sunar ve 30 günlük para iade garantisi vardır, bu da hangi VPN Plex tarifiyle gitmek istedikleri konusunda hala kararsız olanlar için oldukça yararlı olabilir.

NordVPN, ilk günlüğe kaydetme politikaları nedeniyle ünlüdür, çünkü bunlar Beş Göz ya da On Dört Göz istihbarat ittifak ülkesine katılmayan bir yargı bölgesi olan Panama'da yerleşik oldukları için. Ayrıca, Panama'da zorunlu veri saklama kanunları bulunmamaktadır. Bu nedenle, yasal açıdan NordVPN, ulusal güvenlik olayı durumunda hiçbir kullanıcı günlüğünün kaydedilmemesini sağlar.

Performans açısından, NordVPN, P2P bağlantıları için optimize edilmiş yüzlerce sunucu (toplam yaklaşık 5.700 arasında) sundukları için rakiplerinden biraz daha iyi olabilir. Bu özellik Plex veya Netflix deneyiminizi önemli ölçüde etkilemeyebilir, ancak’normal bir torrent kullanıcısıysanız, NordVPN genellikle daha iyi indirme ve yükleme hızlarına ulaşacaktır. Onları birbirinden ayıran şey, OpenVPN dışında ek tünel protokolleri sunmalarıdır. Çift VPN özelliği ile verileriniz bir yerine iki VPN sunucusu üzerinden zincirlenebilir ve böylece bir kez değil, hedefine ulaşmadan iki kez şifrelenir.

Plex VPN seçiminiz olarak NordVPN'i şiddetle tavsiye ediyoruz.

4. PrivateVPN

PrivateVPN servis logosu PrivateVPN'i ziyaret edin

PrivateVPN, 60'tan fazla ülkede 150'den fazla sunucu ile mükemmel bağlantı hızları sağlayan makul fiyatlı bir hizmettir. O’tüm büyük platformlar için de kullanılabilir (Windows, Mac, iOS, Android) ve orada’hizmeti yönlendiriciler gibi diğer cihazlarda ayarlama seçeneği.

Ancak büyük uyarı, on dört göze üye bir devlet olan İsveç merkezli hizmettir. PrivateVPN'in gizlilik politikasında hiçbir zaman veri kullanım günlüklerini depolamayacağını belirttiği için endişelenmeniz gerekmez. İddialar da bağımsız olarak denetlendi.’Bu sağlayıcıya güvenmek için iyi bir neden.

Yoğun zamanlarda spor yayınları gibi. Bazı bağlantıların yavaşlamasını ve zaman aşımlarını bekleyebilirsiniz,’s PrivateVPN gibi küçük bir altyapı ile bekleniyor. Ancak genel deneyim sağlamdı ve bu VPN'i kesinlikle Plex için önerebiliriz.

5. AirVPN

AirVPN servis logosu AirVPN'i ziyaret edin

AirVPN listede üçüncü sırayı alıyor çünkü’Plex kullanırken hepsi zorunlu olan en güvenli, sezgisel ve en hızlı VPN hizmetlerinden biridir. Bağlantı noktalarını manuel olarak yönlendirebilir, hassas verilerinizi göstermeden herhangi bir wifi ağına bağlanabilirsiniz ve kuruluşun kullanıcı etkinliklerini izleme, günlüğe kaydetme veya kısıtlama yoktur. Aktivistler ve net tarafsızlığı savunmak için hacktivistler tarafından işletilen VPN tünelleri, şifrelenmiş tüneller, yani OpenVPN için en güvenilir ve güvenli çözümlerden birine dayanıyor.

Bazı kullanıcılar AirVPN hakkında huzursuz hissedebilse de’s kurumsal olmayan statüsünde, ikincisi, yıldız hizmetleri için bir üne sahiptir. Daha da önemlisi, kompakt, kullanımı kolay uygulamaları otomatik olarak yapılandırılır ve destek her zaman yanıt verir. Lisans başına 5 cihazla, bu seçenek küçük bir hanehalkı veya kişisel kullanım için mükemmeldir. Daha önce yapılmış ödemeler için geri ödeme politikası yoktur, ancak tüm abonelikleri iptal edebilirsiniz.

Kurumsal rakiplerin aksine, AirVPN dünya çapında çok az sayıda sunucu sunmaktadır ve bu da sivil haklara önem vermeleri beklenmektedir. Buna rağmen, zorunlu olan minimum hız sınırına sahipken, maksimum sadece sunucu yüküne bağlıdır. Sınırsız sunucu anahtarı sunuyorlar ve kuruluş tarafından kullanılan sunucular kuşkusuz kusursuz bir performans sunuyor, bu yüzden bu bizim en iyi VPN Plex kombinasyonumuz.

AirVPN güçlü ve güvenilir bir seçenektir. O’gösterişli değil ve kazandı’t Size indirim teklifleri bombardıman, ama işi iyi yapacak. AirVPN durumunda, VPN'li Plex kullanan kullanıcılar için herhangi bir uyumsuzluk şikayeti kaydedilmedi.

6. IPVanish

IPVanish hizmet logosu IPVanish'i ziyaret edin

ABD merkezli IPVanish, Plex kategorisinde büyük bir rakip. Hızları genellikle NordVPN veya CyberGhost'un performansıyla eşleşir ve uygulamaları oldukça sezgiseldir. Çok sayıda müşteri tarafından onaylandığı gibi, muhtemelen IPVanish ile Plex kullanma konusunda stressiz bir deneyim yaşayacaksınız. Birçok deneyimli web sörfçüsü için bir uyarı, IPVanish'in Plex kullanıcılarını mutlaka ilgilendirmeyen TOR ile uyumlu olmamasıdır..

Öte yandan, 24/7 desteğin yanlış reklamlanması büyük bir dezavantajdır. Canlı sohbet desteği için ekiple iletişime geçerken, müşteriler gönderildikten 24 ila 48 saat içinde otomatik e-posta yanıtları aldı. Buna ek olarak, IPVanish'in aylık maliyeti AirVPN ve NordVPN'den daha yüksektir, yani’d fazla değil için ekstra ödeme.

Yine de, IPVanish internette gezinirken ve en sevdiğiniz medyayı Plex'ten aktarırken iyi bir koruma seviyesi sunar. Buna ek olarak, kullanıcıları için katı bir sıfır trafik günlükleri politikasını destekliyorlar, bu da sonuçta sıralarını ve itibarını haklı çıkarıyor.

7. PureVPN

PureVPN hizmet logosu PureVPN'i ziyaret edin

Son olarak, PureVPN ayrıca’coğrafi engellemeyi aşmak, internette gezinirken verilerinizi korumak veya her ikisini birden yapmak için bir yol arıyorsunuz. Yukarıda bahsedilen tüm hizmetler gibi, Pure da müşterilerine iyi bir performans sunmak için ISP azaltmayı devre dışı bırakan özelliklerin yanı sıra benzer seviyelerde şifreleme ile birlikte gelir. En önemlisi, Plex kullanıcıları bu VPN'nin medya akışıyla uyumlu olduğunu ve uzaktan bile göreceli olarak kolay olduğunu bildirdi..

Pure ile ve aynı zamanda Beş veya Ondört Göz ülkesinden herhangi birinde bulunan herhangi bir İSS ile ilgili sorun, doğru koşullar altında, tüzel bir kurumun kullanıcılarına sahip oldukları bilgileri yayınlamaları için baskı yapabilmesidir. PureVPN'in eski oda arkadaşını taciz eden bir kişiyi yakalamak için FBI ile birlikte çalıştığı şimdi ünlü bir 2017 vakasında olan şey budur.

Kendi şart ve koşullarına göre, PureVPN bağlantılarınızda minimum günlük tutar. Bir yargı alanında yasa dışı, tehdit edici, yasadışı veya küfürlü olarak kabul edilebilecek hizmetlerinin herhangi bir şekilde kullanılmasını kesin olarak kınıyorlar, bu da işbirliğini (ve kayıtların varlığını) en başta.

Finalist

ExpressVPN ve Özel İnternet Erişimi, Plex, Netflix veya her ikisiyle uyumsuzlukları nedeniyle listeden çıkarıldı.

Başlangıçta güvenli ve doğru koşullar altında bile işlevsel olsa da, PIA Netflix tarafından coğrafi engelleme özelliklerini devre dışı bıraktığı için açıkça engellendi.

Öte yandan ExpressVPN, mükemmel bir hizmet ve rekabetçi teklif sunar, ancak sistem yönetimi hakkında bilgisi olmayan bir kullanıcı için son derece çekici olmayan uzaktan Plex erişimini ayarlamak için kapsamlı komut dosyaları gerektirir..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2